Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: internacionale
Nie Wrz 05, 2021 13:20
Orzeł Balin - Sandecja II
Autor Wiadomość
radziufan
from cradle to grave


Dołączył: 01 Lis 2004
Wysłany: Sob Paź 16, 2010 07:15   Orzeł Balin - Sandecja II

Rezerwy Sandecji Nowy Sącz w Balinie będą bronić pierwszego miej

W sobotę o godzinie 15.00 drugi zespół Sandecji rozegra wyjazdowe spotkanie z Orłem Balin. Dla zawodników z Nowego Sącza będzie to pierwszy mecz, w którym bronić będą pierwszego miejsca, wywalczonego przed tygodniem.

Oba zespoły dzieli w tabeli sześć punktów. Sandecja II zajmuje pierwsze miejsce z siedmioma zwycięstwami, trzema remisami i zaledwie jedną porażką. Ma na swoim koncie dwadzieścia cztery punkty. Drużyna prowadzona przez Piotra Banię strzeliła w tym sezonie dziewiętnaście bramek, tracąc dziewięć. W ostatniej serii spotkań na stadionie Zawady pokonała Karpaty Siepraw 3:0 (bramki Fałowskiego, Serafina i Aleksandra).

- Jak zawsze staramy się grać o zwycięstwo - mówi trener Sandecji II, Piotr Bania. - Jutro z pierwszej drużyny będę miał do dyspozycji Tomasza Midzierskiego i Konrada Cebulę. W bramce stanie Paweł Zwoliński. Z zespołem do Balina pojadą młodzi piłkarze Sebastian Szczepański, Fabian Fałowski, Kamil Słaby i Bartosz Szeliga. Oprócz kontuzjowanych Konrada Czapeczki i Pawła Leśniaka wszyscy zawodnicy występujący w drugim zespole są gotowi do gry.

Orzeł Balin znajduje się w górnej części tabeli z dorobkiem osiemnastu punktów (siódma lokata). W obecnych rozgrywkach odniósł pięć zwycięstw oraz trzy razy remisował. Również trzykrotnie zawodnicy z Balina schodzili z boiska pokonani. Bramkarzy rywali pokonywali dwadzieścia trzy razy tracą przy tym dziesięć bramek. Do wyróżniających piłkarzy Orła należą Mariusz Suwaj, Nikodem Motyka i najskuteczniejszy w zespole Paweł Kalinowski (siedem goli). Trenerem drużyny jest Piotr Pierścionek. W ostatnim meczu jego podopieczni pokonali na wyjeździe IKS Olkusz 3:0.

(WK)

sadeczanin.info
_________________
1910 - 2010 ...STO LAT HISTORII KTÓRĄ WY TWORZYCIE - BIAŁO-CZARNYCH SERC NIEŚMIERTELNE BICIE!!!
[Profil] [PM]
 
 
radziufan
from cradle to grave


Dołączył: 01 Lis 2004
Wysłany: Sob Paź 16, 2010 17:53   

wygrywamy 0:1 czyzby szli w strone 3 ligi?:)
_________________
1910 - 2010 ...STO LAT HISTORII KTÓRĄ WY TWORZYCIE - BIAŁO-CZARNYCH SERC NIEŚMIERTELNE BICIE!!!
[Profil] [PM]
 
 
Maerqin

Dołączył: 04 Kwi 2009
Wysłany: Sob Paź 16, 2010 18:49   

OBY!!!!!
_________________
> AGAINST MOD€RN FOOTBALL <
[Profil] [PM]
 
 
misiek_1984
Misiek

Dołączył: 31 Sie 2008
Wysłany: Sob Paź 16, 2010 20:56   

Przydałaby się ta III liga :)
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
GoToSleep
..::KKS SANDECJA::..


Dołączył: 08 Maj 2009
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Sob Paź 16, 2010 21:50   

zawodnicy mieliby się gdzie ogrywać:)
_________________

[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Maerqin

Dołączył: 04 Kwi 2009
Wysłany: Sob Paź 16, 2010 22:20   

Fallen napisał/a:
Na jakim najwyższym szczeblu rozgrywkowym, mogą grać nasze rezerwy??

Nie wiem czy dobrze to ująłem...

A gdzie jest napisane, ze ''na najwyzszym szczeblu''?
_________________
> AGAINST MOD€RN FOOTBALL <
[Profil] [PM]
 
 
saczers1910

Dołączył: 19 Sie 2009
Wysłany: Sob Paź 16, 2010 22:31   

z tego co wiem to mogą najwyżej mogą grać szczebel niżej niż drużyna pierwsza. Moge się mylić, w razie czego poprawcie mnie
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Grzechotnik


Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Sob Paź 16, 2010 22:31   

Fallen napisał/a:
Na jakim najwyższym szczeblu rozgrywkowym, mogą grać nasze rezerwy??

Nie wiem czy dobrze to ująłem...


