Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: internacionale
Czw Gru 28, 2017 21:16
Stadion Sandecji
Autor Wiadomość
radziufan
from cradle to grave


Dołączył: 01 Lis 2004
Wysłany: Wto Lut 13, 2018 19:22    [Cytuj]

Kolego, nie masz racji, nie musimy o niczym mowic otwarcie, otwarcie to mogles z nami porozmawiać na spotkaniu, nie chciałeś?Twoja sprawa, ale teraz licz się z tym ze jeżeli publicznie krytykujesz nasze dzialania to bedziesz publicznie slyszal sp********!
_________________
1910 - 2010 ...STO LAT HISTORII KTÓRĄ WY TWORZYCIE - BIAŁO-CZARNYCH SERC NIEŚMIERTELNE BICIE!!!
[Profil] [PM]
 
 
bzyku

Dołączył: 01 Wrz 2011
Wysłany: Wto Lut 13, 2018 19:48    [Cytuj]

Internetowi mądrale dlaczego nie skorzystaliście z zaproszenia jakie tu na forum wystosowało Stowarzyszenie? Można było przyjść porozmawiać i swobodnie wyrazić swoją opinie. Każdy kto był na spotkaniu wie jak wygląda sytuacja i jakie są możliwe działania a forum to nie najlepsze miejsce aby pisać o wszystkim. Myślę że już niedługo będzie kolejne spotkanie i każdy kto będzie chciał przyjdzie i pomoże w walce o stadion!!!
_________________

[Profil] [PM]
 
 
rudeboyz

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Wto Lut 13, 2018 20:19    [Cytuj]

Za jakiś czas na pewno się odbędzie.
Chętnie posłuchamy dobrych rad, analizujemy sensowne pomysły, ale krytyki nie tolerujemy i tolerować nie będziemy, zwłaszcza od osób których jedyną płaszczyzną życia kibicowskiego w jakiej się poruszają są ,,internety" ,i które w żaden sposób nam nie pomagają, nie wspierają i na które nie można liczyć.
_________________
Mam fatalne maniery
Koszmarne mam zwyczaje
Lecz kiedy grają tego kraju hymn
To ciągle jeszcze wstaje
[Profil] [PM]
 
 
Szturmowiec


Dołączył: 25 Sie 2017
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: Wto Lut 13, 2018 21:04    [Cytuj]

Jeżeli oburzacie się na zwrócenie uwagi na celowe zatrzymywanie inwestycji przez ratusz to trudno o jakieś merytoryczne rozmowy, tym bardziej, że z taką łatwością obrzucacie rozmówce błotem.
PS: Byłem na manifestacji
_________________
"Nacjonalizm, Patriotyzm Europejski, Rewolucja Narodowa, Katolicyzm Wojujący, Solidaryzm Społeczny, Tradycja"
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
jacek55


Dołączył: 18 Maj 2009
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: Wto Lut 13, 2018 21:07    [Cytuj]

Nareszcie konkretnie i dosadnie ,brawo radzufun,.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Mrozu

Dołączył: 06 Sie 2013
Wysłany: Wto Lut 13, 2018 21:18    [Cytuj]

Nie chce byc zlym prorokiem ale nasz klub czekają ciezkie chwile . Tu nie ma co mówic o tym ze jak sie utrzymamy to stadion będzie. Bo wlasnie rozpoczecie prac nad stadionem wlasnie dałoby impuls do lepszej gry i walki o utrzymanie. Na ten moment sytuacja wokół klubu ewidentnie wpływa na gre pierwszej ekipy. Nie mamy stadionu nawet na 1 lige i boje sie ze mozemy zaczac rozgrywki w nastepnym sezonie od poziomu amatorskiego ;/
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Mrozu

Dołączył: 06 Sie 2013
Wysłany: Wto Lut 13, 2018 21:21    [Cytuj]

rudeboyz napisał/a:
Za jakiś czas na pewno się odbędzie.
Chętnie posłuchamy dobrych rad, analizujemy sensowne pomysły, ale krytyki nie tolerujemy i tolerować nie będziemy, zwłaszcza od osób których jedyną płaszczyzną życia kibicowskiego w jakiej się poruszają są ,,internety" ,i które w żaden sposób nam nie pomagają, nie wspierają i na które nie można liczyć.
Nakręcenie akcji #stadiondlaSAndecji wsród klubów w Polsce ? moze stowarzyszenia naszych braci z Tych, Warszawy, i Cracovi nas wspomogą umieszczeniem takiego manifestu na trybunach a za ich przykladem pojda inne kluby ?
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
bzyku

Dołączył: 01 Wrz 2011
Wysłany: Wto Lut 13, 2018 21:31    [Cytuj]

Szturmowiec napisał/a:
Jeżeli oburzacie się na zwrócenie uwagi na celowe zatrzymywanie inwestycji przez ratusz to trudno o jakieś merytoryczne rozmowy, tym bardziej, że z taką łatwością obrzucacie rozmówce błotem.
PS: Byłem na manifestacji


Każdy kibic jest wkurwio.y tym co się dzieje wokół budowy!!! Twoje wnioski to żadna nowość , i nikt się nie oburza. Piszesz na forum a na spotkanie nie przyjdziesz...inni robią a Ty krytykujesz i to jest wkurwiaj..e
_________________

[Profil] [PM]
 
 
Szturmowiec


Dołączył: 25 Sie 2017
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: Wto Lut 13, 2018 21:42    [Cytuj]

bzyku napisał/a:


Każdy kibic jest wkurwio.y tym co się dzieje wokół budowy!!! Twoje wnioski to żadna nowość , i nikt się nie oburza. Piszesz na forum a na spotkanie nie przyjdziesz...inni robią a Ty krytykujesz i to jest wkurwiaj..e


