Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: internacionale
Czw Gru 28, 2017 21:16
Stadion Sandecji
Autor Wiadomość
klipol
=FS=Klipol | PL


Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Pon Gru 11, 2017 21:01    [Cytuj]

Zagłosują jak zagłosują.... Ludzie mają w duoie Sandecję i taka jest prawda i jak nie wyłożą 60 baniek na stadion to dla wielu mieszkańców będzie to wielki plus....
_________________
Ku Waszej pamięci Żołnierze Wyklęci
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
   
 
sns1910

Dołączył: 14 Mar 2009
Wysłany: Pon Gru 11, 2017 21:05    [Cytuj]

klipol napisał/a:
Zagłosują jak zagłosują.... Ludzie mają w duoie Sandecję i taka jest prawda i jak nie wyłożą 60 baniek na stadion to dla wielu mieszkańców będzie to wielki plus....


I tak, i nie. Sandecja to też generalnie stosunkowo duży i co ważne aktywny wyborczo elektorat. No ale tak jak mówisz, na pewno nie decydujący o losach wyborów - decydujący jest ten jeszcze wierniejszy, aprobowany z samego Torunia.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
biker_ns

Dołączył: 21 Sty 2009
Wysłany: Pon Gru 11, 2017 21:12    [Cytuj]

hanys napisał/a:
biker_ns napisał/a:
fanatycznie napisał/a:
http://eurosport.interia.pl/klub-sandecja/news-sandecja-opoznienie-w-budowie-nowego-stadionu,nId,2476157


Widzę że Gwiżdż precyzuje zamiary miasta. Odrzucą ofertę by później wdrożyć jak to powiedział Gwiżdż "prostsze rozwiązanie".
Zrobią podgrzewaną murawę, pierdol......ą wiatę na całymi trybunami i będzie stadion gotowy za 10 baniek. Ot taka Sądecki wersja budowy stadionu.


tego sie obawiam. ale to bedzie strzal w stope dla calej swity Fantomasa


Jeszcze większy strzał w stopę dla klubu w sensie rozwoju w przyszłości i zainteresowania ze strony potencjalnego sponsora strategicznego.
Ekipa Fantomasa może sobie jebn...ć w kolano,lata mi to tak jak i Tobie:)
_________________
>>LUDZIE MĄDRZY CZASEM SIĘ WYGŁUPIAJĄ,LUDZIE GŁUPI ZAWSZE SIĘ WYMĄDRZAJĄ<<
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
radzio

Dołączył: 13 Maj 2017
Wysłany: Pon Gru 11, 2017 21:27    [Cytuj]

klipol napisał/a:
Zagłosują jak zagłosują.... Ludzie mają w duoie Sandecję i taka jest prawda i jak nie wyłożą 60 baniek na stadion to dla wielu mieszkańców będzie to wielki plus....


Ludzie te 60 baniek zobaczą jak świnia niebo. To było dofinansowanie celowe czyli tylko ten projekt mógł powstać z tych pieniędzy. Stadion to obiekt potrzebny każdemu miastu jeśli mówimy o wielofunkcyjnym. Klub to promocja miasta, napędzanie interesu i też turystyki. Do tej pory to Sącz był miasteczkiem koło Krynicy. Od awansu nazwa Nowy Sącz w mediach pojawiła się wiecej razy niż przez ostatnie 10 lat. Jak sie nie ma czym promować miasta i nie umie to przynajmniej niech klub to robi że potencjalny kibic turysta jadąc do Krynicy choć na chwile zatrzyma się w mieście bo wogóle będzie je kojarzył. Często wśród mieszkańców innych regionów NS jest umiejscowiany w podkarpackim ze stolica w Rzeszowie. To o czymś świadczy. A za 60 baniek co dla ludzi zrobimy - bulwar narwiku i paderewskiego z sucharskiego ? O ile to możliwe przy tych władzach ktore i tak stadionu nie wybuduja a ludzie karnie toruńskim poleceniem na nich zagłosują. Vivat XIX wieczna Galicja !
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Szturmowiec


Dołączył: 25 Sie 2017
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: Pon Gru 11, 2017 21:31    [Cytuj]

Mnie ciekawi co do powiedzenia mają w związku z tym artykułem osoby które tu na forum wielokrotnie zapewniały, że ten stadion powstanie (stadion z prawdziwego zdarzenia, nie mówimy o modernizacji tego pastwiska).
_________________
"Nacjonalizm, Patriotyzm Europejski, Rewolucja Narodowa, Katolicyzm Wojujący, Solidaryzm Społeczny, Tradycja"
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
nuncjusz

Dołączył: 04 Lis 2012
Wysłany: Pon Gru 11, 2017 22:12    [Cytuj]

:D było to do przewidzenia jak pisałem zamontują krzesełka i tyle 1 liga witaj :) a wzmocnienia będą kosmetyczne by pokazać że chcieli ale się nie udało zostać w EX . Jak dla mnie mogą już się wycofać z rozgrywek jeśli odrzucą ofertę i zaczynajmy od 2-3 ligi bo na 1lige też szkoda kasy na te realia .
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
sns1910

Dołączył: 14 Mar 2009
Wysłany: Pon Gru 11, 2017 22:52    [Cytuj]

Też jestem zdania, że albo podchodzą do sprawy poważnie i stawiają nowoczesny stadion spełniający odpowiednie standardy, albo podziękujmy armii zaciężnej w postaci Brzyskich, czy Kraczunowów, ograniczmy drastycznie koszty utrzymania klubu jako miasto i grajmy chłopakami z regionu, wychowankami - na takim poziomie rozgrywkowym, na jaki pozwolą ich umiejętności. Pewnie gdzieś w okolicach II - III ligi. Na kabaret i prowizorkę szkoda czasu i kasy. Albo, albo, na coś trzeba się zdecydować.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Asmodeus

Dołączył: 22 Mar 2009
Wysłany: Pon Gru 11, 2017 23:15    [Cytuj]

Dopóki Nowak będzie prezydentem to będzie temat stadionu oraz utrzymania drużyny w extraklasie .