Rezerwy mogą grac najwyzej w III lidze... Zadna II wschodnia czy zachodnia , Bodajze 2 sezony temu rezerwy Górnika Łęczna wygrały III lige i nie awansowały , awansowała 2 druzyna w tabeli do 2 ligi.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Maerqin

Dołączył: 04 Kwi 2009
Wysłany: Sob Paź 16, 2010 22:42   

Fallen napisał/a:
Inaczej.
W jakiej najwyższej lidze mogą grać nasze rezerwy jeśli pierwsza drużyna gra w ekstraklasie? Są jakieś "progi"? Mam nadzieję że teraz jest git wyjaśnione...

No niebardzo bo pierwsza druzyna gra w I Lidze a nie w Eklasie;)...
Oby Sandecja II szla jaknajwyzej- przeciez o to chyba chodzi w tym ''fachu'', tak?- jesli juz startowac w zawodach to o najwyzsze cele(chociaz niektorzy nie wiedza co to znaczy a takze pieniadze sa dla nich wazniejsze od wynikow- akurat nie w tym konkretnym przypadku, w calej dzisiejszej pilce)...Najwazniejsze jest przygotowanie pilkarzy a Sandecja w tym akurat nie kuleje(patrz powolania do kadry U-...).
Chodzi tylko o to zeby ciagle zapie*dalac i byc glodnym zwyciestwa!!! Miec ''jaja'' jednym slowem...

Edit:
Grzechotnik napisał/a:
Fallen napisał/a:
Na jakim najwyższym szczeblu rozgrywkowym, mogą grać nasze rezerwy??

Nie wiem czy dobrze to ująłem...


Rezerwy mogą grac najwyzej w III lidze... Zadna II wschodnia czy zachodnia

A tego akurat nie wiedzialem...
_________________
> AGAINST MOD€RN FOOTBALL <
[Profil] [PM]
 
 
Maerqin

Dołączył: 04 Kwi 2009
Wysłany: Sob Paź 16, 2010 23:26   

Fallen napisał/a:
Inaczej.
W jakiej najwyższej lidze mogą grać nasze rezerwy jeśli pierwsza drużyna gra w ekstraklasie? Są jakieś "progi"? Mam nadzieję że teraz jest git wyjaśnione...

No niebardzo bo pierwsza druzyna gra w I Lidze a nie w Eklasie;)...
Oby Sandecja II szla jaknajwyzej- przeciez o to chyba chodzi w tym ''fachu'', tak?- jesli juz startowac w zawodach to o najwyzsze cele(chociaz niektorzy nie wiedza co to znaczy a takze pieniadze sa dla nich wazniejsze od wynikow- tak jak w calej dzisiejszej pilce)...Najwazniejsze jest przygotowanie pilkarzy a Sandecja w tym akurat nie kuleje(patrz powolania do kadry U-...).
Chodzi tylko o to zeby ciagle zapie*dalac i byc glodnym zwyciestwa!!! Miec ''jaja'' jednym slowem...

Edit:
Grzechotnik napisał/a:
Fallen napisał/a:
Na jakim najwyższym szczeblu rozgrywkowym, mogą grać nasze rezerwy??

Nie wiem czy dobrze to ująłem...


Rezerwy mogą grac najwyzej w III lidze... Zadna II wschodnia czy zachodnia
A tego akurat nie wiedzialem...
_________________
> AGAINST MOD€RN FOOTBALL <
Ostatnio zmieniony przez Maerqin Nie Paź 17, 2010 01:45, w całości zmieniany 1 raz  
[Profil] [PM]
 
 
misiek_1984
Misiek

Dołączył: 31 Sie 2008
Wysłany: Sob Paź 16, 2010 23:54   

Dla podsumowania powyższej dyskusji - niezależnie od tego czy Sandecja w przyszłym sezonie zagra nadal w I lidze, czy w Eekstraklasie, to rezerwy i tak nie mogą zagrać wyżej niż w III lidze. Po prostu klub nie może posiadać dwóch zespołów na centralnym szczeblu rozgrywek. Na centralnym szczeblu czyli w Esktraklasie, I lidze i II lidze. Niższe klasy rozgrywkowe mają już status lig regionalnych, administrowanych przez stosowne OZPN.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
ERNESTO

Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Nie Paź 17, 2010 11:30   

Tylko, ze w przypadku awansu do Ekstraklasy Sandecja ma prawo zrezygnowac z rezerw i grac nimi w "Mlodej Ekstraklasie". Nie jest to obowiazek - vide: Widzew bodaj 3 lata temu
[Profil] [PM]
 
 
KaKaEs1910

Dołączył: 26 Sie 2010
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Nie Paź 17, 2010 12:29   

Ale można mieć jesli ma sie szeroka kadre i Młoda ekstraklase dla JUNIORÓW i rezerwy dla ludzi po kontuzjach albo nie łąpiacych sie do 18 meczowej :) też tak może być prosty przykład Górnik Zabrze jest w E-klasie ma rezerwy w B-klasie i Młoda E-klase
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
arkoniusz


Dołączył: 01 Lut 2009
Wysłany: Sro Paź 20, 2010 10:39   

^^
No i co im z takiej B-klasy jak więcej to się spocą na treningu :)
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Archiwum » Rezerwy i Juniorzy Sandecji » Orzeł Balin - Sandecja II
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 25