Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Inicjatywy Stowarzyszenia...
Autor Wiadomość
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Pią Sie 03, 2007 17:13   Inicjatywy Stowarzyszenia... [Cytuj]

By jakoś spróbować przyciągnąć ludzi na stadion pomyślałem nad czymś takim aby na mieście oprócz standardowych plakatów, które robimy często na najważniejsze mecze, zrobić coś innego mianowicie inny plakat, którego głównym motywem będzie strzałka wskazującą kibicom drogę na stadion.
Chodzi o to żeby jak najwięcej ich porozwieszać w różnych punktach miasta, oczywiście grotem strzałki skierowanym w odpowiednią stronę :), i zeby były widoczne.

Może coś to da, myślę że warto spróbować.

Wklejam linka do projektu:
http://www.chariot.pl/jwroblewski/droga.jpg

Nie jest to żadna rewelacja, bo po pierwsze nie jestem grafikiem, a po drugie ma to być proste aczkolwiek wyraźne i zachęcające.

Jak by ktoś chciał coś zmieniać to żeby było łatwiej zamieszczam też źródło w Wordzie:
http://www.chariot.pl/jwroblewski/droga.doc

Czekam na wasze opinie.

Możemy to zrobić sami, możemy też zainteresować tym zaprzyjaźnione redakcje DP i GK by np na 2 - 3 dni przed meczem dołożyli to jako wkładka do gazet i kto będzie chcial to odpowiednio to wywiesi w miejscu, które uzna za stosowne.

Pozdro
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
Ostatnio zmieniony przez internacionale Pon Mar 22, 2010 19:54, w całości zmieniany 2 razy  
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
hanys
Oda do Śląskości


Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Pią Sie 03, 2007 19:16    [Cytuj]

ja uwazam to za dobre rozwiazanie, przede wszystkim nowe .. i co najwazaniejsze jesli zdecydowalibysmy sie na takie plakaty, to musza tez byc w druga strone zrobione, bo w niektorych miejscach moze nie byc jak ich przykleic zeby wskazywalay dobra droge;)
_________________
Nas nie obchodzi co o nas myślicie
My się bawimy i was pierdolimy

Śląskości Ty nad poziomy wyfurgnij

Hanys - uokryślyńy czowjeka, kery uod pokolyńůw mjyszko we Ślůnsku a mo śe za Ślůnzoka. Czynsto Hanys to je tyż Ślůnzok, kery mjyszko poza grańicůma Ślůnska. Pojyńće Hanys uobmyślili Poloki a wźyno śe uod mjymjeckigo mjůna Hans, co mjało uoznaczać, iże Ślůnzoki sům Mjymcůma. Mjało być uůne uobraźliwe, nale przijino śe skiż podkryślyńo uodrymbnośće Hanysůw.
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
   
 
Rudolf_1910
[Usunięty]

Wysłany: Pią Sie 03, 2007 19:55    [Cytuj]

Zajebisty pomysł ! Jezeli juz robic to plakaty najpużniej na poniedziałek zeby były.Ja zwerbuje swoich eSSmanów to pokleimy po mieście :)
 
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Pią Sie 03, 2007 22:00    [Cytuj]

Prosze, jest i w druga stronę:
http://www.chariot.pl/jwroblewski/droga2.jpg
http://www.chariot.pl/jwroblewski/droga2.doc

[ Dodano: 2007-08-06, 16:45 ]
No i co, wdrazamy to w zycie, odrzucamy ?? bo jak na razie aż 2 osoby się wypowiedziały ...
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
kks sandecja
Young-Group '04


Dołączył: 17 Kwi 2007
Wysłany: Pon Sie 06, 2007 18:15    [Cytuj]

Super pomysł!!! Wydrukować kilka takich, porozdawać i nie zainteresowani kserują i rozwieszają!!!
_________________
BRAT ZA BRATEM ZAWSZE STANIE
BĘDZIE WALCZYŁ RAMIĘ W RAMIĘ
[Profil] [PM]
 
 
RydzSmigly


Dołączył: 01 Lis 2004
Wysłany: Pon Sie 06, 2007 19:55    [Cytuj]

jak najbardziej jestem za!pewnie pogoda bedzie dobra,więc jesli ludzie to zobaczą to moze wstapia na Kilinskiego!Druga sprawa ze dosc ciekawy przeciwnik!
_________________
1910
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Bioły_NS

Dołączył: 16 Maj 2007
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: Wto Sie 07, 2007 08:19    [Cytuj]

Zajebisty pomysł ja moge z kumplami porozwieszac tez na miescie międzyinnymi ulica paderewskiego kochanowskiego zywiecka halera

