Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: internacionale
Nie Wrz 05, 2021 19:37
Transfery,sparingi, okres przygotowawczy do sezonu 2008/2009
Autor Wiadomość
Darek

Dołączył: 15 Lip 2005
Wysłany: Czw Cze 19, 2008 18:35   Transfery,sparingi, okres przygotowawczy do sezonu 2008/2009

podobno testowali naszego bramkarza

http://www.90minut.pl/sparing.php?id=5713
Ostatnio zmieniony przez kolafy Czw Cze 19, 2008 19:40, w całości zmieniany 1 raz  
[Profil] [PM]
 
 
polak_ns

Dołączył: 25 Wrz 2007
Wysłany: Czw Cze 19, 2008 23:05   

magicon - 19 czerwca 2008, 3:39:08 - np.mynet.com.pl
Ten Kozioł z Sandecji to podobno nie bardzo z głową... niestety...

wodac fanów nie bedzie mial jak przejdzie ;/ xD
[Profil] [PM]
 
 
grubas_KKS
Globetrotter

Dołączył: 25 Gru 2004
Wysłany: Pią Cze 20, 2008 02:38   

Bracia Basty z Kolejarza Stróze (kiedyś grali u Nas w Sandecji) i Florek (każdy go pamieta) są na testach w GKS Bełchatów,tak pisze na 90minut...Z tego co mi wiadomo to i Stalowa Wola przymierza sie do sprowadzenia kogoś z Sandecji...tylko nie wiem o kogo chodzi,ale zapewne za jakis czas pojawi sie i ta informacja...czyli jak narazie same MINUSY w Sandecji =/ Nie zła perspektywa przed sezonem w II lidze =/

http://90minut.pl/news.php?id=739945
_________________
...::: Futbol Club Barcelona :::..
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
kolafy

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Pią Cze 20, 2008 14:23   

grubas_KKS napisał/a:
Bracia Basty z Kolejarza Stróze (kiedyś grali u Nas w Sandecji) i Florek (każdy go pamieta) są na testach w GKS Bełchatów,tak pisze na 90minut...Z tego co mi wiadomo to i Stalowa Wola przymierza sie do sprowadzenia kogoś z Sandecji...tylko nie wiem o kogo chodzi,ale zapewne za jakis czas pojawi sie i ta informacja...czyli jak narazie same MINUSY w Sandecji =/ Nie zła perspektywa przed sezonem w II lidze =/

http://90minut.pl/news.php?id=739945


Wiedziałem że tak będzie nie chce narazie przedstawiac czarnego scenariusza ale liga już nie gra tydzień, a tu wokół nas ciszzzzzzzzzza i oby cicho nie było przez wakacje pomijając zawodników z drużyn typu Skalnik Kamionka,Poprad Rytro (bez obrazy dla tych drużyn) którzy będą niby mieli zasilic szeregi naszej drużyny w 2 lidze.
[Profil] [PM]
 
 
KubaNS

Dołączył: 18 Paź 2004
Wysłany: Pią Cze 20, 2008 15:07   

Cytat:
Bracia Basty z Kolejarza Stróze (kiedyś grali u Nas w Sandecji) i Florek (każdy go pamieta) są na testach w GKS Bełchatów,tak pisze na 90minut...Z tego co mi wiadomo to i Stalowa Wola przymierza sie do sprowadzenia kogoś z Sandecji...tylko nie wiem o kogo chodzi,ale zapewne za jakis czas pojawi sie i ta informacja...czyli jak narazie same MINUSY w Sandecji =/ Nie zła perspektywa przed sezonem w II lidze =/

Grubas :) Ale co te transfery maja wspolnego z Sandecja obecnie?:)
Cytat:
Wiedziałem że tak będzie nie chce narazie przedstawiac czarnego scenariusza ale liga już nie gra tydzień, a tu wokół nas ciszzzzzzzzzza i oby cicho nie było przez wakacje pomijając zawodników z drużyn typu Skalnik Kamionka,Poprad Rytro (bez obrazy dla tych drużyn) którzy będą niby mieli zasilic szeregi naszej drużyny w 2 lidze.

Kola.. Jestesmy 5 dni po zakonczeniu sezonu, w zasadzie przed meczem w PP z Unia. Spokojnie.. Jeszcze nie zdazyli pilkarze sie roztrenowac i odpoczac a Wy chcecie juz ich wozic po sparingach i sprawdzac przydatnosc do druzyny tego czy innnego?:) No prosze Was..
Kluby 1 i 2 ligowe skonczyly sporo wczesniej stad juz zaczely okresy przygotowawcze i szukaja. To ze ktos od nas odejdzie to na pewno. Koziol pewnie bedzie jednym z pierwszych, pokazujac sie w tej rundzie z dobrej strony.. Ale nie panikujcie na litosc boska.. ;)

