Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Członkostwo w klubie - WAŻNE !!
Autor Wiadomość
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Wto Paź 09, 2007 08:54   Członkostwo w klubie - WAŻNE !! [Cytuj]

Na ostatnim spotkaniu ustaliliśmy zmianę w statucie Stowarzyszenia polegającą na tym, ze każdy członek Stowarzyszenia ma obowiązek równocześnie "zapisać się" do klubu, czyli złożyć podanie w klubowym sekretariacie przy ul. Kilińskiego 47, opłacić roczne składki i aktywnie uczestniczyć we wszelkiego rodzaju spotkaniach i przede wszystkim wyborach, o których klub będzie informował.

Powyższy punkt zostanie naniesiony do statutu niebawem.

W ciągu kilku dni pojawi sie również wzór podania jakie trzeba złożyć w sekretariacie by zostać członkiem klubu.

Do dzieła ...
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
radziufan
from cradle to grave


Dołączył: 01 Lis 2004
Wysłany: Wto Paź 09, 2007 10:39    [Cytuj]

Wzór odebraliśmy z Miłoszem z klubu i będzie na stronce do pobrania. Oczywiscie zapisaliśmy się, wpisowe 100zl jest to roczna opłata, kazda nastepna płatna 50zl
_________________
1910 - 2010 ...STO LAT HISTORII KTÓRĄ WY TWORZYCIE - BIAŁO-CZARNYCH SERC NIEŚMIERTELNE BICIE!!!
[Profil] [PM]
 
 
internacionale


Dołączył: 05 Paź 2004
Wysłany: Wto Paź 09, 2007 10:45    [Cytuj]

Tutaj macie do pobrania deklaracje którą należy wydrukować, wypełnić i zanieść do klubu.
Opłata wpisowa to 100zł. Każda następna roczna składka członkowska to 50 zł

http://www.sandecja.pl/dok/deklaracja.doc (format Microsoft Word)
http://www.sandecja.pl/dok/deklaracja.pdf (format Acrobat Reader)

Po usiszczeniu wpłaty każdy otrzyma stosowne pokwitowanie:
(sorki za jakość skanu)


Oraz będzie na bierząco informowany listownie o wszelkich spotkaniach władz (walne zgromadzenia)

Proszę aby każdy członek Stowarzyszenia Kibiców wysupłał jeszcze trochę grosza i się zapisał. Niebawem wybory i dobrzeby było mieć jakąś siłę przebicia.
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
 
 
ERNESTO

Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Wto Paź 09, 2007 11:22    [Cytuj]

A propos ... nie wiecie jak wyglada sprawa w momencie, gdy zapisalem sie 3-4 lata temu i oplacilem zaledwie jedna skladke (wowczas 20 pln) ? Trzeba oplacic zalegle skladki czy nalezy zapisac sie ponownie ? Bede wdzieczny za odpowiedz

Pozdrawiam
[Profil] [PM]
 
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Sro Paź 10, 2007 14:43    [Cytuj]

Sekretariat klubowy czynny bodajże do 15 ale jeszcze trzeba się upewnić.
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Sekta
PCW-Gang`06


Dołączył: 01 Cze 2007
Wysłany: Pon Paź 15, 2007 15:29    [Cytuj]

Byłem dziś w Sekretariacie Klubu, żeby się zapisać i okazuję się, że trzeba zapłacić 100 zł wpisowego oraz 50 złotych rocznych składek, czyli jednorazowo 150 zł!!

Mówię babie, że moi koledzy zapisywali się tydzień temu i płacili tylko 100 zł a ona na to, że się pomylili i będzie się z nimi kontaktowała celem "zdarcia" z nich dodatkowych 50 zł, do tego czasu ich deklaracje są nieważne ://
_________________

[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
radziufan
from cradle to grave


