Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Strony internetowe o Sandecji
Autor Wiadomość
lechu
-=SANDECJA=-


Dołączył: 03 Sie 2009
Wysłany: Pią Cze 04, 2010 14:05    [Cytuj]

na tej wyżej wymienionej stronie ortografia wysoko nie stoi:
cytat ze strony głównej:Cracovia posóneła się do zwolnienia swojego trenera Oresta Lenczyka poinformował dziś klub na swojej oficjalnej stronie internetowej.
_________________
```SANDECJA```
[Profil] [PM]
 
 
TERRORYSTA
BO TAK!

Dołączył: 13 Wrz 2009
Wysłany: Czw Cze 10, 2010 07:50    [Cytuj]

DLA PORZĄDKU:

RAFFIO:
Cytat:
W związku z decyzją zarządu klubu sportowego MKS Sandecja Nowy Sącz, który zakazał swoim zawodnikom oraz sztabowi szkoleniowemu udzielania wywiadów oraz prowadzenia rozmów z redakcją serwisu sandecja.pl w naszym serwisie nie będziecie mogli przeczytać wypowiedzi oraz wywiadów z piłkarzami Sandecji po meczu z GKP.

W związku z tym piłkarze nie będą mogli, podzielić się swoimi emocjami ze swoimi kibicami za pośrednictwem najpopularniejszego i najchętniej odwiedzanego internetowego serwisu Sandecji Nowy Sącz.

źródło: sandecja.pl

Ale jaja czyżby sandecja.pl miała jakieś zwarcie z zarządem?


SĄCZERSIK:
Cytat:
To juz teraz to ten serwis zejdzie na " psy ". Kazdemu sprawia przyjemnosc czytać własnie wypowiedzi piłkarzy co czuja itp takie tam pierdoły. A tak to co lipa co będzie " bedziemy prowadzić relacje live z tego spotkania" i tyle bedzie juz tam.


BIANCONERI:
Cytat:
Nie do końca znam sprawę, bo się nie bardzo interesowałem, ale poszło chyba głównie o nie do końca sprawdzone informacje tam zamieszczane, np ostatnie transfery itp.

Takie niestety "uroki" prowadzenia serwisu nieoficjalnego...

Jest na forum kilka osób związanych z tym serwisem więc może się wypowiedzą, ale dyskusje w tym kierunku kontynuujmy może w odpowiednim temacie czyli http://www.sandecja.org/f...p?p=55737#55737 a ten pozostawmy i meczu ze GKP Stilon Gorzów.

A pewnie w niedługim czasie redaktorzy portali u GK siądą z zarządem klubu/trenerem, porozmawiają i wyjaśnią o co chodzi jak ludzie.
_________________
SILENCE! - I'LL KILL YOUR SPAM!
[Profil] [PM]
 
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Czw Cze 10, 2010 11:12    [Cytuj]

Macie odpowiedź:

Cytat:
W związku z komentarzem “Gazety Krakowskiej”, który ukazał się w poniedziałek na łamach naszego serwisu. zarząd Sandecji zabronił pracownikom klubu rozmów z dziennikarzami serwisu Sandecja.pl.

Oto czwartkowa odpowiedź “Gazety Krakowskiej” na decyzję władz klubu:

KTOŚ NIE DORÓSŁ DO I LIGI

Wielkie emocje wzbudził mój poniedziałkowy komentarz dotyczący Sandecji. Komentarz był życzliwą radą, by nie zmarnowano wielkiego sukcesu. Czy takie wyrażenie troski o klub to grzech? Cóż, dla ludzi z Sandecji najwyraźniej tak, bo przez ostatnie dni zachowują się w myśl przysłowia - uderz w stół, a nożyce się odezwą.

Od poniedziałku odebrałem kilka telefonów, a dzwoniący chcieli nie tyle rozmawiać o problemach Sandecji, co koniecznie dowiedzieć się kto mnie o tym poinformował. Zapewniam, że informacje mam z pewnego źródła, na którym jeszcze nigdy się nie zawiodłem, więc i teraz nie mam powodu, by osobie tej nie wierzyć. Nie mam też zamiaru ujawniać mojego informatora, bo na razie w Polsce nawet przed sądem dziennikarz ma prawo tego odmówić.
