Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: internacionale
Czw Gru 28, 2017 21:16
Stadion Sandecji
Autor Wiadomość
wiatr

Dołączył: 19 Lut 2017
Wysłany: Czw Mar 04, 2021 15:37    [Cytuj]

Nie chce mi się wierzyć w tak genialną strategię :). Jest wywalczony kredycik, można coś obgryźć, więc żelazo będzie raczej kute. Niechby tak było, bo inaczej zjazd na wiejskie boiska.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
www.megachem.pl

Dołączył: 12 Lis 2008
Wysłany: Czw Mar 04, 2021 15:42    [Cytuj]

Jutro jest spotkanie ws decyzji KIO. Co do teorii spiskowych, to patrząc na to, że przetarg jest na 50 milionów i startują doświadczone firmy i widząc oczywiste niedociągnięcia to włos jeży się na głowie. Co do teorii spiskowych, to przecież uderza w tych wykonawców, a to firmy które na rynku chwilę są, wiarygodności to im nie dodaje. Co ciekawe Strabag ponoć też proponował temu samemu projektantowi kontrakt. Nie wiem, jakie kto ma wyobrażenie nt. jak to funkcjonuje w NS, ale przekazy dnia to są w partiach politycznych, ja póki co do żadnej nie należę. Warianty są trzy- rozpisać nowy przetarg- 45 dni i zabawa od nowa, wybrać Strabag i czekać na odwołania do KIO, oddalić ofertę Strabaga, wybrać NDI i czekać na odwołania. Trzecie rozwiązanie po analizie prawników, bo też ponoć jakieś przesłanki się pojawiają po dzisiejszym wyroku. Decyzja należy do PLH.
_________________
Patologia sektor C.
[Profil] [PM] [WWW]
 
 
Celti

Dołączył: 08 Lis 2019
Wysłany: Czw Mar 04, 2021 15:48    [Cytuj]

www.megachem.pl napisał/a:
Jutro jest spotkanie ws decyzji KIO. Co do teorii spiskowych, to patrząc na to, że przetarg jest na 50 milionów i startują doświadczone firmy i widząc oczywiste niedociągnięcia to włos jeży się na głowie. Co do teorii spiskowych, to przecież uderza w tych wykonawców, a to firmy które na rynku chwilę są, wiarygodności to im nie dodaje. Co ciekawe Strabag ponoć też proponował temu samemu projektantowi kontrakt. Nie wiem, jakie kto ma wyobrażenie nt. jak to funkcjonuje w NS, ale przekazy dnia to są w partiach politycznych, ja póki co do żadnej nie należę. Warianty są trzy- rozpisać nowy przetarg- 45 dni i zabawa od nowa, wybrać Strabag i czekać na odwołania do KIO, oddalić ofertę Strabaga, wybrać NDI i czekać na odwołania. Trzecie rozwiązanie po analizie prawników, bo też ponoć jakieś przesłanki się pojawiają po dzisiejszym wyroku. Decyzja należy do PLH.


Jak Wy chcecie spełnić obietnice wyborczą o stadionie na 8 tys skoro już jesteście w połowie kadencji, a za chwilę się okaże, że trzeba rozpisać kolejny przetarg? Błagam, tylko nie mówcie o covidzie, nowych obciążeniach finansowych itp bo obietnic trzeba dotrzymywać.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
radek

Dołączył: 21 Paź 2008
Wysłany: Czw Mar 04, 2021 15:58    [Cytuj]

Rozpiska nowego przetargu hahaha zabawa od nowa hahaahaa kolejna ekipa lawina i te same bzdury powielacie jak poprzednik. Rysio twierdził że 20 mln wystarczy no niewystarczyło :) PLH obiecywał w złotych słowach że pieniądze niegrają roli stadion musi być na 8200 co zostało 4500 dwie trybuny bo musi być urząd miasta !!! ku*** Mać i też twierdzi ze wystarczy na to 50mln chociaż dobrze wie że się nieda. Złote usta miał jak obiecywał teraz to zwykły pinokio. Bareja by tego cyrku nieogarnął to co się w tym zaściankowym mieście ludzią wciska. Banda Nieudaczników !!!!
Ps. Najlepsze jest to że niema biedactwo na kogo zwalić że ktoś coś mu blokuje bo wszystkie karty ma w ręku i on je rozdaje.
Ostatnio zmieniony przez radek Czw Mar 04, 2021 16:01, w całości zmieniany 1 raz  
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
sz3ur

