Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: internacionale
Czw Gru 28, 2017 21:16
Stadion Sandecji
Autor Wiadomość
jaro. s

Dołączył: 29 Kwi 2009
Wysłany: Wto Maj 15, 2018 15:42    [Cytuj]

BO. Co Ty opowiadasz? Prawdziwy kibic jest z drużyną na dobre i na złe... Taki argument tylko stanowi wodę na młyn dla tych misiów. Ap ropo widział ktoś p. Ryszarda lub super gumisia Gwiżdza w Niecieczy na jakimś meczu?
Proponuję zrobić listę"wstydu Sandecji"- osób które w wielki sposób przyczyniły się do "największego sukcesu klubu i reklamy naszego miasta". Jeśli faktycznie nic nie będzie z budowy- czegokolwiek nowego przypominającego stadion, lub też klub pogrąży się na długie lata w niebycie, będzie trzeba wszystkim i wszędzie o tym przypominać. Takie sądeckie Persona non grata
[Profil] [PM]
 
 
bo2904

Dołączył: 29 Wrz 2013
Wysłany: Wto Maj 15, 2018 18:05    [Cytuj]

Mi nie chodzi o drużynę to wiadomo na dobre i na złe.
Chodzi o protest przeciwko zarządzających tym klubem napewno w jakimiś stopniu by się to odbiło echem w mediach.
Była już manifestacja pod ratuszem rozmowy i nic nie pomogło może taki bojkot coś przyniesie ( to tylko propozycja)
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
nuncjusz

Dołączył: 04 Lis 2012
Wysłany: Wto Maj 15, 2018 18:56    [Cytuj]

a jak chcecie zmienić sytuację jak będziecie chodzić na puder stadion ? przecież to tylko dla nich argument ze wszystko jest dobrze od startu zbojkotować mecze i ani złotówki im dawać za bilety niech zwrócą najpierw za paliwo na które wydawali wszyscy jeżdżąc na mecze u siebie na wioskę . Nowak pokarze paragon ze to on zapłacił za krzesełka z własnej kieszeni , kolejny punkt oddać klub w dobre ręce , niech pokarzą bilans strat za ten sezon w ekstraklasie ile pieniędzy stracili podatnicy na anty reklamę Nowego Sącza i kto odda kasę za krzesełka wymontowane za to musi ktoś odpowiedzieć to są duże straty finansowe

Wychodzi za to że Nowak powinien zapłacić 2 razy za krzesełka te wymontowane za które klub poniósł straty i za te nowe które trzeba zamontować i za firmę która to zrobi .
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
jaro. s

Dołączył: 29 Kwi 2009
Wysłany: Wto Maj 15, 2018 20:55    [Cytuj]

Panowie chyba nie rozumiecie sytuacji w jakiej się znaleźliśmy (sportowo). Spadek oraz potencjalne wycofanie się Szubryta (skąd wziąść te inne dobre ręce?) z kluby, przy braku dotacji z UM (mamy SA), oznacza, że możemy nie złożyć jakiegokolwiek budżetu- nie mówiąc nawet o tym żeby był na I ligę....
Jak będzie naprawdę już żle, p. Ryszard załatwi cokolwiek na grę w I lidze, przykręci krzesełka i znów będzie wielki.
[Profil] [PM]
 
 
nitroactive

Dołączył: 28 Paź 2011
Wysłany: Wto Maj 15, 2018 21:17    [Cytuj]

młodyC napisał/a:
Jak słyszę poczynimy wszelkie starania to już wiem że to tylko zwykłe slogany i wylądujemy w 3 lidze.

Dokładnie to samo pomyślałem.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
nuncjusz

Dołączył: 04 Lis 2012
Wysłany: Wto Maj 15, 2018 22:10    [Cytuj]

jaro. s napisał/a:
Panowie chyba nie rozumiecie sytuacji w jakiej się znaleźliśmy (sportowo). Spadek oraz potencjalne wycofanie się Szubryta (skąd wziąść te inne dobre ręce?) z kluby, przy braku dotacji z UM (mamy SA), oznacza, że możemy nie złożyć jakiegokolwiek budżetu- nie mówiąc nawet o tym żeby był na I ligę....
Jak będzie naprawdę już żle, p. Ryszard załatwi cokolwiek na grę w I lidze, przykręci krzesełka i znów będzie wielki.


Po pierwsze nie może tak być ze miasto robi sobie samowolkę w klubie marnuje tak publiczne pieniądze bo kto 2 razy za krzesełka zapłaci ? nie Nowak a wszyscy mieszkańcy NS . W takiej sytuacji lepiej spaść nawet do 4 ligi byle miasto odcięło się od klubu wówczas można myśleć o jakiś normalnych relacjach klub + kibice inaczej będzie potencjalny inwestor spoglądał na ciebie gdy wie ze ty płacisz za bilet niż miasto które ma to gdzieś czy ty będziesz czy nie . Póki ktoś tego gówna nie ogarnie i nie odetnie od miasta to sponsora nie będzie nikt nie zainwestuje pieniędzy po tym co się stało w tym sezonie . Przez cały rok nawet na etapie gotowego projektu na stadion nie jesteśmy jest przetarg który w każdej chwili unieważnić ktoś się dziwi że Szubryt chce uciec ?
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
jaro. s

Dołączył: 29 Kwi 2009
Wysłany: Sro Maj 16, 2018 00:18    [Cytuj]

