Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: internacionale
Nie Wrz 05, 2021 19:41
SANDECJA ~ Wisła Kraków
Autor Wiadomość
młodyC

Dołączył: 12 Kwi 2014
Wysłany: Pią Kwi 06, 2018 09:47   

Czytałem gdzieś że dailymotion nie będzie działać w ogóle przez... jakiś przepis unijny. 3 mecze w tym nasz nie będzie transmitowany nigdzie prócz urywków w multilidze bo nie ma wystarczającej liczby kanałów, może na daily by się znalazło linka, gdyby działał. Ale to motywacja żeby jechać na mecz a nie iść na łatwiznę.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
radziufan
from cradle to grave


Dołączył: 01 Lis 2004
Wysłany: Pią Kwi 06, 2018 11:29   

całe szczęście że nie ma transmisji, może niektórych to zmobilizuje chociaż raz żeby ruszyć tyłek
_________________
1910 - 2010 ...STO LAT HISTORII KTÓRĄ WY TWORZYCIE - BIAŁO-CZARNYCH SERC NIEŚMIERTELNE BICIE!!!
[Profil] [PM]
 
 
fanatycznie

Dołączył: 31 Lip 2007
Wysłany: Pią Kwi 06, 2018 11:35   

młodyC napisał/a:
Czytałem gdzieś że dailymotion nie będzie działać w ogóle przez... jakiś przepis unijny. 3 mecze w tym nasz nie będzie transmitowany nigdzie prócz urywków w multilidze bo nie ma wystarczającej liczby kanałów, może na daily by się znalazło linka, gdyby działał. Ale to motywacja żeby jechać na mecz a nie iść na łatwiznę.


ale to było dla emigrantów, ja nie pytam jak z oglądaniem z terenu w kraju. Serio to wyjebali?
_________________
to dla dzieci ulic, życzę wam dużo miłości, szczerej przyjaźni i wiecznej wolności!!!
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
x_cite


Dołączył: 03 Lis 2004
Wysłany: Pią Kwi 06, 2018 15:52   

bzyku napisał/a:
x_cite nie ma transmisji bo trzeba jechać na mecz ;-)


Akurat mnie nie będzie...to drugi mecz, który opuszczę...może i dobrze, bo nie byłem we wrześniu jak wygrali z Termalicą, więc teraz liczę na powtórkę z rozrywki :D Jeżdżę - przegrywają lub remisują...nie jadę to będzie wygrana :D

PS. Mnie akurat motywować na mecze nie trzeba...tym razem siła wyższa...cóż
[Profil] [PM]
 
 
ERNESTO

Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Pią Kwi 06, 2018 19:27   

fanatycznie napisał/a:
młodyC napisał/a:
Czytałem gdzieś że dailymotion nie będzie działać w ogóle przez... jakiś przepis unijny. 3 mecze w tym nasz nie będzie transmitowany nigdzie prócz urywków w multilidze bo nie ma wystarczającej liczby kanałów, może na daily by się znalazło linka, gdyby działał. Ale to motywacja żeby jechać na mecz a nie iść na łatwiznę.


ale to było dla emigrantów, ja nie pytam jak z oglądaniem z terenu w kraju. Serio to wyjebali?


... a z terenu kraju ogladasz przez VPN, czyli tak jakbys byl zagranica.
[Profil] [PM]
 
 
aidos


Dołączył: 06 Mar 2006
Wysłany: Pią Kwi 06, 2018 20:13   

Nie czytać gazet, nie oglądać TV i wyłączyć telefon do poniedziałku do godziny 17.20. Retransmisja na Canal+ Sport o godzinie 15.30 :)
[Profil] [PM]
 
 
syfon12
Łoboz Marcin

Dołączył: 17 Kwi 2009
Wysłany: Pią Kwi 06, 2018 21:39   

ERNESTO napisał/a:
fanatycznie napisał/a:
młodyC napisał/a:
Czytałem gdzieś że dailymotion nie będzie działać w ogóle przez... jakiś przepis unijny. 3 mecze w tym nasz nie będzie transmitowany nigdzie prócz urywków w multilidze bo nie ma wystarczającej liczby kanałów, może na daily by się znalazło linka, gdyby działał. Ale to motywacja żeby jechać na mecz a nie iść na łatwiznę.


ale to było dla emigrantów, ja nie pytam jak z oglądaniem z terenu w kraju. Serio to wyjebali?


