Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: internacionale
Nie Wrz 05, 2021 19:37
SANDECJA - Concordia
Autor Wiadomość
Boczek_YG
[Usunięty]

Wysłany: Sro Paź 22, 2008 22:03   SANDECJA - Concordia

http://www.youtube.com/watch?v=rC-6PILcamk
 
 
Bzymcio


Dołączył: 24 Cze 2008
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Czw Paź 23, 2008 20:22   

http://pl.youtube.com/watch?v=_z_6Tawbk8Y proszę Was o zwrócenie uwagi na ok 3min. 12. sekundę. Mam na myśli to, że również można by spróbować śpiewać kilka razy tą "nutkę" ciszej i nagle wybuchnąć głośnym śpiewem. Co o tym myślicie? Można to zrobić na Concordii
_________________
(: SANDECJA :)
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Sądeczanin

Dołączył: 27 Lip 2007
Wysłany: Czw Paź 23, 2008 20:43   

przecież my już to śpiewamy...
_________________
SANDECJA DLA NIEKTÓRYCH LITER PARĘ DLA MNIE ŻYCIE CAŁE!!
[Profil] [PM] [E-mail]
   
 
KubaNS

Dołączył: 18 Paź 2004
Wysłany: Czw Paź 23, 2008 21:06   

Jest odpowiedni temat w dziale kibice do dyskusji na podobne tematy.

Concordia to wedlug mnie jeden z bardziej nijakich zespolow naszej ligi. Przeszli ta runde bez zadnego w zasadzie echa. Wygrane mecze przeplataly sie z przegranymi najczesciej wedlug klucza- dom-wyjazd. Wyjatkiem moze byc grad bramek jaki dostali od Stomilu.
Klimatycznie jest za to na ich stadionie. Frekwencje rzedu 70-80 osob ciezko czasem znalezc na stadionach A klasy.

Dotychczasowe potyczki z "lodzkimi" zespolami nie poszly nam najlepiej. Do trzech razy sztuka? Oby...

U nas jak jest.. kazdy widzi. Mimo trudnosci i kolejnego juz malego fermentu ostatnich dni, zwyciestwo powinno byc jedynym celem naszej druzyny. Pogubilismy zbyt duzo punktow ostatnio. Czas mocno zafiniszowac, bo warunki idealne- domowe..
Dopuszczam do siebie, ze jest juz male przemeczenie sezonem, ktore jednak dotyczy wszystkich zespolow. Rozumiem tez, ze spora czesc zawodnikow nie wie prawdopobnie gdzie zagra na wiosne, stad i obroty moga troche malec. Nie mialem jednak, zastrzezen do zadnego z nich, wiec mysle ze do konca podejda powaznie do tego co robia..

Treneiro zostanie, zobaczycie :)

Mariusz Mezyk? :)
_________________
A gdybym miał urodzić się znów.. To tylko w Sączu i tylko tu...
[Profil] [PM]
 
 
radziufan
from cradle to grave


Dołączył: 01 Lis 2004
Wysłany: Czw Paź 23, 2008 21:13   

Kuba optymistycznie, i dobrze bo po ostatnich dniach coraz wiecej kibiców malkontentow....
Sam już nie wiem co myślec, ale wiem jedno ze nawet jezeli sie nie uda w sobote czy w kolejnych meczach to z drużyną trzeba byc na dobre i na złe, a jak ktos lubi oszałamiające zwyciestwa i sezonowe sukcesy to polecam 25km wycieczki do podgrybowskiej osady

Co do Concordii, to rzeczywiscie jacys tacy nijacy, no i wyobrazcie sobie jaka u nich musi byc atmosfera wokol pilki skoro w miescie wielkosci Nowego Sącza na mecze chodzi jak pisał Kuba ok 100 osob...obyśmy my nigdy czegos takiego nie doczekali

Wszyscy na mecz!:)
_________________
1910 - 2010 ...STO LAT HISTORII KTÓRĄ WY TWORZYCIE - BIAŁO-CZARNYCH SERC NIEŚMIERTELNE BICIE!!!
[Profil] [PM]
 
