Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Reorganizacja
Autor Wiadomość
Maerqin

Dołączył: 04 Kwi 2009
Wysłany: Wto Mar 09, 2010 20:54    [Cytuj]

Ze zamiast sandecja.pl bedzie ''naszasandecja.pl''? To jakby mi ktos w pysk dal...
_________________
> AGAINST MOD€RN FOOTBALL <
[Profil] [PM]
 
 
internacionale


Dołączył: 05 Paź 2004
Wysłany: Wto Mar 09, 2010 20:59    [Cytuj]

Pisałem już, jest to kwestia kilku dni...
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
 
 
klap
Kibic

Dołączył: 11 Mar 2005
Wysłany: Sro Mar 10, 2010 08:57    [Cytuj]

Odnosnie nowej strony czy ktos ma jeszcze wpływ co tam sie na nie znajduje bo jeżeli tak to może, możnabybyło zmienic na głównej ten zegar odliczający "pozostały czas" do najblizszego meczu na ten który był na "sandecja.pl" ponieważ ten podaje tylko dni a tamten był fajnie dokładny i odliczał co do minuty...
_________________
Soltanto Essa Sandecja
____________________________
[Profil] [PM] [E-mail]
   
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Pią Mar 12, 2010 21:05    [Cytuj]

Na nową wersję sandecja.pl zbyt wielkiego wpływu raczej nie ma(my), ale nic nie stoi na przeszkodzie żeby podsyłać jakieś sugestie itp.

Zgodnie z obietnicą na stronie główne sandecja.org pojawiły się dodatki w postaci tagów i tematów z forum.
W prawej kolumnie wyświetlonych jest 10 najnowszych tematów, w których użytkownicy pisali jakieś posty, mamy również autora i czas napisania.
Po kliknięciu przechodzimy bezpośrednio na forum do wybranego tematu i ostatniego posta.

Natomiast tagi jak to tagi, taki dodatek ułatwiający wyszukiwanie. Każda (no prawie, ale docelowo każda ma mieć) wiadomość ma określone taki czyli tzw słowa kluczowe.
W prawej kolumnie pojawiła się wyszukiwarka tagów, która wyświetla bodajże 20 najpopularniejszych i najczęściej występujących tagów.
Klikając w dany tag dostajemy listę wiadomości spełniających wybrane kryterium, czyli wiadomości zawierające dany tag.
Również przy czytaniu wiadomości widać tagi przypisane do wiadomości, po kliknięciu w wybrany również dostaniemy listę wiadomości zawierających dany tag.

Jak czas i środki na to pozwolą i pożeruję jeszcze trochę na dobrej woli oraz wiedzy pewnych osób:) to może uda się jeszcze wprowadzić jakieś innowacje, w sensie odświeżenia układu strony głównej itp, no ale pożyjemy zobaczymy.

A w temacie oficjalnej strony klubowej to umowa jest już (prawie) podpisana, bardzo możliwe że prace nad stroną ruszą w poniedziałek.

Uff i znowu się rozpisałem ...
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
internacionale


Dołączył: 05 Paź 2004
Wysłany: Pią Mar 12, 2010 21:37    [Cytuj]

Bianconeri napisał/a:
Na nową wersję sandecja.pl zbyt wielkiego wpływu raczej nie ma(my), ale nic nie stoi na przeszkodzie żeby podsyłać jakieś sugestie itp.


A i owszem, mamy... Wczoraj okazało się, że i ja mogę jakieś materiały, artykuły itp. tam zamieszczać.... Nie widzą problemu i nie robią przeszkód a wręcz zachęcają do współpracy.

Odnośnie wyciągania newsów z bazy - dobra robota Bianco !
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
 
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Pią Mar 12, 2010 22:01    [Cytuj]

No dobra, ale mojej tam niewiele:)

A co do .pl to koledze wcześniej chodziło raczej o układ, sposób wyświetlania itp a nie o newsy.
Ale jak i taka opcja jest to też dobrze.
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Czw Kwi 01, 2010 18:03    [Cytuj]

To tak dla wytchnienia od awantur o bilety, krzesełka, nowe przyśpiewki itp :) może taka informacja o nowej oficjalnej stronie klubowej, która pod względem technicznym jest gdzieś myślę w 90% ukończona (10% na testowanie itp), pozostają "tylko" materiały odpowiednie do niej.

Więc jak to się mówi już raczej bliżej niż dalej...
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Nasze forum i strony internetowe, facebooki itp » Reorganizacja
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.12 sekundy. Zapytań do SQL: 25