Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: internacionale
Czw Gru 28, 2017 21:16
Stadion Sandecji
Autor Wiadomość
jacek55


Dołączył: 18 Maj 2009
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: Czw Lis 21, 2019 12:34    [Cytuj]

Z tego co zrozumiałem to te 4,5tys to nie w zamkniętej bryłę ,tylko dwie trybuny od kamienicy i ulicy
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
rudeboyz

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Czw Lis 21, 2019 12:37    [Cytuj]

jacek55 napisał/a:
Z tego co zrozumiałem to te 4,5tys to nie w zamkniętej bryłę ,tylko dwie trybuny od kamienicy i ulicy


Na to wygląda. Coś a’la Mielec
_________________
Mam fatalne maniery
Koszmarne mam zwyczaje
Lecz kiedy grają tego kraju hymn
To ciągle jeszcze wstaje
[Profil] [PM]
 
 
wito

Dołączył: 17 Cze 2017
Wysłany: Czw Lis 21, 2019 12:54    [Cytuj]

Wydaje mi się że jedna trybuna od strony Kilińskiego (ona chyba była projektowana na 3500 miejsc ) reszta pewnie bez zmian , chyba że jeszcze zrobią zadaszenie od strony rzeki .
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Celti

Dołączył: 08 Lis 2019
Wysłany: Czw Lis 21, 2019 13:00    [Cytuj]

4,5 tys na 1 ligę pewnie wystarczy. Nie sądzę natomiast żeby znalazł się jakiś poważny inwestor mając tak niewielki stadion (chyba, że jakiś filantrop al'a Witkowski), więc należy wziąć pod uwagę to, że klub i tak będzie rok w rok utrzymywany przez miasto, wtedy utrzymanie takiego stadionu będzie mniej kosztowne. Ważne natomiast jest to by w trybunie głównej nie zabrakło najbardziej dochodowych powierzchni czyli lóż czy restauracji VIP.

Pytanie na przyszłość. Jeżeli miasto będzie spłacać kredyt, to w razie zapotrzebowania skąd wziąć pieniądze na rozbudowę o te dwie brakujące trybuny?
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
hanys
Oda do Śląskości


Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Czw Lis 21, 2019 13:28    [Cytuj]

czy ewentualne ramy czasowe budowy stadionu są jakos nakreślone?
Gdzie ewentualnie jest plan gry na czas budowy?

Podsumowując, chcąc się liczyc w poważnym futbolu ten stadion musi powstać, żeby coś drgnęło, choć tak jak pisałem kiedyś ten stadion może nie być wystarczający by poważny inwestor się włączył do gry i utrzymywał klub.
_________________
Nas nie obchodzi co o nas myślicie
My się bawimy i was pierdolimy

Śląskości Ty nad poziomy wyfurgnij

Hanys - uokryślyńy czowjeka, kery uod pokolyńůw mjyszko we Ślůnsku a mo śe za Ślůnzoka. Czynsto Hanys to je tyż Ślůnzok, kery mjyszko poza grańicůma Ślůnska. Pojyńće Hanys uobmyślili Poloki a wźyno śe uod mjymjeckigo mjůna Hans, co mjało uoznaczać, iże Ślůnzoki sům Mjymcůma. Mjało być uůne uobraźliwe, nale przijino śe skiż podkryślyńo uodrymbnośće Hanysůw.
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
   
 
rudeboyz

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Czw Lis 21, 2019 13:35    [Cytuj]

hanys napisał/a:
czy ewentualne ramy czasowe budowy stadionu są jakos nakreślone?
Gdzie ewentualnie jest plan gry na czas budowy?

Podsumowując, chcąc się liczyc w poważnym futbolu ten stadion musi powstać, żeby coś drgnęło, choć tak jak pisałem kiedyś ten stadion może nie być wystarczający by poważny inwestor się włączył do gry i utrzymywał klub.


Podobno start w przyszlym roku. Ale na szczegóły trzeba poczekać do sesji Rady Miasta.
Chcą budować i grać, podobno się da.
_________________
Mam fatalne maniery
Koszmarne mam zwyczaje
Lecz kiedy grają tego kraju hymn
To ciągle jeszcze wstaje
[Profil] [PM]
 
 
jacek55


Dołączył: 18 Maj 2009
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: Czw Lis 21, 2019 16:08    [Cytuj]

Ten stadion będzie bez duszy ,jeśli wybudują tylko dwie trybuny o wyglądzie nie wspomnę moim zdaniem wybudować stadion na 5tys z zamkniętej bryle i czekać na lepsze czasy.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Ad@ś=)


Dołączył: 08 Kwi 2006
Wysłany: Czw Lis 21, 2019 16:36    [Cytuj]

Myślę że jesteśmy w takiej sytuacji że jeśli tylko coś powstanie to będzie można się cieszyć.
Zresztą wszystko zależy i tak od Rady Miasta. Jeżeli nie zgodzą się na kredyt a co za tym idzie na powstanie stadionu to nie ma co myśleć o strategicznym sponsorze.
Jeżeli nie znajdzie się sponsor to i pieniędzy będzie coraz mniej bo nie wierzę że Rada Miasta zgodzi się na dalsze utrzymywanie klubu w tej kwocie co ostatnio a może to doprowadzić do jednego...
Więc nie narzekajcie.
Cieszmy się że pewne osoby starają się cokolwiek zrobić i trzymajmy kciuki żeby się udało.
[Profil] [PM]
   
 
arkoniusz


Dołączył: 01 Lut 2009
Wysłany: Czw Lis 21, 2019 16:52    [Cytuj]

jacek55 napisał/a:
Ten stadion będzie bez duszy ,jeśli wybudują tylko dwie trybuny o wyglądzie nie wspomnę moim zdaniem wybudować stadion na 5tys z zamkniętej bryle i czekać na lepsze czasy.


