Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: internacionale
Czw Gru 28, 2017 21:16
Stadion Sandecji
Autor Wiadomość
arkoniusz


Dołączył: 01 Lut 2009
Wysłany: Sro Mar 06, 2019 22:19    [Cytuj]

Jo żem słyszał, że stadion ma być gotowy w tym samym roku co "eska" do Brzeska, linia kolejowa przez Piekielnie do Krakowa i lotnisko w Starym Sączu.
Powodzenia :D
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
najdi

Dołączył: 07 Kwi 2006
Wysłany: Sro Mar 06, 2019 22:26    [Cytuj]

Skoro tak to trzeba sobie zadać pytanie czy pierwsza liga jest dla nas skoro za rok może dwa nasz obecny stadion nie będzie spełniał wymogów. A grać tylko dla samej gry to nie ma sensu lepiej za tą kasę wyremontować jakieś drogi w mieście.
[Profil] [PM]
 
 
bo2904

Dołączył: 29 Wrz 2013
Wysłany: Czw Mar 07, 2019 12:43    [Cytuj]

Jedno jest pewne Sandecja jest wielkim problemem dla ratusza i Prezydenta
Przy każdych wyborach była jedynie kartą przetargową i tak było i tym razem
Cały czas jest tylko mydlenie oczu ,odwlekanie,może wydarzy się jakiś cud ,a jedynym cudem jest tylko prywatny inwestor którego niema i raczej nie będzie.
Moim zdaniem zagramy może jeden sezon w 1 lidze i to wszystko na co miasto będzie stać, a spadek będzie im tylko na rękę i to jak najniżej
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
tomo85

Dołączył: 30 Sie 2006
Wysłany: Czw Mar 07, 2019 16:08    [Cytuj]

www.megachem.pl napisał/a:
Czekamy na projekt z pozwoleniami na budowę- będzie koło czerwca. Między czasie szukamy źródeł finansowania.

Czyli umowny termin nie będzie zachowany. Umowa została podpisana 18 czerwca i zgodnie z nią wykonawca ma na to do 295 dni. Czyli wychodzi gdzieś na początku kwietnia.
[Profil] [PM]
 
 
jacek55


Dołączył: 18 Maj 2009
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: Czw Mar 07, 2019 20:00    [Cytuj]

Pan prezydent Nowak po prostu nas okłamał a p. Handzel moze by chciał ale , jak sie nie ma miedzi blado to widzę
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
nowy74

Dołączył: 19 Lut 2017
Wysłany: Pią Mar 08, 2019 15:58    [Cytuj]

A tymczasem rozpoczyna się budowa nowego stadionu. Umowa podpisana! Miasto zapłaci za nowy stadion wraz z okoliczną infrastrukturą oraz boiskami Centrum Szkolenia Dzieci i Młodzieży ok. 364 mln zł. Doraco i jego partner – firma PBG – mają 36 miesięcy na realizacje zadania.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
nowy74

Dołączył: 19 Lut 2017
Wysłany: Pią Mar 08, 2019 16:09    [Cytuj]

Oczywiście w Szczecinie.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
bzyku

Dołączył: 01 Wrz 2011
Wysłany: Sob Mar 09, 2019 09:49    [Cytuj]

Słucham co niektórych i ręce opadają. Pamiętacie słynnego już nie pracującego dyrektora Pana Lawinę. Do niego miejcie pretensję bo gdyby wtedy zaczęto coś robić to dzisiaj zapewne stadion byłby w końcowym etapie budowy. Nowak nas oszukał bo nawet gruntów pod budowę nie wykupił i trzeba było dopiero to teraz wszystko załatwiać. Stadion będzie ale jeżeli ma być finansowany z budżetu miasta to szybko nie powstanie bo czas ograniczają procedury przetargowe...Sądzę że powstanie w 2021/2022 roku..
_________________

[Profil] [PM]
 
 
bonuspl

Dołączył: 24 Lut 2017
Wysłany: Sob Mar 09, 2019 11:11    [Cytuj]

Przecież do Nowaka pretensje o to mają nie tylko kibice, ale w ogóle większość sądeczan. O nim się już nie wspomina bo brak na niego słów, myślę że odpowiednie służby powinny się nim zainteresować.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Masahiko

Dołączył: 20 Kwi 2006
Wysłany: Nie Kwi 07, 2019 13:19    [Cytuj]

http://stadiony.net/aktua...znow_sie_oddala

Dużo wyjaśniający tekst, wraz z cenna uwagą - kwota o której myślano w kontekście budowy, czyli 105mln zł może być wyższa.

Swoją drogą pytałem jeszcze przed wyborami czy zmiany jakie planuje Handzel nie wydłuża prac nad projektem. Okazuje się że wydluzyly o pięć miesięcy...