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Czw Mar 04, 2021 15:58    [Cytuj]

Z całym szacunkiem ale od początku mówiłem że to jest wałek kolegów pędzla. Już to widze jak firma walcząca w przetargu na 50 baniek nagle papierów nie dostarcza na czas , albo przypadkiem ma w swoich szeregach kogoś powiązanego z Urzędem Miasta hmmmm
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
PIKNIK

Dołączył: 13 Lis 2016
Wysłany: Czw Mar 04, 2021 16:10    [Cytuj]

Słuchajcie panie i panowie żeby nie było mam gest i kupię każdemu forumowiczowi nowy samochód kto chce oczywiscie nikogo nie namawiam. tak ze jak ma ktos chwile mozna sobie wybrac ma byc hmhm 7 osobowy oczywiscie klimatyzacja dwustrefowa a co mam gest nawigacja kamery cofania itp cena nowego samochodu nie może przekraczać 40 000 brutto. Tak to mniej więcej wygląda z naszym przetargiem. pozdrawiam.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
najdi

Dołączył: 07 Kwi 2006
Wysłany: Czw Mar 04, 2021 16:14    [Cytuj]

Jechać z nimi!!! Nie ma na co czekać tylko trzeba iść pod ratusz minęło 2,5 roku od kiedy rządzą miastem dostali kredyt zaufania i nas zwyczajnie oszukali. Są nie słowni i pokazali ze nie warto im ufać.
[Profil] [PM]
 
 
radek

Dołączył: 21 Paź 2008
Wysłany: Czw Mar 04, 2021 16:27    [Cytuj]

Jak czytam wypowiedzi tego pinokia PLH po różnych portalach to mnie chce szlak trafić. Najlepsza wypowiedź dla Sądeczanina "...rozpiszemy nowy przetarg co opóżni budowe stadionu o półtora miesiąca ..." idź pan w ch** wstydu oszczędź
Teraz priorytet to podgrzewana murawa i na tym zostaniemy. Rysio zrobił jupitery i wymienił krzesełka PLH zrobi podgrzewaną murawę. Szczyt marzeń.
https://m.sadeczanin.info/wiadomosci/nowy-sacz-kolejna-oferta-na-budowe-stadionu-wycofana-przez-kio
Ostatnio zmieniony przez radek Czw Mar 04, 2021 16:33, w całości zmieniany 1 raz  
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
SilverCommander


Dołączył: 04 Maj 2009
Wysłany: Czw Mar 04, 2021 16:32    [Cytuj]

radek napisał/a:
Jak czytam wypowiedzi tego pinokia PLH po różnych portalach to mnie chce szlak trafić. Najlepsza wypowiedź dla Sądeczanina "...rozpiszemy nowy przetarg co opóżni budowe stadionu o półtora miesiąca ..." idź pan w ch** wstydu oszczędź

Patrząc na to jak "sprawnie" idzie aktualny przetarg, to chyba mu chodziło o 1.5 roku, a nie 1.5 miesiąca. Przestaliby w koncu z ludzi robić idiotów.
[Profil] [PM]
 
 
Masahiko

Dołączył: 20 Kwi 2006
Wysłany: Czw Mar 04, 2021 16:54    [Cytuj]

www.megachem.pl napisał/a:
Jutro jest spotkanie ws decyzji KIO. Co do teorii spiskowych, to patrząc na to, że przetarg jest na 50 milionów i startują doświadczone firmy i widząc oczywiste niedociągnięcia to włos jeży się na głowie. Co do teorii spiskowych, to przecież uderza w tych wykonawców, a to firmy które na rynku chwilę są, wiarygodności to im nie dodaje. Co ciekawe Strabag ponoć też proponował temu samemu projektantowi kontrakt. Nie wiem, jakie kto ma wyobrażenie nt. jak to funkcjonuje w NS, ale przekazy dnia to są w partiach politycznych, ja póki co do żadnej nie należę. Warianty są trzy- rozpisać nowy przetarg- 45 dni i zabawa od nowa, wybrać Strabag i czekać na odwołania do KIO, oddalić ofertę Strabaga, wybrać NDI i czekać na odwołania. Trzecie rozwiązanie po analizie prawników, bo też ponoć jakieś przesłanki się pojawiają po dzisiejszym wyroku. Decyzja należy do PLH.



Dzięki za informacje. Trzeci wariant brzmi nieźle, choć znowu tutaj krótsze gwarancje kolejnego wykonawcy.