Z kad ty wezmiesz tego inwestora? Ktory wybuduje ci stadion i utrzyma druzyne? Dawaj go, zbawco!!
[Profil] [PM]
 
 
hanys
Oda do Śląskości


Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Sro Maj 16, 2018 07:30    [Cytuj]

jak to już wielokrotnie zostało powiedziane i napisane
łatwo jest coś rozpierdolić trudniej to odpowiednio poskładać.
wszystko ma plusy i minusy i nie zawsze dwa minusy dają plus
przykładów jest wiele, gdzie teraz jest ŁKS, Polonia czy Widzew
_________________
Nas nie obchodzi co o nas myślicie
My się bawimy i was pierdolimy

Śląskości Ty nad poziomy wyfurgnij

Hanys - uokryślyńy czowjeka, kery uod pokolyńůw mjyszko we Ślůnsku a mo śe za Ślůnzoka. Czynsto Hanys to je tyż Ślůnzok, kery mjyszko poza grańicůma Ślůnska. Pojyńće Hanys uobmyślili Poloki a wźyno śe uod mjymjeckigo mjůna Hans, co mjało uoznaczać, iże Ślůnzoki sům Mjymcůma. Mjało być uůne uobraźliwe, nale przijino śe skiż podkryślyńo uodrymbnośće Hanysůw.
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
   
 
bo2904

Dołączył: 29 Wrz 2013
Wysłany: Sro Maj 16, 2018 07:35    [Cytuj]

Chcąc się normalnie rozwijać i pozyskiwać sponsora miasto musi wybudować stadion, to jest podstawa.
W innym wypadku nic się nie zmieni będzie to samo bagno albo gorzej
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Rummek

Dołączył: 09 Cze 2013
Wysłany: Sro Maj 16, 2018 10:29    [Cytuj]

nie ma chyba w Polsce stadionu - poważnego stadionu, który własnymi środkami wybudował sponsor. Wszędzie głównym inwestorem było państwo, miasto.
W naszym sądeckim przypadku jest tak samo - psim obowiązkiem władz jest pozyskać środki i wybudować stadion. Od tego oni powinni być. I tutaj kropka.
Będzie stadion to wówczas można liczyć, że będzie sponsor, który będzie chciał być drugim Filipiakiem...
To jest idealny .... echhhh zresztą po co klikać i snuć wizje skoro i to nigdy się nie wydarzy w naszym zapisdziałym miasteczku.
[Profil] [PM]
 
 
fanatycznie

Dołączył: 31 Lip 2007
Wysłany: Sro Maj 16, 2018 11:26    [Cytuj]

A ja mam zdanie takie że mamy okazję się wykazać, postraszyć władzę w jeden skuteczny sposób: każdy głosuje w programie BO na projekt SKS w sprawie biletów.
_________________
to dla dzieci ulic, życzę wam dużo miłości, szczerej przyjaźni i wiecznej wolności!!!
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
x_cite


Dołączył: 03 Lis 2004
Wysłany: Sro Maj 16, 2018 11:29    [Cytuj]

Wczoraj odbyło się spotkanie w Ratuszu w sprawie stadionu...tylko nie wiem czy ws. nowego czy pudrowania starego do poziomu I ligi.
[Profil] [PM]
 
 
bzyku

Dołączył: 01 Wrz 2011
Wysłany: Sro Maj 16, 2018 12:29    [Cytuj]

fanatycznie napisał/a:
A ja mam zdanie takie że mamy okazję się wykazać, postraszyć władzę w jeden skuteczny sposób: każdy głosuje w programie BO na projekt SKS w sprawie biletów.


Myślę że to nasz obowiązek i takie "prawybory" żeby pokazać władzy że się da :)
_________________

[Profil] [PM]
 
 
arkoniusz


Dołączył: 01 Lut 2009
Wysłany: Sro Maj 16, 2018 12:52    [Cytuj]

hanys napisał/a:
jak to już wielokrotnie zostało powiedziane i napisane
łatwo jest coś rozpierdolić trudniej to odpowiednio poskładać.
wszystko ma plusy i minusy i nie zawsze dwa minusy dają plus
przykładów jest wiele, gdzie teraz jest ŁKS, Polonia czy Widzew

The kluby graja w 3 lidze I jednak cos sie tam o nich slyszy. Bardziej boje ze wtedy mozemy skonczyc jak Polonia Bytom czy nawet Odra Wodzislaw
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Rummek

Dołączył: 09 Cze 2013
Wysłany: Sro Maj 16, 2018 13:06    [Cytuj]

bzyku napisał/a:
fanatycznie napisał/a:
A ja mam zdanie takie że mamy okazję się wykazać, postraszyć władzę w jeden skuteczny sposób: każdy głosuje w programie BO na projekt SKS w sprawie biletów.


Myślę że to nasz obowiązek i takie "prawybory" żeby pokazać władzy że się da :)


myślisz, że siedzący za biurkiem prezydent, drapiący się po głowie i nad kolejną szklanką whiskey rozmyślający "co o mnie myślą kibice" przejmuje się wynikami głosowania w sprawie BO? bo nie sądzę - wielokrotnie pokazał, że z nikim i z niczym się nie liczy i robi wszystko po swojemu, gada co chce, wmawia ludziom co chce, a im wieksi marzyciele tym łatwiej dają się nabrać.
Oczywiście, że trzeba zagłosować za tym projektem ale dobrze by było aby te pieniądzę z Ratusza poprzez Sandecję nie znalazły się znowu w kieszeniach "rządzących"
[Profil] [PM]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » WALCZYMY O STADION! » Stadion Sandecji
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.24 sekundy. Zapytań do SQL: 25