... a z terenu kraju ogladasz przez VPN, czyli tak jakbys byl zagranica.

Wszyscy musza już sciagać blokady regionalne. Taka dyrektywa weszła unijna. Czyli ma być dostepność wszystkich serwisów oficjalnych bez blokad regionalnych.
http://satkurier.pl/news/...krajach-ue.html
http://satkurier.pl/news/...za-granica.html
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
bzyku

Dołączył: 01 Wrz 2011
Wysłany: Pią Kwi 06, 2018 22:42   

https://www.youtube.com/watch?v=2GNJu5DIizQ
_________________

[Profil] [PM]
 
 
Max1990

Dołączył: 27 Maj 2011
Wysłany: Sob Kwi 07, 2018 09:19   

Grałem w Fifie 18 i wygraliśmy 3-1 po bramkach Ksyonza ,Sovśića i Koleva mam nadzieje że spełni w końcu 😉
_________________
CZY WYGRYWASZ CZY NIE JA I TAK KOCHAM CIĘ !!!
[Profil] [PM]
 
 
szczur1910

Dołączył: 22 Kwi 2009
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Sob Kwi 07, 2018 09:37   

Kupię gdzieś dzisiaj bilet w Sączu?
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
radziufan
from cradle to grave


Dołączył: 01 Lis 2004
Wysłany: Sob Kwi 07, 2018 09:59   

Tylko w Niecieczy
_________________
1910 - 2010 ...STO LAT HISTORII KTÓRĄ WY TWORZYCIE - BIAŁO-CZARNYCH SERC NIEŚMIERTELNE BICIE!!!
[Profil] [PM]
 
 
darek200111

Dołączył: 12 Maj 2016
Wysłany: Sob Kwi 07, 2018 10:44   

młodyC napisał/a:
Z Cracovią było podobnie jak z Górnikiem, a w innych meczach statystyki biegania były mniej więcej takie same po obu stronach. Wynika to głównie z naszego stylu gry. Graliśmy głęboko cofnięta obroną i kontrami do których wychodziło max 4 zawodników.
Co do meczu z Wisłą. Jeśli wyjdzie
Gliwa-Mraz, Krauczunow, Szufryn,Benga,Bartosz- Kasprzak- Małkowski, Sovsic, Ksionz- Kolev i swój potencjał i umiejętności które pokazują na treningach przełożą na mecz to biorąc pod uwagę okoliczności rozgrywania meczu wcale nie jesteśmy na straconej pozycji, wręcz jest duża szansa na zwycięstwo. Bo potrzebowaliśmy zawodników pokroju Sovsica i Ksionza, Małkowski mimo iż nie jest w takiej formie jak w 1 lidze nadal robi dużo wiatru z przodu. I myślę że to może odmienic naszą grę zdecydowanie na plus, szkoda że tak późno.


Bartosz nie zagra
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
xXkosiarzXx


Dołączył: 02 Lip 2012
Wysłany: Sob Kwi 07, 2018 17:54   

Ma ktoś stream do multiligi?
_________________
Biała flaga, czarna wstęga,
Biało-Czarni to potęga !
[Profil] [PM]
 
 
tibs

Dołączył: 01 Kwi 2010
Wysłany: Sob Kwi 07, 2018 18:30   

http://www.wiz1.net/channel9 mecz Sandecji na żywo
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Majkellll

Dołączył: 07 Lip 2013
Wysłany: Sob Kwi 07, 2018 19:54   

Nie rozumiem czemu nas zawsze zadowala remis.. z takim miejscem w tabeli i stratą powinniśmy non stop pressować
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Archiwum » KKS Sandecja Nowy Sącz » SANDECJA ~ Wisła Kraków
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 24