Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: internacionale
Nie Wrz 05, 2021 13:24
Młodzież Wszechpolska
Autor Wiadomość
figielHLN


Dołączył: 17 Kwi 2012
Wysłany: Nie Lis 18, 2012 19:32   Młodzież Wszechpolska

Nie wiedziałem, w którym dziale założyć ten temat, więc postanowiłem tutaj.

Poszukuję ludzi do sądeckiej grupy Młodzieży Wszechpolskiej.

Informacje zamieszczone poniżej dotyczące tego, czym jest MW i kogo poszukuje pochodzą ze strony mw.org.pl, na której możecie dowiedzieć się wiele więcej o działalności tej organizacji.

"Młodzież Wszechpolska istnieje, po to by wykształcić nowe pokolenie polskich narodowców. Ludzi wykształconych, wszechstronnych wyróżniających się ideowością i ambicją. Chcemy, aby uformowani w duchu przywiązania do wartości narodowych i katolickich nasi działacze w przyszłości służyli Ojczyźnie; dzięki swoim umiejętnościom i talentom pracowali dla jej dobra i zmieniali rzeczywistość, wreszcie aby dzięki nim pojęcie narodowej dumy nabrało nowego blasku. Dlatego szukamy osób:
- młodych
- ideowych
- pracowitych i zaangażowanych
- ambitnych
-chcących się rozwijać intelektualnie i duchowo
- szanujących wartości, historię i tradycję własnego narodu "

Jeśli ktoś jest zainteresowany zapraszam do współpracy :)

Pozdrawiam, Czołem Wielkiej Polsce
_________________
Ci ludzie, ta wiara i pasja
SANDECJA - jesteśmy dumą naszego miasta
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
BRH
HCNS

Dołączył: 06 Sie 2009
Wysłany: Pon Lis 19, 2012 07:40   

a waszym mentorem jest dalej Roman G. i jego tatuś co współdziałał dzielnie z PZPR ?
_________________
HCS / hardcore'owa sekta !
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
 
 
figielHLN


Dołączył: 17 Kwi 2012
Wysłany: Pon Lis 19, 2012 15:03   

"Roman G." twierdzi, że Młodzież Wszechpolska wspólnie z ONR-em jest zdolna do podpalenia państwa, o obecnym prezesie twierdzi, że jest "beznadziejnie durny", a w 2006 LPR oficjalnie odcięło się od MW, więc miłością do siebie nie pałamy. Obecnie, więc chyba, nie można mówić o jakimś "mentorze" (a przynajmniej żyjącym). Warto poczytać o akcjach MW.
_________________
Ci ludzie, ta wiara i pasja
SANDECJA - jesteśmy dumą naszego miasta
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
lithium1989

Dołączył: 19 Wrz 2012
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Sro Lis 21, 2012 23:17   

Witaj Figiel!
Jeśli chodzi o Koło Młodzieży Wszechpolskiej w Nowym Sączu, to dobrze trafiłeś, bo jest właśnie w trakcie tworzenia. Dobrze, że założyłeś tutaj ten temat. Będę pisał na bieżąco jak się sprawy mają. Póki co zbierajmy jak najwięcej osób o poglądach stricte narodowych, czyli wywodzących się z przedwojennej endecji, ale także z wyodrębnionego narodowego-radykalizmu. W przyszłym miesiącu najprawdopodobniej odbędę rozmowę nt. utworzenia koła w Nowym Sączu. Jeśli chcesz do nas dołączyć to droga otwarta.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
wborzecki@gmail.com

Dołączył: 29 Kwi 2009
Wysłany: Czw Lis 22, 2012 07:45   

DO POCZYTANIA I PRZEMYŚLENIA http://niezalezna.pl/3499...-malo-radykalny
ps. co by nie było ROMAN DMOWSKI WIELKIM POLAKIEM JEST!!!
_________________
"SĄ W TYM KRAJU LUDZIE,KTÓRZY NIE POTĘPIAJĄ JUDASZA ZA TO,ŻE ZDRADZIŁ
ALE ZA TO, ŻE TAK MAŁO WZIĄŁ"Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
hasky1910


Dołączył: 29 Mar 2012
Wysłany: Pon Lis 26, 2012 19:47   

wborzecki@gmail.com napisał/a:
DO POCZYTANIA I PRZEMYŚLENIA http://niezalezna.pl/3499...-malo-radykalny
ps. co by nie było ROMAN DMOWSKI WIELKIM POLAKIEM JEST!!!


