Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: internacionale
Nie Wrz 05, 2021 19:32
Polonia Bytom - Sandecja
Autor Wiadomość
bulaj


Dołączył: 02 Kwi 2007
Wysłany: Nie Mar 18, 2012 10:15   

DNL napisał/a:
Decyzja o wyjściu ze stadionu kompletnie nieprzemyślana i niepotrzebna.
Zrozumiałbym ją gdyby Tyszanie byli na liście - a tak jeśli oni wracają ze swojego meczu i sami mówią, że podjadą i spróbują wejść, a jak się nie uda to wrócą do domu?
Przypuszczam, że jeszcze długo ta decyzja będzie się odbijała czkawką.

Na plus:
- nasza liczba,
- atmosfera (w szczególności w drodze powrotnej),
Na minus:
- wyjście z sektora,

Pozdrowienia dla kolegów z Cracovii.



ta decyzja była jedyną słuszną, i właśnie gdybyśmy nie wyszli to wtedy byśmy mieli dopiero czkawkę:)
[Profil] [PM] [E-mail]
   
 
DNL

Dołączył: 09 Paź 2004
Wysłany: Nie Mar 18, 2012 10:20   

Ja tutaj nie mam zamiaru roztrząsać tego i przekonywać do swoich racji, każdy ma prawo do swojego zdania.
Wpis Miłosza trochę jednak zmienił i przedstawił sytuację inaczej niż dało się wczoraj słyszeć, więc z mojej strony koniec tematu ;)
[Profil] [PM]
 
 
mateuszxxxm

Dołączył: 15 Paź 2011
Wysłany: Nie Mar 18, 2012 10:38   

Wyjazd zajebisty mój pierwszy i już mówię że nie ostatni no i oczywiście później zabawa w autobusie gdzie natala była :D
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
małolat_19


Dołączył: 25 Paź 2004
Wysłany: Nie Mar 18, 2012 10:48   

internacionale napisał/a:
DNL napisał/a:

Zrozumiałbym ją gdyby Tyszanie byli na liście...


Tyszanie byli na liście jednak nie dla wszystkich wystarczyło biletów. Pomimo zapewnień ze strony Polonii Bytom, że "jakoś się dogadamy" i że "będzie dobrze" bo nam udostępnią dodatkowy sektor, tak się nie stało.

Na miejscu okazało się że sektor dodatkowy przewidzieli dla nas jednak był to sektor rodzinny na drugim końcu stadionu. Na dodatek aby tam wejść nakazano nam wyrobić karty kibica po 20zł/sztuka.

ps. skrót meczu gdzieś za godzinkę na sandecja.tv


No właśnie,niektórzy do końca nie znają faktów,a już udzielają się czy decyzja była dobra czy zła..
Tyszanie byli wcześniej na Naszej liście,niż osoby od Nas czekające i zwlekające z zapisaniem do ostatniej chwili..
Jak MY czulibyśmy się wspierając,gdzieś Tyskich,kiedy to oni dobrze się bawią,a my stoimy pod stadionem jak tępe h u j e..Napewno by zrobili tak samo i myślę ,że dalsza polemika jest zbędna..
MOBILIZACJA,KORBA I MARKETING POKAZAŁY U NAS ,ŻE JAK CHCEMY TO POTRAFIMY,A WYJAZDY TO NIE TYLKO ZABAWA W KLATCE BO JAK WIDZIELIŚCIE WCZORAJ CAŁA DROGA MOŻE PRZEMIJAĆ W ZAJEBISTEJ ATMOSFERZE I NA PEWNO NIE RAZ,KAŻDY BĘDZIE WSPOMINAŁ NIE JEDNO!..
A WYJAZDY NIE SKOŃCZYŁY SIĘ I JEŻELI W NASZYM POLICYJNYM PAŃSTWIE NIE SKOŃCZĄ SIĘ NA DOBRE TO JESZCZE NIE RAZ BĘDZIE OKAZJA DOBRZE SIĘ ZABAWIĆ I PRZEŻYĆ NIE JEDEN DOBRY WYJAZD!..
_________________
Until they kill me,I'll be livin this life,I know U feel me..
[Profil] [PM]
 
 
Mileniak

Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Nie Mar 18, 2012 10:53   

DNL napisał/a:
Decyzja o wyjściu ze stadionu kompletnie nieprzemyślana i niepotrzebna.
Zrozumiałbym ją gdyby Tyszanie byli na liście - a tak jeśli oni wracają ze swojego meczu i sami mówią, że podjadą i spróbują wejść, a jak się nie uda to wrócą do domu?
Przypuszczam, że jeszcze długo ta decyzja będzie się odbijała czkawką.

