Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: internacionale
Nie Wrz 05, 2021 19:41
Górnik Zabrze - Sandecja
Autor Wiadomość
radziufan
from cradle to grave


Dołączył: 01 Lis 2004
Wysłany: Pon Mar 26, 2018 16:32   Górnik Zabrze - Sandecja

sobota godzina 15:30

zapraszamy do dyskusji, temat piłkarski
_________________
1910 - 2010 ...STO LAT HISTORII KTÓRĄ WY TWORZYCIE - BIAŁO-CZARNYCH SERC NIEŚMIERTELNE BICIE!!!
[Profil] [PM]
 
 
erhemingway

Dołączył: 27 Kwi 2017
Wysłany: Pon Mar 26, 2018 19:10   

Górnik jest zdecydowanie do przejścia. W ostatnich 10 meczach eklapy, wygrali tylko jednokrotnie (nie licząc walkowera z Piastem). Myślę że remis byłby realny, strzelam że będzie 1:1 po baaaardzo nudnym meczu. Choć po cichu licze na zwycięstwo.
[Profil] [PM]
 
 
x_cite


Dołączył: 03 Lis 2004
Wysłany: Pon Mar 26, 2018 19:57   

Mój syn pyknął meczyk Górnik-Sandecja w Fifie...I wynik 5:9, więc ja obstawiam w realu 1:3 dla Nas:D
[Profil] [PM]
 
 
radek

Dołączył: 21 Paź 2008
Wysłany: Pon Mar 26, 2018 20:23   

Byle jak bez składu ładu nudno wesoło byle o jedną bramkę więcej. Remis nic nam niedaje.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
kibicKKS

Dołączył: 04 Cze 2010
Wysłany: Pon Mar 26, 2018 23:31   

erhemingway napisał/a:
Górnik jest zdecydowanie do przejścia. W ostatnich 10 meczach eklapy, wygrali tylko jednokrotnie (nie licząc walkowera z Piastem). Myślę że remis byłby realny, strzelam że będzie 1:1 po baaaardzo nudnym meczu. Choć po cichu licze na zwycięstwo.


My za to w ostatnich 20 meczach tylko 1 raz... Niestety rozum podpowiada co innego niż chciałoby wykrzyczeć serce. Plecy panowie oby tylko nie za wysoko. 2-0 dla Górnika (chociaż nie mam nic przeciwko wynikowi z Fify ;-))
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Lucas_93
Lucas

Dołączył: 23 Cze 2012
Wysłany: Wto Mar 27, 2018 06:55   

Ja już mam tylko nadzieję, że będzie dużo bramek po obu stronach, obie obrony nie grają zbyt pewnie, więc jest to dosyć możliwe.
[Profil] [PM]
 
 
KKS_FAN

Dołączył: 16 Paź 2010
Wysłany: Wto Mar 27, 2018 06:57   

erhemingway napisał/a:
Górnik jest zdecydowanie do przejścia. W ostatnich 10 meczach eklapy, wygrali tylko jednokrotnie (nie licząc walkowera z Piastem). Myślę że remis byłby realny, strzelam że będzie 1:1 po baaaardzo nudnym meczu. Choć po cichu licze na zwycięstwo.


każdy jest do przejścia, tylko trzeba zacząć grać i strzelać bramki , ot cała filozofia.
Górnik dwa dni po nas ma PP z legią, bardziej tutaj upatruję szansę, że odpuszczą, może rezerwy ... :-)
[Profil] [PM]
 
 
młodyC

Dołączył: 12 Kwi 2014
Wysłany: Wto Mar 27, 2018 09:03   

KKS_FAN napisał/a:
erhemingway napisał/a:
Górnik jest zdecydowanie do przejścia. W ostatnich 10 meczach eklapy, wygrali tylko jednokrotnie (nie licząc walkowera z Piastem). Myślę że remis byłby realny, strzelam że będzie 1:1 po baaaardzo nudnym meczu. Choć po cichu licze na zwycięstwo.


każdy jest do przejścia, tylko trzeba zacząć grać i strzelać bramki , ot cała filozofia.
Górnik dwa dni po nas ma PP z legią, bardziej tutaj upatruję szansę, że odpuszczą, może rezerwy ... :-)

Dodam że Górnik ma zapewnioną górną 8. Jedyne o co może walczyć to europejskie puchary, o które prócz w lidze walczy też w PP.
Ale wszystko zależy od nas już od kilkunastu meczów.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Masahiko

Dołączył: 20 Kwi 2006
Wysłany: Wto Mar 27, 2018 09:52   

Górnik miał spore problemy kadrowe. Nie wiem jak to teraz wygląda, ale ostatnio odpadł im z kolei Kądzior. Widać też że na wiosnę nie grają już tak dobrze, ale to wciąż świetny zespół, który w swoim składzie ma Kurzawę i Angulo. Biorąc pod uwagę obecny kształt ligi wciąż warto walczyć nawet o remis, zwłaszcza że rywale też nie mają łatwych spotkań. Każdy punkt jest ważny, choć do najważniejszych rozstrzygnięć dojdzie w rundzie finałowej - tam trzeba już będzie grać tylko o trzy punkty.

