Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: internacionale
Czw Gru 28, 2017 21:16
Stadion Sandecji
Autor Wiadomość
Mileniak

Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Wto Mar 20, 2018 15:27    [Cytuj]

Proszę Państwa 15 marca 2018 roku skończył się w Nowym Sączu PIS.
_________________
Jedna jaskółka wiosny nie czyni
[Profil] [PM]
 
 
Gustlik95

Dołączył: 11 Mar 2013
Wysłany: Wto Mar 20, 2018 16:32    [Cytuj]

Mileniak napisał/a:
Proszę Państwa 15 marca 2018 roku skończył się w Nowym Sączu PIS.


Mylisz się .. w naszym zaścianku gówno kogo obchodzi stadion dla Sandecji. Dla ludzi ważne jest to że „prezydent” wyremontował ulice , chodniki, dworzec PKS , teraz MPK, itp.. Społeczeństwo Nowego Sącza starzeje się i do póki te stare dziadki nie odejdą śmiercią naturalna to tutaj się nic nie zmieni. Ilu jest młodych ludzi w Nowym Sączu w przedziale wiekowym 18 - 40 którzy wiernie kibicują i zależy im na stadionie a ilu jest ludzi 40+ którzy głosowali i zagłosują na PIS bo im prezydent chodnik wyremontował i obiecał ławkę pod blokiem ? Uwierz mi tutaj się nic nie zmieni. Ludzie wybiorą PIS bo to mniejsze zło i nasze postulaty , demonstracje i inne starania zostaną uznane za huligaństwo. Popatrz na to że Nowak jest prezydentem 12 lat i ludzie starszej daty będą go nadal popierać jak wystartuje w wyborach , bo starsi ludzie boja się zmian.
Oczywiście mówiąc starsi nie chciałem nikogo urazić , bo wiem ze jest wielu wiernych i oddanych kibiców którzy kibicują po 40 lat 🙂
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
bzyku

Dołączył: 01 Wrz 2011
Wysłany: Wto Mar 20, 2018 17:20    [Cytuj]

Kolego Gustiki95 trochę optymizmu. "Starsi" też powoli zaczynają widzieć że nic się w tym mieście nie dzieje bo ich dzieci wnuki muszą sobie układać życie poza Nowym Sączem.
_________________

[Profil] [PM]
 
 
jaro. s

Dołączył: 29 Kwi 2009
Wysłany: Wto Mar 20, 2018 17:37    [Cytuj]

Szymon; możesz wrzucić fotkę z "opiniami" z tego artykułu?
[Profil] [PM]
 
 
Grzechotnik


Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Wto Mar 20, 2018 17:37    [Cytuj]

Gustlik95 napisał/a:

Uwierz mi tutaj się nic nie zmieni.


Zmieni sie, zmieni. Jestem święcie przekonany że tym razem łysy (o ile bedzie kandydowal) nie wygra wyborów prezydenckich , ani osoba którą 'namaści' w razie gdyby mu sie odwidziało kandydowanie. Sam 3 razy głosowałem na łysego, namówiłem tez wiele osób którzy mieli 'wyjebane' nie chciało im sie isc na wybory, ale udało mi sie je jakos przekonac by zaglosowaly na Rysia tylko ze względu na Sandecje. Pamiętajcie,w Sączu liczy sie kazdy głos ! 2 razy łysy wygrywał wybory zaledwie kilkudziesięcioma głosami nad swoim rywalem. I wygrywał w bardzo dużej mierze dzieki nam, kibicom. Ale teraz po tym wszystkim co tu sie odpierdziela, jakim jestesmy pośmiewiskiem w kraju to szok. Nie ma to tamto. Nieudacznicy i krętacze.
WON, wszyscy ku*** WON
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
radek

Dołączył: 21 Paź 2008
Wysłany: Wto Mar 20, 2018 18:15    [Cytuj]

Na miare to niech ten NIEUDACZNIK sobie pętle na szyje założy. Szkoda nerwów i brak słów. Jak te KURWY mogą mówić o odpowiedzialności za wydawane pieniądze skoro nierobią nic z myślą przyszłościową tylko połebkach byle jak byle by było. Tą wirtualną kładkę która ma łaczyć niby MOSiR ze stadionem to z palet pozbijają bo taniej i na miarę rządzących. CHWDratuszowi
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
PPP111