Co to znaczy bez duszy?? Duszą każdego stadionu są kibice, nie ważne jaki by ten stadion był. Będzie lepszy stadion to Janusze chwilę pochodzą bo cos nowego potem zostaną ci co zawsze. Podobnie z eklapa jest w pierwszym sezonie chop i na kolejny by przychodzili tylko na Legię czy Lecha. Zresztą można porównać sobie pierwszy sezon do drugiego w pierwszej lidze zaraz po awansie.
Nie jestem zwolennikiem takiego stadionu jakiego chce miasto ale chyba lepiej mieć minimalizm spełniający warunki ekstraklasy niż trupa który zaraz nie dostałby licencji na 1 ligę.
4500 (zakładam, ze np 2500 od ulicy i 2000 od rzeki) i kiedyś w przyszłości np po 1250 za bramkami i mamy 6000 w stylu Miedzi Legnica, tylko nie więcej za bramkami bo już styl KSZO jest fatalny.

Ps 3000 ludzi lepiej wygląda na stadionie 4500 niż 8200 :P
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
bonuspl

Dołączył: 24 Lut 2017
Wysłany: Czw Lis 21, 2019 17:02    [Cytuj]

jacolmc napisał/a:
bonuspl napisał/a:
Gdzie są teraz ci kibice, którzy tak sobie gratulowali wygranej Handzla? xD
I raczej nie ma co się łudzić, że ewentualna rozbudowa nastąpi w przeciągu 10 lat...
Weż i wybuduj napewno potrafisz zapewnić żródło finansowania o sponsorach nawet nie wspomne.

A co, ja obiecywałem znaleźć sponsorów i wybudować stadion? Twoja uwagę powinieneś kierować do obecnego prezydenta i ludzi, którzy sobie gratulowali jego wygranej a nie do mnie ;)
Co do działań kibiców, to chyba więcej się już nie da zrobić, dobrze się spisują
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Kilinskiego 47


Dołączył: 08 Mar 2008
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Czw Lis 21, 2019 18:20    [Cytuj]

Nie wierzę, że pisowska Rada Miasta nie wykorzysta okazji żeby nie dopieprzyć Handzlowi i że wyrazi zgodę na budowę tego stadionu. Jestem prawie pewien, że nasi radni-bezradni w tym bida-miescie, uwalą nawet ten minimalistyczny projekt stadionu. Oby mnie pozytywnie zaskoczyli!
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
jacek55


Dołączył: 18 Maj 2009
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: Czw Lis 21, 2019 18:50    [Cytuj]

Do arkoniusz ja ty wierzysz w budowę pozostałych dwóch trybun to ja ci serdecznie gratuluję jak to nie będzie odrazy zamknięta bryła to będzie to wyglondało jak stadiony Ogniwo Piwniczna , czy Łososia a wiatr będzie po nim będzie chulał.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
radek

Dołączył: 21 Paź 2008
Wysłany: Czw Lis 21, 2019 20:58    [Cytuj]

Faktycznie może wyglądać to biednie ale myśle że "lepszy rydz niż nic". Patrząc na frekwencje to 4500 jest na tą chwilkę w sam raz nawet ekstraklasa niebędzie wstanie przyciągnąć więcej ludzi ( pokazały to mecze w kukurydzy gdzie nawet na atrakcyjnego rywala szału niebyło). Karnety za 1 zł też niepomogły więc takich kibiców jak pan Kądziołka sobie osobiście wypraszam na stadionie i wole mniej ale fanatycznie :). Mam jedynie nadzieję że vipy niebędą utrudniać oglądamia meczu (chodzi o trybunę vip wzorem kukurydzy) kto był tam wie jak wygląda oglądanie meczu w ostatnich rzędach no i to samo tyczy się dachu coby był taki żeby na kolana niekapało :). Tak czy owak czekam na konkrety i trzeba zrobić wszystko żeby ta patologiczna rada miasta poszła po rozum.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
bzyku

Dołączył: 01 Wrz 2011
Wysłany: Pią Lis 22, 2019 12:32    [Cytuj]

Budżet obywatelski pokazał że jesteśmy na tyle liczną siłą że trzeba się z nami liczyć. Według mojej subiektywnej oceny sprawa budowy stadionu i dalszego funkcjonowania klubu stanie lub już się stała rozgrywką polityczną. Sytuacja jaka się wytworzyła w Ratuszu nie pomaga bo wszystko co wymyśli prezydent będzie torpedowane przez radnych którzy maja większość. Tych radnych którzy w poprzedniej kadencji nic nie zrobili w temacie budowy stadionu....
Co do samego stadionu to jak dla mnie powinniśmy iść tym wariantem jakim poszła budowa stadionu Górnika w Zabrzu. Trybuna po trybunie ,jak dla mnie może to trwać i nawet 5 lat ale niech finalnie będzie to obiekt który posłuży pokoleniom i nie będziemy się za niego wstydzić...
Podsumowując na koniec. Pomimo ogromnej frustracji jaka w nas jest, z powodu niespełnionych od lat obietnic nie dajmy się dzielić bo przegra Sandecja.
_________________

[Profil] [PM]
 
 
jaro. s

Dołączył: 29 Kwi 2009
Wysłany: Pią Lis 22, 2019 20:09    [Cytuj]

Bzyku- dobrze napisałeś
[Profil] [PM]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » WALCZYMY O STADION! » Stadion Sandecji
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.24 sekundy. Zapytań do SQL: 26