 
pero

Dołączył: 05 Sie 2007
Wysłany: Czw Paź 23, 2008 22:01   

myślę, że chłopaki będą chcieli pokazać przed nami fajną grę i zdobyć 3 pkt nie trzeba tłumaczyć jak bardzo ważne, a pozycję mamy bardzo ciekawą aby piąć się w górę - 4 pkt straty do lidera, 3 mecze u siebie każdy rywal w zasięgu wypada wygrać wszystko - łatwo napisać ale zwycięstwa trzeba wybiegać bo w tym momencie o pierwszą trójkę walczy jakby nie było 11 drużyn i może być tak że na koniec rundy jesteśmy w trójce (pięknie brzmi) albo poza 10... ja osobiście wierze w opcję nr 1
najbliższy mecz najważniejszy, ja wierzę w zwycięstwo i w to że rywal cieniuje na wyjazdach, no i może się od nas pech odwróci - te gole w końcówce czy zaraz na początku pomijając błędy sędziów...może to wynikało z braku koncentracji??? później bodajże mamy 2 tygodnie na odpoczynek aby mocnym akcentem zakończyć rundę!!!
[Profil] [PM]
 
 
misiek_1984
Misiek

Dołączył: 31 Sie 2008
Wysłany: Pią Paź 24, 2008 02:26   

Z tego co czytalem w relacjach prasowych to Concordia jest krytykowana przez wiekszosc dziennikarzy i trenerow przeciwnych zespolow jako druzyna, ktora gra bezbarwna pilke i jakos tam zdobywa te punkty, ale tez i czesto przegrywa po bardzo slabej grze. Zdaje sie, ze tam nie ma klimatu dla pilki sadzac po frekwencji na meczach - jest najnizsza w calej lidze, a tak jak wspominaliscie przeciez to nie wioska. Pilkarze Concordii juz raz byli w NS - przed meczem w Strozach w sierpniu nocowali w Domu Studenta PWSZ, widzialem ich podczas spaceru po miescie :)

Druzyna ta wlasciwie dosc kuchennymi drzwiami dostala sie do nowej II ligi - miala spasc, ale uratowala ja kuriozalna decyzja w sprawie Widzewa. Choc na dobra sprawe nie wiadomo czy gdyby Widzew zostal zdegradowany to nasza grupa II ligi nie zostalaby powiekszona. Ciekawe jest to, ze Concordia zajela wtedy w swojej grupie III ligi 6. miejsce i mogla nie zagrac w nowej II lidze, a Sandecja z 8. lokata od razu zagwarantowala sobie utrzymanie.

Mysle, ze nie ma co sie spodziewac wielkiego widowiska i najwazniejsze beda punkty, ktore sa Sandecji koniecznie potrzebne. Jesli tylko druzyna pozbiera sie po rozbiciu atmosfery to mysle, ze skromnie wygramy 1:0 lub 2:1. Ciekawa jest sytuacja, ze wygrana daje wlaczenie sie do walki o awans, a porazka komplikuje sprawe utrzymania. Dawno nie bylo takiego sezonu zeby na koniec rundy byla taka sytuacja :) I chyba najlepiej by bylo gdyby ta runda juz sie skonczyla tzn. zeby mecze z listopada zostaly przelozone na wiosne - tu juz zadanie dla pogody :)

A co do kibicowania to kibicowalem Sandecji jak spadala z III ligi, przez 2 lata w marnej IV lidze i pozniej bylem niemal na kazdym meczu, wiec to oczywiste, ze kibicuje sie dalej bez wzgledu na wyniki :) A w wiosce 25 km od NS wcale tak fajnie nie jest - sukcesow wielkich tez nie ma, tyle ze jest czolowka tabeli w ostatnich latach. Ale "kibicowanie", stadion i cala otoczka meczow tam to smiech na sali. Szkoda nawet komentowac i porownywac :)
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
polak_ns

Dołączył: 25 Wrz 2007
Wysłany: Pią Paź 24, 2008 10:35   

O której jest mecz w końcu na 90minut.pl pisze o 13, w filmiku 13:30 ?
[Profil] [PM]
 
 
Boczek_YG
[Usunięty]

Wysłany: Pią Paź 24, 2008 11:09   

Myślę , ze w tym meczu zainkasujemy 3 punkty . Piłkarze na pewno będą chcieli udowodnić sobie i kibicom , że te " wpadki " w meczach już wygranych były TYLKO PRZYPADKIEM ! POZOSTAJE NAM TYLKO WESPRZEĆ ICH ZAJE*** DOPINGIEM I CZEKAĆ , AŻ BRAMKI ZACZNĄ PADAĆ ! (Oczywiście dla Sandecji ;) pozdro
 
 
Grzechotnik


Dołączył: 06 Paź 2004

Wysłany: Pią Paź 24, 2008 15:12   

Z dzisiejszego Dziennika Polskiego:

Sobota, godz. 13: Sandecja - Concordia Piotrków Trybunalski


Wracają Lewandowski i Skrzypek

Na zamykający rundę jesienną mecz z Concordią Piotrków Trybunalski do składu Sandecji wracają pauzujący przed tygodniem za żółte kartki podstawowi gracze drugiej linii Dawid Skrzypek i Tomasz Lewandowski. Ich absencja w meczu z Freskovitą była aż nadto widoczna i kto wie, czy nie przesądziła o pechowej porażce sądeczan.

