Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: internacionale
Nie Wrz 05, 2021 13:25
100-lecie klubu, Mecz jubileuszowy, bilety
Autor Wiadomość
Kilinskiego 47


Dołączył: 08 Mar 2008
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Nie Lip 25, 2010 19:51   

Ja powiem tak, wiele razy usprawiedliwiałem zarząd za ceny biletów na mecze ligowe i podtrzymuje swoje zdanie w tej kwestii, ale teraz miarka się przebrała, to jest SKANDAL!

25 złotych to dla mnie żadne pieniądze jeśli chodzi o jednorazowy wydatek, ale taka opłata za mecz w ramach obchodu stulecia klubu, czyli mecz de facto dla kibiców to jest żenada!

Ja (i wielu moich znajomych, z którymi już na ten temat rozmawiałem) ten mecz bojkotuję, będę w Rynku na prezentacji zespołu, ale nie będę uczestniczył w tej farsie pt. sparing za 25 złotych.

Po pierwsze i najważniejsze - należy pokazać zarządowi, że nie damy się doić jak krowy.

Po drugie - sama idea meczu na 100-lecie z Ruchem Chorzów, który przyjedzie tu jakimiś głębokimi rezerwami (2 dni wcześniej gra mecz w pucharach, więc niech nikt nie wierzy, że przyjedzie tu pierwszym składem) jest dla mnie jako kibica Sandecji upokarzająca!

Po trzecie - mecz z Ruchem, który nie radzi sobie z Maltańczykami jako główny punkt programu? Kolejne upokorzenie. Serdecznie dziękuję, większe "gwiazdy" widzę u siebie na osiedlu na szkolnym boisku.

Każdy zrobi jak zechce, ale ja proponuję bojkot tego meczu (i proszę nie wyjeżdżać z tekstami typu "prawdziwi kibice będą", bo widzę, że co poniektórym już wmówiono, że to najważniejsze wydarzenie w 100 letniej historii klubu i być po prostu trzeba, a ja zapytam dlaczego SPARING z rezerwami Ruchu ma być ważniejszy niż pierwsza w dziejach prezentacja zespołu na Rynku?).

Obecność na tym meczu = przyzwolenie na przyozdobione wzniosłymi hasłami okradanie kibiców. Róbcie co chcecie, ale ja do tego ręki nie przyłożę. Mam nadzieję że frekwencja będzie ~ 500 osób i odpowiednie osoby pójdą jednak po rozum do głowy przed nowym sezonem.

Do zobaczenia w sobotę na Rynku.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Tomko54

Dołączył: 13 Mar 2009
Wysłany: Nie Lip 25, 2010 20:10   

A tak na dobrą sprawe to co to jest za przeciwnik Ruch Chorzów?? Jeśli by dobrze poszło to teraz gralibyśmy z nimi w lidze! Tak nie jest jednak żeby za taki mecz tyle płacić to przesada... Jeśli by tu przyjechały nawet rezerwy (bo na nic więcej nie licze po tym co widze) jakiegoś zagranicznego klubu (Everton, Werder czy Malaga co nie są wcale klubami z górnej półki) to można by jeszcze wyłożyć to 25 zł ale za polski klub co przyjedzie rezerwami (a nawet jak nie to ja tam jakiś super gwiazd nie widze) to raczej nie...
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
kosiarz

Dołączył: 18 Kwi 2009
Wysłany: Nie Lip 25, 2010 20:33   

A i może tak się stać, że "panowie" z OCH łackiej, za nasze pieniądze, będą pałowac i gazować bo ktoś z piłkarzami będzie chciał się cieszyć czy rozszyfrują kolejny skrót na płótnie jako zagrażający bezpieczeństwu całego naszego organu bezpieczeństwa publicznego.
Zero szacunku a my im płacimy, zwracają się do widzów, kibiców po chamsku, prowokują...pora to skończyć. Przestać im płacić. Jest okazja.

