Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: internacionale
Czw Gru 28, 2017 21:16
Stadion Sandecji
Autor Wiadomość
x_cite


Dołączył: 03 Lis 2004
Wysłany: Sro Sie 30, 2017 18:02    [Cytuj]

Hahaha dobry gościu jesteś...najpierw zagrajmy ekstraklasowy mecz u siebie, wejdzmy na podium ESA a potem pomyślimy o pucharach:D
[Profil] [PM]
 
 
arek88

Dołączył: 19 Paź 2011
Wysłany: Sro Sie 30, 2017 18:08    [Cytuj]

x_cite napisał/a:
Hahaha dobry gościu jesteś...najpierw zagrajmy ekstraklasowy mecz u siebie, wejdzmy na podium ESA a potem pomyślimy o pucharach:D


Trochę dystansu, nie bierz wszystkiego na poważnie :D swoją droga, na 3 kategorie chyba wystarczy 4500 miejsc wiec czemu mówisz ze musi być 10 ?

Poza tym kiedyś tez było najpierw awansujmy pomyślimy o stadionie :D a teraz lipa :D
_________________
Oddaj lepiej pokłon dla zwycięskiej SANDECJI!
Dla ludzi, którzy honor stawiają ponad wszystko.
[Profil] [PM]
   
 
x_cite


Dołączył: 03 Lis 2004
Wysłany: Sro Sie 30, 2017 18:17    [Cytuj]

Możesz mieć 10 koła krzesełek i nawet pierwszą lub drugą kategorię....chodzi o vipy, miejsca parkingowe, miejsca dla mediów, kamer, dziennikarzy itp.
[Profil] [PM]
 
 
fanatycznie

Dołączył: 31 Lip 2007
Wysłany: Pią Wrz 01, 2017 21:15    [Cytuj]

http://sadeczanin.info/wi...-w-ekstraklasie
_________________
to dla dzieci ulic, życzę wam dużo miłości, szczerej przyjaźni i wiecznej wolności!!!
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
szydar

Dołączył: 28 Wrz 2008
Wysłany: Sob Wrz 02, 2017 01:16    [Cytuj]

A czy ten gość nie był przypadkiem prezydentem N.S. Pytam Czerwinskiego gdzie za jego kadencji była Sandecja i co dla dobra Sandecji zrobił , bo ja sobie nic przypomnieć nie jestem w stanie . A miałem wtedy ogromne nadzieje , zawodnik Sandecji prezydentem N.S.
_________________

[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
...KK$...
Bianconeri

Dołączył: 27 Lis 2004
Wysłany: Sob Wrz 02, 2017 01:25    [Cytuj]

Od strony internetowej to Ty trzy ch..e w bok ! ! ! Bo jak widac osoba odpowiedzialna za nia ogarania jeszcze inne rzeczy i robi to konkretnie, a jak nie pasuje zrob to sam ! ! !
_________________
Nie zapomnij pochodzenia . . .
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
 
 
aidos


Dołączył: 06 Mar 2006
Wysłany: Sob Wrz 02, 2017 12:27    [Cytuj]

szydar napisał/a:
A czy ten gość nie był przypadkiem prezydentem N.S. Pytam Czerwinskiego gdzie za jego kadencji była Sandecja i co dla dobra Sandecji zrobił , bo ja sobie nic przypomnieć nie jestem w stanie . A miałem wtedy ogromne nadzieje , zawodnik Sandecji prezydentem N.S.


Sportowo to 3 i 4 liga. Ale chyba za jego kadencji powstał obecny stadion, choć mogę się mylić.
[Profil] [PM]
 
 
stach0

Dołączył: 03 Wrz 2010
Wysłany: Sob Wrz 02, 2017 13:09    [Cytuj]

za jego kadencji powstała nowoczesna hala /wagon/
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
maciek

Dołączył: 16 Cze 2009
Wysłany: Sob Wrz 02, 2017 20:23    [Cytuj]

