Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: internacionale
Czw Gru 28, 2017 21:16
Stadion Sandecji
Autor Wiadomość
SilverCommander


Dołączył: 04 Maj 2009
Wysłany: Wto Lut 23, 2021 11:13    [Cytuj]

Celti napisał/a:
Czekamy w takim razie na decyzję KIO, ale z dużym prawdopodobieństwem można założyć, że oferta KOSa zostanie odrzucona biorąc pod uwagę to jaki wielki jest to kaliber błędu...
W takim razie nasuwa się pytanie, co z licencją na następny sezon? Druga rzecz, to nawet jeżeli klub miałby przez następne miesiące wynajmować stadion zastępczy w Niecieczy to jaki będzie tego finalny koszt, a dodatkowo trzeba będzie jeszcze doliczać karę w postaci 30 tys zł za każdy mecz w roli gospodarza na innym stadionie. Klub też musi zostać dofinansowany z kasy miasta dodatkowymi milionami ponieważ w przyszłym sezonie będzie grał cały czas na wyjazdach, a spadać będzie więcej zespołów niż teraz więc logicznie rzecz ujmując musi zostać solidnie wzmocniony, a na to potrzeba kolejnych kilku milionów z miejskiej kasy.

Chwila moment o jakim "wielkim kalibrze błędu" napisałeś, który ma spowodować, że oferta Kosa ma zostać z dużym prawdopodobieństwem odrzucona ?, wiesz o czymś o czym inni nie wiedzą ? ;) ta wypowiedź mnie zdziwiła.
Co do licencji, to przecież jest oczywiste, że jeśli Pzpn nam jej nie przyzna, to jest koniec Sandecji na szczeblu centralnym. Zostanie 3, 4 liga. Nie ma najmniejszych szans, że będziemy grać na innym stadionie (nawet jeśli pzpn by wydał taką zgodę). Takie coś może jeszcze by przeszło w ESA (ze względu na to, że duża kasa jest z praw telewizyjnych). Tak jak napisałeś, to są bardzo duże pieniądze i skąd niby klub miałby je mieć jak oni teraz już "cienko przędą" chyba, że wykupi klub jakiś szejk z Arabii Saudyjskiej ;).
[Profil] [PM]
 
 
hanys
Oda do Śląskości


Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Wto Lut 23, 2021 11:20    [Cytuj]

czekam na rozrabianie osób które wierzą w "dobrą zmianę" w przypadku ujebania przetargu.
_________________
Nas nie obchodzi co o nas myślicie
My się bawimy i was pierdolimy

Śląskości Ty nad poziomy wyfurgnij

Hanys - uokryślyńy czowjeka, kery uod pokolyńůw mjyszko we Ślůnsku a mo śe za Ślůnzoka. Czynsto Hanys to je tyż Ślůnzok, kery mjyszko poza grańicůma Ślůnska. Pojyńće Hanys uobmyślili Poloki a wźyno śe uod mjymjeckigo mjůna Hans, co mjało uoznaczać, iże Ślůnzoki sům Mjymcůma. Mjało być uůne uobraźliwe, nale przijino śe skiż podkryślyńo uodrymbnośće Hanysůw.
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
   
 
rudeboyz

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Wto Lut 23, 2021 11:31    [Cytuj]

Z tego co mi się udało dowiedzieć to szanse na utrzymanie przetargu są spore, sprawa nie jest przegrana.
W przypadku gdyby KOS poległ, to co do murawy, planują ją wyciągnąć z przetargu i zrobić osobno. Żeby utrzymqć licencje. Czy się uda? Wątpie...
Sama w sobie inwestycja jest niedoszacowana, 90 mln na stadion i ratusz to za mało. Przyjecie oferty Strabaga za 60mln, skasuje im ratusz.
Handzel i jego partyjni towarzysze z KNu, uznali że ,,chcą mieć ciastko, i zjeść ciastko”.
Dlatego jeśli KOS polegnie przed KIO, unieważni przetarg.

Karty zostały odkryte, decyzja już zapadła i zdania nie zmienią. A sam Handzel Jest gotowy na konfrontacje. I ją będzie miał.
Jedno im trzeba przyznać, jak powiedzą że nie dadzą, to nie dadzą. Pod tym względem są słowni.
Cała reszta obietnic zamienia się w gówno.
_________________
Mam fatalne maniery
Koszmarne mam zwyczaje
Lecz kiedy grają tego kraju hymn
To ciągle jeszcze wstaje
[Profil] [PM]
 
 
Celti

Dołączył: 08 Lis 2019
Wysłany: Wto Lut 23, 2021 12:04    [Cytuj]

Ja z kolei usłyszałem, że kwestia projektanta jest na tyle poważna, że jest niemal pewne uwalenie KOSa. Ale jeżeli rzeczywiście KIO to oddali to będzie fantastycznie.