Dołączył: 01 Sie 2015
Wysłany: Wto Mar 20, 2018 18:23    [Cytuj]

Rysiek nie kandyduje wiec nie wygra. O ile mnie pamięć nie myli ostatnio wygrał rzutem na taśmę. Elektorat kibicow jest spory. Tylko trzeba sie ugadac na kogo tak by PiSuary nie wygrały ( sam jestem wyborcą tej partii ale czuje sie zrównany z gownem przez Sitwe Nowaka). Nauczkę musza mieć. Oni sa dla nas a nie odwrotnie a ze mają ludzi w dupie my im sie teraz odwdzięczymy:]
[Profil] [PM]
 
 
SilverCommander


Dołączył: 04 Maj 2009
Wysłany: Wto Mar 20, 2018 18:28    [Cytuj]

Teraz już wiadomo co mieli na myśli mówiąc, że zrobią stadion "na miarę" drużyny. Plan jest prosty, Sandecja spada z Ekstraklasy dzięki tym nieudacznikom. Stadion nie spełnia wymogów 1 ligi, przy okazji zmniejszą dofinansowanie dla klubu i co wtedy, ano spadamy dalej do 3 ligi, a tam już nasz "stadion" jest przygotowany "na miarę" tego zaściankowego i zacofanego "miasteczka". Pozostaje tylko dokupić kilkaset krzesełek (po co więcej), może akurat jakieś używane z innego stadionu uda się kupić po kosztach. Już raz mieliśmy przecież zamontowane na sektorze zielone krzesełka z odzysku, a co tam dla nich za różnica zielone czy białe i czarne jeden h... dramat jednym słowem.
[Profil] [PM]
 
 
PPP111

Dołączył: 01 Sie 2015
Wysłany: Wto Mar 20, 2018 19:54    [Cytuj]

http://www.gazetakrakowsk...decji,13024145/
Szybko info poszło w kraj:) I bardzo dobrze!
[Profil] [PM]
 
 
jacek55


Dołączył: 18 Maj 2009
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: Sro Mar 21, 2018 07:22    [Cytuj]

A ja mam do pana prezydenta Nowaka takie pytanie na jakiej podstawie pozwolił zdewastować stadion Sandecji który spełniał wymogi gry w pierwszej lidze .
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Kmicic


Dołączył: 25 Paź 2010
Wysłany: Sro Mar 21, 2018 07:57    [Cytuj]

jacek55 napisał/a:
A ja mam do pana prezydenta Nowaka takie pytanie na jakiej podstawie pozwolił zdewastować stadion Sandecji który spełniał wymogi gry w pierwszej lidze .


Oj tam, może był lekko nawiany i tak mu się palnęło że można. A teraz ma 50 baniek żeby te krzesełka z powrotem zamontował. Może styknie a jak nie to się zrobi kilka sektorów bez oparcia bo pewnie są tańsze.
[Profil] [PM]
 
 
jacek55


Dołączył: 18 Maj 2009
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: Sro Mar 21, 2018 09:51    [Cytuj]

Może masz rację Kmicic, ale średnio inteligetny człowiek ,jak się bierze za budowę nowego domu to nie rozwala starego jaki by on nie był gdy nie ma pozwolenia na budowę na nowy a do tego kasy .
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
kuba

Dołączył: 30 Paź 2012
Wysłany: Sro Mar 21, 2018 10:12    [Cytuj]

Za dużo wymagacie od "Pana Prezydenta", on jest prezydentem tylko z nazwy, tak naprawdę zdecydowanie bliżej mu do sołtysa. Podobnie jak jego giermkowi-wice sołtysowi.
[Profil] [PM]
 
 
Kmicic


Dołączył: 25 Paź 2010
Wysłany: Sro Mar 21, 2018 10:15    [Cytuj]

jacek55 powiedziałbym nawet średnio zdolny szympans:D
[Profil] [PM]
 
 
jacek55


Dołączył: 18 Maj 2009
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: Sro Mar 21, 2018 10:19    [Cytuj]

Ok wiadomo o co biega
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » WALCZYMY O STADION! » Stadion Sandecji
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.24 sekundy. Zapytań do SQL: 25