Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: internacionale
Czw Gru 28, 2017 21:16
Stadion Sandecji
Autor Wiadomość
krzysiek186


Dołączył: 30 Paź 2004
Wysłany: Nie Gru 23, 2018 12:29    [Cytuj]

Bardzo dobry termin na spotkanie. Cieszę się, że w końcu będę miał okazję pojawić się osobiście.
[Profil] [PM]
   
 
aidos


Dołączył: 06 Mar 2006
Wysłany: Nie Gru 23, 2018 20:28    [Cytuj]

Byłem, niestety nie udało mi się zadać tego pytania (okoliczności do zadawania pytań nie były najlepsze), ale to już pozostawiam w Waszej (ludzi którzy będą współpracować z urzędnikami) gestii, żeby tez sprawdzić na co zostało przeznaczone te ponad 1mln PLN i rozliczyć.

Bardzo ważną kwestią jest również temat na który pytanie zadał @Gmail i też do końca nie udało uzyskać się odpowiedzi, że 20% tego co jest dofinansowaniem Sandecja SA, ląduje w rękach stowarzyszenia którym rządzi Danek.

Nie bardzo zrozumiałem prezydenta na temat AUDYTU w Sandecji. Prezydent powiedział iż audyt zakończy się w lutym. Ja zrozumiałem to w ten sposób iż AUDYT w sprawie budowy stadionu się zakończył i podsumowaniem niego było dzisiejsze spotkanie. Natomiast audyt w sprawach klubowych potrwa jeszcze do lutego?

I ostatnia sprawa, skoro już nie będziemy mieć stadionu 4kat UEFA, to jak wg projektu wygląda sprawa zadaszenia. Murawa ma być przesunięta o ok 1,5m, oświetlenie zostaje to co jest, więc jak wygląda to w projekcie - czy zadaszenie będzie obejmować tak jak w Niecieczy 50% trybuny czy może trochę więcej?
[Profil] [PM]
 
 
miras1983

Dołączył: 12 Cze 2009
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: Nie Gru 23, 2018 22:06    [Cytuj]

Można prosić o streszczenie że spotkania
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
bzyku

Dołączył: 01 Wrz 2011
Wysłany: Nie Gru 23, 2018 22:52    [Cytuj]

Krótko moje spostrzeżenia po tym spotkaniu. Jeżeli ktoś myśli że stadion powstanie za dotknięciem "magicznej różdżki" nowego prezydenta to niech zejdzie na ziemię.
Mamy dwie drogi. Jedna to procedowanie zgodnie z wymaganą ścieżką dla projektów których finansowanie pochodzi z pieniędzy publicznych. W tej opcji perspektywa nowego stadionu to rok 2020 pod warunkiem że po drodze nic się nie stanie i cała procedura przejdzie bez odwołań. Druga to szukanie prywatnego inwestora który będzie chciał wybudować nam stadion...

Dla tej lokalizacji i tego projektu budowanie etapowe w opinii projektantów nie jest możliwe więc nie możemy grać i budować. Będziemy skazani na grę poza Nowym Sączem, nasuwa się pytanie gdzie?? Padły znane nam lokalizacje a prezes Michałowski wspominał o możliwości gry na obiekcie PWS. Oczywiście na poziomie 1 ligi. W przypadku awansu do ekstraklasy nie dostaniemy licencji na grę poza Nowym Sączem...
_________________

[Profil] [PM]
 
 
WIERNYKKS

Dołączył: 21 Mar 2009
Wysłany: Nie Gru 23, 2018 23:06    [Cytuj]

Ile jeszcze czasu minie jak zaczniemy myśleć pozytywnie i realistycznie.
Ludzie żaden Handzel nie jest w stanie wybudować stadionu.
Ludzie od niego żeby dostać się do rady miasta obiecywali i będą mówić tak jak on żeby był spokój i żeby oni mieli stołki dla swojej pracy.

