Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: internacionale
Czw Gru 28, 2017 21:16
Stadion Sandecji
Autor Wiadomość
PPP111

Dołączył: 01 Sie 2015
Wysłany: Wto Mar 02, 2021 14:12    [Cytuj]

Czyli wyszła lipa :/
[Profil] [PM]
 
 
rudeboyz

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Wto Mar 02, 2021 14:18    [Cytuj]

PPP111 napisał/a:
Czyli wyszła lipa :/


Nic nie wyszło.
_________________
Mam fatalne maniery
Koszmarne mam zwyczaje
Lecz kiedy grają tego kraju hymn
To ciągle jeszcze wstaje
[Profil] [PM]
 
 
rudeboyz

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Sro Mar 03, 2021 09:51    [Cytuj]

Krótki wywiad z LH z RDN:

,,Od ponad pół roku nie udało się rozstrzygnąć przetargu na jego budowę. W lutym kolejna firma odwołała się i proces się przedłuża.
Choć mecze piłkarskie odbywają się bez publiczności, podczas spotkania z Miedzią Legnica na trybunach pojawiły się transparenty, uderzające w prezydenta Nowego Sącza. Kibice zarzucają mu między innymi kłamstwo.
Co na to Ludomir Handzel?
– Nie podchodzę do tego emocjonalnie, ale też jestem zniecierpliwiony przeciągającymi się procedurami. Natomiast publiczne pieniądze muszą być wydawane zgodnie z przepisami prawa. Prawdziwi kibice znają moje intencje. Stadion ma powstać i robię wszystko, by tak się stało.
Kibice mają też za złe prezydentowi, że ten w kampanii wyborczej w 2018 roku obiecał stadion na 8 tysięcy widzów. Już wiemy, że będzie ich mniej, prawie o połowę.
– Najprawdopodobniej jeszcze w tym tygodniu dowiemy się, czy uda się rozstrzygnąć przetarg na budowę stadionu Sandecji – przekazał nam prezydent Nowego Sącza Ludomir Handzel.
Przypomnijmy, że w lutym kolejna firma odwołała się od decyzji komisji przetargowej.
Nie udało się go rozstrzygnąć już od ponad pół roku, ale prezydent zapewnia, że stadion zostanie wybudowany.”

Oczywiście w żaden sposób nie odniósł się do swoich obietnic. Tylko sprytnie zmienił temat.
Natomiast poraz kolejny dowiedziałem się o jego intencjach. I o tym że prawdziwi kibice je znają. Prawdziwi czyli klakierzy którzy adorują go w komentarzach na FB.
Jak mówisz -SPRAWDZAM. To już nie jesteś prawdziwy.
Dość jasno natomiast się odniósł do samego przetargu:

,,.... Najprawdopodobniej jeszcze w tym tygodniu dowiemy się, czy uda się rozstrzygnąć przetarg na budowę stadionu Sandecji .....”

Słowa klucz to :
,,czy uda się roztrzygnąć”.

Zatem po raz kolejny potwierdza że w razie klęski KOSa, unieważni przetarg.
_________________
Mam fatalne maniery
Koszmarne mam zwyczaje
Lecz kiedy grają tego kraju hymn
To ciągle jeszcze wstaje
[Profil] [PM]
 
 
wiatr

Dołączył: 19 Lut 2017
Wysłany: Sro Mar 03, 2021 11:01    [Cytuj]

Czyli wygląda to tak. 60 mln za 4 trybuny, to było za drogo dla Nowaka, który nie zwykł przepłacać. Teraz Handzel nie zwykł przepłacać, więc 60 mln na 2 trybuny nie wyda. No to za chwilę się okaże, że 60 mln to będzie koszt 1 trybuny. Ale grunt, że Handzel robi wszystko, żeby stadion powstał i "prawdziwi" kibice to rozumieją.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
PPP111

Dołączył: 01 Sie 2015
Wysłany: Sro Mar 03, 2021 13:40    [Cytuj]

Stal podrożała już o 30% także albo oni podpiszą ta umowę teraz i jakimś psim swedem idą się wybudować to stadiono podobne coś albo tego stadionu nigdy nie będzie.
Albo oni naprawdę są głupi że nie kumają takich rzeczy albo to wybitni kłamcy i obłudnicy wciskający kit "ciemnemu" ludowi. A może jedno i drugie:]
[Profil] [PM]
 
 
rudeboyz

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Sro Mar 03, 2021 13:44    [Cytuj]

Pare postów poleciało. Nie zapędzajcie się zbyt daleko. Hanys ma 100% racji.

W sobote urzędy nie pracują to prawda.
Ale w tygodniu pracują do 15ej. Potem też nikogo nie ma, a w godzinach pracy przyszłoby nas pewnie dziesięciu.