Ponieważ różne podchody w celu ustalenia mojego informatora się nie udały, wczoraj zadzwonił do mnie wiceprezes Wiesław Leśniak. Powiadomił mnie, że jeśli nie powiem, skąd mam informacje, to decyzją zarządu klubu nikt z Sandecji z dziennikarzami "GK" rozmawiał nie będzie. Trudno, chcą się Panowie bawić w szantażyki, ich sprawa. My w redakcji mamy swoje zasady i będziemy się ich trzymać.

Dziwią mnie natomiast słowa wiceprezesa, że tym jednym komentarzem zburzyłem wszystko, co przez rok w Sandecji zbudowano. Po pierwsze - nie przypisuję sobie aż takiej mocy sprawczej, a po drugie - wątłe w takim razie musi mieć podstawy klub, skoro tekst na tysiąc znaków jest w stanie go zburzyć.

A tak już na marginesie. Trzeba mieć dużo złej woli, żeby zarzucać nam brak życzliwości. Skoro Panowie mają tak krótką pamięć, to przypomnę, że "Gazeta Krakowska" przez ostatni rok poświęciła waszemu klubowi najwięcej miejsca spośród wszystkich dzienników. Byliśmy na wszystkich meczach, również tych wyjazdowych, opisując obszernie wszystkie sukcesy. To jednak, że jesteśmy życzliwie nastawieni do Sandecji, nie oznacza, że nie będziemy pisać o niej prawdy. Jeśli w zamian za to Panowie utrudniają pracę naszym dziennikarzom, to nasuwa się tylko jeden prosty wniosek - zespół i trener dorośli do trzeciego miejsca w I lidze. Wam ciągle do zaplecza ekstraklasy daleko.

Felieton ukazał się w czwartkowym numerze „Gazety Krakowskiej". Autorem jest szef działu sportowego, Bartosz Karcz.
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
grubas_KKS
Globetrotter

Dołączył: 25 Gru 2004
Wysłany: Czw Cze 10, 2010 11:41    [Cytuj]

Z tym ostatnim zdaniem tego Bartosza Karcza zgadzam się w 100% i na pewno nie tylko ja.Śpiewajmy dalej Ich nazwiska na meczach ...ale ani jedna osoba z zarządu wczoraj nie zareagowała na zachowanie się ochroniarek po meczu.My ich pochwalamy a Oni mają nas w dupie!Taka prawda!
_________________
...::: Futbol Club Barcelona :::..
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Czw Cze 10, 2010 11:46    [Cytuj]

Dobrze ale to że mają kompletnie wiedzy i podejścia do kibiców to wiemy od dawna i nikt i nic tego nie zmieni, a zasłużone oklaski i brawa dostali za to co zrobili dla klubu i tyle.
Bo jak by nie oni to mecz byłby pewnie ze Świtem Krzeszowice ...
A że są dalecy od ideału to kto jak kto ale ja wiem aż za dobrze, m. in dlatego dałem sobie spokój z wieloma rzeczami.

Ale znowu odchodzimy od tematu :)
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
hanys
Oda do Śląskości


Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Czw Cze 10, 2010 11:57    [Cytuj]

A mowilem spiewac Andrzej Dorula?? Mowilem i CO??

A odnosnie tematu, to jesli sandecja.pl przestanie zbierac wywiady itp, to w zasadzie jej funkcjonowanie przestanie miec sens, bo wlasnie glownie te wywiady sie czytalo....
_________________
Nas nie obchodzi co o nas myślicie
My się bawimy i was pierdolimy

Śląskości Ty nad poziomy wyfurgnij

Hanys - uokryślyńy czowjeka, kery uod pokolyńůw mjyszko we Ślůnsku a mo śe za Ślůnzoka. Czynsto Hanys to je tyż Ślůnzok, kery mjyszko poza grańicůma Ślůnska. Pojyńće Hanys uobmyślili Poloki a wźyno śe uod mjymjeckigo mjůna Hans, co mjało uoznaczać, iże Ślůnzoki sům Mjymcůma. Mjało być uůne uobraźliwe, nale przijino śe skiż podkryślyńo uodrymbnośće Hanysůw.
