Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Mecz z Legia szansa dla Stowarzyszenia i Sandecji ?
Autor Wiadomość
ERNESTO

Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Sro Wrz 05, 2007 11:10   Mecz z Legia szansa dla Stowarzyszenia i Sandecji ? [Cytuj]

Panowie, dalej nie do konca wiem jakie sa cele Stowarzyszenia (byc moze dlatego jeszcze mnie w nim nie ma), probowalem sie z jednej strony dowiedziec, ale z drugiej nikt jednoznacznie nie potrafil mi odpowiedzi udzielic.

Na moj gust Stowarzyszenie ma szanse zaistniec juz dzis. Proponuje wyselekcjonowac dwie osoby "z gadanym" i wyslac z biletem na mecz Sandecja II - Legia do wiekszych firm w okolicach Sacza - typu Fakro, Koral, Dako czy nawet masarnia pod Tyliczem. Ladnie zaproponowac prezesowi (z pionkami nie gadac, umowic sie telefonicznie) obejrzenie meczu i zaprezentowanie glodu wielkiej pilki w Nowym Saczu i przedstawic pokrotce co Stowarzyszenie chce zdzialac (wazne, by podkreslic, ze nie jest sie wyslannikami z klubu). Zastanowcie sie we wlasnym gronie co Wy i klub na tym mozecie zyskac. Oczywiscie kwestia numer jeden wowczas jest utrzymanie za wszelka cene porzadku na meczu (takze chodzi wowczas o zapanowanie nad zgodami) ... jesli nie jestesmy w stanie tego zagwarantowac, to powyzsze nie ma sensu ...

Pozdrawiam i wysylam do przemyslenia
[Profil] [PM]
 
 
RydzSmigly


Dołączył: 01 Lis 2004
Wysłany: Sro Wrz 05, 2007 18:10    [Cytuj]

mysle,ze to bardzo dobra inicjatywa mozna ja przedyskutowac na najblizszym spotkaniu
_________________
1910
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Tomko54

Dołączył: 13 Mar 2009
Wysłany: Wto Wrz 29, 2009 14:18    [Cytuj]

Ja bym teraz to powtórzył np. zaprosić na mecz z GKS Katowice - bo to chyba najatrakcyjniejszy przeciwnik w tym sezonie u nas i może by to coś przyniosło.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Wto Wrz 29, 2009 16:52    [Cytuj]

Hm kolego z Gieksą to my teraz w lidze gramy a ostatnia odpowiedź w tym temacie na ponad 2 lata już:)
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
ERNESTO

Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Wto Wrz 29, 2009 17:33    [Cytuj]

Tomko54 napisał/a:
Ja bym teraz to powtórzył np. zaprosić na mecz z GKS Katowice - bo to chyba najatrakcyjniejszy przeciwnik w tym sezonie u nas i może by to coś przyniosło.


Nieco zmienilo sie przez dwa lata :)
[Profil] [PM]
 
 
Tomko54

Dołączył: 13 Mar 2009
Wysłany: Wto Wrz 29, 2009 17:47    [Cytuj]

To wiem i właśnie chodzi mi o to żeby teraz w 2009 coś takiego powtórzyć ale chyba rzeczywiście dużo sie zmieniło ;]
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
grubas_KKS
Globetrotter

Dołączył: 25 Gru 2004
Wysłany: Sro Wrz 30, 2009 00:27    [Cytuj]

Zmieniło...zwłaszcza np. w firmie Szubryt =/
_________________
...::: Futbol Club Barcelona :::..
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
kolafy

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Sob Paź 03, 2009 16:01    [Cytuj]

Kiełbasa lipna...? ehhh jak jadłem ostatnio to nawet nie zła była aż tak się zmieniło przez 3 tyg. ku*** ;/ heheh


;)
[Profil] [PM]
 
 
hanys
Oda do Śląskości


Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Nie Paź 25, 2009 20:29    [Cytuj]

Dobra mecz z Legia byl, juz dawno, nie byl raczej szansa dla Stowarzyszenia, ale ch** z tym

Po tym co obserwuje(my) zatrzymalismy sie ponad pol roku temu.

Wiec proponuje eby odpowiednie osoby sie rozeznaly jak z salką, terminem
A pozostali czlonkowie stowarzyszenia, niech sie zastanowia czy chca dalej uczestniczyc itp, bo jak nie ruszymy to lepiej sie rozejdzmy ...

Dlatego Krzysiek dowiaduj sie co i jak, a Internacionale przygotuj papiery czlonkowskie, liste skladek i aktualna liste czlonkow.

Pozdro
_________________
Nas nie obchodzi co o nas myślicie
My się bawimy i was pierdolimy

Śląskości Ty nad poziomy wyfurgnij

Hanys - uokryślyńy czowjeka, kery uod pokolyńůw mjyszko we Ślůnsku a mo śe za Ślůnzoka. Czynsto Hanys to je tyż Ślůnzok, kery mjyszko poza grańicůma Ślůnska. Pojyńće Hanys uobmyślili Poloki a wźyno śe uod mjymjeckigo mjůna Hans, co mjało uoznaczać, iże Ślůnzoki sům Mjymcůma. Mjało być uůne uobraźliwe, nale przijino śe skiż podkryślyńo uodrymbnośće Hanysůw.
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
   
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Stowarzyszenie Kibiców Sandecji » Mecz z Legia szansa dla Stowarzyszenia i Sandecji ?
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.13 sekundy. Zapytań do SQL: 24