Ja jeszcze bym chciał wziąć w obronę zarówno Radnego Prokopowicza jak i pozostałych tutaj wymienianych - Ziaje i Dumane. Możliwości Panów Radnych są ograniczone. Teoretycznie, gdyz są formalnie jednak częścią władzy uchwalodawczej, a nie wykonawczej i nie mają realnych mozliwosci do bezpośredniego wpływania na decyzję PLH, ale i w praktyce, bo sprawa nie dotyczy remonciku kolejnego chodnika czy choćby grantów dla organizacji, ale jednak znalezienia 10 mln zł w budżecie Miasta. Jestem pewien, że Pan Radny robi wszystko co w jego mocy, aby stadion powstal. Wszelką winę za taki obrót sprawy należy moim zdaniem kierować jedynie do PLH. Choc oczywiście każdy może to ocenić według swojego uznania
_________________
"Mówi się, że każdy, kto daje ludziom złudzenie, że myślą, będzie przez nich kochany, każdy zaś, kto rzeczywiście sprowokuje ich do myślenia, zostanie znienawidzony" - Glenn Tinder
[Profil] [PM]
 
 
PPP111

Dołączył: 01 Sie 2015
Wysłany: Czw Mar 04, 2021 16:55    [Cytuj]

To jest żałosne w uj. Kurnika wątpliwej jakości nie umieją zbudować 🤦😂
Oszuści i kłamcy. Niestety cały Sącz jak i Sandecja od lat to pośmiewisko i bez przyszłości z takim podejściem. Młodzi wyjeżdżają z tej dziury. Starzy się cieszą bo im chodnik wyremontowano w XXI wieku🤦
Bark słów na to co się dzieje w tym smutnym, zasmogowanym mieście.
Sport upada, była piłka ręczna już jej nie ma. Była siatkówka dziewczyn już jej nie ma. Sandecja ledwo zipie. Kultura nie istnieje. Nie ma niczego sensownego. Po zmroku miasto śpi przez cały rok.
[Profil] [PM]
 
 
jacek55


Dołączył: 18 Maj 2009
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: Czw Mar 04, 2021 17:27    [Cytuj]

Czemu nie jestem zdziwiony , zły wkurwiony
Od zawsze widzalem ze handzel jako prezydent Nowego Sącza to tragedia dla miasta , a radni panowie zajka dumana Prokopowicz nie zrobią ni co by mogło zakłucić dobre samopoczucie miłościwie nam panującem
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
PIKNIK

Dołączył: 13 Lis 2016
Wysłany: Czw Mar 04, 2021 18:40    [Cytuj]

Powiedzmy sobie otwarcie Panowie Ziaja-Dumana i Prokopowicz mają gówno do gadania są przytupasami PLH i przekazują nam to co im wielmożny pozwoli powiedzieć. Ale daliśmy się nabrac na stadion na 8 000
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
bo2904

Dołączył: 29 Wrz 2013
Wysłany: Czw Mar 04, 2021 19:20    [Cytuj]

Z tym przetargiem i odwołaniami to można tak do usranej śmierci

Parodia i pośmiewisko
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
nunek87

Dołączył: 07 Wrz 2009

Wysłany: Czw Mar 04, 2021 19:44    [Cytuj]

Cytat:
Ja jeszcze bym chciał wziąć w obronę zarówno Radnego Prokopowicza jak i pozostałych tutaj wymienianych - Ziaje i Dumane. Możliwości Panów Radnych są ograniczone. Teoretycznie, gdyz są formalnie jednak częścią władzy uchwalodawczej, a nie wykonawczej i nie mają realnych mozliwosci do bezpośredniego wpływania na decyzję PLH, ale i w praktyce, bo sprawa nie dotyczy remonciku kolejnego chodnika czy choćby grantów dla organizacji, ale jednak znalezienia 10 mln zł w budżecie Miasta. Jestem pewien, że Pan Radny robi wszystko co w jego mocy, aby stadion powstal. Wszelką winę za taki obrót sprawy należy moim zdaniem kierować jedynie do PLH. Choc oczywiście każdy może to ocenić według swojego uznania


rudeboyz odpisując na mojego posta, dobitnie zaznaczył co mogą zrobić, teraz ruch należny do nich.
_________________
Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań !
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » WALCZYMY O STADION! » Stadion Sandecji
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.24 sekundy. Zapytań do SQL: 25