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
   
 
Masahiko

Dołączył: 20 Kwi 2006
Wysłany: Czw Cze 10, 2010 13:14    [Cytuj]

Czy jest gdzieś dostępny ten artykuł?
_________________
"Mówi się, że każdy, kto daje ludziom złudzenie, że myślą, będzie przez nich kochany, każdy zaś, kto rzeczywiście sprowokuje ich do myślenia, zostanie znienawidzony" - Glenn Tinder
[Profil] [PM]
 
 
biker_ns

Dołączył: 21 Sty 2009
Wysłany: Czw Cze 10, 2010 13:17    [Cytuj]

Masahiko napisał/a:
Czy jest gdzieś dostępny ten artykuł?


Jest na www.naszasandecja.pl
_________________
>>LUDZIE MĄDRZY CZASEM SIĘ WYGŁUPIAJĄ,LUDZIE GŁUPI ZAWSZE SIĘ WYMĄDRZAJĄ<<
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Maerqin

Dołączył: 04 Kwi 2009
Wysłany: Czw Cze 10, 2010 14:19    [Cytuj]

Trzeba byc naprawde ostatnim DEBILEM zeby sie tak zachowac w stosunku do GK. Tym samym wladze Klubu wyrabiaja sobie ''swietna'' opinie o sobie...
_________________
> AGAINST MOD€RN FOOTBALL <
[Profil] [PM]
 
 
DNL

Dołączył: 09 Paź 2004
Wysłany: Sro Cze 16, 2010 14:09    [Cytuj]

Proponuję na czas MŚ wprowadzić drobną zmianę we wszystkich stronach dotyczących Sandecji nad którymi 'mamy kontrolę', przykładowo forum winno wyglądać tak : http://www.vuvuzela-time.co.uk/sandecja.org/forum

:D
[Profil] [PM]
 
 
klipol
=FS=Klipol | PL


Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Sro Cze 16, 2010 14:34    [Cytuj]

Nie bądź łosiem nie trąb ;>
_________________
Ku Waszej pamięci Żołnierze Wyklęci
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
   
 
Grzechotnik


Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Sro Cze 16, 2010 16:39    [Cytuj]

O ku..a spadłem z krzesła hahaha
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
biker_ns

Dołączył: 21 Sty 2009
Wysłany: Pon Lip 12, 2010 12:25    [Cytuj]

Ja wiem że jest gorąco;)ale tak na oficjalnej stronie jak i na naszejsandecji błędnie podano wynik sparingu ze Stala Rzeszów.Przecież Sandecja wygrała 1-0,a nie zremisowała jak podają obie strony.
_________________
>>LUDZIE MĄDRZY CZASEM SIĘ WYGŁUPIAJĄ,LUDZIE GŁUPI ZAWSZE SIĘ WYMĄDRZAJĄ<<
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
TERRORYSTA
BO TAK!

Dołączył: 13 Wrz 2009
Wysłany: Pon Lip 12, 2010 12:29    [Cytuj]

http://www.sandecja.com.p..._Rzeszow_10.htm

JA TU WYRAŹNIE 1:0 DLA SANDECJI WIDZĘ PANIE KOLEGO, CHYBA ŻE O INNY MECZ CHODZI
_________________
SILENCE! - I'LL KILL YOUR SPAM!
[Profil] [PM]
 
 
biker_ns

Dołączył: 21 Sty 2009
Wysłany: Pon Lip 12, 2010 13:58    [Cytuj]

Chodzi mi o to:

http://www.sandecja.com.p...ng_Sandecji.htm


Przy okazji sparingu z Preszowem ktoś błędnie podaje wynik ze Stalą.
_________________
>>LUDZIE MĄDRZY CZASEM SIĘ WYGŁUPIAJĄ,LUDZIE GŁUPI ZAWSZE SIĘ WYMĄDRZAJĄ<<
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Nasze forum i strony internetowe, facebooki itp » Strony internetowe o Sandecji
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 24