Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: internacionale
Nie Wrz 05, 2021 19:37
Stal Poniatowa - Sandecja Nowy Sącz
Autor Wiadomość
x_cite


Dołączył: 03 Lis 2004
Wysłany: Nie Maj 10, 2009 22:32   Stal Poniatowa - Sandecja Nowy Sącz

Myślę, że już czas rozpocząć rozmowy na temat najbliższego meczu. Nasz środowy rywal zajmuje 16 miejsce w tabeli. Zdobyli jak dotąd 21 pkt. 5 razy wygrywali, 6 spotkań zremisowali i aż 18 razy przegrali. W przyszłym sezonie drużyna z Poniatowej będzie występowac na III ligowym froncie, gdyż 5 kolejek do końca nie daje jej szans na utrzymanie się w lidz. Do 14-go Okocimskiego traci 15 pkt.

Mój typ: 0:2

Nie lekceważę rywala, na pewno nie położą się przed Nami, ale liderowanie do czegoś zobowiązuje!:) tylko 3 pkt!:)
[Profil] [PM]
 
 
hell_boy

Dołączył: 14 Kwi 2009
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Nie Maj 10, 2009 22:37   

wg mnie będzie zacięty mecz, ale jak SANDECJA zacznie strzelac, to zrobi się mecz do jednej bramki, po dobrym występie w sobotnim meczu piłkarze są dobrrze zmotywowani i myśle ze będzie 1:4 ;]
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Sądeczanin

Dołączył: 27 Lip 2007
Wysłany: Nie Maj 10, 2009 22:47   

0-3 po wspaniałym meczu Sandecji :)
_________________
SANDECJA DLA NIEKTÓRYCH LITER PARĘ DLA MNIE ŻYCIE CAŁE!!
[Profil] [PM] [E-mail]
   
 
Maerqin

Dołączył: 04 Kwi 2009
Wysłany: Pon Maj 11, 2009 00:41   

Sprawdzilo mi sie, ze Sandecja wygrala, Start zremisowal i KSZO sie potknelo wiec nie pozostaje mi nic innego jak wytypowac zwyciestwo w meczu ze Stala: 0-3 !
_________________
> AGAINST MOD€RN FOOTBALL <
[Profil] [PM]
 
 
www.megachem.pl

Dołączył: 12 Lis 2008
Wysłany: Pon Maj 11, 2009 12:10   

Obawiałem się meczu z Nidą- ale nasi zawodnicy grali w taki sposób, że przeciwnik nie istniał. Mecz z Poniatową będzie zapewne trudniejszy, ale liczę, że nasi zawodnicy zagrają na podobnym poziomie, co w sobotę i jedyną niewiadomą będzie ilość strzelonych goli przez Bianco-Neri.

Mój typ- 0-3 dla Sandecji. W niedzielę czeka nas trudniejsza przeprawa z Wieliczką- ale myślę, że damy radę. Oby 31 maja po meczu z Ruchem Wysokie Mazowieckie będziemy mogli świętować bezpośredni awans do 1 ligi.

Ale wcześniej musimy pokonać Stal, Górnik i Okocimskiego. Albo przynajmniej w tych meczach zdobyć 7 pkt. przy stracie drużyn walczących o 3 miejsce.
_________________
Patologia sektor C.
[Profil] [PM] [WWW]
 
 
x_cite


Dołączył: 03 Lis 2004
Wysłany: Pon Maj 11, 2009 12:18   

najlepiej to do końca sezonu wygrywać i zdobyć 15 punktów - nie oglądać się za nikim, nie kalkulowac kto straci a kto zyska:) tak to widzę i myślę, że po takiej grze jaką widzieliśmy w sobotę możemy być spokojni o następne mecze!:) Ekstraklasa, ekstraklasa Sandecja!:P
[Profil] [PM]
 
 
misiek_1984
Misiek

Dołączył: 31 Sie 2008
Wysłany: Pon Maj 11, 2009 12:28   

Przede wszystkim nie lekcewazyc rywala, bo jak na praktycznie zdegradowana druzyne to wyniki w tej rundzie osiaga calkiem niezle i sprawil juz kilka niespodzianek. Zwlaszcza na swoim stadionie, wiec mecz na pewno wymaga od pilkarzy Sandecji pelnej koncentracji od pierwszej minuty - zreszta jak kazdy mecz w tej wyrownanej lidze.