Bilety niech będą nawet po 100 zł, ale dla tych co ich stać i chca zapłacić. Niech bedą nawet z dukatami i schabowym w cenie.
Powinny jednak być także za 10 zł, czy rodzinne.

Co do wyboru Ruchu...moje subiektywne zdanie; nieporozumienie.
Wolałbym osobiście Polonię Warszawa, czy kogoś innego z naszych klubów zaprzyjaźnionych.
_________________
"NIE WYBACZAJCIE IM, ALBOWIEM DOSKONALE WIEDZĄ, CO CZYNIĄ!"
[Profil] [PM]
 
 
lukas33

Dołączył: 28 Wrz 2008
Wysłany: Nie Lip 25, 2010 21:01   

Przychylam sie do przedmówców. Po pierwsze sam wybor Ruchu Chorzów to jakies nieporozumienie, takie swięto obchodzi sie w towarzystwie albo jakiejś gwiazdy, albo wśród przyjaciół a Ruch ani jednym ani drugim nie jest. Po drugie kazdy zdrowo myślący człowiek( działacz) powinien sobie zdawać sprawę ze druzyna ktora gra akurat w pucharach i termin meczu z Sandecja w pewnym stopniu koliduje z tymi rozgrywkami przywiezie rezerwy, albo juniorów. Pytam sie działaczy czy Sandecja klub dumny swej 100-letniej tradycji mecz na obchody tej wspaniałej rocznicy ma grać z rezerwowym składem ekstraklasowego sredniaka? To ma być promocja piłki, miasta, klubu z takimi tradycjami? To jest kpina i skandal!!! Z kibiców dzięki ktorym zyjecie!!! O cenach biletow szkoda nawet mowić bo cały sezon trwa zdzieranie z kibicow i bezczelne koszenie pieniędzy na koniunkturze na Sandecję. Ale z tym już się pogodziłem, natomiast żeby na mecz ktory jest organizowany dla Sandecji dla pokoleń sądeczan ktorzy tworzyli historię tego miasta i klubu, ktory powinien być świętem nas wszystkich kasować bilety po 25 zlotych to po prostu ohydna, niepohamowana PAZERNOŚĆ!
Ostatnio zmieniony przez lukas33 Nie Lip 25, 2010 23:14, w całości zmieniany 1 raz  
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
bacin

Dołączył: 21 Mar 2009
Wysłany: Nie Lip 25, 2010 22:12   

Tak się tylko zastanawiam, dlaczego larum nie było podnoszone zaraz po ogłoszeniu decyzji związanej z jubileuszowym przeciwnikiem, tylko tydzień przed obchodami 100-lecia dopiero, kiedy teraz już nic nie da się zrobić.

Co do mojego stanowiska: podzielam przedmówców, przeciwnik dramatyczny, cena fatalna, organizacja dobijająca.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
matys5392

Dołączył: 04 Sty 2009
Wysłany: Nie Lip 25, 2010 22:42   

Święto Sandecji,przede wszystkim dzięki działaczom przeradza się w bunt kibiców.Sam się za takiego uważam,bo nie opuściłem żadnego meczu od kilku lat,kibicuje temu klubowi czy grał w niższych ligach czy na zapleczu Ekstraklasy,czy trenował go Górecki,Adamus czy Wójtowicz i nigdy nie narzekałem na ceny biletów.Spotkanie z Ruchem będzie pierwszym który sobie odpuszczę od kilku lat i to nawet nie chodzi o to że te 25 zł to dużo jak na taki mecz,ale o sam fakt że działacze po prostu nas kibiców nie szanują i chcą przy każdej dobrej okazji zarobić.Wydaje mi się że działaczy trzeba po prostu trochę ostudzić,bo zauważyli że cały Sącz jest zakochany w Sandecji i niezależnie od cen biletów wszyscy przyjdą na mecz.
Podzielam zdanie Kilinskiego 47 i na Rynku myślę że warto się stawić,a na meczu niech będzie jak najmniej osób.
[Profil] [PM]
 
 
kamilyes

Dołączył: 26 Sty 2009
Wysłany: Nie Lip 25, 2010 22:44   

W pełni popieram pana u góry.
[Profil] [PM]
 
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Nie Lip 25, 2010 22:45   

Alternatywy nie było w zasadzie żadnej.

