Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Rejestracja stowarzyszenia
Autor Wiadomość
RydzSmigly


Dołączył: 01 Lis 2004
Wysłany: Czw Cze 07, 2007 12:55    [Cytuj]

ja sie podpisze na liscie jak przyjade na Hetman tj.16 czerwca i ureguluje składke za czerwiec
_________________
1910
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
internacionale


Dołączył: 05 Paź 2004
Wysłany: Sro Cze 13, 2007 11:29    [Cytuj]

Dwa dni z życiorysu wyjęte ale udało mi się wypełnić wszystkie dokumenty do KRSu.
Cała dokumentacja liczy 72 kartki. W piątek jadę z tym do Krakowa i od tego czasu zostało maksymalnie 3 miesiące do zalegalizowania Stowarzyszenia !!
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
 
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Sro Cze 13, 2007 12:18    [Cytuj]

Brawo
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
radziufan
from cradle to grave


Dołączył: 01 Lis 2004
Wysłany: Sro Cze 13, 2007 19:52    [Cytuj]

Miłosz jak zwykle niezastąpiony:)
_________________
1910 - 2010 ...STO LAT HISTORII KTÓRĄ WY TWORZYCIE - BIAŁO-CZARNYCH SERC NIEŚMIERTELNE BICIE!!!
[Profil] [PM]
 
 
internacionale


Dołączył: 05 Paź 2004
Wysłany: Pią Cze 15, 2007 15:05    [Cytuj]

Właśnie wróciłem z Sądu krakowskiego. Dokumenty złożone a Pani powiedziała że do dwóch tygodni przyjdzie odpowiedź :)
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
 
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Pią Cze 15, 2007 19:30    [Cytuj]

Oby nie trzeba było nic poprawiać.
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Hazarr
Helt bra

Dołączył: 07 Kwi 2006
Wysłany: Pią Cze 15, 2007 19:58    [Cytuj]

jeden dokument podpisalem; cholera co w takiej sytuacji... walnijcie za mnie; jednak podpisywalem go ...
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
internacionale


Dołączył: 05 Paź 2004
Wysłany: Sro Cze 20, 2007 13:15    [Cytuj]

Biorąc przykład z innych Stowarzyszeń w Polsce, zarejestrowałem dzisiaj domenę na całkiem oddzielną stronę naszego Stowarzyszenia. W tej chwili gromadzę materiały i niebawem nowa stronka ruszy.

Adres: www.sandecja.org
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
 
 
RydzSmigly


Dołączył: 01 Lis 2004
Wysłany: Sro Cze 20, 2007 13:45    [Cytuj]

bardzo dobry pomysł!brawo Miłosz!
_________________
1910
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
hanys
Oda do Śląskości


Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Sro Cze 20, 2007 14:08    [Cytuj]

Wklejam tutaj bo w sumie nie wiem gdzie to dac, byc moze te informacje beda nam przydatne, a napisal to koles z Wisloki

"Pozostałym zaś proponuję zasięgnięcie różnych informacji na: http://www.nasz-ks.prv.pl ; zwłaszcza: Z prac Stowarzyszenia. Jeżeli macie jakieś (a każdy ma) problemy z zarządem, radą Klubu (zwał jak zwał te organy), to niesamowitą robotę i ucięcie im dostępu do kasy, stosowania bezczelnej prywaty, itp. zrobi zastrzeżenie znaku i nazwy. Temat jest obszerny, bo dotyczy to dodatkowych punktów w zastrzeżeniu, że można doprowadzić do sytuacji, gdzie będą zmuszeni do uszanowania Kibiców. Nie jest założeniem takiego ruchu działanie p-ko Klubowi, ale Jego ochrona przed niecnymi krwiopijcami. O.K., bo nie na temat wpisuję. Jakby ktoś życzył sobie informacji, sposobu na ukręcenie łba hydrze Arrow zapraszam na pm lub gg/ewentualnie e-mal. Informacje adresowe i numerowe są w moim profilu."

wiec jak juz rozchulamy to wszystko to mozna sie z inm skontaktowac
_________________
Nas nie obchodzi co o nas myślicie
My się bawimy i was pierdolimy

