Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Drzwi zamiast noszy !!!!!!!!!!!!!!
Autor Wiadomość
alc
[Usunięty]

Wysłany: Pon Paź 17, 2005 17:37   Drzwi zamiast noszy !!!!!!!!!!!!!! [Cytuj]

Kibice, którzy stawili się w sobotę na meczu I ligi pomiędzy zespołami JKH Jastrzębie a KTH Krynica na własne oczy mogli podziwiać znoszenie zawodnika kontuzjowanego... na drzwiach wejściowych!


Gdy podczas jednej z akcji ekipy gości na lód upadł jej najlepszy egzekutor Andrej Szöke kibicom katehetów zadrżały serca, jednak to nie koniec „emocji”, jakie panowały na trybunach. Poszkodowany zawodnik spędził kilkanaście! minut na lodzie, czekając na nosze! Poszukiwania odbywały się po całym lodowisku...jednak nie przyniosły efektu! Ekipa obsługująca zawody po nieudanych próbach wniosła na lód ... DRZWI WEJSĆIOWE, które zdjęła z zawiasów, z pomieszczenia znajdującego się na obiekcie! Leżący na nich hokeista , podczas znoszenia po schodach o niemal z nich nie spadł...uratowała go klamka, której się przytrzymywał! W tym miejscu należy zastanowić się nad odpowiedzialnym podejściem organizatora zawodów do meczu. To jest liga zawodowców a nie hobbystów i w profesjonalnym sporcie nie mogą mieć miejsca takie incydenty. Mam nadzieje, że będzie to poważne ostrzeżenie dla organizatorów meczu w Jastrzębiu!

Co ludzie niepotrafią wymyśleć !!!!!!!!! Ale sposób trzeba zapatentować. Ciekawe co by się u nas działo wtakiej sytuacji. Może zwócimy sie z pytaniem do Zarządu co by wymyślili
 
 
kolafy

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Pon Paź 17, 2005 17:51    [Cytuj]

Moze nie maja hajsu, a w pierwszej pomocy po noszach zapisane jest uzyc dzwi ;)
[Profil] [PM]
 
 
eSKa
KolejarskieWiatraki

Dołączył: 06 Lut 2005
Wysłany: Sro Paź 19, 2005 14:28    [Cytuj]

buahaha O nie mogę - już 10 minut się śmieję i ani myślę przestać :-))))))
U nas pewnie by drzwi nie było, ale krzesełko można zrobić z tarczy zomo :)
_________________
KIBICE SANDECJI W NOWYM SĄCZU musza położyć kres wojnie, bo inaczej wojna położy kres KIBICOM.
[Profil] [PM]
 
 
alc
[Usunięty]

Wysłany: Czw Paź 20, 2005 17:41    [Cytuj]

ja bym chciał to zobaczyć na własne oczy. Ludzie dopiero tam się musieli smiać a zawodnikowi napewno do śmiechu niebyło. Ciekawe te są mecze 1 ligi hokeja co nam Jastrzębie zaproponuje następnym razem.?? Tratwa albo Sanki. Na taki mecz warto jechać.
 
 
johny
[Usunięty]

Wysłany: Pią Paź 21, 2005 16:12    [Cytuj]

wow no to niezle
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Hyde Park » Drzwi zamiast noszy !!!!!!!!!!!!!!
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 25