Na plus:
- nasza liczba,
- atmosfera (w szczególności w drodze powrotnej),
Na minus:
- wyjście z sektora,

Pozdrowienia dla kolegów z Cracovii.


W zeszłej rundzie byliśmy razem z Tychami w Toruniu. Na liście wyjazdowej nie było nas i części kibiców Zawiszy oraz ŁKS-u. Działacze Elany chcieli sprzedać bilety tym ci ich nie było na liście, ale ostatecznie veto postawił delegat. Tychy zdecydowały, że jeśli wszyscy nie zostaną wpuszczeni to oni nie wchodzą. Pomimo, że z Tychów do Torunia jest dwa razy więcej kilometrów, niż z Nowego Sącza do Bytomia nikt z Tyskich nie kręcił nosem. Dla nich to było oczywiste.
_________________
Jedna jaskółka wiosny nie czyni
[Profil] [PM]
 
 
AdoDC

Dołączył: 01 Kwi 2009
Wysłany: Nie Mar 18, 2012 10:58   

Dobra liczba i zabawa. Na plus cały wyjazd.
Ostatnio zmieniony przez AdoDC Nie Mar 18, 2012 12:21, w całości zmieniany 1 raz  
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
młody


Dołączył: 05 Wrz 2010
Wysłany: Nie Mar 18, 2012 11:05   

Decyzja bardzo słuszna i nie ma co płakać nad tym ;) . Meczu nie widzieliśmy ale za to jaka zabawa była ;D Wyjazd był zajebisty ;)
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Owca
Nabijacz postów


Dołączył: 09 Paź 2004
Wysłany: Nie Mar 18, 2012 11:13   

Z ręką na sercu: ile osób pojechało do Bytomia, żeby oglądać mecz? Gdyby interesowała mnie piłka nożna.. zostałbym piłką.. ( ;

Jak widać na zdjęciach, na sektorze było mnóstwo miejsca i wszyscy byśmy się zmieścili.. szkoda, że "ktoś" chce być bardziej papieski niż papież.. pomimo tej sytuacji oraz kilku ekscesów w drodze do i z Bytomia, zabawa podczas wyjazdu była na prawdę klimatyczna.
Na koniec dodam tylko: Cysterna należy do nas! oraz O mój Ce Pe E Nie..!

EDYTKA: zapomniałem o jeszcze jednym, piekielnym, mroźnym na -84* i jednocześnie gorącym na +84* okrzyku: Wiiiiiiiiiii...

Pozdrawiam
_________________
Chłopaczyny których nie licze a na których licze.. YG'04

Móżdżku, co będziemy robić dziś w nocy?
To co zawsze Pinky, będziemy opanowywać świat!
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
grubas_KKS
Globetrotter

Dołączył: 25 Gru 2004
Wysłany: Nie Mar 18, 2012 11:17   

Nie ma co już gadać o tym meczu,każdy sobie przekmini na swój sposób... Teraz pasuje skupić się na Poznaniu za 2 tygodnie.Jednego co jestem pewien to to, że już takiej samej sytuacji jak w Bytomiu nie będzie na Warcie bo tam sektor dosyć spory i szanse na całkowite jego zapełnienie są bardzo małe hehe Myślę że najpóźniej jutro pojawi się wstępna informacja na temat tego wyjazdu oraz my, SKS będziemy się starać żeby cena tego wyjazdu była jak najniższa !! DLATEGO BYTOM TO NIE WSZYSTKO JEDŹ DO POZNANIA BO TAM BLISKO !! HEHE
_________________
...::: Futbol Club Barcelona :::..
Ostatnio zmieniony przez grubas_KKS Nie Mar 18, 2012 11:19, w całości zmieniany 1 raz  
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Timador

