Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: internacionale
Czw Gru 28, 2017 21:16
Stadion Sandecji
Autor Wiadomość
rudeboyz

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Sro Maj 12, 2021 17:45    [Cytuj]

arkoniusz napisał/a:
A ja mama takie pytanie. Czy te 4500 miejsc to są miejsca które będą trafiać do sprzedaży czy w tym są wliczone te miejsca vip, dziennikarskie i skyboxy ??


Miejsce ,,do sprzedaży” dla publiczności moze plus vipy, dziennikarze I skyboxy nie są wliczane.
( podobno, bo 100% pewności nie mam)
_________________
Mam fatalne maniery
Koszmarne mam zwyczaje
Lecz kiedy grają tego kraju hymn
To ciągle jeszcze wstaje
Ostatnio zmieniony przez rudeboyz Czw Maj 13, 2021 06:56, w całości zmieniany 1 raz  
[Profil] [PM]
 
 
jedrzej

Dołączył: 10 Sie 2009
Wysłany: Sro Maj 12, 2021 21:46    [Cytuj]

12.05.2017 pamiętny mecz w Katowicach. 12.05.2021 otwarcie kopert. Czyżby 12 maj był szczęśliwą datą dla Sandecji? Oby
[Profil] [PM]
 
 
radziufan
from cradle to grave


Dołączył: 01 Lis 2004
Wysłany: Czw Maj 13, 2021 01:45    [Cytuj]

jedrzej napisał/a:
12.05.2017 pamiętny mecz w Katowicach. 12.05.2021 otwarcie kopert. Czyżby 12 maj był szczęśliwą datą dla Sandecji? Oby


12 maja 2018 spadliśmy z Ekstraklasy...
_________________
1910 - 2010 ...STO LAT HISTORII KTÓRĄ WY TWORZYCIE - BIAŁO-CZARNYCH SERC NIEŚMIERTELNE BICIE!!!
[Profil] [PM]
 
 
rudeboyz

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Czw Maj 13, 2021 06:55    [Cytuj]

Ha ha ha

No i ,,magia” daty 12 maja została wyjaśniona.
_________________
Mam fatalne maniery
Koszmarne mam zwyczaje
Lecz kiedy grają tego kraju hymn
To ciągle jeszcze wstaje
[Profil] [PM]
 
 
Kmicic


Dołączył: 25 Paź 2010
Wysłany: Czw Maj 13, 2021 09:05    [Cytuj]

Z tą datą wiąże się jeszcze jedna rzecz. Zobaczcie na dokładną kwotę oferty naszej sądeckiej firmy.
[Profil] [PM]
 
 
radek

Dołączył: 21 Paź 2008
Wysłany: Czw Maj 13, 2021 19:42    [Cytuj]

My już pobiliśmy wszystkie możliwe daty i projekty lawiny itp. Czekajmy co teraz się wydarzy. Kolejne odwołania będą oznaczać zwykłą nieudolność zamawiających jak i startujących do przetargu. Jak to pisał rudeboyz na odwołaniem muszą stać powody. Się okaże czy będą takowe czy już wszystko pójdzie z górki jak sobie to zaplanowali. Niemam nadzieji już tak wielkiej ale ostatek podpowiada że pierwszy mecz na euro Polski to termin podpisania papierów a drugi dzień to już dewast tego trupa.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
SilverCommander


Dołączył: 04 Maj 2009
Wysłany: Czw Maj 20, 2021 14:33    [Cytuj]

Mija tydzień od otwarcia kopert i ... cisza stąd moje pytanie "techniczne".
Czy komisja musi sprawdzić wszystkie oferty zanim wyda oficjalną decyzję czy sprawdza dokładnie tylko tą najtańszą ? Oczywiście chodzi o maksymalne skrócenie czasu. Nie wyobrażam sobie też, że teraz pojawi się sytuacja w której komisja musi czekać ok. tygodnia żeby potencjalny zwycięzca przetargu dostarczył jeszcze jakieś brakujace dokumenty jak to miało miejsce w pierwszym przetargu. Chyba w porównaniu do pierwszego przetargu nie nastąpiły w drugim żadne znaczące zmiany w jego specyfikacji.
[Profil] [PM]
 
 
rudeboyz

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Czw Maj 20, 2021 21:00    [Cytuj]

SilverCommander napisał/a:
Mija tydzień od otwarcia kopert i ... cisza stąd moje pytanie "techniczne".
Czy komisja musi sprawdzić wszystkie oferty zanim wyda oficjalną decyzję czy sprawdza dokładnie tylko tą najtańszą ? Oczywiście chodzi o maksymalne skrócenie czasu. Nie wyobrażam sobie też, że teraz pojawi się sytuacja w której komisja musi czekać ok. tygodnia żeby potencjalny zwycięzca przetargu dostarczył jeszcze jakieś brakujace dokumenty jak to miało miejsce w pierwszym przetargu. Chyba w porównaniu do pierwszego przetargu nie nastąpiły w drugim żadne znaczące zmiany w jego specyfikacji.