Oni już zapisali się w historii miasta oraz klubu jako jedyni którzy wprowadzili klub do extraklasy ,nie wyobrażam sobie aby pozwolili sobie na ryske w swoim życiorysie że stadion nie powstał a klub spadł i to mam przeczucie że jak spadnie to kilka klas niżej
_________________
O la la oli ..O la la ole..Sandecja wygra a my za to opijemy się
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Max1990

Dołączył: 27 Maj 2011
Wysłany: Pon Gru 11, 2017 23:34    [Cytuj]

A może jakiś transparent na meczu z Lechia na temat stadionu i budowy by się sprzydał żeby poruszyć tą sprawę . Kazdy narzeka a my kibice mamy największy wpływ i musimy pokazać zarządowi ze chcemy tego stadionu i rozstrzygnięcia przetargu .
_________________
CZY WYGRYWASZ CZY NIE JA I TAK KOCHAM CIĘ !!!
[Profil] [PM]
 
 
radzio

Dołączył: 13 Maj 2017
Wysłany: Wto Gru 12, 2017 08:01    [Cytuj]

Max1990 napisał/a:
A może jakiś transparent na meczu z Lechia na temat stadionu i budowy by się sprzydał żeby poruszyć tą sprawę . Kazdy narzeka a my kibice mamy największy wpływ i musimy pokazać zarządowi ze chcemy tego stadionu i rozstrzygnięcia przetargu .


Przede wszystkim należy wziąć wzór z Łodzi i wybrać się pod ratusz ! Może to do nich przemówi !!!

http://www.dzienniklodzki...afilm,id,t.html
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
www.megachem.pl

Dołączył: 12 Lis 2008
Wysłany: Wto Gru 12, 2017 08:04    [Cytuj]

Nowy porządny stadion to jest nasze być, albo nie być przez najbliższe dziesięciolecia. Sponsorzy się znajdą jak będzie nowoczesna arena, na którą przychodzi kilka tysięcy ludzi. Na obecnym stadionie licencji na I ligę nie dostaniemy.
_________________
Patologia sektor C.
[Profil] [PM] [WWW]
 
 
bacin

Dołączył: 21 Mar 2009

Wysłany: Wto Gru 12, 2017 08:20    [Cytuj]

Sponsorzy się nie znajdą jeśli nadal klub będzie zarządzany przez te dankowe i cieślickie betony nie potrafiące zrobić czegokolwiek z głową. Stadion swoją drogą, ale my jesteśmy tylko przypudrowanym trupem, który do wskrzeszenia potrzebuje świeżej krwi, zapału, ambicji jaką prezentuje Miłosz, czy zespół Sandecja TV ogółem - tam pachnie profesjonalizmem, którego w Sandecji na szczeblu zarządzania klubem nigdy nie było - same pozory.
Organizacyjnie, co było już wiele razy powiedziane, jesteśmy dnem. Ktoś czasami rozpali iskierkę nadziei, ale gaśnie w momencie.
Nie widzę za bardzo szans na jakąkolwiek poprawę, nie z tymi ludźmi, nieporadnymi, zacietrzewionymi. Chciałbym się mylić, chciałbym, żebyśmy za rok o tej porze mogli obserwować jak nowy obiekt rośnie w oczach, ale coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że ani ekstraklasy, ani stadionu na jej miarę...
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
radziufan
from cradle to grave


Dołączył: 01 Lis 2004
Wysłany: Wto Gru 12, 2017 11:00    [Cytuj]

Dostalem dzis zapewnienie z ratusza ze budowa stadionu jest niezagrozona, tylko ze ja juz dopoki nie zobacze to nie uwierze
_________________
1910 - 2010 ...STO LAT HISTORII KTÓRĄ WY TWORZYCIE - BIAŁO-CZARNYCH SERC NIEŚMIERTELNE BICIE!!!
[Profil] [PM]
 
 
PPP111

Dołączył: 01 Sie 2015
Wysłany: Wto Gru 12, 2017 12:15    [Cytuj]

radziufan napisał/a:
Dostalem dzis zapewnienie z ratusza ze budowa stadionu jest niezagrozona, tylko ze ja juz dopoki nie zobacze to nie uwierze



Ale budowa taka z prawdziwego zdarzenia czy lekki retusz tego trupa. Mam nadzieje ze ta 1 opcja inaczej wstyd i farsa.
[Profil] [PM]
 
 
radziufan
from cradle to grave


Dołączył: 01 Lis 2004
Wysłany: Wto Gru 12, 2017 12:23    [Cytuj]

Budowa
_________________
1910 - 2010 ...STO LAT HISTORII KTÓRĄ WY TWORZYCIE - BIAŁO-CZARNYCH SERC NIEŚMIERTELNE BICIE!!!
[Profil] [PM]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » WALCZYMY O STADION! » Stadion Sandecji
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.26 sekundy. Zapytań do SQL: 25