Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: internacionale
Czw Gru 28, 2017 21:16
Stadion Sandecji
Autor Wiadomość
Celti

Dołączył: 08 Lis 2019
Wysłany: Pią Lut 12, 2021 17:22    [Cytuj]

rudeboyz napisał/a:
SilverCommander,
Nie jesteśmy w czarnej dupie. Nie przyjmuje do swojej świadomości tego że odrzucą oferte bo ,,za droga” za drogi to będzie nowy ratusz, stadion będzie i tak za tani.


Juz słychać głosy, że 60 mln nie przejdzie, prezydent na to się nie zgodzi najprawdopodobniej. Więc przetarg pewnie zostanie uwalony.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
PPP111

Dołączył: 01 Sie 2015
Wysłany: Pią Lut 12, 2021 17:36    [Cytuj]

rudeboyz napisał/a:
PPP111 napisał/a:
Buhaha dalej wierzycie że ten "stadion" kiedykolwiek powstanie?


Buhaaahaa.ucieszyłeś się z odwołania? Fajnie? Pytam bo Odnosze wrażenie, że modlisz sie o to żeby nie powstał, tylko po to żeby upajać się własną satysfakcją, i w każdym możliwym wątku puszyć się i prężyć i mówić: ,,a nie mówiłem?MÓWIŁEM że nie będzie”.
Daj żyć. Piłka w grze. Tu nie idzie o pięć złotych. Tylko o pare grubych milionów, nikt tak łatwo nie popuści.


Nie nie cieszy mnie to wręcz przeciwnie. Ale widząc że na każdym kroku coś jest nie tak to serio mam już obrzydzenie do tego. Wiecznie coś nie tak. Jak ostatnia łopata nie zostanie wbitą i nie będzie otwarcia kiedyś tam to ciągle będziemy w niepewności. Nie takie jaka mogą jeszcze być znając życie:)
[Profil] [PM]
 
 
rudeboyz

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Pią Lut 12, 2021 17:40    [Cytuj]

Celti napisał/a:
rudeboyz napisał/a:
SilverCommander,
Nie jesteśmy w czarnej dupie. Nie przyjmuje do swojej świadomości tego że odrzucą oferte bo ,,za droga” za drogi to będzie nowy ratusz, stadion będzie i tak za tani.


Juz słychać głosy, że 60 mln nie przejdzie, prezydent na to się nie zgodzi najprawdopodobniej. Więc przetarg pewnie zostanie uwalony.


Spokojnie. Może nie będzie aż tak źle. ;-) póki co oficjalnego stanowiska nie ma.
_________________
Mam fatalne maniery
Koszmarne mam zwyczaje
Lecz kiedy grają tego kraju hymn
To ciągle jeszcze wstaje
[Profil] [PM]
 
 
radek

Dołączył: 21 Paź 2008
Wysłany: Pią Lut 12, 2021 19:23    [Cytuj]

Żyje nadzieją że KIO odrzuci odwołanie :) Fajnie by było żeby w miarę szybko się tym zajęło. Tak czy siak możemy się wkurwiać i tak nic ani niczego w tej kwestii niezmienimy. Czekamy w takim razie...
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
jacek55


Dołączył: 18 Maj 2009
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: Pią Lut 12, 2021 20:57    [Cytuj]

Ale się czasy zmieniają ,jakieś trzy lata temu Rynio Nowak twierdził ze na budowę całego stadionu 50 baniek to stanowczo za dużo, i on wie ze można to zrobić taniej a teraz na tapecie jest 60 baniek połowa stadionu i jeszcze idzie jak po grudzie
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Celti

Dołączył: 08 Lis 2019
Wysłany: Pią Lut 12, 2021 22:35    [Cytuj]

jacek55 napisał/a:
Ale się czasy zmieniają ,jakieś trzy lata temu Rynio Nowak twierdził ze na budowę całego stadionu 50 baniek to stanowczo za dużo, i on wie ze można to zrobić taniej a teraz na tapecie jest 60 baniek połowa stadionu i jeszcze idzie jak po grudzie


A w przypadku rozpisania kolejnego przetargu i tym samym opóźnieniu inwestycji o kolejne kilka miesięcy to za 60 mln to przy rosnących cenach w budowlance będzie można liczyć na oferty firm typu Wiesiex-Bud czy Sasza and Sasza Company.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
rudeboyz

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Pią Lut 12, 2021 22:59    [Cytuj]

Celti napisał/a:
jacek55 napisał/a:
Ale się czasy zmieniają ,jakieś trzy lata temu Rynio Nowak twierdził ze na budowę całego stadionu 50 baniek to stanowczo za dużo, i on wie ze można to zrobić taniej a teraz na tapecie jest 60 baniek połowa stadionu i jeszcze idzie jak po grudzie


A w przypadku rozpisania kolejnego przetargu i tym samym opóźnieniu inwestycji o kolejne kilka miesięcy to za 60 mln to przy rosnących cenach w budowlance będzie można liczyć na oferty firm typu Wiesiex-Bud czy Sasza and Sasza Company.