Procedura leci od nowa. Punkt po punkcie. Nie ma znaczenia ze w SIWZ są kosmetyczne zmiany, i że te same firmy wystartowały, To jest nowy przetarg. A zwsżyszy na to że CBA zawinęło papiery z pierwszego przetargu, i zapowiedziało że uważnie będą się przyglądali się obecnemu przetargowi, to nic po łebkach nie poleci.
Cena nie jest zresztą jedynym kryterium.
P.S. No to musisz sobie jednak wyobrazić że ,,potencjalny zwycięza” zostanie wezwany do uzupełnienia dokumentacji bo właśnie wezwali do tego
KOSa. I jest standaryowa procedura, po prostu na etapie składania ofert nie daje się wszystkich papierów.
Ja natomiast sobie niewyobrażam że KOS popełni kolejny błąd, i stworzy podstawe do kolejnego odwołania.
_________________
Mam fatalne maniery
Koszmarne mam zwyczaje
Lecz kiedy grają tego kraju hymn
To ciągle jeszcze wstaje
[Profil] [PM]
 
 
Gustlik95

Dołączył: 11 Mar 2013
Wysłany: Pią Maj 21, 2021 11:06    [Cytuj]

rudeboyz napisał/a:
SilverCommander napisał/a:
Mija tydzień od otwarcia kopert i ... cisza stąd moje pytanie "techniczne".
Czy komisja musi sprawdzić wszystkie oferty zanim wyda oficjalną decyzję czy sprawdza dokładnie tylko tą najtańszą ? Oczywiście chodzi o maksymalne skrócenie czasu. Nie wyobrażam sobie też, że teraz pojawi się sytuacja w której komisja musi czekać ok. tygodnia żeby potencjalny zwycięzca przetargu dostarczył jeszcze jakieś brakujace dokumenty jak to miało miejsce w pierwszym przetargu. Chyba w porównaniu do pierwszego przetargu nie nastąpiły w drugim żadne znaczące zmiany w jego specyfikacji.


Procedura leci od nowa. Punkt po punkcie. Nie ma znaczenia ze w SIWZ są kosmetyczne zmiany, i że te same firmy wystartowały, To jest nowy przetarg. A zwsżyszy na to że CBA zawinęło papiery z pierwszego przetargu, i zapowiedziało że uważnie będą się przyglądali się obecnemu przetargowi, to nic po łebkach nie poleci.
Cena nie jest zresztą jedynym kryterium.
P.S. No to musisz sobie jednak wyobrazić że ,,potencjalny zwycięza” zostanie wezwany do uzupełnienia dokumentacji bo właśnie wezwali do tego
KOSa. I jest standaryowa procedura, po prostu na etapie składania ofert nie daje się wszystkich papierów.
Ja natomiast sobie niewyobrażam że KOS popełni kolejny błąd, i stworzy podstawe do kolejnego odwołania.


Do kiedy KOS ma czas złożyć dokumenty ? Albo inaczej, jeśli wszystko pójdzie tak jak powinno ( miejmy taka nadzieje) to kiedy może być teoretyczna data podpisania umowy, czyli wbicie symbolicznej łopaty ?
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
rudeboyz

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Pią Maj 21, 2021 12:25    [Cytuj]

Gustlik95

Ma na to 10 dni, wczoraj albo przedwczoraj zostali wezwani do uzupełnienia dokumentacji.
A o możliwych terminach wbicia symbolicznej łopaty, pogadamy czy też poteorytuzujemy jak podpiszą umowę.
_________________
Mam fatalne maniery
Koszmarne mam zwyczaje
Lecz kiedy grają tego kraju hymn
To ciągle jeszcze wstaje
[Profil] [PM]
 
 
SilverCommander


Dołączył: 04 Maj 2009
Wysłany: Pią Maj 21, 2021 13:17    [Cytuj]

Czy ja dobrze też zrozumiałem, że po ewentualnym podpisaniu umowy dopiero architekci będą "tworzyć" też stadion ?. Czy w tej chwili jest tak, że tak na prawdę to my nie wiemy jak ten stadion będzie wyglądał ;) Jak to wpłynie na samą budowę ?. Będą czekać na projekt stadionu czy już będą w tym czasie robić rozbiórkę trybun od rzeki itp. ?
[Profil] [PM]
 
 
rudeboyz

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Pią Maj 21, 2021 14:17    [Cytuj]

SilverCommander napisał/a:
Czy ja dobrze też zrozumiałem, że po ewentualnym podpisaniu umowy dopiero architekci będą "tworzyć" też stadion ?. Czy w tej chwili jest tak, że tak na prawdę to my nie wiemy jak ten stadion będzie wyglądał ;) Jak to wpłynie na samą budowę ?. Będą czekać na projekt stadionu czy już będą w tym czasie robić rozbiórkę trybun od rzeki itp. ?


Majà dwa lata na oddanie obiektu, i xuj wie jak będa dzialali. Rozbiórki mają iść od sztycha.
_________________
Mam fatalne maniery
Koszmarne mam zwyczaje
Lecz kiedy grają tego kraju hymn
To ciągle jeszcze wstaje
[Profil] [PM]
 
 
KaKaEs1910

Dołączył: 26 Sie 2010
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Pią Maj 21, 2021 22:18    [Cytuj]

Jak podpiszą umowę to na poczekaniu jakiś Mirek zaprojektuje stadion w paincie przy jakim piwku 😉
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
rudeboyz

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Sob Maj 22, 2021 10:00    [Cytuj]

A tymczasem fanatyczny Nowy Sącz kupił 500 biletów z 740 dostępnych.
Zważywszy na to że ostatnio mogliśmy wejść na stadion we wrześniu, to bardzo ładny wynik.
_________________
Mam fatalne maniery
Koszmarne mam zwyczaje
Lecz kiedy grają tego kraju hymn
To ciągle jeszcze wstaje
[Profil] [PM]
 
 
wiatr

Dołączył: 19 Lut 2017
Wysłany: Sob Maj 22, 2021 10:07    [Cytuj]

Znając życie, będą się jutro odbijać od kas przed meczem.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » WALCZYMY O STADION! » Stadion Sandecji
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.24 sekundy. Zapytań do SQL: 25