Trzeba zagrac ofensywnie tak jak z Nidą, wynik meczu z druzyna z Pinczowa napawa optymizmem dlatego licze spokojnie na 3 punkty jednak wydaje mi sie, ze wygramy gora 2:0.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Trebor13
Trebor13


Dołączył: 16 Maj 2008
Wysłany: Pon Maj 11, 2009 12:43   

Wszyscy mówią, że Poniatowa już kończy przygodę z II ligą..a tu okazuje się, że nasi najbliżsi rywale mają nadzieję na utrzymanie. Wystarczy poczytać ich stronę, gdzie odwołują się do jakiejś lokalnej prasy. Jeśli to jest prawda, to najbliższy mecz wcale nie będzie spacerkiem. Wiadomo jak gra się z przeciwnikiem "walczącym o ligowy byt". Mimo tego jestem optymistą-szczególnie po ostatnie sobocie-i wierzę w kunszt piłkarski i doświadczenie Naszej Sandecji! Do awansu potrzeba nam w tej chwili 13 punktów..ale patrzac na tłok i układ meczy wydaje mi się, że przekroczenie łącznie 60 punktów powinno zapewnić wejście do I ligii. Mój typ to wygrana..choćby jedną bramką.
[Profil] [PM]
 
 
krochmal


Dołączył: 08 Maj 2008
Wysłany: Pon Maj 11, 2009 13:02   

Także czytałem gdzieś, że ze względu na sytuację w I lidze być może 15 drużyna załapie się na baraże. Muszą być tylko jakieś zawiłości regulaminowe spełnione :P

Co do meczu - cały czas mam w pamięci niedzielne popołudnie i uścisk dłoni sędziego przez gracza z Poniatowej po strzelonym golu :/

Poza tym, przypominam, przyjeżdża lider tabeli. Przypominam co działo się ( z zachowaniem oczywiście wszelkich proporcji) jak do Sącza przyjechało KSZO.
Głównie właśnie z tych powodów, uważam, że mecz będzie hiper ciężki. Wygrana - może zagwarantować 6 punktów przewagi nad 3 ekipą. Przyznam jednak, że jeżeli będzie remis także nie będę bardzo rozpaczał - Poniatowa to naprawdę ciężki teren.

Wydaje mi się także, że wniosków z meczu z Nidą nie można wyciągać zbyt dalekosiężnych - po prostu myślę, że mecz w Poniatowej będzie zupełnie innym meczem. Oby zakończony zdobyczą punktową przez lidera tabeli :D
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
x_cite


Dołączył: 03 Lis 2004
Wysłany: Pon Maj 11, 2009 13:21   

Światełko w tunelu ! Unikniemy spadku !?

Pomimo trudnej sytuacji punktowej Stal ma jeszcze szanse na utrzymanie się w II lidze !!! Z II ligi spadają po cztery zespoły z każdej grupy z miejsc 15, 16, 17 i 18. Awans do drugiej ligi uzyskają mistrzowie z ośmiu grup III ligi. Drużyny z miejsc 11, 12, 13 i 14 rozgrywają mecze barażowe o utrzymanie w II lidze z zespołami z 2 miejsc każdej grupy III ligi.

Gospodarzami pierwszych meczy są drużyny z 2 miejsc trzeciej ligi. Losowanie baraży przeprowadzi WG PZPN, bezpośrednio po zakończeniu rozgrywek w układzie terytorialnym II ligi. Liczba spadkowiczów może być powiększona lub pomniejszona w poszczególnych grupach II ligi w zależności od spadków z I ligi, w zależności od przynależności regionalnej. Powyższa zasada dotyczy również miejsc spadkowych z III ligi - mówi regulamin rozgrywek.

Do ich zakończenia pozostało jeszcze pięć kolejek, a więc na boisku leży jeszcze 15 oczek do zdobycia. W obronie przed spadkiem batalię toczy jeszcze zamojski Hetman, który ma największe szansę na uniknięcie lokat barażowych. Sytuacja Stali Poniatowa jest zdecydowanie gorsza, ale jeszcze nie beznadziejna.

W tej chwili do ostatniego barażowego miejsca - zajmowanego przez Okocimskiego "żółto-niebiescy” tracą 15 oczek. Przy założeniu, że brzeszczanie do końca rozgrywek nie uszczkną nawet punktu, a Stal wygra pięć spotkań z rzędu, poniatowianie przeskoczą piwoszy dzięki korzystnemu bilansowi bezpośrednich spotkań - To wersja po pobieżnej analizie tabeli.

Wariantów jest jednak zdecydowanie więcej i co więcej, są one korzystne dla poniatowian i Hetmana. Kluczem jest sytuacja w I lidze. W tej chwili na spadkowych pozycjach trudno o zespół z naszego klucza geograficznego, a ostatni w tabeli Kmita Zabierzów wycofał się z rozgrywek i kolejnego sezonu (o ile w ogóle przystąpi do rozgrywek) na pewno nie rozpocznie na centralnym szczeblu.

