Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: internacionale
Czw Gru 28, 2017 21:16
Stadion Sandecji
Autor Wiadomość
jacek55


Dołączył: 18 Maj 2009
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: Sob Lut 27, 2021 15:39    [Cytuj]

Brawo za transparenty, nareszcie się budzimy, i dajemy do myślenia, panom z ratusza......
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Celti

Dołączył: 08 Lis 2019
Wysłany: Sob Lut 27, 2021 17:52    [Cytuj]

Sądny tydzień przed PLH i KN. Jeżeli KIO uwali KOSa, a Prezydent zdecyduje o nie podpisywaniu umowy ze Strabagiem to trzeba skończyć dialog z tą ekipą i poszukać innych rozwiązań.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
SilverCommander


Dołączył: 04 Maj 2009
Wysłany: Sob Lut 27, 2021 18:30    [Cytuj]

Świetna akcja z transparentami. Tak z ciekawości co się stało z Panem Radnym Prokopowiczem ? ... zniknął z forum, dawno nic nie napisał, co się z nim dzieje, bo już się zaniepokoiłem ;)
[Profil] [PM]
 
 
Kilinskiego 47


Dołączył: 08 Mar 2008
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Sob Lut 27, 2021 18:40    [Cytuj]

SilverCommander napisał/a:
Świetna akcja z transparentami. Tak z ciekawości co się stało z Panem Radnym Prokopowiczem ? ... zniknął z forum, dawno nic nie napisał, co się z nim dzieje, bo już się zaniepokoiłem ;)


Nie ma czasu sie udzielać, bo bezustannie przekonuje prezydenta do podpisania umowy ze Strabagiem. Wiadomo, ze PLH wsłu(chuje) się w głos swoich (bez)radnych doradców i klakierów :)
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
aidos


Dołączył: 06 Mar 2006
Wysłany: Sob Lut 27, 2021 19:54    [Cytuj]

SilverCommander napisał/a:
Świetna akcja z transparentami. Tak z ciekawości co się stało z Panem Radnym Prokopowiczem ? ... zniknął z forum, dawno nic nie napisał, co się z nim dzieje, bo już się zaniepokoiłem ;)

Siedzi w szatni i rozmawia z Dudkiem o "Pro Junior", takie niezobowiązujące rozmowy bez "nacisków"....

Cytat:

Transy które wisiały:

,,Handzel kłamco zapomniałeś jaki stadion obiecałes? „
,,KOALICJO NIEUDACZNIKÓW- to wy stadion blokujecie, przy wyborach oberwiecie.”


Pewnie miały być widoczne na wizji. Kto je zdjął/kazał zdjąć? Policja by nie doszło do zamieszek? Czy też za bardzo rasistowskie były takie biało-czarne?
[Profil] [PM]
 
 
radek

Dołączył: 21 Paź 2008
Wysłany: Sob Lut 27, 2021 21:04    [Cytuj]

Akcja z transami na wielki plus! Jeśli chodzi o resztę to trzeba poczekać do orzeczenia KIO. Tak czy siak gramy w otwarte karty i już wiedzą że życia mieć niebędą ktokolwiek obiecał stadion i teraz go kroi bo niestarczy na urzędasów. Ku rozczarowaniu kolejna ekipa zanosi się na Nieudaczników i pinokiów. Stadion musi być i niema limitu takich pieniędzy które mają zastopować tą inwestycje.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
PPP111

Dołączył: 01 Sie 2015
Wysłany: Nie Lut 28, 2021 06:57    [Cytuj]

Pomijając wszystko, naprawdę wierzycie że oni się przestraszą tymi."groźbami" itd? Polityk to człowiek bez honoru.
Oczywiście oby to wszystko przyniosło skutek ale tak się tylko głośno zastanawiam co z tego wyniknie...
[Profil] [PM]
 
 
bonuspl

Dołączył: 24 Lut 2017
Wysłany: Nie Lut 28, 2021 08:57    [Cytuj]

Nie przejmą się tymi transparentami, bo mieli to wliczone w swoje działania wyborcze. Zdobyć głosy, potem zwodzić, na końcu zapomnieć, no chyba, że uda się znowu zdobyć głosy kibiców. Liczyli się z tą niedogodnością, tak jak każdy kto kroi cebulę, liczy się, że będą mu oczy łzawić, nieprzyjemność wliczona w koszt. A jak kibice zaczną podskakiwać, to się ich spacyfikuje monopolem medialnym w Sączu, tak samo jak grilluje się przeciwników politycznych handzla, ku powszechnej uciesze ludu.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
hanys
Oda do Śląskości


Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Nie Lut 28, 2021 09:24    [Cytuj]

SilverCommander napisał/a:
Świetna akcja z transparentami. Tak z ciekawości co się stało z Panem Radnym Prokopowiczem ? ... zniknął z forum, dawno nic nie napisał, co się z nim dzieje, bo już się zaniepokoiłem ;)