Tak jest sens iść w sobote.. Oni doskonale wiedzą czego chcemy.
Będa chcieli się pojawić, to się pojawią. Nie będą chcieli, to możemy sobie tam stać od 6 rano do 17ej. A ich nie zobaczymy.
_________________
Mam fatalne maniery
Koszmarne mam zwyczaje
Lecz kiedy grają tego kraju hymn
To ciągle jeszcze wstaje
Ostatnio zmieniony przez rudeboyz Sro Mar 03, 2021 18:50, w całości zmieniany 1 raz  
[Profil] [PM]
 
 
jacek55


Dołączył: 18 Maj 2009
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: Sro Mar 03, 2021 18:39    [Cytuj]

Pisanie ze 30 % już stal podrożała to absurd ,stal podrożała dla Józka, Franka Staszka czyli dla Indiwualnych klientów, a firmy które się tym zajmuja na co dzień maja zdecydowanie inne ceny ,i długo terminowe kontrakty ....
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
SilverCommander


Dołączył: 04 Maj 2009
Wysłany: Czw Mar 04, 2021 09:07    [Cytuj]

Za kilkanaście minut dowiemy się czy Sandecja będzie jeszcze w 1 lidze czy to już koniec "wielkiej" piłki w mieście. Dlaczego tak napisałem otóż prezydent oficjalnie potwierdził, że jeśli uznają odwołanie Strabaga, to przetarg zostanie unieważniony i rozpisany kolejny :) Czyli kilka miesięcy znów straconych, a nikt już w PZPN się na to nie da prawdopodobnie "nabrać" i nie przyznają nam licencji na nowy sezon https://www.rdn.pl/news/d...-dtqDb1JjziS-zc
[Profil] [PM]
 
 
Celti

Dołączył: 08 Lis 2019
Wysłany: Czw Mar 04, 2021 09:39    [Cytuj]

No i jaka decyzja? Ktoś wie?
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
rudeboyz

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Czw Mar 04, 2021 10:02    [Cytuj]

Wojna.
_________________
Mam fatalne maniery
Koszmarne mam zwyczaje
Lecz kiedy grają tego kraju hymn
To ciągle jeszcze wstaje
[Profil] [PM]
 
 
PPP111

Dołączył: 01 Sie 2015
Wysłany: Czw Mar 04, 2021 10:27    [Cytuj]

Rozpisza nowy przetarg do którego nikt się nie zgłosi:) albo zgłosi ale wybuduje za te ochłapy jedna trybunę która spełni licencję 3 ligi;)
[Profil] [PM]
 
 
hanys
Oda do Śląskości


Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Czw Mar 04, 2021 10:52    [Cytuj]

niebać dobrą zmianę.
_________________
Nas nie obchodzi co o nas myślicie
My się bawimy i was pierdolimy

Śląskości Ty nad poziomy wyfurgnij

Hanys - uokryślyńy czowjeka, kery uod pokolyńůw mjyszko we Ślůnsku a mo śe za Ślůnzoka. Czynsto Hanys to je tyż Ślůnzok, kery mjyszko poza grańicůma Ślůnska. Pojyńće Hanys uobmyślili Poloki a wźyno śe uod mjymjeckigo mjůna Hans, co mjało uoznaczać, iże Ślůnzoki sům Mjymcůma. Mjało być uůne uobraźliwe, nale przijino śe skiż podkryślyńo uodrymbnośće Hanysůw.
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
   
 
fanatycznie

Dołączył: 31 Lip 2007
Wysłany: Czw Mar 04, 2021 10:54    [Cytuj]

rudeboyz napisał/a:
Wojna.


zero szans że wezmą Strabag?
_________________
to dla dzieci ulic, życzę wam dużo miłości, szczerej przyjaźni i wiecznej wolności!!!
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
bzyku

Dołączył: 01 Wrz 2011
Wysłany: Czw Mar 04, 2021 10:59    [Cytuj]

Tak sobie myślę a może to i lepiej że uwalą ten przetarg bo jak nam wybudują jakiegoś gniota z którego cała Polska się bezie później śmiać to lepiej niech już zostanie tak jak jest...Może powinniśmy zadziałać jak Pan prezydent i wydrukować kilka banerów z obietnicą jaką złożył NA PIŚMIE i porozwieszać na mieści niech ludzie widzą jaki słowny jest...
_________________

[Profil] [PM]
 
 
radek

Dołączył: 21 Paź 2008
Wysłany: Czw Mar 04, 2021 11:12    [Cytuj]

Banda pinokiów!!! Dobra zmiana na ch..e.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » WALCZYMY O STADION! » Stadion Sandecji
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.27 sekundy. Zapytań do SQL: 26