Rozpisanie kolejnego przetargu nie daje gwarancji że spłyną oferty mieszczące się w proponowanej przez miasto kwocie.
Wyjebali nam dwie trybuny? To niech teraz wyjebią dwa piętra, skrzydło a najlepiej cały nowy ratusz. Jak KOS zostanie wykluczony to
Nie ma szans żebyśmy przełknęli odrzucenie przez PLH oferty Strabaga.
_________________
Mam fatalne maniery
Koszmarne mam zwyczaje
Lecz kiedy grają tego kraju hymn
To ciągle jeszcze wstaje
[Profil] [PM]
 
 
bonuspl

Dołączył: 24 Lut 2017
Wysłany: Sob Lut 13, 2021 00:12    [Cytuj]

Cena stali skokowo urosła i będzie w najbliższym czasie drożeć dalej. Obawiam się, że podane koszty są już nieaktualne i firmy mogą próbować się wymigać.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
mirek678
mirek678

Dołączył: 13 Cze 2009
Wysłany: Sob Lut 13, 2021 00:42    [Cytuj]

A za 5 lat cena dwóch trybun będzie 120 mln miasto zarabia więcej koszty pracy są większe wszystko idzie w górę dajcie spokój inflacja 🤣 proste to są tylko liczby nic wsumie się nie zmienia tylko cyferki w górę 😋
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Timador

Dołączył: 08 Mar 2009
Wysłany: Sob Lut 13, 2021 09:54    [Cytuj]

Kos mówił ze w tych pieniądzach wybudowanie stadionu dla niego to spoko cena z dość dużym zarobkiem.
_________________
Kłopotowska husaria gniew swój uwalnia , stale tempa nie zwalnia !!!!!!!!!! JNP
[Profil] [PM]
 
 
klipol
=FS=Klipol | PL


Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Sob Lut 13, 2021 14:13    [Cytuj]

rudeboyz napisał/a:
SilverCommander,
Nie jesteśmy w czarnej dupie. Nie przyjmuje do swojej świadomości tego że odrzucą oferte bo ,,za droga” za drogi to będzie nowy ratusz, stadion będzie i tak za tani.


W ogóle będzie ten ratusz? Gdzieś była wypowiedź Handzla czy Bochenka( mniejsza z tym) że przy Kilińskiego ratusz nie powstanie bo tam są tereny rekreacyjne.....
_________________
Ku Waszej pamięci Żołnierze Wyklęci
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
   
 
rudeboyz

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Sob Lut 13, 2021 15:54    [Cytuj]

klipol napisał/a:
rudeboyz napisał/a:
SilverCommander,
Nie jesteśmy w czarnej dupie. Nie przyjmuje do swojej świadomości tego że odrzucą oferte bo ,,za droga” za drogi to będzie nowy ratusz, stadion będzie i tak za tani.


W ogóle będzie ten ratusz? Gdzieś była wypowiedź Handzla czy Bochenka( mniejsza z tym) że przy Kilińskiego ratusz nie powstanie bo tam są tereny rekreacyjne.....


A dokładnie ; ,,...że rozważają inną lokalizacje”
_________________
Mam fatalne maniery
Koszmarne mam zwyczaje
Lecz kiedy grają tego kraju hymn
To ciągle jeszcze wstaje
[Profil] [PM]
 
 
hanys
Oda do Śląskości


Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Pon Lut 15, 2021 07:28    [Cytuj]

klipol napisał/a:
rudeboyz napisał/a:
SilverCommander,
Nie jesteśmy w czarnej dupie. Nie przyjmuje do swojej świadomości tego że odrzucą oferte bo ,,za droga” za drogi to będzie nowy ratusz, stadion będzie i tak za tani.


W ogóle będzie ten ratusz? Gdzieś była wypowiedź Handzla czy Bochenka( mniejsza z tym) że przy Kilińskiego ratusz nie powstanie bo tam są tereny rekreacyjne.....


moze poszli po rozum do glowy, ze to sa tereny zalewowe i jak kamienica wyleje to moga byc w czarnej D
_________________
Nas nie obchodzi co o nas myślicie
My się bawimy i was pierdolimy

Śląskości Ty nad poziomy wyfurgnij

Hanys - uokryślyńy czowjeka, kery uod pokolyńůw mjyszko we Ślůnsku a mo śe za Ślůnzoka. Czynsto Hanys to je tyż Ślůnzok, kery mjyszko poza grańicůma Ślůnska. Pojyńće Hanys uobmyślili Poloki a wźyno śe uod mjymjeckigo mjůna Hans, co mjało uoznaczać, iże Ślůnzoki sům Mjymcůma. Mjało być uůne uobraźliwe, nale przijino śe skiż podkryślyńo uodrymbnośće Hanysůw.
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
   
 
szydar

Dołączył: 28 Wrz 2008
Wysłany: Pon Lut 15, 2021 11:13    [Cytuj]

Może archiwa będą w piwnicach . Myślenie z wizją , w Krakowie pożar a u naz zaleje.
_________________

[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
radek

Dołączył: 21 Paź 2008
Wysłany: Pon Lut 15, 2021 11:28    [Cytuj]

Co mnie obchodzi urząd miasta. Stadion ma być !!! I tego wątku się trzymajmy
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » WALCZYMY O STADION! » Stadion Sandecji
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.26 sekundy. Zapytań do SQL: 25