Dołączył: 08 Mar 2009
Wysłany: Nie Mar 18, 2012 11:18   

wszystko spoko , wyjazd zajebisty wkurwilo jedynie jak opuszczalismy sektor jak jednego fanoshika poniosly ambicje i zaczął ublizac reszcie ludzi ktorzy takze wychodzili , a co do listy nastepnym razem jak bedziemy miec ograniczona liczbe biltow to umiescmy zgody a pozniej z sacza kto pierwszy ten lepszy bez jakiegoo kolwiek czekania do ostatniej chwili , bo jak ktos chce wolne zalatwic w pracy to zalatwi a nie czeka czy znajomy pojedzie bo wtedy bedzie mial z kim posiedziec , jedziemy za Sandecją a nie kolegą !!!! do nastepnego panowie !!!
_________________
Kłopotowska husaria gniew swój uwalnia , stale tempa nie zwalnia !!!!!!!!!! JNP
[Profil] [PM]
 
 
kibicns7

Dołączył: 02 Lut 2011
Wysłany: Nie Mar 18, 2012 11:22   

wyjazd świetny, amosfera za...a, autobus nr.5 rozspiewany. Teraz wszyscy do Poznania i bawimy sie dalej ! :D
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Wooojtek


Dołączył: 18 Lip 2011
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Nie Mar 18, 2012 11:35   

Owca napisał/a:
Z ręką na sercu: ile osób pojechało do Bytomia, żeby oglądać mecz? Gdyby interesowała mnie piłka nożna.. zostałbym piłką.. ( ;


Dokładnie, u nas w autobusie od razu padło hasło "a ch** z tym meczem" ;)
Nie ma to jak jechać z wyjazdu i śledzić relacje lajf :D
Hard bass hard bass
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
wborzecki@gmail.com

Dołączył: 29 Kwi 2009
Wysłany: Nie Mar 18, 2012 11:46   

JA TAM BYŁEM I PIWO PIŁEM :-) I COM WIDZIAŁ , PRZEŻYŁ W SERCU ZOSTAWIŁEM :-)
_________________
"SĄ W TYM KRAJU LUDZIE,KTÓRZY NIE POTĘPIAJĄ JUDASZA ZA TO,ŻE ZDRADZIŁ
ALE ZA TO, ŻE TAK MAŁO WZIĄŁ"Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
YG-US
YG'04

Dołączył: 17 Wrz 2006
Wysłany: Nie Mar 18, 2012 12:20   

internacionale napisał/a:
DNL napisał/a:

Zrozumiałbym ją gdyby Tyszanie byli na liście...


Tyszanie byli na liście jednak nie dla wszystkich wystarczyło biletów. Pomimo zapewnień ze strony Polonii Bytom, że "jakoś się dogadamy" i że "będzie dobrze" bo nam udostępnią dodatkowy sektor, tak się nie stało.

Na miejscu okazało się że sektor dodatkowy przewidzieli dla nas jednak był to sektor rodzinny na drugim końcu stadionu. Na dodatek aby tam wejść nakazano nam wyrobić karty kibica po 20zł/sztuka.

ps. skrót meczu gdzieś za godzinkę na sandecja.tv




i Wszystko na Temat:)

JEDNOŚĆ TO JEDNOŚĆ...
wiec jebanie postów, że mogło być inaczej nie ma sensu!!

!! GKS KKS!!

do zobaczenia w POZNANIU!
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
K@KS


Dołączył: 28 Wrz 2008
Wysłany: Nie Mar 18, 2012 12:26   

internacionale napisał/a:

"będzie dobrze" bo nam udostępnią dodatkowy sektor, tak się nie stało.

Na miejscu okazało się że sektor dodatkowy przewidzieli dla nas jednak był to sektor rodzinny na drugim końcu stadionu. Na dodatek aby tam wejść nakazano nam wyrobić karty kibica po 20zł/sztuka.


Nie rozumiem, dlaczego niby mieli by dawać Tyszan na drugi koniec stadionu jeśli w klatce zmieściło by się jeszcze z tysiąc osób. Niektórzy po prostu chyba chcą stwarzać problemy z niczego.

Sami śpiewamy o GKS, że to są nasi bracia. Gdyby mój brat nie wszedł na mecz też nie bawił bym się dobrze. Dlatego jedyna słuszna decyzja o opuszczeniu sektora została podjęta i BARDZO DOBRZE.
Był będzie jest ! Tyski GKS !

Zajebista oprawa Polonii z tego co zerknąłem odwracając się na chwilę podczas wychodzenia ;)
Ostatnio zmieniony przez K@KS Nie Mar 18, 2012 12:28, w całości zmieniany 1 raz  
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Archiwum » Kibice » Polonia Bytom - Sandecja
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 25