Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: internacionale
Czw Gru 28, 2017 21:16
Stadion Sandecji
Autor Wiadomość
SilverCommander


Dołączył: 04 Maj 2009
Wysłany: Sro Maj 12, 2021 12:02    [Cytuj]

Ale cisza ... chyba wszyscy są w szoku, że jest tak dużo chętnych firm budować stadion za 50 mln ;)
ps.
Pojawiło się pismo NiK w którym napisali, że chcą przeznaczyć na budowę stadionu niecałe 53 mln zł brutto. https://platformazakupowa.pl/transakcja/442580
[Profil] [PM]
 
 
Masahiko

Dołączył: 20 Kwi 2006
Wysłany: Sro Maj 12, 2021 12:24    [Cytuj]

3 oferty. Wydaje się że wszystkie mieszczą się w limicie 55mln o których wspominał PLH. W limicie 53mln mieszczą się dwie.
_________________
"Mówi się, że każdy, kto daje ludziom złudzenie, że myślą, będzie przez nich kochany, każdy zaś, kto rzeczywiście sprowokuje ich do myślenia, zostanie znienawidzony" - Glenn Tinder
[Profil] [PM]
 
 
rudeboyz

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Sro Maj 12, 2021 12:26    [Cytuj]

NDI-53 591
GRAND-52 800
KOS-50 670
_________________
Mam fatalne maniery
Koszmarne mam zwyczaje
Lecz kiedy grają tego kraju hymn
To ciągle jeszcze wstaje
[Profil] [PM]
 
 
SilverCommander


Dołączył: 04 Maj 2009
Wysłany: Sro Maj 12, 2021 12:39    [Cytuj]

rudeboyz napisał/a:
NDI-53 591
GRAND-52 800
KOS-50 670

Dla porównania w 1 przetargu:
Grand: 49 192 620 zł
KOS: 53 399 949, 25 zł
NDI: 53 243 649,77 zł
[Profil] [PM]
 
 
Celti

Dołączył: 08 Lis 2019
Wysłany: Sro Maj 12, 2021 12:48    [Cytuj]

Czyli mamy te same firmy co z pierwszym przetargu. To teraz pytanie czy w papierach jest wszystko ok..
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Gustlik95

Dołączył: 11 Mar 2013
Wysłany: Sro Maj 12, 2021 13:08    [Cytuj]

Celti napisał/a:
Czyli mamy te same firmy co z pierwszym przetargu. To teraz pytanie czy w papierach jest wszystko ok..


Jak by się wszystko udało i kio odrzuci odwołania granda i ndi ( bo na pewno jakieś będą) to może uda się rozpocząć budowę już w czerwcu
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
rudeboyz

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Sro Maj 12, 2021 13:17    [Cytuj]

To nie jest tak że ktoś się może odwołać dla samego ,,widzimisię” musi być solidna podatawa.
Ten sam przetarg, SIWZ w zasadzie identyczny. Nie sądze aby firmy powieliły te same błędy. Więc niekoniecznie musimy sie spodziewać odwołań.
_________________
Mam fatalne maniery
Koszmarne mam zwyczaje
Lecz kiedy grają tego kraju hymn
To ciągle jeszcze wstaje
[Profil] [PM]
 
 
Gustlik95

Dołączył: 11 Mar 2013
Wysłany: Sro Maj 12, 2021 13:30    [Cytuj]

rudeboyz napisał/a:
To nie jest tak że ktoś się może odwołać dla samego ,,widzimisię” musi być solidna podatawa.
Ten sam przetarg, SIWZ w zasadzie identyczny. Nie sądze aby firmy powieliły te same błędy. Więc niekoniecznie musimy sie spodziewać odwołań.