No więc musimy poczekać. Kiedy należy spodziewać się decyzji?
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
rudeboyz

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Wto Lut 23, 2021 12:19    [Cytuj]

Celti napisał/a:
Ja z kolei usłyszałem, że kwestia projektanta jest na tyle poważna, że jest niemal pewne uwalenie KOSa. Ale jeżeli rzeczywiście KIO to oddali to będzie fantastycznie.

No więc musimy poczekać. Kiedy należy spodziewać się decyzji?


Jest poważna. A to ,,niemal” pewne to za dużo powiedziane.
PZP nie wyklucza tego samego projektanta, po stronie Strabaga leży udowodnienie że KOS dysponował informacjami, które stawialy go w uprzywilejowanej pozycji. Jak tego nie udowodni, to przetarg zostaje. Nie wiemy czym dysponuje Strabag, i jak się będzie bronił KOS.
_________________
Mam fatalne maniery
Koszmarne mam zwyczaje
Lecz kiedy grają tego kraju hymn
To ciągle jeszcze wstaje
[Profil] [PM]
 
 
Celti

Dołączył: 08 Lis 2019
Wysłany: Wto Lut 23, 2021 12:21    [Cytuj]

Ok, dziękuję za odpowiedź. Czyli jest jednak jakaś szansa. Oby się w takim razie udało..
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
radek

Dołączył: 21 Paź 2008
Wysłany: Czw Lut 25, 2021 11:42    [Cytuj]

Dalej cisza w kwestii kiedy KIO? Jutro minie 2 tydzień :)
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
rudeboyz

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Czw Lut 25, 2021 13:44    [Cytuj]

radek napisał/a:
Dalej cisza w kwestii kiedy KIO? Jutro minie 2 tydzień :)


Jak się tylko termin pojawi to będzie od razu wrzucone.
_________________
Mam fatalne maniery
Koszmarne mam zwyczaje
Lecz kiedy grają tego kraju hymn
To ciągle jeszcze wstaje
[Profil] [PM]
 
 
internacionale


Dołączył: 05 Paź 2004
Wysłany: Czw Lut 25, 2021 23:20    [Cytuj]

rudeboyz napisał/a:
radek napisał/a:
Dalej cisza w kwestii kiedy KIO? Jutro minie 2 tydzień :)


Jak się tylko termin pojawi to będzie od razu wrzucone.


Rozprawa w KIO w najbliższy wtorek 2 marca, werdykt pewnie do 3 dni po rozprawie (być może szybciej).
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
 
 
PPP111

Dołączył: 01 Sie 2015
Wysłany: Sob Lut 27, 2021 13:08    [Cytuj]

Jakie są opcje na ten rozprawie? Ja sobie w ogóle nie wyobrażam nowego przetargu nr milion któryś bo to zakrawa na kpinę ze ciągle w tej kwestii leży problem i stoimy w miejscu od 4 lat🤦
[Profil] [PM]
 
 
Kmicic


Dołączył: 25 Paź 2010
Wysłany: Sob Lut 27, 2021 13:12    [Cytuj]

Od czterech? Lawina ruszyła jakieś +,- 11 lat temu.
[Profil] [PM]
 
 
jacek55


Dołączył: 18 Maj 2009
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: Sob Lut 27, 2021 13:47    [Cytuj]

Tak sobie patrzę na mecz ŁKS - Odra i ten ich stadion prawie na ukończeniu ,to krew człowieka zalewa na tą nie moc i olew teraźniejszej i poprzedniej władzy
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
PPP111

Dołączył: 01 Sie 2015
Wysłany: Sob Lut 27, 2021 14:18    [Cytuj]

Kmicic napisał/a:
Od czterech? Lawina ruszyła jakieś +,- 11 lat temu.


Lawina to tak. Ale jej stopień zagrożenia był ujemny i nie spadła. Mam na myśli ostatnie lata gdzie "pozornie" coś robili z przetargami.
[Profil] [PM]
 
 
PPP111

Dołączył: 01 Sie 2015
Wysłany: Sob Lut 27, 2021 14:58    [Cytuj]

Fajne te transparentny gdzieś już to kiedyś widziałem, pamiętam demonstrację przed ratuszem i krzyki w stosunku do Rysia. I co z tego wyszło? Nic. Przyszli nowi i są tacy samymi kłamcami jak poprzednicy. Urzędasy zawsze będą robić pod siebie. Po to im jakoś urząd by grzać swe dupska i obiecywać z nich bajki bez pokrycia w rzeczywistości.
[Profil] [PM]
 
 
rudeboyz

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Sob Lut 27, 2021 15:04    [Cytuj]

Transy które wisiały:


,,Handzel kłamco zapomniałeś jaki stadion obiecałes? „


,,KOALICJO NIEUDACZNIKÓW- to wy stadion blokujecie, przy wyborach oberwiecie.”
_________________
Mam fatalne maniery
Koszmarne mam zwyczaje
Lecz kiedy grają tego kraju hymn
To ciągle jeszcze wstaje
[Profil] [PM]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » WALCZYMY O STADION! » Stadion Sandecji
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.27 sekundy. Zapytań do SQL: 25