Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: internacionale
Nie Wrz 05, 2021 13:25
100-lecie klubu, Mecz jubileuszowy, bilety
Autor Wiadomość
kosiarz

Dołączył: 18 Kwi 2009
Wysłany: Pią Lip 30, 2010 21:30   

Troszke się można wkurzyć.

Wiem, że działacze, Prezydent miasta nie odpowiadają za Gorzów, ani za to, co się po tym działo.
Ale! każdy widział, ze to ochrona zachowała się nieprofesjonalnie.
Więc nie chodzi o odpowiedzialność zarządu i innych na to, na co wpływa nie mają, ale na to co mają! czyli zrezygnowania z usług tych panów. Czy nie ma innej agencji?

To samo tyczy się dukatów, cen biletów itp. Bardzo dobrym pomysłem były dukaty! Brawo dla ludzi którzy to wymyslili i urzeczywistnili...ceny na mecz, także nie były wygórowane, bo kiedy zarabiać i spłacać długi jak nie teraz?
Ale dlaczego na mecz który ma być świetem wszystkich! kibiców, tych dużych, małych, starych, młodych...bez kasy! z kasą, nie pomysleć o tym, by ceny były różne? na każdą kieszeń? I dlaczego rodzina kilkuosobowa chcąca iść świetować musi mieć później kilkanaście dukatów w domu?

Wreszcie trzeci pkt który przedtem poruszyłem, organizacja wspólna z SKS. Chyba nie musze go rozwijać. Nie może być tak, by Pan Koral z całym szacunkiem i zrozumieniem, puszcza sobie ognie sztuczne przy każdej nadarzającej się okazji, a my nie możemy zgodnie z prawem 100 rac wypuścić na 100 lecie, czy nawet płótna na płocie powiesić.

Myślę, że granice ustępstw zostały przekroczone.

Bianco piszesz o "odezwie do ludu"-nie. bardziej chodziło mi o coś w stylu;
SKS informuje, że nie będzie brało udziału w meczu na....z takiego i takiego powodu.

I najważniejsze, nie chcę by traktować tę polemikę jako coś negatywnego.
Ale jako dyskusje, w której można zmienić zdanie :). Przecież każdy kibic pragnie zobaczyć mecz swojej drużyny, tym bardziej na jej 100 lecie.
Mam nadzieję, że jeszcze to nie ostatnie słowo zarządu przed jutrzejszym świętem. ;)
I wszyscy znajdziemy się na stadionie. :P
_________________
"NIE WYBACZAJCIE IM, ALBOWIEM DOSKONALE WIEDZĄ, CO CZYNIĄ!"
[Profil] [PM]
 
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Pią Lip 30, 2010 21:35   

No ok, tylko mi właśnie chodziło o to żeby czegoś takiego nie pisać, żeby zaraz się sytuacja nie odwróciła i nie doszło d tego, że w mediach pojawią się notki że przez protest kibiców/SKS nie wyszły super zaplanowane obchody stulecia...

A tak to stanowisko (raczej?) jasne, zostało również przedstawione zarządowi na ostatnim spotkaniu.

Cytat:
I najważniejsze, nie chcę by traktować tę polemikę jako coś negatywnego.
Ale jako dyskusje, w której można zmienić zdanie :). Przecież każdy kibic pragnie zobaczyć mecz swojej drużyny, tym bardziej na jej 100 lecie.
Mam nadzieję, że jeszcze to nie ostatnie słowo zarządu przed jutrzejszym świętem. ;)
I wszyscy znajdziemy się na stadionie. :P


No i dlatego też nikt nie chciał nikomu zabraniać udziału w tym meczu, m. in dlatego też po rozmowach z zarządem pojawiła się propozycja z ich strony tańszej puli biletów itp, to właśnie wszystko wynik rozmów, przedstawiania stanowiska, szukania najlepszego rozwiązania itp.

Wiadomo, że na niektóre rzeczy "trochę" późno, ale też wiadomo że idealnie u nas nigdy nie będzie.
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Ad@ś=)


Dołączył: 08 Kwi 2006
Wysłany: Pią Lip 30, 2010 21:40   

kosiarz napisał/a:
Troszke się można wkurzyć.
...Ale! każdy widział, ze to ochrona zachowała się nieprofesjonalnie.
Więc nie chodzi o odpowiedzialność zarządu i innych na to, na co wpływa nie mają, ale na to co mają! czyli zrezygnowania z usług tych panów. Czy nie ma innej agencji?


może odpowiedzią na powyższe pytanie będzie to że logo tej firmy ochroniarskiej widnieje na moim karnecie na rundę jesienną...
[Profil] [PM]
   
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Pią Lip 30, 2010 21:42   

Cytat:
Czy nie ma innej agencji?