Śląskości Ty nad poziomy wyfurgnij

Hanys - uokryślyńy czowjeka, kery uod pokolyńůw mjyszko we Ślůnsku a mo śe za Ślůnzoka. Czynsto Hanys to je tyż Ślůnzok, kery mjyszko poza grańicůma Ślůnska. Pojyńće Hanys uobmyślili Poloki a wźyno śe uod mjymjeckigo mjůna Hans, co mjało uoznaczać, iże Ślůnzoki sům Mjymcůma. Mjało być uůne uobraźliwe, nale przijino śe skiż podkryślyńo uodrymbnośće Hanysůw.
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
   
 
radziufan
from cradle to grave


Dołączył: 01 Lis 2004
Wysłany: Sro Cze 20, 2007 21:44    [Cytuj]

no juz mowilismy o tym...temat godny przemyslenia
_________________
1910 - 2010 ...STO LAT HISTORII KTÓRĄ WY TWORZYCIE - BIAŁO-CZARNYCH SERC NIEŚMIERTELNE BICIE!!!
[Profil] [PM]
 
 
internacionale


Dołączył: 05 Paź 2004
Wysłany: Wto Lip 31, 2007 13:46    [Cytuj]

Dzisiaj po 6 tygodniach zainteresowałem się sprawą rejestracji naszego stowarzyszenia (z racji tego że nie dostałem jeszcze żadnych dokumentów)
A więc:

- Zadzwoniłem do KRSu do Krakowa (kazano dzwonić do Starostwa powiatowego w Nowym Sączu bo dokumenty wysłali do nich 22 czerwca)

- Zadzwoniłem do Starostwa ( powiedziano mi że już nie zajmują się stowarzyszeniami i kazano dzwonić do ratusza)

- Zadzwoniłem do ratusza, połączono mnie z wydziałem Kultury (tam powidziano mi że muszę rozmawiać z kimś z działu Sportu)

- Połączono mnie z działem Sportu (dowiedziałem się że Pan który się tym zajmuje będzie dopiero jutro, ale osoba z którą rozmawiałem zobowiązała się odszukać dokumenty i dać mi znać co i jak), zostawiłem nr telefonu i miałem czekać.

- ku mojemu wielkiemu zdziwieniu za dosłownie 5. min zadzwonił telefon i wesoły Pan odpowiedział że znalazł moje dokumenty w pośród 300 wniosków o rejestrację Stowarzyszeń.

- Zapytałem się co teraz. Poinformowano mnie że dokumenty wpłyneły 29 czerwca i wygląda na to że jeśli w ciągu 14 dni nikt nie zgłosił żadnych zastrzeżeń (głównie chodzi o prezydenta miasta) to znaczy że nasze stowarzyszenie jest już prawie zarejestrowane.

- Ten sam Pan powiedział że jeśli w ciągu 14 dni od daty wysyłki przez KRS dokumentów do Nowego Sącza nie otrzymał odpowiedzi zwrotnej, to mieli obowiązek dokonać stosownego wpisu w księgi i poinformować mnie o tym listownie.

- Jak już wspominałem takiej odpowidzi nie dostałem ale kazano mi cierpliwie czekać co w podobno mają bardzo dużo pracy a okres jest urlopowy.

podsumowanie:
Jeśli chodzi o mnie to i tak się cieszę że tak się to powoli kończy, że nikt nie zgłosił żadnych zastrzeżeń do wniosku który wypełniłem a także to że Prezydent miasta zaakceptował statut. Teraz tylko czekać aż dostaniemy to wszystko na piśmie.
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
 
 
fanatyk_1_9_1_0
Travel Gang

Dołączył: 01 Lis 2004
Wysłany: Czw Sie 09, 2007 15:53    [Cytuj]

i dalej niema odp w naszej sprawie?
_________________
Pasja moim Życiem ! Mecze Moją Pasją ! ! ! ONLY SANDECJA ! ! !
[Profil] [PM]
 
 
internacionale


Dołączył: 05 Paź 2004
Wysłany: Sro Sie 22, 2007 14:20    [Cytuj]

Korzystając z dobrodziejstw dzisiejszej techniki przesyłam wam postanowienie z Krakowskiego Sądu które odebrałem przed chwilką.
Zostaliśmy wpisani do KRSu pod numerem 0000286876 i od dzisiaj możemy działać całkowicie legalnie !!
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
 
 
hanys
Oda do Śląskości


Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Sro Sie 22, 2007 14:52    [Cytuj]

no to gites,,,, jedziemy z propaganda;D
_________________
Nas nie obchodzi co o nas myślicie
My się bawimy i was pierdolimy

Śląskości Ty nad poziomy wyfurgnij

Hanys - uokryślyńy czowjeka, kery uod pokolyńůw mjyszko we Ślůnsku a mo śe za Ślůnzoka. Czynsto Hanys to je tyż Ślůnzok, kery mjyszko poza grańicůma Ślůnska. Pojyńće Hanys uobmyślili Poloki a wźyno śe uod mjymjeckigo mjůna Hans, co mjało uoznaczać, iże Ślůnzoki sům Mjymcůma. Mjało być uůne uobraźliwe, nale przijino śe skiż podkryślyńo uodrymbnośće Hanysůw.
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
   
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Stowarzyszenie Kibiców Sandecji » Rejestracja stowarzyszenia
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 24