Jestem pewien że przerwa na reprezentację dobrze podziała na naszych zawodników. Miałem nieodparte wrażenie, że forma poszczególnych zawodników jak i całej drużyny delikatnie (bardzo delikatnie) szła w górę. Ta przerwa pozwoli na spokojne treningi. Mam nadzieję że z Górnikiem nasza drużyna zagra ze 100% zaangażowaniem. Oni naprawdę są w stanie powalczyć z większością drużyn o zwycięstwo - muszą w to uwierzyć i muszą w końcu wygrać.
_________________
"Mówi się, że każdy, kto daje ludziom złudzenie, że myślą, będzie przez nich kochany, każdy zaś, kto rzeczywiście sprowokuje ich do myślenia, zostanie znienawidzony" - Glenn Tinder
[Profil] [PM]
 
 
klipol
=FS=Klipol | PL


Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Wto Mar 27, 2018 12:34   

Kurzawa pauzuje za kartki.
_________________
Ku Waszej pamięci Żołnierze Wyklęci
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
   
 
młodyC

Dołączył: 12 Kwi 2014
Wysłany: Wto Mar 27, 2018 12:44   

Przyszły papiery Sovsica i będzie mógł zagrać już w sobotę.
Niby ostatni jego mecz był dawno, ale gdyby nie był przygotowany fizycznie nie podpisywali by z nim kontaktu na pół roku.
Kiedyś też graliśmy z silnym Górnikiem i wygraliśmy 2-1 ;) więc liczę na powtórkę wyniku.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
KKS_FAN

Dołączył: 16 Paź 2010
Wysłany: Wto Mar 27, 2018 13:44   

młodyC napisał/a:
Przyszły papiery Sovsica i będzie mógł zagrać już w sobotę.
Niby ostatni jego mecz był dawno, ale gdyby nie był przygotowany fizycznie nie podpisywali by z nim kontaktu na pół roku.
Kiedyś też graliśmy z silnym Górnikiem i wygraliśmy 2-1 ;) więc liczę na powtórkę wyniku.


i to też była Wielka Sobota !
[Profil] [PM]
 
 
młodyC

Dołączył: 12 Kwi 2014
Wysłany: Czw Mar 29, 2018 23:29   

W ostatnich spotkaniach w ekstraklasie zabrzanie musieli sobie radzić bez rewelacji jesieni Szymona Żurkowskiego i zdolnego Macieja Ambrosiewicza. W ostatniej kolejce ligowej w spotkaniu z Koroną (2:2) doznał skrzydłowy także Damian Kądzior. Sztab medyczny Górnika miał pełne ręce roboty, ale wszyscy trzej mają się już lepiej. – We wtorek rozpoczęli treningi z zespołem. Są duże szanse na to, że zagrają w sobotę przeciwko Sandecji. Liczę na nich – mówi „PS” trener Marcin Brosz. Powrót tercetu bardzo ucieszył Brosza, bo w Zabrzu szykują się także do wtorkowego spotkania z Legią Warszawa.

Skoro są po kontuzji a we wtorek ważny mecz to jak wejdą to prawdopodobnie na końcówkę. A Angulo w 2018 roku jeszcze nie strzelił gola. A Górnik jest taką drużyną która ma wąska kadrę. Bez Kurzawy Żurkowskiego Kadziora i Ambrosiewicza zostaje Angulo bez formy i długo długo nic z przodu! A w tyle tracą dużo bramek.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
stach0

Dołączył: 03 Wrz 2010
Wysłany: Pią Mar 30, 2018 10:05   

Jakaś 18 meczowa?
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
młodyC

Dołączył: 12 Kwi 2014
Wysłany: Sob Mar 31, 2018 13:14   

Radliński, Dudzic, Basta, Straus i Gałecki poza 18 bo są w kadrze rezerw.
Czyli prawdopodobnie
Gliwa, Pietrzkiewicz
Mraz,Bartosz, Brzyski,Danek
Szufryn, Krauczunow,Benga, Piter-Bucko
Gric,Baran, Kasprzak,Trochim, Cetnarski, Sovsic
Kolev, Piszczek
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Archiwum » KKS Sandecja Nowy Sącz » Górnik Zabrze - Sandecja
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 25