Radny Prokopowicz niestety stoi między młotem a kowadłem. z jednej strony chce stadionu a z drugiej nie może gryźć ręki która go karmi... niestety i na pewno nie przesiaduje na forum żeby odpisywac na bolączki każdego.
A poza tym co on więcej może powiedzieć niż to co wszyscy wiemy.
Bardzo chciałbym sie pozytywnie zaskoczyć zarówno decyzją KIO jak i ewentualna Handzla.
ale zobaczymy już być może w tym tygodniu co z tego wyniknie.
Niestety nawet jak ujebia stadion to Handzel dalej będzie widniał wszędzie, nawet w lodówce bo przyszła dobra zmiana, która jedyne co robi więcej, to widnieje w mediach nic ponadto.
_________________
Nas nie obchodzi co o nas myślicie
My się bawimy i was pierdolimy

Śląskości Ty nad poziomy wyfurgnij

Hanys - uokryślyńy czowjeka, kery uod pokolyńůw mjyszko we Ślůnsku a mo śe za Ślůnzoka. Czynsto Hanys to je tyż Ślůnzok, kery mjyszko poza grańicůma Ślůnska. Pojyńće Hanys uobmyślili Poloki a wźyno śe uod mjymjeckigo mjůna Hans, co mjało uoznaczać, iże Ślůnzoki sům Mjymcůma. Mjało być uůne uobraźliwe, nale przijino śe skiż podkryślyńo uodrymbnośće Hanysůw.
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
   
 
nunek87

Dołączył: 07 Wrz 2009
Wysłany: Nie Lut 28, 2021 10:21    [Cytuj]

Cytat:
Radny Prokopowicz niestety stoi między młotem a kowadłem. z jednej strony chce stadionu a z drugiej nie może gryźć ręki która go karmi... niestety i na pewno nie przesiaduje na forum żeby odpisywac na bolączki każdego.


Wg. wypowiedzi Pana Radnego z dnia 25 września 2020r., raczej z tym gryzieniem ręki nie powinno być problemów , raczej ...., ale wiem, że słowa słowami a życie życiem.


Cytat:
Już ci nie raz pisałem- umiesz lepiej, pokaż. Jakoś nie skorzystałeś z zaproszenia na żadne spotkanie ws stadionu. Zza monitora też wszystko wydaje się proste. Stadion to jest jedyna szansa na przetrwanie klubu, bo inaczej to IV liga na lata, dlatego musi powstać i powstanie. Takie były warunki mojego przyjścia do KN, nie mam powodów żeby nie wierzyć. Jak sam zobaczę, że stadion jest zagrożony, to się pierwszy będę rzucał.


Oprócz radnego Prokopowicza są jeszcze "nasi" radni Dumana i Ziaja (tak się utożsamiają), też dziwnie zamilkli.

[/quote]
_________________
Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań !
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
www.megachem.pl

Dołączył: 12 Lis 2008
Wysłany: Nie Lut 28, 2021 10:45    [Cytuj]

Czekamy na decyzję KIO. Po niej prezydent podejmie decyzję. Sam jestem mocno rozczarowany, bo byłem pewny, że w 2021 będziemy grać już na nowym stadionie. Idzie jak po grudzie. Mało udzielam się na forum, bo ileż można pisać w koło to samo? Decyzja odnośnie ewentualnego unieważnienia przetargu należy do PLH, ja i wymienieni wyżej radni jesteśmy za podpisaniem umowy ze Strabagiem i podkreślamy to na każdym kroku. Decyzja nie należy jednak do nas. Nie ma gwarancji, że w ewentualnym nowym przetargu ceny będą niższe jak 60 milionów. Ceny stali szybują w górę.
_________________
Patologia sektor C.
[Profil] [PM] [WWW]
 
 
najdi

Dołączył: 07 Kwi 2006
Wysłany: Nie Lut 28, 2021 11:03    [Cytuj]

Zakopać ruiny starego ratusza w rynku i dołożyć do stadionu. Za wszystko by się brali a tak naprawdę nic nie skończone tak jak powinno .
[Profil] [PM]
 
 
bonuspl

Dołączył: 24 Lut 2017
Wysłany: Nie Lut 28, 2021 19:44    [Cytuj]

Szczególnie wzrost cen stali jest niebezpieczny, musi się to odbić na wycenie budowy stadionu, po prostu musi.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
rudeboyz

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Wto Mar 02, 2021 12:19    [Cytuj]

Orzeczenie w czwartek o 9.30
_________________
Mam fatalne maniery
Koszmarne mam zwyczaje
Lecz kiedy grają tego kraju hymn
To ciągle jeszcze wstaje
[Profil] [PM]
 
 
rudeboyz

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Wto Mar 02, 2021 14:07    [Cytuj]

Nie róbcie sobie żadnych planów na sobotnie popołudnie. Po orzeczeniu KIO więcej szczegółów.
_________________
Mam fatalne maniery
Koszmarne mam zwyczaje
Lecz kiedy grają tego kraju hymn
To ciągle jeszcze wstaje
[Profil] [PM]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » WALCZYMY O STADION! » Stadion Sandecji
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.29 sekundy. Zapytań do SQL: 26