Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: internacionale
Czw Gru 28, 2017 21:16
Stadion Sandecji
Autor Wiadomość
mirek678
mirek678

Dołączył: 13 Cze 2009
Wysłany: Sro Sty 20, 2021 15:11    [Cytuj]

Konsorcjum: GRUPA BLACKBIRD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA, PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE „KOS” JAN KOS, TAMEX OBIEKTY SPORTOWE S.A. - Nowy Sącz
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
rudeboyz

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Sro Sty 20, 2021 21:19    [Cytuj]

Rummek2 napisał/a:

po 5) jest jeszcze kolejne odwołanie po decyzji KIO do Sądu Najwyższego ale to nie przeszkadzałoby zawrzeć umowę z ostatecznym wykonawcą.


Tu się mylisz od wyroku sądu okręgowego lub postanowienia kończącego postępowanie w sprawie stronom i uczestnikom nie przysługuje skarga kasacyjna. Jest to wyrok ostateczny.
I tak jak wcześniej pisałem
Wniesienie skargi do sądu okręgowego na orzeczenie Krajowej Izby Odwoławczej nie stanowi przeszkody do zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.
Zakaz zawarcia umowy obowiązuje do czasu ogłoszenia wyroku przez Krajową Izbę Odwoławczą lub postanowienia kończącego postępowanie odwoławcze

Jest to o tyle istotne że Grand zamierza złożyć skarge na orzeczenie KIO do Sądu Okręgowego.
_________________
Mam fatalne maniery
Koszmarne mam zwyczaje
Lecz kiedy grają tego kraju hymn
To ciągle jeszcze wstaje
[Profil] [PM]
 
 
radek

Dołączył: 21 Paź 2008
Wysłany: Sro Sty 20, 2021 21:53    [Cytuj]

Czyli co teraz okres bujania się od odwołania do orzeczenia do odwołania o odwołanie po odwołanie żeby potem znowu odwołać i tak do usranej śmierci :) i na każde z tego odwołania jakaś tam komisja czy inny twór ma około miesiąca na rozpatrzenie optymistycznie :) . Rozumiem że niemamy na to wpływu ale teraz wychodzi że 2 lata zostały zmarnowane na dupie marynie. Wiem że jest blisko jak nigdy ale to naprawdę robi się telenowela nieudacznicwa. Czas cierpliwość i ciągle niewiadoma jak ma wyglądać docelowo stadion bezcenny. Irytujące to jest i to strasznie
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
rudeboyz

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Sro Sty 20, 2021 22:08    [Cytuj]

radek coś w tym stylu. Ale tu selekcja się już w zasadzie dokonała. Przy tego typu przetargach są zawsze jaja. W Tychach KiO uwalała przetargi przez dwa lata, taka jazda była.
_________________
Mam fatalne maniery
Koszmarne mam zwyczaje
Lecz kiedy grają tego kraju hymn
To ciągle jeszcze wstaje
[Profil] [PM]
 
 
rudeboyz

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Pią Sty 22, 2021 07:38    [Cytuj]

(Nieoficjalnie) Zapadła decyzja o wyborze KoS, dzisiaj ma to zostać ogłoszone. Dzisiaj też ma im zostać wysłane wezwanie do uzupełnienia dokumentacji niezbędnej do podpisania umowy.
Dostaną na to 10 dni. Potem czekamy czy NDI się odwoła. Aczkolwiek jak KOS , na tym etapie nie popełni błędu, to NDI nie będzie miało ruchu ( już raz wnioskowali o wykluczenie KOSa, i im odrzucili drugi raz o to samo nie mogą)
_________________
Mam fatalne maniery
Koszmarne mam zwyczaje
Lecz kiedy grają tego kraju hymn
To ciągle jeszcze wstaje
[Profil] [PM]
 
 
radziufan
from cradle to grave


Dołączył: 01 Lis 2004
Wysłany: Pią Sty 22, 2021 11:04    [Cytuj]

Felek napisał/a:
Partacze..


Kto?
_________________
1910 - 2010 ...STO LAT HISTORII KTÓRĄ WY TWORZYCIE - BIAŁO-CZARNYCH SERC NIEŚMIERTELNE BICIE!!!
[Profil] [PM]
 
 
SilverCommander


Dołączył: 04 Maj 2009
Wysłany: Pią Sty 22, 2021 11:22    [Cytuj]

radziufan napisał/a:
Felek napisał/a:
Partacze..


Kto?