Tak naprawdę dziękujemy Ryskowi że Mogliśmy zagrać na takim poziomie szkoda że tak krótko i dzisiaj to mówię że niegdy nie zagramy na poziomie ekstraklasa przy obecnej władzy.
_________________
WALCZYC,CHAROWAC SANDECJA
MUSI PANOWAC!!!!!!!!
[Profil] [PM]
 
 
bzyku

Dołączył: 01 Wrz 2011
Wysłany: Nie Gru 23, 2018 23:26    [Cytuj]

WIERNYKKS napisał/a:
Ile jeszcze czasu minie jak zaczniemy myśleć pozytywnie i realistycznie.
Ludzie żaden Handzel nie jest w stanie wybudować stadionu.
Ludzie od niego żeby dostać się do rady miasta obiecywali i będą mówić tak jak on żeby był spokój i żeby oni mieli stołki dla swojej pracy.

Tak naprawdę dziękujemy Ryskowi że Mogliśmy zagrać na takim poziomie szkoda że tak krótko i dzisiaj to mówię że niegdy nie zagramy na poziomie ekstraklasa przy obecnej władzy.


Ryśkowi to możesz podziękować za ośmieszenie nas na całą Polskę...Nie da się nie można nie ma pieniędzy, po co nam ekstraklasa, to już słyszeliśmy. Gdyby 8 lat temu władze podeszły do tematu budowy stadionu tak jak obecne to mielibyśmy stadion wybudowany.
_________________

[Profil] [PM]
 
 
biker_ns

Dołączył: 21 Sty 2009
Wysłany: Pon Gru 24, 2018 06:15    [Cytuj]

Ryśkowi jeszcze można podziękować za te 30 mln które były,a nie ma.
_________________
>>LUDZIE MĄDRZY CZASEM SIĘ WYGŁUPIAJĄ,LUDZIE GŁUPI ZAWSZE SIĘ WYMĄDRZAJĄ<<
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
radziufan
from cradle to grave


Dołączył: 01 Lis 2004
Wysłany: Pon Gru 24, 2018 12:33    [Cytuj]

aidos napisał/a:
Byłem, niestety nie udało mi się zadać tego pytania (okoliczności do zadawania pytań nie były najlepsze), ale to już pozostawiam w Waszej (ludzi którzy będą współpracować z urzędnikami) gestii, żeby tez sprawdzić na co zostało przeznaczone te ponad 1mln PLN i rozliczyć.

Bardzo ważną kwestią jest również temat na który pytanie zadał @Gmail i też do końca nie udało uzyskać się odpowiedzi, że 20% tego co jest dofinansowaniem Sandecja SA, ląduje w rękach stowarzyszenia którym rządzi Danek.

Nie bardzo zrozumiałem prezydenta na temat AUDYTU w Sandecji. Prezydent powiedział iż audyt zakończy się w lutym. Ja zrozumiałem to w ten sposób iż AUDYT w sprawie budowy stadionu się zakończył i podsumowaniem niego było dzisiejsze spotkanie. Natomiast audyt w sprawach klubowych potrwa jeszcze do lutego?

I ostatnia sprawa, skoro już nie będziemy mieć stadionu 4kat UEFA, to jak wg projektu wygląda sprawa zadaszenia. Murawa ma być przesunięta o ok 1,5m, oświetlenie zostaje to co jest, więc jak wygląda to w projekcie - czy zadaszenie będzie obejmować tak jak w Niecieczy 50% trybuny czy może trochę więcej?


Tak audyt w klubie trwa nadal i potrwa tyle ile bedzie to konieczne

Tak Sandecja SA płaci miesiecznie ok 120000zl na konto Stowarzyszenia Sandecja, dzieje sie tak na podstawie umowy p Danka z p Haslikiem...umowa przestanie obowiązywać w czerwcu 2019

Zadaszenie trybun obejmować bedzie ich 100% zarowno w szerz jak i wzdłuż bo rozumiem ze o to pytales, nie bedziemy moknąć nawet w najniższym rzędzie
_________________
1910 - 2010 ...STO LAT HISTORII KTÓRĄ WY TWORZYCIE - BIAŁO-CZARNYCH SERC NIEŚMIERTELNE BICIE!!!
[Profil] [PM]
 
 
syfon12
Łoboz Marcin

Dołączył: 17 Kwi 2009
Wysłany: Pon Gru 24, 2018 14:26    [Cytuj]

