Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: internacionale
Nie Wrz 05, 2021 19:30
Sektor bez krzesełek
Autor Wiadomość
radziufan
from cradle to grave


Dołączył: 01 Lis 2004
Wysłany: Sob Lis 24, 2007 14:43   Sektor bez krzesełek

Nie wiem czy widzieliście ale zdemontowano krzesełka w Naszym sektorze....
_________________
1910 - 2010 ...STO LAT HISTORII KTÓRĄ WY TWORZYCIE - BIAŁO-CZARNYCH SERC NIEŚMIERTELNE BICIE!!!
[Profil] [PM]
 
 
szymon_YG
Young-Group '04

Dołączył: 01 Paź 2005
Wysłany: Sob Lis 24, 2007 14:49   

podobno maja nam zrobić klatke ;-)
_________________

[Profil] [PM]
 
 
Owca
Nabijacz postów


Dołączył: 09 Paź 2004
Wysłany: Sob Lis 24, 2007 14:55   

Krzysztof wspominał że są jakies ciekawe projekty żeby "umilić" nam oglądanie meczu, ale myślałem ze skończy sie na gadaniu..
_________________
Chłopaczyny których nie licze a na których licze.. YG'04

Móżdżku, co będziemy robić dziś w nocy?
To co zawsze Pinky, będziemy opanowywać świat!
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
małolat_19


Dołączył: 25 Paź 2004
Wysłany: Sob Lis 24, 2007 15:02   

cały kłopot stanąć obok klatki..:)..albo może to dla Systemu,żeby YG ich nie biło:)..
_________________
Until they kill me,I'll be livin this life,I know U feel me..
[Profil] [PM]
 
 
Boczek_YG
[Usunięty]

Wysłany: Sob Lis 24, 2007 15:07   

No to widzę zarząd nam fajne atrakcje chce przyszykować na nową rundę :}
 
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Sob Lis 24, 2007 15:08   

Będzie to oddział terenowy właśnie tworzonego ZOO nowosądeckiego i co mecz na Kilińskiego będzie tam można zobaczyć jedyne w swoim rodzaju i unikatowe w skali kraju stado baranów z zarządu ...
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Boczek_YG
[Usunięty]

Wysłany: Sob Lis 24, 2007 15:25   

A może zarząd zabezpiecza się w razie wybuchu złości kibiców , za nieudolne zarządzanie klubem ??
 
 
szymon_YG
Young-Group '04

Dołączył: 01 Paź 2005
Wysłany: Sob Lis 24, 2007 15:42   

hehe ja jestem ciekawy czy jak się przeniesiemy to czy później cały stadion będzie w "klatce" ;)
_________________

[Profil] [PM]
 
 
eSKa
KolejarskieWiatraki

Dołączył: 06 Lut 2005
Wysłany: Sob Lis 24, 2007 17:10   

:) hahahaha No to aby ta klatka byla taka jak ta w Niedźwiedziu..........
_________________
KIBICE SANDECJI W NOWYM SĄCZU musza położyć kres wojnie, bo inaczej wojna położy kres KIBICOM.
[Profil] [PM]
 
 
KubaNS

Dołączył: 18 Paź 2004
Wysłany: Sob Lis 24, 2007 17:30   

Obiektywnie..
Odbija sie czkawka to "bieganie" w tej rundzie. Zloszcza sie chlopaki i pewnie troche i racji maja..
Jak napisal gdzies Dziekan. O swoj dom powinno sie dbac...

Subiektywnie..
Karty kibica, klatka dla nas.. Czekam jeszcze na numerowane siedzenia, odciski palcow na wejsciu i inne tego typu cudowne dzialania marketingowe..
Tylko gdzie wyniki Panowie z Zarzadu, hm?!

Wiem wiem... to nasza wina ze ich nie ma..

A najbardziej pojebany w tym wszystkim jest.. brak jakichkolwiek rozmow z obu stron.
I to sie tyczy i Zarzadu i nas (Stowarzyszenia)..

Pzdr.
_________________
A gdybym miał urodzić się znów.. To tylko w Sączu i tylko tu...
[Profil] [PM]
 
 
By3ekns
NP'07

Dołączył: 24 Sie 2007
Wysłany: Sob Lis 24, 2007 19:08   

krotko...chlopaki niemaja racji...i tyle w tym temacie p.s bedzie gdzie flagi wieszac te wieksze he
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Qba_NS
[Usunięty]

Wysłany: Nie Lis 25, 2007 10:13   

Nie rozumiem. Moim zdaniem nie będzie tam klatki (chodź szczerze ze względu na korki nie przejeżdżałem ostatnio Kilińskiego), bo takie działanie nic by nie dało. No bo jak zmusić ludzi żeby siedzieli w takiej klatce. Na brami powiedzą: Ty masz szalik i koszulkę, masz mniej jak 25 lat, więc do klatki??? Poza tym wpłynie to szpecąco na stadion.

