Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Klub Honorowych Dawców Krwi
Autor Wiadomość
fanatycznie

Dołączył: 31 Lip 2007
Wysłany: Czw Maj 01, 2008 22:01    [Cytuj]

grubas_KKS napisał/a:
Chętnie bym oddał swoją krew...tylko nie wiem czy ona sie nadaje :D k.m.w.t.w


http://pck.org.pl/forum/viewtopic.php?t=136
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
grubas_KKS
Globetrotter

Dołączył: 25 Gru 2004
Wysłany: Pią Maj 02, 2008 03:18    [Cytuj]

Uuu to jeszcze jakiś czas minie niż będę mógł oddać chociaż 1mililitr swojej krwi...
_________________
...::: Futbol Club Barcelona :::..
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
carmann
[Usunięty]

Wysłany: Nie Cze 15, 2008 06:56   zatem zakładajmy:).... KHDK przy Sandecji. [Cytuj]

KrzysieKKS napisał/a:
O ile się nie myle temat kiedyś był poruszony na spotkaniu Stowarzyszenia. Jakoś tak o tym ucichło ale napewno są chętne osoby do utoworzenia takiej "grupy". Ja osobiście jestem jak najbardziej "za".



Miłego dnia. Pozdrawiam Cię serdecznie. Wreszcie chwila wytchnienia i dopiero teraz dostałem komunikat ,że ktoś odpisał na mojego posta. Mamy polowę czerwca - jesli takie spotkanie jest możliwe - chętnie przyjadę.

Dodam tylko,że zalożenie takiego Klubu Honorowych Dawców Krwi np. " SANDECJA" przy samym klubie sportowym jest raczej proste. Chetnie sie w to włączę jako prezes Błękitnej Krwi przy Ruch Chorzów. Obecni byliby także Prezesi KHDK Hutnik,Wisła i Cracovia. Nie trzeba byc krwiodawcą,można być np.tylko sympatykiem krwiodastwa,zainteresowanym znoszeniem podziałów,organizacją imprez charytatywnych itd.... ale wioadomo...krwiodawcy,to krwiodawcy.

Wejdz na www.krewki.carmann.pl i tam poniżej jest relacja z zebrania założycielskiego.
U mnie był przedstawiciel PCK oraz przedsawiciel Zarzadu klubu - sama pani Drabik. Minimum do zalozenia takiego klubu to zaledwie 10 chetnych. Mnie na zebranie przyszlo 20 osób,a potem mailami zgłaszało sie kolejnych paru. Na naszej-klasie Błękitna Krew to ponad 380 na liście. Ja najpierw to oglosiłem na forum,zbieralem liste korespondujacych,dyskutowałem...potem zaprosiłem klub Ruch ,zeby mnie oficjalnie poparli,ze to marketingowo potrzebne i takie tam,potem prezydent miasta poparl mnie i znani oldboje...i tak sie to stało. Jesli Wasze stowarzyszenie kibiców pomoze ci to rozpropagowac...to bedzie super. Ja moge obiecac ,że druzyna Krakowa - i to slawni oldboje - mogą przyjechać na jakiś mecz z Wasza reprezentacją i ten mecz moze zostac rozpropagowany - ze Fundacja - KIBICUJEMY ŻYCIU - ktora juz cie zaprasza - wychodzi z inicjatywa zalozenia takiego klubu u Was - ten mecz mozna połączyć z akcją krwiodastwa ,które w N.Sączu rozpropagujemy ,zrobimy mały festyn ,poczestunek i to z restauracji " Kuchnia u Babci Maliny " a to siec restauracji w calej Polsce. Pozdrawiam i czekam na Twoje propozycje,pomyśly. Jestesmy gotowi do działania. Andrzej Carmann .

[ Dodano: Sob 25 Kwi, 2009 ]
KrzysieKKS napisał/a:
O ile się nie myle temat kiedyś był poruszony na spotkaniu Stowarzyszenia. Jakoś tak o tym ucichło ale napewno są chętne osoby do utoworzenia takiej "grupy". Ja osobiście jestem jak najbardziej "za".


Witam wszystkich. Minla rok - jak zamiescilem na forum inicjatywe ,pomysl powlania klubu krwiodawcow przy Sandecji. W KS Chruslice taka inicjatywa ma tazke miejsce. zatem po roku zastanawiania moze skrzyknijmy sie i zorganizujmy,co?
Jest to o tyle potrzebne ,ze za 2 miesiace planujemy zorbi turnej pilkarski / Gwaizdy Krakowa,Ruch Chorzow,Reprezentacja Artystow Kabaretowych oraz Druzyna Nowego Sacza / Na turnieju ma byc akcja pobierania krwi,festyn z poczestunkami,wyste artystyczny i chcielibysmy,zeby taki Klub Honorowych Dawcow Krwi przy KS Sandecja byl jednym z glownych organizatorow . Wladze PCK zobowiazane sa do zarejestrowania takiego klubu ,jesli na zebraniu bedzie minimum 15 chetnych,a zatem krwiodawcy i chetni do oddawania ,kandydaci / nawet niepelnoletni zglaszajcie sie,zrobmy liste i termin takiego zebrania. Osobnym punktem na frum moze byc nazwa takiego klubu. Na przyklad przy Ruch Chorzow - jest to KHDK Błękitna Krew,przy Cracovii jest to Cracovia Pasy,istnieja juz takie kluby krwiodawcow w Bełchatowie,twoerzy sie w Łodzi i Bytomiu.Dziala przy Hutniku i Wisle. W Krakowie i na Śląsku dopytuja mnie czy Nowy Sacz sie zorganizuje,czy zrobi jaas impreze. Mieszkam tu od roku ,chetnie w czyms takim pomoge. zobaczcie na www.crew.com.pl jak to wyglada w Chorzowie . Jesli ktos z Was wie,ze jakis sportowiec lub jego rodzina jest w potrzebie,potrzebuje rwi do operacji lub cos takiego,to impreze czerwcowa mozemy zrobic pod tym tytulem,a mozemy krew dedykowac na kazdy inny uzgodniony cel. Pomoge w utowrzeniu strony internetowej takiego klubu,a moderatorzy tego forum moze wespra nas i zrobia nam staly dzial w widocznym miejscu?:) ...może Zarzad Klubu KS Sandecja obejmie nas patronatm?Wiem ,ze wladze miasta zainteresowae sa inicjatywa ,prasa lokalna chetnie obejmie nas patronatem medialnym.
Licze na Wasza kibicowska solidarnosc i aktywnosc,pozdrawiam. Andrzej Carmann
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Stowarzyszenie Kibiców Sandecji » Klub Honorowych Dawców Krwi
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.11 sekundy. Zapytań do SQL: 24