Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: internacionale
Czw Gru 28, 2017 21:16
Stadion Sandecji
Autor Wiadomość
nitroactive

Dołączył: 28 Paź 2011
Wysłany: Czw Lis 13, 2014 22:00    [Cytuj]

A jak teraz będzie wyglądała sprawa biletów? Bo jako bywacz sektora C, nie wiem czy przysługuje mnie zniżka. Moja miejscówka raczej jest poza daszkiem :D
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Czw Lis 13, 2014 22:03    [Cytuj]

Na razie i tak do końca roku przychodzisz na F a potem się będziemy martwić dalej :)
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
młodyC

Dołączył: 12 Kwi 2014
Wysłany: Czw Lis 13, 2014 22:07    [Cytuj]

Podobno mają oddzielić sektor C1 (z daszkiem) od C2i C3 i na C1 bilety mają więcej kosztować . Tak samo z A . A może kibice z C zostana na stałe na młynie ? ;)
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
KAPI

Dołączył: 19 Sie 2011
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Pią Lis 14, 2014 12:02    [Cytuj]

Mi to sie wydaje ze bilety beda w tej samej cenie ale na sektor f mlyn mogliby dac po 5 zl to wtedy przyciaglo duzo osob :-)
[Profil] [PM]
 
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Sob Lis 22, 2014 18:00    [Cytuj]

Wracając dziś ze szpitala zrobiłem szybką inspekcję naszego estadio.
Ok godz 13 nadal praca trwała:) tu coś rozbierali, tu montowali, tam spawali itp.
Nowe konstrukcje z obu stron są już połączone z budynkiem klubowym, no ale do końca jeszcze trochę brakuje, chociażby pokrycia blachą.

Ale z tego co się dowiedziałem to ktoś pomyślał przyszłościowo i zamawiając projekt rozbudowy obecnego zadaszenia zamówił od razu projekt na zadaszenie całych trybun + kilka innych "bajerów" na naszym grajdołku :)
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
nitroactive

Dołączył: 28 Paź 2011
Wysłany: Sob Lis 22, 2014 18:33    [Cytuj]

Bianconeri napisał/a:
+ kilka innych "bajerów"

Kible? :)
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Sob Lis 22, 2014 19:00    [Cytuj]

W tej chwili (jeszcze) nie :) ale o to też postulowaliśmy bo te tojtoje to jakaś masakra ...

Ogólnie mamy przychylność władz klubu i miasta, z paru naszych pomysłów już skorzystali, paru naszych próśb już wysłuchali, kolejną są (mam nadzieję) w drodze.

Oczywiście wszystko w granicach rozsądku i przy braku pieniędzy a większe szaleństwa ale przy przychylności obecnych władz parę spraw typu "mała rzecz a cieszy" uda się załatwić.

Uwidzomy co i jak dalej.
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
radziufan
from cradle to grave


Dołączył: 01 Lis 2004
Wysłany: Sob Lis 22, 2014 21:02    [Cytuj]

jeżeli w tym stylu co teraz zadaszone zostałoby całe F (a takie sa plany na przyszły rok) to chyba nikt by sie nie obraził

nie oszukujmy się, nie bedzie w NS ultranowoczesnej areny ale moze powstanie cos czego nie trzeba sie bedzie wstydzic
_________________
1910 - 2010 ...STO LAT HISTORII KTÓRĄ WY TWORZYCIE - BIAŁO-CZARNYCH SERC NIEŚMIERTELNE BICIE!!!
[Profil] [PM]
 
 
kibicKKS

Dołączył: 03 Cze 2010
Wysłany: Sob Lis 22, 2014 21:47    [Cytuj]

Mnie osobiście do pełni szczęścia brakuje zrobienia "prostokąta" z trybun i taki dach w zupełności wystarczy.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
KAPI

Dołączył: 19 Sie 2011
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Sob Lis 22, 2014 23:00    [Cytuj]

Dach fajny przynajmiej laczenie jest i widac ze to nie fuszerka :-) jakby tak f zadaszyli to cos cudownego jakby sie doping rozchodzil glosniej :-) tylko pewnie nastepny nie bedzie za rok tylko przy nastepnych wyborach :-) nie oklamujmy sie :-)
[Profil] [PM]
 
 
arkoniusz


Dołączył: 01 Lut 2009
Wysłany: Nie Lis 23, 2014 17:50    [Cytuj]

radziufan napisał/a:
jeżeli w tym stylu co teraz zadaszone zostałoby całe F (a takie sa plany na przyszły rok) to chyba nikt by sie nie obraził

nie oszukujmy się, nie bedzie w NS ultranowoczesnej areny ale moze powstanie cos czego nie trzeba sie bedzie wstydzic


Ja jestem osobiście ciekaw czy byłaby możliwość na trybunie F dorobić kilka rzędów i dociągnąć ją tam do płotu.. Myśle, że spokojnie by dało kolo 1k więcej miejsc
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
radziufan
from cradle to grave


Dołączył: 01 Lis 2004
Wysłany: Nie Lis 23, 2014 18:30    [Cytuj]

tylko po co nam więcej miejsc? po wyburzeniu łuku i budowie trybuny tzw północnej dojdzie trochę pojemności
_________________
1910 - 2010 ...STO LAT HISTORII KTÓRĄ WY TWORZYCIE - BIAŁO-CZARNYCH SERC NIEŚMIERTELNE BICIE!!!
[Profil] [PM]
 
 
Kmicic


Dołączył: 25 Paź 2010
Wysłany: Nie Lis 23, 2014 22:12    [Cytuj]

Na to co robią z dachem w tej chwili to widzę że mamy dodatkowy rząd krzesełek.

Bo ten murek nie jest chyba po to żeby ktoś nie spadł z korony stadionu:D
[Profil] [PM]
 
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Pon Lis 24, 2014 06:53    [Cytuj]

Kmicic napisał/a:
Na to co robią z dachem w tej chwili to widzę że mamy dodatkowy rząd krzesełek.

Tak, to już informowali o tym w "oficjałkach".

arkoniusz napisał/a:
Ja jestem osobiście ciekaw czy byłaby możliwość na trybunie F dorobić kilka rzędów i dociągnąć ją tam do płotu.. Myśle, że spokojnie by dało kolo 1k więcej miejsc

Wisz jak to jest, w teorii to wszystko:) jest do zrobienia ale problemy zawsze są dwa na początku. Pierwszy to sensowność pewnych inwestycji a drugi kwestie piniondzorów, a raczej ich braku.

Plany są, sens jest, $ na razie brak, ale może coś ruszy ...
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
nitroactive

Dołączył: 28 Paź 2011
Wysłany: Pon Lis 24, 2014 19:36    [Cytuj]

Tą trybunę F to można by by śmiało podwoić w taki sposób, i pod nią kible jakieś nawet, z może i budkę z fast fudem :D O ile piniądze bedo... :D Jak wygra Nowak, potem PiS to bedo ;) Gorzej jak Nowak przegra, a PiS i tak wygra, to znowu nie bedo :D
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » WALCZYMY O STADION! » Stadion Sandecji
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.25 sekundy. Zapytań do SQL: 24