Od jakiegoś czasu nie jestem na stałe w Nowym Sączu żeby móc na takie spotkanie przyjść natomiast na forum kilka pomysłów rzuciłem jeżeli przejrzysz moje posty kilka miesięcy wstecz.
_________________
"Nacjonalizm, Patriotyzm Europejski, Rewolucja Narodowa, Katolicyzm Wojujący, Solidaryzm Społeczny, Tradycja"
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
bzyku

Dołączył: 01 Wrz 2011
Wysłany: Wto Lut 13, 2018 21:51    [Cytuj]

Szturmowiec napisał/a:
bzyku napisał/a:


Każdy kibic jest wkurwio.y tym co się dzieje wokół budowy!!! Twoje wnioski to żadna nowość , i nikt się nie oburza. Piszesz na forum a na spotkanie nie przyjdziesz...inni robią a Ty krytykujesz i to jest wkurwiaj..e


Od jakiegoś czasu nie jestem na stałe w Nowym Sączu żeby móc na takie spotkanie przyjść natomiast na forum kilka pomysłów rzuciłem jeżeli przejrzysz moje posty kilka miesięcy wstecz.


Rzucasz pomysłami ale nie zastanawiasz się co w obecnej sytuacji politycznej jest realne do osiągnięcia..., czy kolejną propozycją, która rzucisz będzie strajk głodowy albo przykucie się do kasztana na rynku ?...,oczywiście bez Ciebie bo przecież nie ma cię tutaj...
_________________

[Profil] [PM]
 
 
Szturmowiec


Dołączył: 25 Sie 2017
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: Wto Lut 13, 2018 22:02    [Cytuj]

Jeżeli jako stowarzyszenie jesteście pewni, że w ten sposób ten nowoczesny stadion powstanie to oczywiście zwracam honor. Mam swoje obawy i mam prawo jak każdy inny zabrać w tej sprawie głos. Mam jednak nadzieję, że ostatecznie będę się co do końcowych wniosków mylił.
_________________
"Nacjonalizm, Patriotyzm Europejski, Rewolucja Narodowa, Katolicyzm Wojujący, Solidaryzm Społeczny, Tradycja"
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
bzyku

Dołączył: 01 Wrz 2011
Wysłany: Wto Lut 13, 2018 22:36    [Cytuj]

Szturmowiec ja nie jestem w Stowarzyszeniu, byłem na spotkaniu i wiem że Ci ludzie robią wszystko aby ten stadion nie był "pudrowanym trupem". Masz prawo do swojego zdania nikt Ci tego nie zabrania. Powiem więcej patrząc na to co do tej pory zrobiono ja też mam ogromne obawy , ale nie krytykuję...Być może dojdzie do takiej sytuacji, że trzeba będzie zawalczyć o stadion poprzez odpowiednie poparcie w wyborach i wtedy wszyscy bezwzględnie musimy być razem
_________________

[Profil] [PM]
 
 
hanys
Oda do Śląskości


Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Sro Lut 14, 2018 07:43    [Cytuj]

powiem szczerze ze ja mam mieszane uczucia co do tego stadionu, z jednej strony to musi się udac, bo nie może tak być że Sandecja będzie w ogole bez stadionu
Ale z drugiej storny patrząc na to wszystko obawiam się najgorszego, i Łysy z wiernego kibica stanie się grabarzem naszego klubu.
Bo trzeba być albo skończonym debilem albo zajebistym optymistą, żeby tak w chuja grać z ludźmi i być dobrej myśli że wszystko będzie cacy.
I tutaj ze Szturmowcem się zgodzę jak najbardziej pod względem "wizji"
natomiast co krytyki Stowarzyszenia to Szturmowiec nie do końca krytykuje, tylko dziwi się ze jeszcze chcemy rozmawiać z Lysym jak tak w chuja leci.
_________________
Nas nie obchodzi co o nas myślicie
My się bawimy i was pierdolimy

Śląskości Ty nad poziomy wyfurgnij

Hanys - uokryślyńy czowjeka, kery uod pokolyńůw mjyszko we Ślůnsku a mo śe za Ślůnzoka. Czynsto Hanys to je tyż Ślůnzok, kery mjyszko poza grańicůma Ślůnska. Pojyńće Hanys uobmyślili Poloki a wźyno śe uod mjymjeckigo mjůna Hans, co mjało uoznaczać, iże Ślůnzoki sům Mjymcůma. Mjało być uůne uobraźliwe, nale przijino śe skiż podkryślyńo uodrymbnośće Hanysůw.
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
   
 
bzyku

Dołączył: 01 Wrz 2011
Wysłany: Sro Lut 14, 2018 08:09    [Cytuj]

Hanys według Ciebie lepiej nie rozmawiać ?
_________________

[Profil] [PM]
 
 
Mileniak

Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Sro Lut 14, 2018 08:40    [Cytuj]

hanys napisał/a:
Bo trzeba być albo skończonym debilem albo zajebistym optymistą, żeby tak w chuja grać z ludźmi i być dobrej myśli że wszystko będzie cacy.


To polityka w czystej postaci. Trzeba być cynikiem, rozgrywać ludzi/poszczególne grupy społeczne i trafnie oceniać zagrożenia. Ryszard jest w polityce wiele lat i opanował tę sztukę do perfekcji.
_________________
Jedna jaskółka wiosny nie czyni
[Profil] [PM]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » WALCZYMY O STADION! » Stadion Sandecji
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.28 sekundy. Zapytań do SQL: 25