My ob początku mówiliśmy że najlepiej któryś z zaprzyjaźnionych klubów e-klasy Cracovia/Korona/Polonia, w marzeniach Juventus :), Lecha jakoś tam przełknęliśmy, a po tym jak się Lech wycofał nie było już potem w zasadzie żadnego wyboru.
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Nie Lip 25, 2010 22:53   

Dodam jeszcze że na 60-lecie Hutnik grał z 1 FC Magdeburg i praktycznie wszystko organizowali kibice, którzy bojkotują ichniejsze SSA i tworzą swój klub od podstaw:

http://www.hutnik-krakow.pl/magdeburg/index.html
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Raffio
Raffio


Dołączył: 07 Wrz 2009
Wysłany: Nie Lip 25, 2010 23:03   

A może by tak Stowarzyszenie wydało jakieś oficjalne oświadczenie kibiców co do ceny biletów z prośbą o ich zmianę i zamieszczenie go na różnych stronach internetowych związanych z Nowym Sączem oraz w gazetach i wysłanym 1 takim listem do klubu. Może wtedy by zmienili cenę i by już wiedzieli na przyszłość że za bardzo zdzierają na ludziach. Trzeba oficjalnie wyrazić zażenowanie całą polityką biletową w klubie a nie cały czas wyżalać się na forum i nic więcej nie robić. Myślę, że takie oświadczenie mogłoby coś dać. To jest taka moja propozycja wszystko zależy od Stowarzyszenia.

Ja też jestem zażenowany tym jak zarząd zdziera z kibiców, ale na meczu się pojawię nie ze względu, że popieram działania zarządu lecz ze względu na zawodników. Jeżeli zawodnicy zobaczą, że ich nie wspieramy to nie będzie im się chciało grać. Sprawę z zarządem trzeba załatwić w sposób jaki wyżej napisałem lub jakiś inny, ale nie w sposób bojkotowania meczy.

I nie mówcie mi, że bronię zarząd ja tylko widzę jak zawodnicy nas potrzebują w chwilach słabszej formy (nie mówię tutaj o meczy z Ruchem ale o wszystkich ligowych meczach) ;P

Takie jest moje zdanie
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
ERNESTO

Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Nie Lip 25, 2010 23:56   

bacin napisał/a:
Tak się tylko zastanawiam, dlaczego larum nie było podnoszone zaraz po ogłoszeniu decyzji związanej z jubileuszowym przeciwnikiem, tylko tydzień przed obchodami 100-lecia dopiero, kiedy teraz już nic nie da się zrobić.

Co do mojego stanowiska: podzielam przedmówców, przeciwnik dramatyczny, cena fatalna, organizacja dobijająca.


Na temat wyboru przeciwnika wypowiedzialo sie pare osob bezposrednio po ogloszeniu ... teraz czare goryczy przelala cena biletow na mecz z tym srednio atrakcyjnym przeciwnikiem. Ja osobiscie wolalbym Polonie, Korone czy Cracovie ... ale nie za 25 pln, tylko za max 10 pln
[Profil] [PM]
 
 
TERRORYSTA
BO TAK!

