Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: internacionale
Czw Gru 28, 2017 21:16
Stadion Sandecji
Autor Wiadomość
qqq

Dołączył: 28 Lip 2009
Wysłany: Pią Lis 18, 2016 19:24    [Cytuj]

arek88 napisał/a:
a gdyby nie Ryszard nie mielibysmy nawet tego co mamy ;)

Zawsze mnie to śmieszy. Co takiego mamy? Stadion z XX wieku i klub ledwo wiążący koniec z końcem na poziomie 1.ligi. Kolesiostwo na każdym jego szczeblu, kłamstwa w żywe oczy przez łysego i jego popleczników odnośnie klubu i stadionu. Mogę się zgodzić, że lata 2008-2011 to dobre czasy dla Sandecji, za które odpowiada w dużym stopniu Nowak (ciekaw jestem, czy tak kolorowo wyglądałoby to bez zaciągu z Kmity), ale później? Ja wiem, że wtedy było pięknie, ale halo... mamy 2017 rok zaraz. Od 5-6 lat to jest wegetacja jak najmniejszym kosztem, a Sandecja to przede wszystkim kółko wzajemnej adoracji i kiełbasa wyborcza. Myślę, że Szubryt lekko zatuszował niektórym aktualny, prawdziwy obraz tego klubu. Ciekaw jestem, czy tak samo kolorowo będziecie pisać, gdy ten zabierze stąd swoje zabawki, bo "beton" nie będzie chciał go dopuścić do wejścia w klub (co już wg doniesień medialnych miało kilka miesięcy temu miejsce).

Gdyby łysy był tak wspaniały to już krótko po awansie do 1.ligi postarałby się, aby Sandecja przeszła w odpowiednie, prywatne ręce. Jak najdalej od politycznych gierek, które są jednym wielkim szkodnikiem dla sportu. Nie zrobił tego, a nawet podejrzewam nie spróbował. Dlaczego? Pisałem już 100 razy.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
najdi

Dołączył: 07 Kwi 2006
Wysłany: Sob Lis 19, 2016 08:29    [Cytuj]

zamiast parku strzeleckiego przenieść kasę na budowę stadionu i zaprojektować go w ten sposób by można było na nim bez problemu organizować imprezy które dotąd organizowano w parku.
[Profil] [PM]
 
 
PPP111

Dołączył: 01 Sie 2015
Wysłany: Sob Lis 19, 2016 11:41    [Cytuj]

Na to że coś się zmieni nie ma na co liczyć. Danek nie odpuści Sandecji. Piekarnia od nowego roku będzie w rękach córki więc zostaną mu restauracyjki i Sandecja do robienia forsy. Szubryt powienien postawić twarde warunki albo wyjść z tego syfu po sezonie bo szkoda jest zdrowia i forsy.
[Profil] [PM]
 
 
eSKa
KolejarskieWiatraki

Dołączył: 06 Lut 2005
Wysłany: Sob Lis 19, 2016 18:55    [Cytuj]

:) Jeszcze raz, jak się nie da, przeniesiemy stadion do CHEŁMCA, wójt, sorry niebawem burmistrz :) nam pomoże.
_________________
KIBICE SANDECJI W NOWYM SĄCZU musza położyć kres wojnie, bo inaczej wojna położy kres KIBICOM.
[Profil] [PM]
 
 
radziufan
from cradle to grave


Dołączył: 01 Lis 2004
Wysłany: Pią Lis 25, 2016 14:16    [Cytuj]

MZD na plusik
_________________
1910 - 2010 ...STO LAT HISTORII KTÓRĄ WY TWORZYCIE - BIAŁO-CZARNYCH SERC NIEŚMIERTELNE BICIE!!!
[Profil] [PM]
 
 
qqq

Dołączył: 28 Lip 2009
Wysłany: Sob Lis 26, 2016 15:22    [Cytuj]

Lawina ruszyła! Nic jej nie powstrzyma!
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
RydzSmigly


Dołączył: 01 Lis 2004
Wysłany: Czw Gru 22, 2016 16:58    [Cytuj]

http://www.bytom.pl/ruszy...zy-olimpijskiej
Kolejny klub z klasy niższej będzie miał lepszy stadion...
_________________
1910
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
arkoniusz


Dołączył: 01 Lut 2009
Wysłany: Pią Gru 30, 2016 16:13    [Cytuj]

UM uchwalił budżet miasta na 2017 i... lawiny inwestycji raczej nie będzie
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
najdi

Dołączył: 07 Kwi 2006
Wysłany: Pią Gru 30, 2016 18:23    [Cytuj]

Szkoda gadać... ale Rysiek za to przynajmniej zrobi most helenski a precyzyjniej rondo pod zamkiem.
[Profil] [PM]
 