2018-12-23 Spotkanie z prezydentem Ludomirem Handzlem w sprawie budowy stadionu Sandecji!
https://www.youtube.com/watch?v=quqbX-GagCQ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
jacek55


Dołączył: 18 Maj 2009
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: Pon Gru 24, 2018 16:35    [Cytuj]

No to z tego wynika ze pan Ryszard rozprowadził 30 baniek co miały być na budowę stadionu i włos z mu z głowy nie spadnie ,i nie tylko dla tego ze na łbie nie ma nic Echhhhhhh
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
kibicKKS

Dołączył: 03 Cze 2010
Wysłany: Pon Gru 24, 2018 22:36    [Cytuj]

WIERNYKKS napisał/a:
Ile jeszcze czasu minie jak zaczniemy myśleć pozytywnie i realistycznie.
Ludzie żaden Handzel nie jest w stanie wybudować stadionu.
Ludzie od niego żeby dostać się do rady miasta obiecywali i będą mówić tak jak on żeby był spokój i żeby oni mieli stołki dla swojej pracy.


Niestety tutaj chyba masz rację. Moim zdaniem Pan L. Handzel póki co działa w imię "mierny ale wierny" wypierd... wszystkich i ładuje kogokolwiek byle z listy. No ale cóż jakoś za prace przy wyborach musi się "zrewanżować".

Ciekawy jestem pozycji Michałowskiego bo też słyszałem, że to nic pewnego no ale obym się mylił, bo faktycznie od dawna tak ciekawie na meczach nie było pod względem poza sportowym jak za czasów Michałowskiego.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
mirek678
mirek678

Dołączył: 13 Cze 2009
Wysłany: Wto Gru 25, 2018 19:18    [Cytuj]

A co ma Handzel zrobić ? Wyskoczyć i wyczarować 100 mln złotych ? Weźcie się ogarnijcie przynajmniej nie ściemnia jak łysy że wszystko jest ok
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
młodyC

Dołączył: 12 Kwi 2014
Wysłany: Sro Gru 26, 2018 13:46    [Cytuj]

Cytat:


Ciekawy jestem pozycji Michałowskiego bo też słyszałem, że to nic pewnego no ale obym się mylił, bo faktycznie od dawna tak ciekawie na meczach nie było pod względem poza sportowym jak za czasów Michałowskiego.

To nie ten temat, ale Radziu pisał że Handzel miał osobę na miejsce prezesa Sandecji, ale przekonał się co do Michałowskiego i zostanie.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Rummek

Dołączył: 09 Cze 2013
Wysłany: Wto Sty 01, 2019 19:36    [Cytuj]

skoro mamy już nowy rok to chciałbym życzyć wszystkim aby rok 2019 był początkiem faktycznych działań ku powstaniu nowego stadionu, żeby efekty prac były namacalne i żebyśmy wszyscy w zdrowiu doczekali tego o czym każdy kibic Sandecji marzy... po 1) stadionu, po 2) extraklasy, po 3) mistrza Polski!!!
[Profil] [PM]
 
 
bobek123

Dołączył: 09 Maj 2017
Wysłany: Sro Sty 02, 2019 19:22    [Cytuj]

Może zamiast snu o nowym stadionie trzeba zejść na ziemię i optować za stopniowa przebudową ? Droga jaką przeszło swego czasu m.in Energie Cottbus nosiłaby przede wszystkim znamiona wykonywalności. http://stadiony.net/stadi...er_freundschaft . Nadbudować piętro nad główną, dobudować dwie skromne trybuny za bramkami z tymczasowym zapleczem socjalnym i można jakoś spiąć budżet. Bedzie fajny obiekt na 8-10 tysięcy do dalszych prac w przyszłości i przede wszystkim będzie spełniać wymogi. Jestem pewien, ze grając u siebie poprzedni sezon Sandecja teraz byłaby w ekstraklasie.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » WALCZYMY O STADION! » Stadion Sandecji
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.34 sekundy. Zapytań do SQL: 25