Dołączył: 13 Wrz 2009
Wysłany: Pon Lip 26, 2010 07:15   

DLA PORZĄDKU O BILETACH, CENACH, AFERACH, SKANDALACH ITP ZWIĄZANYCH Z MECZEM SANDECJA - RUCH PISZEMU W TYM DZIALE, TEMAT Z PRZEDSPRZEDAŻĄ BILETÓW ITP ZOSTAWIAMY NA MECZE LIGOWE

PS. RAFFIO ZARÓWNO W TYM TEMACIE JAK I W KILKU INNYCH WIDAĆ WYRAŹNIE WYPOWIEDZI CZŁONKÓW STOWARZYSZENIA I OSÓB COŚ ZNACZĄCYCH I ZAŁATWIAJĄCYCH W ŚRODOWISKU KIBICÓW, Z KTÓRYCH JEDNOZNACZNIE WYNIKA ŻE MIMO WIELOKROTNYCH PRÓŚB, SUGESTII, ROZMÓW TRWAJĄCYCH OD DŁUŻSZEGO CZASU ITP ZARZĄD ROBIŁ PO SWOJEMU I WG. WŁASNEGO UZNANIA I CHOĆBYŚ TERAZ I DO WATYKANU WYSŁAŁ PISMO TO I TAK NIC TGO JUŻ NIE ZMIENI, BILETY WYDRUKOWANE, CENA PODANA, ZORGANIZOWANE JAK ZORGANIZOWANE.
_________________
SILENCE! - I'LL KILL YOUR SPAM!
[Profil] [PM]
 
 
hanys
Oda do Śląskości


Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Pon Lip 26, 2010 08:43   

ja powiem ze takie pismo nalezalo by zamiescic w gazetach chocby ze wzgledu na to, by naglosnic sprawe i pokazac zarzadowi ze nie godzimy sie z ich pomyslami bez zadnego ALE....

jelsi o pewnych rzeczach nie bedzie sie mowic glosno, to bedzie znaczyc ze kazdy nam bedzie mogl narzucic swoja wole...
_________________
Nas nie obchodzi co o nas myślicie
My się bawimy i was pierdolimy

Śląskości Ty nad poziomy wyfurgnij

Hanys - uokryślyńy czowjeka, kery uod pokolyńůw mjyszko we Ślůnsku a mo śe za Ślůnzoka. Czynsto Hanys to je tyż Ślůnzok, kery mjyszko poza grańicůma Ślůnska. Pojyńće Hanys uobmyślili Poloki a wźyno śe uod mjymjeckigo mjůna Hans, co mjało uoznaczać, iże Ślůnzoki sům Mjymcůma. Mjało być uůne uobraźliwe, nale przijino śe skiż podkryślyńo uodrymbnośće Hanysůw.
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
   
 
RydzSmigly


Dołączył: 01 Lis 2004
Wysłany: Pon Lip 26, 2010 09:39   

zgadzam się z hanysem...nie po to przychodzimy dopingujemy drużynę, w większości meczy zapełniamy dużą cześć stadionu, żeby oni wyjeżdzali z takimi cenami, popatrzmy na niektore ceny karnetów w ekstraklasie, choćby na Cracovii lub w Kielcach. Nie gramy w ekstraklasie a ceny mamy takie jakbysmy tam grali.Do tego nasz stadion nie jest super nowoczesny, jakby jeszcze zadaszenie było, a tak to szkoda gadać. Nawet jeśli oświadczenie przejdzie bez echa to nie można nam wtedy zarzucić ze się zgadzalismy z ich wizją.Pzdr
_________________
1910
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
david
Sandecja Nowy Sącz


Dołączył: 16 Sty 2005
Wysłany: Pon Lip 26, 2010 10:00   

Jeszcze co do biletów można je kupić już od dziś czy dopiero od jutra ?? Bo na oficjalnej stronie pisze że od wtorku, a na sandecja.pl pisze że od dziś. W klubie niestety nikt nie odbiera telefonu. Dzięki z góry za odpowiedź.
_________________
Od żłobka ,aż po grób w moim sercu jeden klub !!!
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Archiwum » Sekcja Turystyczno - Historyczna » 100-lecie klubu, Mecz jubileuszowy, bilety
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 24