Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: internacionale
Nie Wrz 05, 2021 13:25
100-lecie klubu, Mecz jubileuszowy, bilety
Autor Wiadomość
tomek_ns3

Dołączył: 15 Paź 2009
Wysłany: Pią Lip 23, 2010 12:17   

Wypada przełożyć odpalanie tych rac na pierwszy mecz ligowy, badź któryś z ważniejszych, a sam mecz z Ruchem zwyczajnie olać. Niech zapłacą konkretną kare to da im troche do myślenia.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Raffio
Raffio


Dołączył: 07 Wrz 2009
Wysłany: Pią Lip 23, 2010 13:04   

tomek_ns3 nie chcesz przychodzi to nie przychodź
oprawa na 100 % będzie na tym meczu bo o to chodzi każdy prawdziwy kibic i tak przyjdzie
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Pią Lip 23, 2010 13:12   

Nie wiadomo czy każdy i czy prawdziwy, czy fałszywy, czy udawany czy sztuczny ... w każdym bądź razie serdecznie mam już dość żerowania na sytuacji i "jechania na koniku" pod nazwą awans/100-lecie itp farmazony ... bo wiecznie to pasuje a tamtego nie pasuje bo awans/bo stulecie, potem bo kibica i tak przyjdą, potem bo jakoś to będzie itp itd ... tu nigdy nie będzie normalnie, a ja mam już tego ku*** dość ...
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
matys5392

Dołączył: 04 Sty 2009
Wysłany: Pią Lip 23, 2010 13:46   

Będzie można się spodziewać na tym meczu,jak to często podkreślają władze klubowe ,,prawdziwej rodzinnej atmosfery". Rodzice+dwójka dzieci wychodzą na mecz Sandecji,czyli jak łatwo wydać 100 złotych...Jeśli jakaś osoba z zarządu czyta wogole to forum to mam do niej prośbę:piłkarze podkreślali w tym sezonie że liczna grupa kibiców obecna na większości spotkań była dla nich dwunastym a nawet trzynastym zawodnikiem.Wy,swoim postępowaniem chcecie to zmienić.Nie tędy droga panowie...
[Profil] [PM]
 
 
biker_ns

Dołączył: 21 Sty 2009
Wysłany: Pią Lip 23, 2010 14:54   

matys5392 napisał/a:
Będzie można się spodziewać na tym meczu,jak to często podkreślają władze klubowe ,,prawdziwej rodzinnej atmosfery". Rodzice+dwójka dzieci wychodzą na mecz Sandecji,czyli jak łatwo wydać 100 złotych...Jeśli jakaś osoba z zarządu czyta wogole to forum to mam do niej prośbę:piłkarze podkreślali w tym sezonie że liczna grupa kibiców obecna na większości spotkań była dla nich dwunastym a nawet trzynastym zawodnikiem.Wy,swoim postępowaniem chcecie to zmienić.Nie tędy droga panowie...



Końcówka Twojej wypowiedzi trafia w samo sedno,podpisuje się pod tym obiema rękami. Istnieje ryzyko że panowie decydenci zabiją frekwencje na stadionie swoimi posunięciami która jest jedną ze składowych sukcesu drużyny.
Bez licznej i spontanicznej publiczności nie byłoby świetnej gry drużyny.a odwracając sytuację bez dobrej gry drużyny nie byłoby takiej frekwencji jak na wielu meczach w zeszłym sezonie.
To są naczynia połączone także dobrze by było by zarząd się zastanowił/już nie w kontekście meczu z Ruchem bo to pojedynczy przypadek/lecz bardziej przed ustaleniem cen biletów i karnetów na rundę jesienną.Choć obawiam się że i te decyzje już zapadły skoro internacionale pisze że karnety poszły do druku.


POZDRAWIAM
_________________
>>LUDZIE MĄDRZY CZASEM SIĘ WYGŁUPIAJĄ,LUDZIE GŁUPI ZAWSZE SIĘ WYMĄDRZAJĄ<<
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
juring

Dołączył: 12 Cze 2009
Wysłany: Pią Lip 23, 2010 16:27   

Dzieci wstęp wolny oczywiście ,bilet pamiątkowy-5zł ,bilet pamiątkowy z jednym dukatem-8zł ,z dwoma-15zł i ze 2 tyś ludzi by przyszło.Za 25zł na nudnym sparingu z rezerwami Ruchu(pierwszy skład pokazał "klasę" w pucharze) będzie pustawo.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
internacionale


Dołączył: 05 Paź 2004
Wysłany: Pią Lip 23, 2010 16:50   

Rusza przedsprzedaż na Ruch Chorzów.

http://www.sandecja.com.p...uch_Chorzow.htm

Najprawdopodobniej także od wtorku będzie można zakupić karnet na rundę jesienną ale póki co trwają narady w sprawie cen...
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
 