Mysle ze najpierw chca zobaczyc na czym stoja i na kogo ich stac.. Sprawy organizacyjne na pierwszym miejscu, ale o tym w innym temacie.
_________________
A gdybym miał urodzić się znów.. To tylko w Sączu i tylko tu...
[Profil] [PM]
 
 
grubas_KKS
Globetrotter

Dołączył: 25 Gru 2004
Wysłany: Pią Cze 20, 2008 17:03   

Obecnie nie maja nic wspólnego z Sandecją,miałem to napisać w starym temacie :Transfery ale nie mogłem go znaleźć :D hehe Ale ogólnie cieszy wiadomość ze byli zawodnicy Sandecji i rodowici Sądeczanie(prócz Florka)coraz częściej są doceniani w najwyższym szczeblu piłkarskim w Polsce =] Gdzieś w internecie pisało że Motor interesuję się Ciufą tzn. Szufrynem.
_________________
...::: Futbol Club Barcelona :::..
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
polak_ns

Dołączył: 25 Wrz 2007
Wysłany: Sob Cze 21, 2008 22:01   

Marek Kozioł jest przymierzany do klubów : Górnik Łęczna, Zagłębie Lublin
Jeżeli się czegoś dowiem o innych piłkarzach napisze.
[Profil] [PM]
 
 
GUMBAS_1910


Dołączył: 11 Cze 2007
Wysłany: Wto Cze 24, 2008 10:23   

NA pewno z klubu ODCHODZA

1.Piotr Bania
2.Michał Gryżlak
3.Jonasz Jeżewski
4.nie wiadomo co jest z Koziołęm i Zawiślanem
_________________

[Profil] [PM] [E-mail]
   
 
Kilinskiego 47


Dołączył: 08 Mar 2008
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Wto Cze 24, 2008 11:34   

^^
klasyka, wszyscy najlepsi odchodzą, już niedlugo możemy się pewnie spodziewać piorunujących wzmociec - wyróżniający się, młodzi, perspektywiczni zawodnicy z klubów V ligi :]

Jak zwykle zajebiście, jebać to miasto i cały ten chory układ!
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
normalny
[Usunięty]

Wysłany: Wto Cze 24, 2008 23:46   

Jak sie sponsor nie znajdzie to mozemy sobie robic transfery ale najwyzej z klubow 4 ligowych.zeby utrzymac sie w tej 2 lidze to potrzeba kasy i dobrych zawodnikow, przynajmniej kilku.na samych checiach daleko nie zajedziemy.taka prawda
 
 
Kilinskiego 47


Dołączył: 08 Mar 2008
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Wto Cze 24, 2008 23:57   

^^
ale to nie ważne, najważniejsze jest żeby klub był MIEJSKI, to jest priorytet! Tu nie chodzi o rozwój sportowy, dobro klubu, tylko o to żeby był miejski, żeby jakieś brudne kapitalistyczne łapska prywatnego inwestora nie ważyły się nawet dotknąć i zbrukać martyrologicznej sądeckiej bieli i czerni!

a po polskiemu: to ch**, że nic nie bedzie, jesli tylko klub bedzie miejski to możemy grac nawet w C klasie!
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
kolafy

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Sro Cze 25, 2008 14:16   

Kilinskiego 47 napisał/a:
^^
ale to nie ważne, najważniejsze jest żeby klub był MIEJSKI, to jest priorytet! Tu nie chodzi o rozwój sportowy, dobro klubu, tylko o to żeby był miejski, żeby jakieś brudne kapitalistyczne łapska prywatnego inwestora nie ważyły się nawet dotknąć i zbrukać martyrologicznej sądeckiej bieli i czerni!

a po polskiemu: to ch**, że nic nie bedzie, jesli tylko klub bedzie miejski to możemy grac nawet w C klasie!


Teraz weź rozpędź się z końca pokoju i uderz głową prosto w kaloryfer... Miłej zabawy!
[Profil] [PM]
 
 
KubaNS

Dołączył: 18 Paź 2004
Wysłany: Sro Cze 25, 2008 14:20   

kolafy... Kilinskiego mocno ironizuje.. ;) Przynajmniej ja tak zrozumialem. Czarny humor dla nas niestety...
_________________
A gdybym miał urodzić się znów.. To tylko w Sączu i tylko tu...
[Profil] [PM]
 
 
polak_ns

Dołączył: 25 Wrz 2007
Wysłany: Sro Cze 25, 2008 17:59   

Istnieje prawdopodobieństwo, że Sandecja do rozpoczynających się 26 lipca rozgrywek piłkarskiej II ligi przystąpi wzmocniona egzotycznymi graczami z Senegalu. Trzech graczy z Afryki chce poddać testom w Nowym Sączu ich menedżer.Jeden z nich ma za sobą występy w reprezentacji swego kraju.

Będzie kolorowo jak przejdą :)
[Profil] [PM]
 
 
Dziekan
MDMA

Dołączył: 05 Paź 2004
Wysłany: Czw Cze 26, 2008 11:33   

Biało Czarni to potęga!:D
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Archiwum » KKS Sandecja Nowy Sącz » Transfery,sparingi, okres przygotowawczy do sezonu 2008/2009
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 25