Takie posunięciem zarządu może jest podyktowane meczem z legią i jakimś porozumieniem z psami. Zamiast kary- klatka. Tylko nie bardzo widzę opcję klatki na ten kawałek sektoru.

Jak zarząd chce, to można bojkotować mecze Sandy i stać na balkonie lub na moście. Jeździć tylko na wyjazdy. Na stadion będzie chodziło 250 osób i po sprawie.

To jest czarny scenariusz. Wszystko spowodowane jest brakiem dialogu zarząd-kibice.
Moja propozycja, którą powtórzę dziś w DKK:

Wy- jako stowarzyszenie i YG zapanujecie nad młynem i ewentualnymi "ekscesami" na stadionie (w miarę możliwości),

zarząd- w zamian za spokój na meczach (przez to mniejsze koszty etc.) z każdego biletu przekaże jakąś kwotę- powiedzmy 50gr na Stowarzyszenie. Z tych datków finansowano by oprawę, społecznie wieszano by plakaty reklamujące mecz, kupowano by gadżety Sandecji- które potem sprzedawano by np. necie.

Biznes dla obu stron- Stowarzyszenie mogło by próbować pozyskać większą liczbę fanów na meczu, a co za tym idzie- większe wpływy.

Kosa z zarządem- moim zdaniem poniekąd słuszna- nic nie da. Nie wiem co by musiało wpłynąć na zmianę ludzi w zarządzie (i kto wie, czy na lepszych?): zerowa liczba ludzi na stadionie? Nie bardzo. Ewentualny spadek- to jedyna chyba rzecz. W każdym razie ucierpi na tym tylko klub.

W ogóle przydał by się sklepik klubowy z prawdziwego zdarzenia w budynku klubowym. Można sprzedawać szaliki, koszulki, smycze, zapalniczki, popielniczki, kalendarze itp.
 
 
hanys
Oda do Śląskości


Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Nie Lis 25, 2007 10:46   

Na takie co jest potrzebna zgoda na dzialanosc gosp ktorej stowarzyszenie nie ma, z klubem nie warto wchodzic we wspolprace, przynamniej na tym etapie, poniewaz to sa chuje itp i ze sprzedanych gadzeto nie sadze zeby aksa szla dla nas, dlatego robimy to we wlasnym gronie itp

A co do braku krzeselek, to mam andzieje, ze po prostu nie chcieli zeby te krzeslka byly w naszym sektorze, bo jak skaczemy po nich itp to sie lamia, czy podpalaja od piro
A jesli faktycznie to edzie klatka dla nas, to moge pogratulowac panom dzialaczom inteligencji, bo jesli licza na to ze damy sie zamknac w klatce to sie grubo myla a sprawe sie naglosni itp itd

Pozdro
_________________
Nas nie obchodzi co o nas myślicie
My się bawimy i was pierdolimy

Śląskości Ty nad poziomy wyfurgnij

Hanys - uokryślyńy czowjeka, kery uod pokolyńůw mjyszko we Ślůnsku a mo śe za Ślůnzoka. Czynsto Hanys to je tyż Ślůnzok, kery mjyszko poza grańicůma Ślůnska. Pojyńće Hanys uobmyślili Poloki a wźyno śe uod mjymjeckigo mjůna Hans, co mjało uoznaczać, iże Ślůnzoki sům Mjymcůma. Mjało być uůne uobraźliwe, nale przijino śe skiż podkryślyńo uodrymbnośće Hanysůw.
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
   
 
jaro_jaro
[Usunięty]

Wysłany: Nie Lis 25, 2007 11:05   

Heh... widać zarząd ma coś wspólnego z zarządem Cracovii bo bardzo podobne akcje robią...(wyrzucić chuliganów ze stadionu...)

Karty kibica (identyfikatory), klatka dla kibiców Sandecji :| (podzielenie sektoru dopingującego na Cracovii) itp....
 
 
ERNESTO

Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Nie Lis 25, 2007 13:16   

z tym, ze na Cracovii po kilku miesiacach walki wreszcie zrezygnowano z tych debilnych pomyslow ...

Nie widzialem jak to wyglada na stadionie, ale wydaje mi sie, ze hanys ma racje. Ewentualnie jeszcze postawia zwykla siatke po prawej stronie naszego sektora, a caly luk bedzie buforem ...

Klatka jest bez sensu, bo na logike, to nikogo nie zmusza zeby tam wejsc ... no chyba, ze szukaja prowokacji do kolejnych awantur ...

Pozdro
[Profil] [PM]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Archiwum » Kibice
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.12 sekundy. Zapytań do SQL: 26