No oficjalnie, i to nie tylko z usta zarządu klubu, nie ma. tzn nie tyle nie ma, co nie ma chętnych do spełnienia tego zaszczytnego obowiązku jakimś jest "pilnowanie" takich bandziorów jak my;)

Jak jest faktycznie nie bardzo mam jak sprawdzić.
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Raffio
Raffio


Dołączył: 07 Wrz 2009
Wysłany: Pią Lip 30, 2010 21:47   

biletów poszło niecałe 500 czyli klub i tak będzie miał stratę jak nie sprzedali tych biletów to czy nie mogli by już zrobić tak że na rynku rozdadzą te bilety za darmo lub za symboliczną złotówkę? i tak mają stratę i tak a wtedy by przynajmniej pełny stadion by był ;P
ale jak znam życie pewnie tak nie zrobią no trudno
pomarzyć zawsze można heh
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Pią Lip 30, 2010 21:49   

A pomyślałeś o tych co już bilety kupili? im co, oddać mają pieniądze?

Kupujesz bilet do kina na nowość z holyłudu po czym w dniu premiery wszyscy wchodzą za darmo, nie czujesz się "dziwnie"?
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Raffio
Raffio


Dołączył: 07 Wrz 2009
Wysłany: Pią Lip 30, 2010 21:51   

no też fakt
to mogą też zrobić już wstęp za darmo a ci co kupili już bilety to będą mieli pamiątkę heh xD
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Pią Lip 30, 2010 21:53   

Niech sami kombinują, ja po prostu nie lubię leczenia złego złym.

To tak samo jak z niesłusznie podyktowanym karnym, który "naprawia się" potem karnym z kapelusza dla drugiej drużyny, tak że wtedy obie są poszkodowane, ale niby sprawiedliwie.
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
internacionale


Dołączył: 05 Paź 2004
Wysłany: Pią Lip 30, 2010 22:38   

Bilety niewykorzystane które pozostaną w kasach - staną się pamiątkami kolekcjonerskimi i będą do nabycia w cenie ok 20zł (czyli koszt produkcji).
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
 
 
adamo12

Dołączył: 21 Mar 2010
Wysłany: Pią Lip 30, 2010 23:02   

do zobaczenia na Rynku......
_________________
adamo
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
małolat_19


Dołączył: 25 Paź 2004
Wysłany: Pią Lip 30, 2010 23:32   

Kolejna trafna;)..

Porażka jednym słowem..
A Ci co się zastanawiają czy iść na mecz czy nie iść to niech się zastanowią:)..
Ile,można pobłażać?..
_________________
Until they kill me,I'll be livin this life,I know U feel me..
[Profil] [PM]
 
 
wel

Dołączył: 02 Sie 2009
Wysłany: Pią Lip 30, 2010 23:48   

Wypowiem się trochę z inej strony, niekoniecznie kibica.

Wiadome, że rozpatrujecie wszystko ze swojego punktu widzenia, ale stojąc z boku to powiem, że taka pamiątka meczu na pewno pozostanie dłuzej w pamięci wielu osób, niż Wasze kibicowanie na tym meczu (z całym szacunkiem dla waszego dopingu) taka prawda i tego chyba nie zmienicie narazie szybko, musiałaby być jakaś niesamowita oprawa i to pewnie na skale kraju :) i pewie Zarząd wydał takie coś, a nie poszedł w kierunku takim, żeby najlepszy na boisku był doping, licząc zapewne przy tym, że jak Ruch przyjedzie to i tak będzie pełno na stadionie.

Z racji, że jestem kolekcjonerem (numizmatyka i pokrewne bardzo okazjonalnie ale również) to powiem, ze te 25 zł za bilet po meczu za kilka miesięcy może być warte i 2 lub 5x tyle i za 100zł będzie ciężko kupić :). Kolekcjonerzy to troche inny świat, czasami jakiś banknot wychodzi po 20zł, a za pare dni już po 40zł chodzi :). Więc argument, że po meczu nie będą nic warte uważam za chybiony :).


Inna sprawa, że Zarząd zmusił wszystkich do ich kupna, a nie wydał na zasadzie - kupisz i masz pamiątkę, albo masz zwykły i wchodzisz np. za 15zł i w tym upatruje część niezadowolenia niektórych osób.
[Profil] [PM]
 
 
biker_ns

Dołączył: 21 Sty 2009
Wysłany: Sob Lip 31, 2010 08:38   

Bilety biletami,a do pełni "szczęścia" brakuje tego na co się zapowiada, że pogoda będzie do dupy,to na pewno dodatkowo obetnie ilość chętnych do wzięcia udziału w obchodach.
Jeśli będzie padać to marnie może to wyglądać.
_________________
>>LUDZIE MĄDRZY CZASEM SIĘ WYGŁUPIAJĄ,LUDZIE GŁUPI ZAWSZE SIĘ WYMĄDRZAJĄ<<
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
małolat_19


Dołączył: 25 Paź 2004
Wysłany: Sob Lip 31, 2010 08:43   

WEL:

,,Jedni zbierają znaczki,inni chodzą do kina....'' :)..
_________________
Until they kill me,I'll be livin this life,I know U feel me..
[Profil] [PM]
 
 
klap
Kibic

Dołączył: 11 Mar 2005
Wysłany: Sob Lip 31, 2010 08:59   

a napierdala tak że masakra... czarny dzien w NS
_________________
Soltanto Essa Sandecja
____________________________
[Profil] [PM] [E-mail]
   
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Archiwum » Sekcja Turystyczno - Historyczna » 100-lecie klubu, Mecz jubileuszowy, bilety
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 25