Gdy powstawał obecny stadion Sandecji gość chodził do szkoły z piórnikiem natomiast przysłużył się miastu na niwie sportowej sprzedając halę sportową przy ul. Nawojowskiej ( niedokończoną) prywatnemu przedsiębiorcy i dzisiaj mamy tam centrum handlowe europa Tyle w temacie.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
aidos


Dołączył: 06 Mar 2006
Wysłany: Nie Wrz 03, 2017 11:29    [Cytuj]

Oczywiście chodziło mi o przebudowę, krzesełka i obecną postać stadionu. Co nie zmienia faktu, że wywiad w stylu na polityczne dokopanie przeciwnikowi.
[Profil] [PM]
 
 
wito

Dołączył: 17 Cze 2017
Wysłany: Nie Wrz 03, 2017 12:44    [Cytuj]

maciek napisał
"Gdy powstawał obecny stadion Sandecji gość chodził do szkoły z piórnikiem natomiast przysłużył się miastu na niwie sportowej sprzedając halę sportową przy ul. Nawojowskiej ( niedokończoną) prywatnemu przedsiębiorcy i dzisiaj mamy tam centrum handlowe europa Tyle w temacie."
Należy dodać że miał to być obiekt sportowy wielofunkcyjny z widownią na 7000 miejsc z możliwością lodowiska , wtedy coś na wzór spotka Katowickiego (takie były plany) w zamian za to wybudował przy nadbrzeżnej większą sale gimnastyczna . Fakt że lokalizacja przy Nawojowskiej nie była zbyt fortunna (bo na korycie rzeki) i koszt jej wykończenia byłby wyższy . Teraz krytykuje stadion (jego budowę) . Chyba nie pamięta co zrobił dla Sandecji według mnie nic nie zrobił (będąc prezydentem miasta) ani też do dnia dzisiejszego .
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
fanatycznie

Dołączył: 31 Lip 2007
Wysłany: Pią Wrz 08, 2017 10:23    [Cytuj]

do dzisiaj chyba miał być zrobiony program użytkowo-funkcjonalny, udało się?
_________________
to dla dzieci ulic, życzę wam dużo miłości, szczerej przyjaźni i wiecznej wolności!!!
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
matys5392

Dołączył: 04 Sty 2009
Wysłany: Pią Wrz 08, 2017 19:04    [Cytuj]

Dziś 8 września, data na którą długo czekałem ☺️
Panie rzecznik, co tam w trawie piszczy w sprawie stadionu?
[Profil] [PM]
 
 
hanys
Oda do Śląskości


Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Nie Wrz 10, 2017 10:40    [Cytuj]

matys5392 napisał/a:
Dziś 8 września, data na którą długo czekałem ☺️
Panie rzecznik, co tam w trawie piszczy w sprawie stadionu?


<LOL>
_________________
Nas nie obchodzi co o nas myślicie
My się bawimy i was pierdolimy

Śląskości Ty nad poziomy wyfurgnij

Hanys - uokryślyńy czowjeka, kery uod pokolyńůw mjyszko we Ślůnsku a mo śe za Ślůnzoka. Czynsto Hanys to je tyż Ślůnzok, kery mjyszko poza grańicůma Ślůnska. Pojyńće Hanys uobmyślili Poloki a wźyno śe uod mjymjeckigo mjůna Hans, co mjało uoznaczać, iże Ślůnzoki sům Mjymcůma. Mjało być uůne uobraźliwe, nale przijino śe skiż podkryślyńo uodrymbnośće Hanysůw.
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
   
 
misns

Dołączył: 17 Gru 2009
Wysłany: Wto Wrz 12, 2017 16:41    [Cytuj]

W koncu sa pierwsze dobre wiesci na temat stadionu

Marcin Rogowski‏
@marrog93
Obserwowany
Więcej
Jednogłośnie Rada Miasta Nowego Sącza zadecydowała, że miasto zaciągnie kredyt na budowę nowego stadionu @SandecjaNS (50 mln zł) 👌👌
_________________
...A ty Bracie mój,zawsze przy mnie stój...
[Profil] [PM]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » WALCZYMY O STADION! » Stadion Sandecji
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.24 sekundy. Zapytań do SQL: 26