Dołączył: 01 Lis 2004
Wysłany: Pon Paź 15, 2007 18:05    [Cytuj]

bardzo zabawne...bardzo, zdziercy...na potwierdzeni pisze "wpisowe - składka członkowska" i laska mówiła ze teraz 100 i w tym jest juz roczna składka a kazdego nastepnego roku po 50 zl....niech juz nie kombinuja
_________________
1910 - 2010 ...STO LAT HISTORII KTÓRĄ WY TWORZYCIE - BIAŁO-CZARNYCH SERC NIEŚMIERTELNE BICIE!!!
[Profil] [PM]
 
 
internacionale


Dołączył: 05 Paź 2004
Wysłany: Pon Paź 15, 2007 18:27    [Cytuj]

haha, rozbawiło mnie to :)
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
 
 
Sekta
PCW-Gang`06


Dołączył: 01 Cze 2007
Wysłany: Wto Paź 16, 2007 16:42    [Cytuj]

pytanie do miłosza i radziufana: wyjaśniliście tą sprawę z wpisowym?
_________________

[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
internacionale


Dołączył: 05 Paź 2004
Wysłany: Wto Paź 16, 2007 17:18    [Cytuj]

W klubie nie byłem. Niech mnie sami szukają.... Przecież to nie my się pomyliliśmy...
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
 
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Wto Paź 23, 2007 14:01    [Cytuj]

Dziś byłem w końcu złożyc deklarację itp. i co ciekawe nie wzięli ode mnie żadnych pieniędzy, ale to nie dlatego ze jestem bardzo przystojny i wogóle :D, ale teraz podobno sama deklaracja nie wystarczy, wszystko zależy od Zarządu, który na najbliższym spotkaniu będzie dopiero rozpatrywał podania itp. i dopiero po przejściu "weryfikacji" będzie płacił składki i szczęśliwym członkiem ...

Ciekawe, nieprawdzaż ??:)

[ Dodano: 2007-10-25, 12:27 ]
Jaśnie Oświecony Jedyny Słuszny :) Zarząd zbiera się w piątek ...
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Sekta
PCW-Gang`06


Dołączył: 01 Cze 2007
Wysłany: Czw Paź 25, 2007 11:51    [Cytuj]

do deklaracji trzeba dopisać numer PESEL, w poniedziałek można się pytać o decyzję Zarządu
_________________

[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
radziufan
from cradle to grave


Dołączył: 01 Lis 2004
Wysłany: Czw Paź 25, 2007 13:47    [Cytuj]

a ode mnie kase pobrali czyli co maja zwrocic??......zwróca potem znowu zapłace....kombinuja...a moze nie przejdę weryfikacji.........ciekawe jakie będa kryteria: moze urok osobisty i zwierzecy magnetyzm:)) heheh
_________________
1910 - 2010 ...STO LAT HISTORII KTÓRĄ WY TWORZYCIE - BIAŁO-CZARNYCH SERC NIEŚMIERTELNE BICIE!!!
[Profil] [PM]
 
 
internacionale


Dołączył: 05 Paź 2004
Wysłany: Pon Lis 12, 2007 10:58    [Cytuj]

Dobra Panowie. Sprawa wyjaśniona. Dzisiaj rano dopłaciłem te 50 zł tytułem opłaty rocznej i oficjalnie na piśmie otrzymałem zgodę na przyjęcie do Klubu. Podobne pisma odebrałem w imieniu Radziufana i Bianconeriego.



Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków Miejskiego Klubu Sportowego Sandecja odbędzie się 30 listopada o godzinie 16:00 lub o 16:30 w MOK-u przy Al. Wolności 23.
Oczywiście musimy tam być bo będą poddawane pod głosowanie bardzo ważne rzeczy !! (m.in. wybór Prezesa)
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
 
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Pon Lis 12, 2007 22:56    [Cytuj]

Czuję się zaszczycony :D

Kto ma jeszcze jakieś zaległe składki do uregulowania albo chciałby jeszcze zapisać się do klubu musi to zrobić NAJPÓŹNIEJ do 19 listopada, po tym terminie oczywiście nadal będzie można zapisać, ale ta osoba nie bedzie miała prawa wstępu głosu na najbliższym walnym zgromadzeniu 30 listopada.
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Stowarzyszenie Kibiców Sandecji » Członkostwo w klubie - WAŻNE !!
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.11 sekundy. Zapytań do SQL: 24