Czyli teoretycznie wszystko powinno pójść już z górki. Mam ogromna nadzieje ze ratusz wybierze najkorzystniejsza ofertę do końca Pruszyńskiego tygodnia i już wszystko pójdzie z górki.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
rudeboyz

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Sro Maj 12, 2021 13:39    [Cytuj]

Gustlik95 napisał/a:
rudeboyz napisał/a:
To nie jest tak że ktoś się może odwołać dla samego ,,widzimisię” musi być solidna podatawa.
Ten sam przetarg, SIWZ w zasadzie identyczny. Nie sądze aby firmy powieliły te same błędy. Więc niekoniecznie musimy sie spodziewać odwołań.


Czyli teoretycznie wszystko powinno pójść już z górki. Mam ogromna nadzieje ze ratusz wybierze najkorzystniejsza ofertę do końca Pruszyńskiego tygodnia i już wszystko pójdzie z górki.


Teoretycznie tak. Ale teoretycznie już wszystko miało iść z ,,górki” w styczniu. KOS już szampany otwierał. Jak sie to skończyło, każdy wie.
_________________
Mam fatalne maniery
Koszmarne mam zwyczaje
Lecz kiedy grają tego kraju hymn
To ciągle jeszcze wstaje
[Profil] [PM]
 
 
SilverCommander


Dołączył: 04 Maj 2009
Wysłany: Sro Maj 12, 2021 13:41    [Cytuj]

https://twojsacz.pl/trzy-oferty-w-kolejnym-przetargu-na-budowe-stadionu-miejskiego/?fbclid=IwAR0ILF2LQsK0A7HlA3Um-dXR8bymSPZn2X34vSwzkYiM4LJyeQ1on9aiZtw
[Profil] [PM]
 
 
Celti

Dołączył: 08 Lis 2019
Wysłany: Sro Maj 12, 2021 13:46    [Cytuj]

Mimo wszystko wydaje się jednak, że nawet jakby odpukać coś nie poszło z KOSem i Grandem to jednak NDI jest spoza układu i myślę, że oni mieliby w papierach już to wszystko przypilnowanie, a generalnie te 0,5 mln więcej niż zakładany budżet, to nie powinien być żaden problem. Wygląda na to, że chyba wreszcie uda się to doprowadzić do końca.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
SilverCommander


Dołączył: 04 Maj 2009
Wysłany: Sro Maj 12, 2021 14:08    [Cytuj]

Teraz pozostaje nam czekać na zwycięzcę przetargu. Ktoś pamięta po ilu dniach ogłoszono kto wygrał w pierwszym przetargu ?
[Profil] [PM]
 
 
rudeboyz

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Sro Maj 12, 2021 14:33    [Cytuj]

SilverCommander napisał/a:
Teraz pozostaje nam czekać na zwycięzcę przetargu. Ktoś pamięta po ilu dniach ogłoszono kto wygrał w pierwszym przetargu ?


Ustawa nie precyzuje terminu. Jest w niej coś w stylu ,, w możliwoe jak najszybszym czasie” w praktyce trwa to do miesiaca.
W tym konkretnym przpadku, myśle ze początkiem przyszłego tygodnia poznamy zwycięzce. I bedzie to KOS.
_________________
Mam fatalne maniery
Koszmarne mam zwyczaje
Lecz kiedy grają tego kraju hymn
To ciągle jeszcze wstaje
[Profil] [PM]
 
 
SilverCommander


Dołączył: 04 Maj 2009
Wysłany: Sro Maj 12, 2021 16:00    [Cytuj]

https://www.rdn.pl/news/3...isMb5aoQgauHYIA
[Profil] [PM]
 
 
arkoniusz


Dołączył: 01 Lut 2009
Wysłany: Sro Maj 12, 2021 18:13    [Cytuj]

A ja mama takie pytanie. Czy te 4500 miejsc to są miejsca które będą trafiać do sprzedaży czy w tym są wliczone te miejsca vip, dziennikarskie i skyboxy ??
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » WALCZYMY O STADION! » Stadion Sandecji
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.3 sekundy. Zapytań do SQL: 25