Może o to chodzi ? http://stadiony.net/aktua...a_na_wyrok_sadu
[Profil] [PM]
 
 
rudeboyz

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Pią Sty 22, 2021 13:17    [Cytuj]

Tutaj sensownie jest temat opisany:

https://twojsacz.pl/kio-uniewaznila-wybor-oferty-firmy-grand-w-przetargu-na-budowe-stadionu/?fbclid=IwAR1VHpdr8XFl7kIvj-tYOeQ0FLeR5DOtOnDmVI3qsMAtvlD7L8TrXyWLFfY
_________________
Mam fatalne maniery
Koszmarne mam zwyczaje
Lecz kiedy grają tego kraju hymn
To ciągle jeszcze wstaje
[Profil] [PM]
 
 
Felek

Dołączył: 26 Wrz 2007
Wysłany: Pią Sty 22, 2021 14:11    [Cytuj]

radziufan napisał/a:
Felek napisał/a:
Partacze..


Kto?


Wg KIO:
"...działania zamawiającego naruszały art. 24 ust. 1 pkt 12 szczególnie w kontekście zasad wynikających z art. 7 ust. 1, a przede wszystkim zasady przejrzystości."

ponadto:

"Działanie zamawiającego polegające na przedłużeniu terminu na uzupełnienie i wyjaśnienie dokumentów po upływie pierwotnego terminu, przy wcześniejszej odmowie wyrażenia zgody było działaniem nieprawidłowym"

Zaczynam się zastanawiać, czy ktokolwiek w mieście jest w stanie dźwignąć temat związany z budową stadionu. Dosłownie każdy etap jego powstawania jest kilkukrotnie powtarzany.. od decyzji o budowie, przez koncepcję, projekt, przetarg..

Oby, jak już w końcu powstanie, krzesełka były prosto zamontowane, najlepiej przodem do murawy.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
rudeboyz

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Pią Sty 22, 2021 14:53    [Cytuj]

Jakby miasto odrzuciło oferte Granda, to Grand by się odwoływał i miałby bardzo mocne argumenty ze jest najtańszy, że jest pandemia itp zresztą NDI chcialo również wykluczenia KoS. Wiec KiO było czymś nieuniknionym.
Swoją drogą już widze co by się działo na miescie gdyby odwalili Granda, pierwsze co by było gadane to że poszły łapówki. Itd.
Niestety przy takich przetargach walka miedzy oferentami idzie na noże. Po prostu, Trzeba przez to przejść, aczkolwiek każdemu z nas otwiera się nóż w kieszeni.
_________________
Mam fatalne maniery
Koszmarne mam zwyczaje
Lecz kiedy grają tego kraju hymn
To ciągle jeszcze wstaje
[Profil] [PM]
 
 
Matix1986

Dołączył: 01 Kwi 2010
Wysłany: Sob Sty 23, 2021 19:04    [Cytuj]

A może jak już zostanie wybrany wykonawca, to skoro zamówienie jest trybie zaprojektuj wybuduj, to może powinniśmy zrobić podobny stadion jak w Karwinie. Polecam zobaczyć stadion Mfk Karvina w Czechach. Koszt podobny do zakładanego plus pojemność. Stadion w pełnej bryle. Owszem to niecałe 5 tys pojemności.Ale czy ktokolwiek wierzy że o ile nas stadion powstanie zostanie rozbudowany.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
arkoniusz


Dołączył: 01 Lut 2009
Wysłany: Sob Sty 23, 2021 20:04    [Cytuj]

Może rozbudowy szybko się nie doczekamy, ale przyjdzie kiedyś mecz Pucharu Polski i daj Boże trafiamy na legie czy wisle to zawsze można dołożyć tymczasowa trybunę tak jak jest w Niepołomicach
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
lestrak

Dołączył: 25 Sty 2016
Wysłany: Sob Sty 23, 2021 23:54    [Cytuj]

Takie dołożenie trybuny to nie jest kwestia tygodnia czy nawet miesiąca, żeby to zrobić specjalnie na taki mecz. Trzeba pamiętać, że to masa palierologi pozwoleń.
I drugi aspekt zapewne zwyczajnie finansowo na jeden mecz by się nie opłacało
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
bonuspl

Dołączył: 24 Lut 2017
Wysłany: Nie Sty 24, 2021 19:17    [Cytuj]

Też mi się wydaje, że to by było ogromnie kosztowne i na pewno nie zwróci się z biletów.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
SilverCommander


Dołączył: 04 Maj 2009
Wysłany: Wto Sty 26, 2021 16:08    [Cytuj]

https://www.dts24.pl/gran...niu-dokumentow/
[Profil] [PM]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » WALCZYMY O STADION! » Stadion Sandecji
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.24 sekundy. Zapytań do SQL: 25