[ Dodano: 2007-08-07, 10:42 ]
no mozemy jeszcze troche na lwowskiej
_________________

[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
fanatyk_1_9_1_0
Travel Gang

Dołączył: 01 Lis 2004
Wysłany: Czw Sie 09, 2007 14:49    [Cytuj]

pomysl z tą zakładką do gazety świetny tylko czy wypali? No a moim zdaniem potrzeba jest zebrac "ekipe plakatująca" ktora to sie bedzie tego podejmowala na dłuższa mete bo jak Wiadomo Young Grupy maja tez inne zajecia i czasem nie wyrabiają. Chetni na stanowisko odpowiedzilanych za plakatowanie miasta oczywiscie w odpowiednich i dozwolonych na to miejscach;) nie niewiem moze do Bianconeriego sie zglosza?:)
Jako przedstawiciela stowarzyszenia :) pozdrawiam i do szybkiego zobaczenia!!!
_________________
Pasja moim Życiem ! Mecze Moją Pasją ! ! ! ONLY SANDECJA ! ! !
[Profil] [PM]
 
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Czw Sie 09, 2007 19:43    [Cytuj]

Na razie z wkladki do gazety rezygnujemy, za drogo by to wyszło (za duży nakład).

Dawid zostawił w kiosku wydrukowane i to w formacie A3 plakaty, więc nie pozostalo nic tylko rozklejac od weekendu i kto może to jeszcze troche podrukowac i pokserowac i na miasto :)
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
hanys
Oda do Śląskości


Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Pią Sie 10, 2007 06:04    [Cytuj]

dzis bedzie kolejna porcja zostawiona u wlodka
_________________
Nas nie obchodzi co o nas myślicie
My się bawimy i was pierdolimy

Śląskości Ty nad poziomy wyfurgnij

Hanys - uokryślyńy czowjeka, kery uod pokolyńůw mjyszko we Ślůnsku a mo śe za Ślůnzoka. Czynsto Hanys to je tyż Ślůnzok, kery mjyszko poza grańicůma Ślůnska. Pojyńće Hanys uobmyślili Poloki a wźyno śe uod mjymjeckigo mjůna Hans, co mjało uoznaczać, iże Ślůnzoki sům Mjymcůma. Mjało być uůne uobraźliwe, nale przijino śe skiż podkryślyńo uodrymbnośće Hanysůw.
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
   
 
Bioły_NS

Dołączył: 16 Maj 2007
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: Pią Sie 10, 2007 08:18    [Cytuj]

ja chętnie rozniose ale gdzie mam isc zabrac
_________________

[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
internacionale


Dołączył: 05 Paź 2004
Wysłany: Pią Sie 10, 2007 09:58    [Cytuj]

Do Włodka do kiosku. (jeżeli nie wiesz gdzie to jest, popytaj kolegów)
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
 
 
internacionale


Dołączył: 05 Paź 2004
Wysłany: Pon Mar 22, 2010 19:53    [Cytuj]





[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
 
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Pon Mar 22, 2010 20:04    [Cytuj]

Słowo wyjaśnienia - jakiś czas temu otrzymaliśmy list z Ośrodka Terapii Zajęciowej dla osób niepełnosprawnych z Ostrowa Świętokrzyskiego z prośbą o pomoc w poszerzeniu kolekcji piłkarskich pamiątek.
Wysłaliśmy o ile mnie pamięć nie myli koszulki meczowe, czapeczkę, kalendarz, szalik i piłkę z podpisami piłkarzy, wychowankowie ośrodka odwdzięczyli się widocznym na zdjęciu powyżej własnoręcznie zrobionym proporczykiem.
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
hanys
Oda do Śląskości


Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Pon Mar 22, 2010 20:19    [Cytuj]

i takie rzeczy ciesza zarowno oko jak i serce
_________________
Nas nie obchodzi co o nas myślicie
My się bawimy i was pierdolimy

Śląskości Ty nad poziomy wyfurgnij

Hanys - uokryślyńy czowjeka, kery uod pokolyńůw mjyszko we Ślůnsku a mo śe za Ślůnzoka. Czynsto Hanys to je tyż Ślůnzok, kery mjyszko poza grańicůma Ślůnska. Pojyńće Hanys uobmyślili Poloki a wźyno śe uod mjymjeckigo mjůna Hans, co mjało uoznaczać, iże Ślůnzoki sům Mjymcůma. Mjało być uůne uobraźliwe, nale przijino śe skiż podkryślyńo uodrymbnośće Hanysůw.
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
   
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Stowarzyszenie Kibiców Sandecji » Inicjatywy Stowarzyszenia...
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.14 sekundy. Zapytań do SQL: 25