Pozostali pierwszoligowi słabeusze w komplecie zasililiby grupę zachodnią II ligi.
W sytuacji, w której żaden z I-ligowców nie zasili wschodniej grupy II ligi, strefa spadkowa skurczy się o dwa miejsca. Dałoby to Stali prawo gry w barażu i szukania swojej szansy w dwumeczu z którymś z wicemistrzów III ligi.

Niezwykle ważna dla Hetmana i Stali jest dyspozycja lubelskiego Motoru. Jeśli lublinianie utrzymają się w swojej lidze w Zamościu i Poniatowej będzie można mówić o komforcie. Jeśli klub z Al. Zygmuntowskich zakończyłby rywalizację na pozycji barażowej i zagrał dwumecz z wicemistrzem naszej II ligi, to bez względu na jego wynik z II ligi spadły by bezpośrednio tylko dwa zespoły.

Położenie poniatowskiego drugoligowca zmieni się jednak, jeśli Motor zmierzy się w barażu z wicemistrzem zachodniej II ligi i w tej konfrontacji polegnie.

Źródło: Dziennik Wschodni
[Profil] [PM]
 
 
x_cite


Dołączył: 03 Lis 2004
Wysłany: Pon Maj 11, 2009 14:10   

To dobrze dla Nas. Będą grac otwartą piłką a nie murować bramki! Poza tym ten artykuł to jest z cyklu "wyższej matematyki" hehehe. Nie ma takiej opcji żeby wygrali wszystkie mecze do końca a Okocimski wszystko przegrał! nie mają już żadnych szans i to jest pewne:)
[Profil] [PM]
 
 
krochmal


Dołączył: 08 Maj 2008
Wysłany: Pon Maj 11, 2009 14:17   

x_cite napisał/a:
To dobrze dla Nas. Będą grac otwartą piłką a nie murować bramki! Poza tym ten artykuł to jest z cyklu "wyższej matematyki" hehehe. Nie ma takiej opcji żeby wygrali wszystkie mecze do końca a Okocimski wszystko przegrał! nie mają już żadnych szans i to jest pewne:)


Cytat:
Pozostali pierwszoligowi słabeusze w komplecie zasililiby grupę zachodnią II ligi.
W sytuacji, w której żaden z I-ligowców nie zasili wschodniej grupy II ligi, strefa spadkowa skurczy się o dwa miejsca. Dałoby to Stali prawo gry w barażu i szukania swojej szansy w dwumeczu z którymś z wicemistrzów III ligi.


czytamy ze zrozumieniem ;) jak widać gra w barażach nie jest dla nich wcale nie wykonalna i nie jest to "wyższa matematyka" wszystko zależy od Motoru a do 15 miejsca (Jezioraka) mają tylko 4 punkty straty. Ale to mam nadzieję dobrze dla Sandecji bo nie będzie murowania bramki tylko otwarta gra :)
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
GoToSleep
..::KKS SANDECJA::..


Dołączył: 08 Maj 2009
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Pon Maj 11, 2009 14:22   

To bedzie emocjinujacy mecz. Moj typ to 0:3 dla naszej sandecji:))
_________________

[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
mic1992
[Usunięty]

Wysłany: Pon Maj 11, 2009 15:02   

Po ostatnim meczu koniec z pesymistycznymi ka;lkulacjami. Stawiam 0-5
 
 
Kihol
[Usunięty]

Wysłany: Pon Maj 11, 2009 15:04   

Panowie!!
Moim skromnym zdaniem bedzie to najważniejszy mecz w tym sezonie.
Dlaczego??
Przegrywając z jedną z ostatnich drużyn w tabeli, upadają morale zespołu. Daje to równierz wiarę pozostałym drużynom ze ta Sandecja wcale nie taka silna i będą sie mobilizowac jeszcze bardziej na spotkania z nami. W czubie tabeli jak widac jest scisk i wszystko jeszcze moze sie zdarzyc. KSZO raczej nie odpusi I ligi bo maja kase i sa gotowi, START raczej ich nie stac na I lige. Uwaga na RUCH i STOMIL bo aspiracje i kasa są. Z Wieliczka bywa różnie , ale walczyc beda do konca.
W przypadku zwyciestwa w Poniatowej odbieramy checi do walki o awans Wieliczce, Ruchowi i Stomilowi. Pozostanie im walka o baraże.
Pytanie podstawowe. Czy nas stac na I ligę?? Pożyjemy- zobaczymy...
Mój typ na środowy mecz : STAL PONIATOWA - SANDECJA 1:2 (po dużej walce)

Pozdrawiam z daleka
BIANCONERI FAN
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Archiwum » KKS Sandecja Nowy Sącz » Stal Poniatowa - Sandecja Nowy Sącz
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.14 sekundy. Zapytań do SQL: 25