Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: internacionale
Nie Wrz 05, 2021 19:41
SANDECJA ~ Wisła Kraków
Autor Wiadomość
x_cite


Dołączył: 03 Lis 2004
Wysłany: Wto Kwi 10, 2018 13:49   

bzyku napisał/a:
Amatorka pełna parą, ludzie na trybunie VIP nie mieli miejsc siedzących, w przerwie już nie było czystych talerzy ani widelców...


I Nasi kibice na tejże trybunie mieli przejścia z panami z gts-u, którzy powiedzieli cytuje: 'jeśli będziesz cieszyć się ze strzelonej bramki po meczu masz wpier**"! To też uważam za skandal, że na takim meczu wpuszcza się na Nasz sektor VIP ludzi z szalikami drużyny gości, co potem powoduje takie sytuacje! Mecz z Legią nic nie nauczył władz klubu ochrony itp., żeby nie wpuszczać w barwach gości na sektor VIP! Brak słów i tyle.
[Profil] [PM]
 
 
x_cite


Dołączył: 03 Lis 2004
Wysłany: Wto Kwi 10, 2018 13:53   

SilverCommander napisał/a:
Rogowski z "biura prasowego" po tej aferze usuwa swoje oficjalne konto na twitterze ... gdzie my żyjemy ?, to są "standardy" klubu ekstraklasowego ! WSTYD i KOMPROMITACJA. Kto za to poniesie konsekwencje ?. Zamiast wyjaśnić sprawę, wydać stosowny komunikat, to on sobie konto usuwa jak jakieś dziecko z podstawówki. Nie wiem czy takie amatorskie zagrania są spotykane na poziomie 3, 4 ligi. Podejrzewam, że on jest po prostu "kozłem ofiarnym" i wszystkie nietrafione pomysły i błędy najłatwiej przypisać jemu, bo co on ma do gadania jest tylko "pionkiem". Gdzie w tej sytuacji jest Pani rzecznik ? :). To jest kolejny fenomen na skalę Polski. Rzecznik prasowy klubu ekstraklasowego ! nie ma swojego oficjalnego konta na twitterze czy innych mediach społecznościowych. Kto za to odpowiada ?!. Wstydzi się czy jak ?, nie rozumiem tego zupełnie :). Wiem, że to kwestia gustu, ale nasza Pani rzecznik jest atrakcyjną kobietą ;), więc powinna jak najczęściej pojawiać się w mediach społecznościowych. Przynajmniej "ociepliłaby" nieco i tak beznadziejny wizerunek klubu.


W "biurze prasowym" jest też Nasz człowiek...czyli internacionale, więc mógłby tu przybliżyć jak to faktycznie wyglądało....
[Profil] [PM]
 
 
kibicKKS

Dołączył: 04 Cze 2010
Wysłany: Sro Kwi 11, 2018 00:59   

x_cite napisał/a:
kibicKKS napisał/a:
xXkosiarzXx napisał/a:
Serio ten kretyn rogowski dalej jest rzecznikiem klubu? Myślałem że się go pozbyli


A co z tą laską, która kiedyś była przedstawiona jako nowy rzecznik?

A Śmierciak taki mądry i wyuczony dziennikarzyna a po polsku pisać nie potrafi.

Co do meczu i naszej formy ... no cóż czego oczekiwać po zatrudnieniu speca od remisów? Tyle tylko, że wiadomo było przed jego zatrudnieniem, że remisami to my się nie utrzymamy.


A gdzie tu jest jakiś tekst Michała Śmierciaka??
Nie obrażaj kogoś bezpodstawnie . Akurat M.Ś. trzyma dobry poziom dziennikarski a przede wszystkim językowy!


Miałem na myśli jego tweet...
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Archiwum » KKS Sandecja Nowy Sącz » SANDECJA ~ Wisła Kraków
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 25