 
ERNESTO

Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Pią Lip 23, 2010 20:50   

Proponuje na 100lecie odpalic jedna symboliczna race, a kolejnych 99 na jakims ciekawszym meczu. Szkoda robic cos "dla idei", skoro tej samej idei docenic nie potrafi nawet zarzad. Bilety powinny byc maksymalnie za 10 pln ...
[Profil] [PM]
 
 
david
Sandecja Nowy Sącz


Dołączył: 16 Sty 2005
Wysłany: Nie Lip 25, 2010 11:43   

Zdecydowanie przesadzili z tymi biletami. W całym mieście mówi się o obchodach 100 lecia. To idealna promocja Sandecji dla ludzi wcześniej nie zainteresowanych naszym klubem. Najlepiej było by zbojkotować ten mecz, ale wiadomo że to nierealne. 100 lecie jest tylko raz i na pewno każdy prawdziwy kibic pojawi się na Kilińskiego. Tylko mam nadzieje że frekwencja nie będzie taka jak na meczach ligowych w środę o 15:00 ;/
_________________
Od żłobka ,aż po grób w moim sercu jeden klub !!!
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
SączerS
Sector 17


Dołączył: 27 Mar 2007
Wysłany: Nie Lip 25, 2010 12:24   

a czy te Sącze można kupić gdzieś indziej czy tylko na meczu ?
[Profil] [PM]
 
 
misns

Dołączył: 17 Gru 2009
Wysłany: Nie Lip 25, 2010 12:28   

Co tu duzo mowic i pisac,generalnie wladze klubu i miasta strzelily sobiew samoboja...
_________________
...A ty Bracie mój,zawsze przy mnie stój...
[Profil] [PM]
 
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Nie Lip 25, 2010 13:14   

Sączerc dukaty można kupić na pewno w Toto-Mixie na Millenium, powinny być w wieli miejscach dostępne, przeważnie taki punkt jest oznaczony odpowiednią etykietką bądź plakatem i przeważnie również potem można tymi dukatami w tych samych punktach płacić.

A co do zarządu to już jakiś czas temu mówiłem, że zakończyłem "współpracę" bo to się nie mieściło w mojej definicji współpracy i niestety po raz kolejny się okazało że miałem rację, tylko co mi z tego ...
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Ad@ś=)


Dołączył: 08 Kwi 2006
Wysłany: Nie Lip 25, 2010 14:03   

...mam nadzieje, ze bilety na przyszły sezon nie będą droższe bo to już by była tragedia;/

Najbardziej jestem ciekawy jak wyglądają obecnie finanse w klubie. Chciałbym zobaczyć jakiś raport finansowy i zobaczyć czy dług, którego już dużo w poprzednim sezonie nie zostało, został spłacony i jak wygląda obecny przepływ finansowy...

Ale znając życie to do takich dokumentów dostępu niema?!
Pozostaje czekać i mieć nadzieje na SSA w (nie)daaaaalekiej przyszłości.
Pozdrawiam
[Profil] [PM]
   
 
Sączersik
[Usunięty]

Wysłany: Nie Lip 25, 2010 14:54   

Zagłębie Lubin przynajmniej mysli o młodzierzy do lat 18. Która z ogromna checia uczeszcza na stadion a przecież skad ma brac kase na bilety co 2 tygodnie albo na karnet. U nas widze nie ma zmiłuj. czy pełnoletni czy nie warto ździerac pieniadze. Może dla pracujacych to nie jest źle co miesiac wypłata to 20 złotych czy raz zainwestowac w karnet ale dla mlodzierzy szkolej potezny problem. Jak to juz ktoś keidyś napisał lepiej by na mecze chodzili MAMA TATA + DZIECI= 100zł dodatkowych wiecej zostawionych na straganach. A piłkarze wola jak sie ich dopinguje niż ogląda jednym okiem a drugim wpiepszać karkówke.....
 
 
jacolmc


Dołączył: 02 Sie 2009
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Nie Lip 25, 2010 18:18   

Żenada małe dzieci też muszą bulić za oglądanie towarzyskiego meczu a może to przez komfortowe warunki jakie mamy na stadionie i przed: już sama ilośc miejsc parkingowych rzuca o glebe wspomne tylko o strzeżonych parkingach pod starym młynem i biedronką,szczęśliwie zaparkowawszy udajemy sie na stadion mijając piłke w barwach klubowych?.Jeszcze tylko konfiskata wody , obmacywanko przez wiejskich ochroniarzy i możemy kupic karkówe lub jakąś pamiątke w sklepiku w postaci stolika{ i to jest wiocha panie Danek}.Dalej to już same luksusy w postaci zadaszonych wszystkich trybun 6ściu toj-tojów,super nowoczesnej tablicy świetlnej,nagłosnienia w systemie dts,okratowania sektorów niczym w alcatraz i dlatego musimy bulić więcej niż na Dialog Arenie w Lubinie.P.Danek brawo co za podejscie do kibica,a p.Kantora pytam gdzie ta lawina inwestycji?
Ostatnio zmieniony przez jacolmc Nie Lip 25, 2010 20:11, w całości zmieniany 1 raz  
[Profil] [PM]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Archiwum » Sekcja Turystyczno - Historyczna » 100-lecie klubu, Mecz jubileuszowy, bilety
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.13 sekundy. Zapytań do SQL: 24