Artykuł ciekawy i dający do myślenia jednak chciałbym zauważyć słowa jakie użył autor: "Przed narodowcami stoi dziś wybór. Czy chcą się odwoływać do bohaterów NSZ-etu, Żołnierzy Wyklętych, Pileckiego, czy do tradycji Giertychów i innych „narodowców" współpracujących z władzami PRL-u"... Dla mnie osoby chcącej przestąpić do MW jest to ciekawe stwierdzenie ponieważ zgadzam się z autorem że Moskwa to naturalny wróg Polski, podobnie jak Niemcy. Jednak nie zamierzam zważac co myśli "przewodniczący" MW. Popieram MW ponieważ nie widzę aktualnie żadnej siły politycznej czy ruch politycznego który byłby w stanie walczyć o silną i wolną Polskę, rozliczyć komunistów i dbać o naszą historię. PiS i PO jak i reszta partii miała swoje szanse i w moim mniemaniu im to nie wyszło (choć PiS było blisko i na pewno sympatyzuje bardziej z ta partią niż z PO). Jednak to dzisiejsi narodowcy mają zbliżone poglądy ideowo-polityczne do moich. Przeciez także i Kaczyński czasem mówił i mówi słowa które nie podobają się jego wyborcom.
_________________
Przed Twe ołtarze zanoszę błaganie,
Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie !!!
[Profil] [PM]
 
 
figielHLN


Dołączył: 17 Kwi 2012
Wysłany: Pon Lis 26, 2012 20:44   

http://wpolityce.pl/wydar...dza-politowanie warto też przeczytać. Sporo o marszu, ale też można znaleźć wiele odpowiedzi na nurtujące pytania. Wracając do "wyboru jaki przed narodowcami" to myślę, że dziś Młodzież Wszechpolska jest tak odległa od tej "giertychowskiej", że decyzja realizuje się samoistnie.

Wczoraj Winnicki na swoim fanpage'u na Facebooku zamieścił post, który też w pewien sposób obrazuje zmiany w MW :

"Czym różni się działalność narodowa dziś od tej sprzed 12 lat, gdy zaczynałem swoją aktywność? Chyba najlepiej ilustruje to przykład pewnego spotkania, które odbyłem w ostatnim czasie i zestawienie go ze standardem panującym jeszcze przed dekadą.

Na początku lat 2000-ych:
80%-90% osoby w starszym wieku - wiele bardzo zacnych i na wysokim poziomie, ale również sporo wariatów, którzy potrafili rozłożyć najlepsze spotkanie. Dużo kwiecistych apeli i przemów, mało nastawienia do konkretnej działalności, mało myślenia kategoriami zadaniowymi.

Październik 2012:
130 osób na sali, z czego około setki - młodzi i bardzo młodzi. Nastawieni narodowo, patriotycznie, a zarazem radykalnie. Inteligentni, skupieni, zadający ważne pytania. Tylko jeden wariat w średnim wieku, wyśmiany przez salę. Dużo pytań o sprawy podstawowe, ale z punktu widzenia aktywności lokalnej - kluczowe."
_________________
Ci ludzie, ta wiara i pasja
SANDECJA - jesteśmy dumą naszego miasta
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
lithium1989

Dołączył: 19 Wrz 2012
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Czw Lis 29, 2012 20:42   

Młodzież Wszechpolska ogłasza w całej Polsce nabór do swych szeregów!

Jesteś młody? Masz wiele zapału i energii? Nie podoba Ci się obecna sytuacja w kraju? Chcesz coś zmienić, ale nie wiesz jak?
Dołącz do nas! Razem budujmy Wielką Polskę!

Już za niedługo ruszy proces reaktywacji koła Młodzieży Wszechpolskiej w Nowym Sączu. Zapraszam do wstępowania w nasze szeregi!

Więcej informacji poprzez wiadomość prywatną.

Czołem!

[ Dodano: Pon Gru 10, 2012 17:15 ]
http://narodowcy.net/pows...czu/2012/12/10/

Zachęcam do aktywności.

Wstępujcie w nasze szeregi.

Czołem Wielkiej Polsce!

[ Dodano: Czw Gru 13, 2012 22:17 ]
http://www.facebook.com/M...hpolskaNowySacz

Jesteśmy na facebooku. Zachęcam do polubienia i śledzenia naszej aktywności!

Czołem!
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
hasky1910


Dołączył: 29 Mar 2012
Wysłany: Czw Sty 03, 2013 00:29   

http://www.facebook.com/m...52209092&type=3
_________________
Przed Twe ołtarze zanoszę błaganie,
Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie !!!
[Profil] [PM]
 
 
lithium1989

Dołączył: 19 Wrz 2012
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Pią Kwi 05, 2013 00:49   

Zachęcam do polubienia naszej strony na fejsbuku.

http://www.facebook.com/M...hpolskaNowySacz

Osoby które chciałby zaangażować się w działalność narodową, zachęcam do odezwania się na podany niżej adres:

mwnowysacz@gmail.com

Czołem Wielkiej Polsce!
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Archiwum » Polityka, polityka, polityka... » Młodzież Wszechpolska
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 25