Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: internacionale
Nie Wrz 05, 2021 19:30
Zdjęcia
Autor Wiadomość
jaro_jaro
[Usunięty]

Wysłany: Sro Mar 11, 2009 20:16   Zdjęcia

Posiada ktoś jakieś fotki sektoru gości z meczu Błekitni Kielce - Sandecja z 11 czerwca 2000 ?
 
 
KubaNS

Dołączył: 18 Paź 2004
Wysłany: Sro Mar 11, 2009 20:42   

Co prawda bylem obecny na tym wyjezdzie, ale nie przypominam sobie zeby ktokolwiek robil wtedy fotki.
Wiekszosc zajeta byla rozmowami ze Scyzorami czy odwiedzinami pobliskiego parku gdzie podziwiali wybory Miss Kielc (?)
Od nas na 90% zadnego "paparazzi" z kilkunastoosobowej grupy. Moze jakis Koroniarz ale tez watpie..
_________________
A gdybym miał urodzić się znów.. To tylko w Sączu i tylko tu...
[Profil] [PM]
 
 
kks fan

Dołączył: 25 Sty 2009
Wysłany: Czw Mar 12, 2009 22:01   

KubaNS napisał/a:
Co prawda bylem obecny na tym wyjezdzie, ale nie przypominam sobie zeby ktokolwiek robil wtedy fotki.
Wiekszosc zajeta byla rozmowami ze Scyzorami czy odwiedzinami pobliskiego parku gdzie podziwiali wybory Miss Kielc (?)
Od nas na 90% zadnego "paparazzi" z kilkunastoosobowej grupy. Moze jakis Koroniarz ale tez watpie..
No to sie obudziłeś z tymi fotkami.. a ja też byłem na tym meczyku i pamietam wynegocjowaną zgrzewke albo dwie piwa ..:):):)
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
hanys
Oda do Śląskości


Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Pią Mar 13, 2009 07:11   

Ja też byłem i też pamietam zgrzewki i wybory Miss ale zdjec nie pamietam zeby ktos robil
kks fan a Ty to nie przypadkiem Ł. ?? ;)
_________________
Nas nie obchodzi co o nas myślicie
My się bawimy i was pierdolimy

Śląskości Ty nad poziomy wyfurgnij

Hanys - uokryślyńy czowjeka, kery uod pokolyńůw mjyszko we Ślůnsku a mo śe za Ślůnzoka. Czynsto Hanys to je tyż Ślůnzok, kery mjyszko poza grańicůma Ślůnska. Pojyńće Hanys uobmyślili Poloki a wźyno śe uod mjymjeckigo mjůna Hans, co mjało uoznaczać, iże Ślůnzoki sům Mjymcůma. Mjało być uůne uobraźliwe, nale przijino śe skiż podkryślyńo uodrymbnośće Hanysůw.
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
   
 
kks fan

Dołączył: 25 Sty 2009
Wysłany: Pią Mar 13, 2009 18:43   

[quote="
kks fan a Ty to nie przypadkiem Ł. ?? ;)[/quote]
heh nie wiem o jakim Ł piszesz ale nie jestem Ł ,przypomnij sobie zkim spedziłeś noc w "hotelu" pieknego słonecznego maja w Staszowie.....pozdrawiam
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
hanys
Oda do Śląskości


Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Pią Mar 13, 2009 19:38   

Hehehehe
juz wiem

Pzypomnialem sobie, ale Ciebie jakos nie kojarze z tego wyjazdu, byl jeden z braci G. ale Ciebie nie przypominam sobie;)
Pozdro
_________________
Nas nie obchodzi co o nas myślicie
My się bawimy i was pierdolimy

Śląskości Ty nad poziomy wyfurgnij

Hanys - uokryślyńy czowjeka, kery uod pokolyńůw mjyszko we Ślůnsku a mo śe za Ślůnzoka. Czynsto Hanys to je tyż Ślůnzok, kery mjyszko poza grańicůma Ślůnska. Pojyńće Hanys uobmyślili Poloki a wźyno śe uod mjymjeckigo mjůna Hans, co mjało uoznaczać, iże Ślůnzoki sům Mjymcůma. Mjało być uůne uobraźliwe, nale przijino śe skiż podkryślyńo uodrymbnośće Hanysůw.
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
   
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Archiwum » Kibice » Zdjęcia
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.04 sekundy. Zapytań do SQL: 20