"Zmiany mają związek z dodaniem powierzchni komercyjnych i optymalizacją niektórych elementów konstrukcji.".
_________________
"Mówi się, że każdy, kto daje ludziom złudzenie, że myślą, będzie przez nich kochany, każdy zaś, kto rzeczywiście sprowokuje ich do myślenia, zostanie znienawidzony" - Glenn Tinder
[Profil] [PM]
 
 
biker_ns

Dołączył: 21 Sty 2009
Wysłany: Nie Kwi 07, 2019 20:50    [Cytuj]

Przecież to ewidentnie typowa gra na zwłokę bo kasy brak,przynajmniej takie mam odczucie.
_________________
>>LUDZIE MĄDRZY CZASEM SIĘ WYGŁUPIAJĄ,LUDZIE GŁUPI ZAWSZE SIĘ WYMĄDRZAJĄ<<
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
rudeboyz

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Pon Kwi 08, 2019 11:42    [Cytuj]

Pod koniec kwietnia będzie kolejne,bardzo szerokie, otwarte spotkanie na którym będzie między innymi prezydent.
Otrzymamy odpowiedzi na wszystkie pytania.
_________________
Mam fatalne maniery
Koszmarne mam zwyczaje
Lecz kiedy grają tego kraju hymn
To ciągle jeszcze wstaje
[Profil] [PM]
 
 
najdi

Dołączył: 07 Kwi 2006
Wysłany: Wto Kwi 09, 2019 04:10    [Cytuj]

Mnie zastanawia na co władze czekały z podaniem do opinii publicznej wiadomości ze podpisano aneks do umowy. Czyżby czekali na okres taki jak teraz ze ludzie zamiast o tym będą mówić o strajku nauczycieli? Temat zastępczy? Wszystko zaczyna być szyte grubymi nićmi... W kwietniu prezydent ma podać pomysł na dalsze funkcjonowanie klubu zobaczymy czy będą konkrety czy pozerka.
[Profil] [PM]
 
 
rudeboyz

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Wto Kwi 09, 2019 08:55    [Cytuj]

Opóźnienia wynika z tego że, Do projektu ,,dorzucono” pomieszczania na centrum rehabilitacji , dzięki temu będzie można uzyskać kilka, może kilkanaście milionów zewnętrznego dofinasowa. Projekt ma być gotowy na przełomie czerwca/lipca (o tym terminie pisał Kuba na forum) , wrzesień to czas z prawomocnymi zezwoleniami.
100% pewności nie mam, ale na 99% jestem przekonany że Była o tym informacja w mediach.
Swoją drogą, to
Z tymi zezwoleniami też będą problemy, bo np. Żeby dostać zezwolenie z Wód Polskich,to teren trzeba będzie podnieść o okolo 70-80cm. .

P.S. Ale fakt jest taki że nie wygląda to dobrze, osobiście nie martwie się opóźnienia z oddaniem projektu, ale o sygnały wychodzące z ratusza, dotyczące sytuacji finasowej miasta.
_________________
Mam fatalne maniery
Koszmarne mam zwyczaje
Lecz kiedy grają tego kraju hymn
To ciągle jeszcze wstaje
[Profil] [PM]
 
 
Masahiko

Dołączył: 20 Kwi 2006
Wysłany: Wto Kwi 09, 2019 10:47    [Cytuj]

rudeboyz napisał/a:
Opóźnienia wynika z tego że, Do projektu ,,dorzucono” pomieszczania na centrum rehabilitacji , dzięki temu będzie można uzyskać kilka, może kilkanaście milionów zewnętrznego dofinasowa. Projekt ma być gotowy na przełomie czerwca/lipca (o tym terminie pisał Kuba na forum) , wrzesień to czas z prawomocnymi zezwoleniami.
100% pewności nie mam, ale na 99% jestem przekonany że Była o tym informacja w mediach.
Swoją drogą, to
Z tymi zezwoleniami też będą problemy, bo np. Żeby dostać zezwolenie z Wód Polskich,to teren trzeba będzie podnieść o okolo 70-80cm. .

P.S. Ale fakt jest taki że nie wygląda to dobrze, osobiście nie martwie się opóźnienia z oddaniem projektu, ale o sygnały wychodzące z ratusza, dotyczące sytuacji finasowej miasta.


Super. Dzięki za obszerną informacje. Szkoda że w przekazie oficjalnym Pan Prezydent nie argumentuje tych zmian w projekcie możliwością uzyskania dofinansowania. Z wodami polskimi może być jeszcze dodatkowy problem, bo nie wiem jak teraz ale jeszcze kilka miesięcy byli w totalnej rozsypce organizacyjnej. Oby to nie wpłynęło na dalsze odsuwankie w czasie uzyskiwanie wszelkich pozwoleń. Z drugiej strony jak nie ma kasy to i tak nie ma to większego znaczenia...
_________________
"Mówi się, że każdy, kto daje ludziom złudzenie, że myślą, będzie przez nich kochany, każdy zaś, kto rzeczywiście sprowokuje ich do myślenia, zostanie znienawidzony" - Glenn Tinder
[Profil] [PM]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » WALCZYMY O STADION! » Stadion Sandecji
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.27 sekundy. Zapytań do SQL: 25