 
KAPI

Dołączył: 19 Sie 2011
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Sob Gru 31, 2016 00:02    [Cytuj]

No a 6milionow na odnowienie ratusza to mają a za rok będą wybory2018 roku miasto przeznaczy na modernizację Stadionu Sandecji 3mlni każdy będzie już marzył co to za ten hajs nie powstanie haha bo przed wyborami żeby znów Rysiek wygrał szkoda gadać bo mówiąc szczerze byliśmy w ratuszu ivo to dało nic jak widać dziękuję dobranoc nie kompromitujmy się już wiecej. Bo to ten klub ma ponad sto lat a my nawet nie potrafimy zawalczyć o głupie zadaszenie. Całego stadionu ja wiem że zaraz będziecie jecha po mnie to idź do ratusza i powiec to Nowakowi to jakoś byłem ostatnio i na spotkanie do rozmów nikt mnie nie wziął więc bez spiec. Pozdro
[Profil] [PM]
 
 
miras1983

Dołączył: 12 Cze 2009

Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: Sob Gru 31, 2016 21:04    [Cytuj]

a Rysiek bedzie mogl startowac jeszcze czy to jego ostatnia kadencja bo chyba 3
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
jacek55


Dołączył: 18 Maj 2009
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: Nie Sty 01, 2017 11:41    [Cytuj]

Można do u......j śmierci pytanie jest inne kto na niego zagłosuje i gościa zwanego lawina inwestycji.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
KAPI

Dołączył: 19 Sie 2011
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Nie Sty 01, 2017 22:50    [Cytuj]

No i o to jest zagadką na kogo głosować na jakąś lewacka partię nigdy w życiu znów wygra ktoś z pisu bo Rysiek. Kogoś wstawi za siebie gwizdza czy jakoś tam zazdroszczę Stali Mielec ,Tychy za te nowe stadiony nawet taka siarka Tarnobrzeg i stal Rzeszów ma fajne trybuny nowoczesne a u nas lata 80chodz nie mówię bo inne ekipy przyjeżdżają tu to czują klimat właśnie lat 90 mówię o ekipach jak np Śląsk pp Zagłębie Lubin w tamtym sezonie te które mają lepsze stadiony nawet na Słowacji lepsze mają od naszego stadiony he:-(
[Profil] [PM]
 
 
lithium1989

Dołączył: 19 Wrz 2012
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Pon Sty 02, 2017 16:50    [Cytuj]

Może Stowarzyszenie Kibiców powinno podpisać takie listy intencyjne ws. budowy stadionu z kandydatami na prezydenta Nowego Sącza? Zawsze to coś, bo już innej formy nacisku to nie widzę by coś z tym pastwiskiem zrobić.
_________________
Nacjonalizm! Nie Liberalizm!
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
hanys
Oda do Śląskości


Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Pon Sty 02, 2017 18:35    [Cytuj]

KAPI napisał/a:
No i o to jest zagadką na kogo głosować na jakąś lewacka partię nigdy w życiu znów wygra ktoś z pisu bo Rysiek. Kogoś wstawi za siebie gwizdza czy jakoś tam zazdroszczę Stali Mielec ,Tychy za te nowe stadiony nawet taka siarka Tarnobrzeg i stal Rzeszów ma fajne trybuny nowoczesne a u nas lata 80chodz nie mówię bo inne ekipy przyjeżdżają tu to czują klimat właśnie lat 90 mówię o ekipach jak np Śląsk pp Zagłębie Lubin w tamtym sezonie te które mają lepsze stadiony nawet na Słowacji lepsze mają od naszego stadiony he:-(


KOlego bardzo Cię proszę zanim coś napiszesz, skrobnij to w notatniku przeczytaj pare razy i dopiero wklej na forum. NIe mogę już czytać Twoich postów, bo sa tak chujowo gramatycznie napisane (nie mówie tu o sensie wypowiedzi, choć to gdzies znika wśród tego bazgrołu).
_________________
Nas nie obchodzi co o nas myślicie
My się bawimy i was pierdolimy

Śląskości Ty nad poziomy wyfurgnij

Hanys - uokryślyńy czowjeka, kery uod pokolyńůw mjyszko we Ślůnsku a mo śe za Ślůnzoka. Czynsto Hanys to je tyż Ślůnzok, kery mjyszko poza grańicůma Ślůnska. Pojyńće Hanys uobmyślili Poloki a wźyno śe uod mjymjeckigo mjůna Hans, co mjało uoznaczać, iże Ślůnzoki sům Mjymcůma. Mjało być uůne uobraźliwe, nale przijino śe skiż podkryślyńo uodrymbnośće Hanysůw.
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
   
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » WALCZYMY O STADION! » Stadion Sandecji
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.27 sekundy. Zapytań do SQL: 24