Zagrać będzie mógł także Mateusz Żyła. W Wysokiem Mazowieckiem ujrzał on piątą i szóstą żółtą kartkę, a kara odsunięcia od dwóch spotkań wymierzana jest za siódmy kartonik w tym kolorze. Rzec więc można, że poza od dawna kontuzjowanymi Mariuszami Niedbałą i Mężykiem oraz Piotrem Nieciem, trener Jarosław Araszkiewicz będzie miał do dyspozycji większość graczy z kadry pierwszego zespołu.

- Gdyby jeszcze wszyscy byli w pełni zdrowi - wzdycha szkoleniowiec, który - jak się wydaje - decyzję o rozstaniu się z Nowym Sączem zawiesił do czasu rozegrania awansem planowanych na 8 i 15 listopada dwóch meczów z rundy wiosennej. - Mocno poobijany jest Piotrek Bania, ale już sama jego fizyczna obecność na boisku absorbuje uwagę dwóch obrońców rywali. W ataku towarzyszył mu będzie Krzysiek Piosik. Piłkarz ten powinien jeszcze się rehabilitować, ale z konieczności wybiega na boisko. W dodatku strzela bramki. Krótko mówiąc, skorzystam z usług tych zawodników, którzy żyją i mogą się poruszać.

Araszkiewicz podkreśla, że w potyczce z Concordią interesuje go wyłącznie zwycięstwo. Przyznaje, że niewiele wie o najbliższym przeciwniku i tak naprawdę, to... nie chce wiedzieć.

- Gramy u siebie, niech więc Concordia głowi się, czym możemy ją zaskoczyć - tłumaczy trener. - To my musimy narzucić rywalom swój styl. Inaczej sobie tego nie wyobrażam. U znajomych trenerów zasięgnę jedynie języka na temat sposobu wykonywania stałych fragmentów gry przez piotrkowian.

Przypuszczalny skład Sandecji: Kozioł - Szczepanik, Frohlich, Szufryn, Pietrucha - Skrzypek, Lewandowski, Mróz, Żyła - Bania, Piosik. (dw)
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
pero

Dołączył: 05 Sie 2007
Wysłany: Pią Paź 24, 2008 18:55   

no no powiało optymizmem... pierwszy raz od dłuższego czasu Araś w przedmeczowych wywiadach nie narzeka na "dezorganizację" w klubie związaną z kasą (czyżby jakieś widoki na lepsze jutro???) no i może zostanie w NS...oby
[Profil] [PM]
 
 
PigiKKS
[Usunięty]

Wysłany: Sob Paź 25, 2008 09:05   

przed meczem przed stadionem bedzie mozna kupic smycze poloni mam tylko 6^^ wiec kto chce moze kupic ;D 7zł
 
 
kibic_s_ns
[Usunięty]

Wysłany: Sob Paź 25, 2008 15:03   

Szkoda nawet komentować dzisiejszy mecz...Dzięki dla piłkarzy za walkę i...właściwie tyle.
 
 
SączerS
Sector 17


Dołączył: 27 Mar 2007
Wysłany: Sob Paź 25, 2008 15:06   

skąd oni biorą tych popierdolonych sędziów? kolejny mecz i kolejna ku*** sędziuje !!
[Profil] [PM]
 
 
spdr
STREET ROCKIN'

Dołączył: 01 Paź 2006
Wysłany: Sob Paź 25, 2008 15:15   

byłem na meczu pierwszy raz od jakiegoś czasu- nie mieszkam w Polsce- kocham ten klub- zwariowałem dziś na Kilińskiego- o wyczynach pana sędziego i jego kolegów to nawet szkoda pisać...
widać gołym okiem że miarka u piłkarzy też się przebrała- nie ma pieniędzy nie ma dobrej gry, już za długo udowadniali że im zależy ze są profesjonalistami i mogą czekać na wypłaty

żal mi Nas kibiców którzy wierzą w lepsze jutro...
wielki szacunek dla Jana i Dawida Skrzypka
pZdr
[Profil] [PM]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Archiwum » KKS Sandecja Nowy Sącz » SANDECJA - Concordia
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.05 sekundy. Zapytań do SQL: 20