Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: internacionale
Czw Gru 28, 2017 21:16
Stadion Sandecji
Autor Wiadomość
www.megachem.pl

Dołączył: 12 Lis 2008
Wysłany: Sro Paź 27, 2021 15:41    [Cytuj]

Będzie dobrze. Myślę, że w pierwszej połowie listopada pojawią się oficjalne informacje i być może wizualizacja.
_________________
Patologia sektor C.
[Profil] [PM] [WWW]
 
 
Kilinskiego 47


Dołączył: 08 Mar 2008
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Sro Paź 27, 2021 16:26    [Cytuj]

www.megachem.pl napisał/a:
Będzie dobrze. Myślę, że w pierwszej połowie listopada pojawią się oficjalne informacje i być może wizualizacja.


Acha. Czyli teraz już nie do końca października, ale BYĆ MOŻE w I połowie listopada. Przypomnę tylko, ze mieliśmy zobaczyć projekt na początku sierpnia...

Wiem, ze mamy tu do czynienia z wyznawcami teorii "Tisze budiesz, dalsze jediesz", ale w połączeniu z tym, że na budowie od kilku tygodni hula wiatr, to wygląda to co raz słabiej, szczególnie po tak obiecującym początku robót :(
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
www.megachem.pl

Dołączył: 12 Lis 2008
Wysłany: Czw Paź 28, 2021 08:56    [Cytuj]

To nie jest budowa kiosku ruchu, tylko największa inwestycja w mieście od wielu wielu lat- przebije nawet Park Strzelecki kwotowo. Do tego grupę której marzy się żeby nam się nie udało z potężnymi możliwościami machiny administracyjnej i układem z Warszawy, dlatego jakoś w nosie mam czy będzie wizualizacja pokazana publicznie, czy nie, czy informacja oficjalna trafi w listopadzie, czy w grudniu. Dla mnie najważniejsze jest, żeby stadion powstał w terminie i żeby nie udało się go zablokować. Wykonawca i tak mocno wyprzedza harmonogram robót.
_________________
Patologia sektor C.
[Profil] [PM] [WWW]
 
 
rudeboyz

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Czw Paź 28, 2021 10:06    [Cytuj]

Kuba, Też mam to w nosie czy wizualizacja będzie pokazana czy nie, bo absolutnym priorytetem dla mnie jest żeby on w końcu powstał.
Ale jak wyżej wspomniałeś to największa inwestycja od lat, troche czasu mineło i w zasadzie dalej nie ma 100% pewności co do ostatecznej pojemności, co do tego jak to finalnie będzie wyglądało, skoro takie rzeczy są wielkà niewiadomą to jednak coś jednak zostało spierdolone skoro trwa budowa, i tak oczywiste rzeczy nie są podane do publicznej wiadomości.
Nie wszystko można zwalić na ,,wrogów” jest to wygodne, ale nie do końca zgodne z prawdą.

A przkeaz z ratusza jest taki,, zamknąć mordy, nie pytać, nie pyskować, podkulić ogony i potulnie czekać a w trakcie oczekawiania merdajcie ogonkami z radości że się buduje.
A Jak nam się zachce to pokażemy jak nie to nie pokażemy.”

Nie dziw się więc ludziom że pytają. Pytają bo mają prawo. W końcu to za nasze pieniądze jest budowane.
Odrobine pokory i zrozumienia się należy. To nie jest tak że oczekiwania są wielki, prosty rysuneczek i by stykło.
_________________
Mam fatalne maniery
Koszmarne mam zwyczaje
Lecz kiedy grają tego kraju hymn
To ciągle jeszcze wstaje
Ostatnio zmieniony przez rudeboyz Czw Paź 28, 2021 10:24, w całości zmieniany 1 raz  
[Profil] [PM]
 
 
Kilinskiego 47


Dołączył: 08 Mar 2008
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Czw Paź 28, 2021 10:12    [Cytuj]

To jak tak sprawa wygląda, to powiedz od razu, ze nie będzie oficjalnej prezentacji projektu, bo pisowcy rzucają kłody pod nogi, a zwodzicie ludzi, że jeszcze tydzień, albo dwa i tak w kółko. Każdy tutaj to zrozumie, bo też wszystkim nam zależy na stadionie.

Natomiast jeśli zawiść i upór pisowców żeby tę inwestycję storpedowac wszelkimi dostępnymi sposobami jest faktycznie tak wielki jak piszesz, to czarno to widzę, bo nie mam wątpliwości że wszystkie służby, inspekcje i kontrole w naszym kraju chodzą na pasku jedynej słusznej partii...
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
www.megachem.pl

Dołączył: 12 Lis 2008
Wysłany: Czw Paź 28, 2021 12:05    [Cytuj]

Najpierw kwestie formalne, uprawomocnienia decyzji, potem show. Wszystko musi być zamknięte na ostatni guzik i czy potrwa to miesiąc krócej czy dłużej, to nie ma to żadnego znaczenia. Dla mnie najważniejsze jest zminimalizowanie ryzyka i jak najszybsze powstanie stadionu. Decyzje kierunkowe, o których mówił publicznie PLH zostały podjęte, teraz żeby słowo stało się ciałem i dopinane są formalności. Możecie się wściekać i przeklinać, że nie ma wizualizacji upublicznionej, ale pamiętam jak Ryszard Nowak mówił, że w lutym zagramy na nowy stadionie- nie zagraliśmy.
_________________
Patologia sektor C.
[Profil] [PM] [WWW]
 
 
miras1983

Dołączył: 12 Cze 2009

Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: Czw Paź 28, 2021 17:50    [Cytuj]

Jakie show ? Do końca p.Bochenek mówił że pokarze projekt i co dalej z miejscami niema projektu zero info i nie wiadomo kiedy będziemy grać u siebie mydlenie oczow
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
arek88

Dołączył: 19 Paź 2011
Wysłany: Czw Paź 28, 2021 21:08    [Cytuj]

www.megachem.pl napisał/a:
To nie jest budowa kiosku ruchu, tylko największa inwestycja w mieście od wielu wielu lat- przebije nawet Park Strzelecki kwotowo. Do tego grupę której marzy się żeby nam się nie udało z potężnymi możliwościami machiny administracyjnej i układem z Warszawy, dlatego jakoś w nosie mam czy będzie wizualizacja pokazana publicznie, czy nie, czy informacja oficjalna trafi w listopadzie, czy w grudniu. Dla mnie najważniejsze jest, żeby stadion powstał w terminie i żeby nie udało się go zablokować. Wykonawca i tak mocno wyprzedza harmonogram robót.


Jak ktoś to łyka to pozdrawiam cieplutko. A na tym forum tez lepiej milczeć niż logicznie się wypowiadać. Ważne ze budują i powinno się udać. Wiec reszta morda. Płacz ze przeciwny obóz chce zle. Pierwsze spotkanie z polityka? Nieważne jak, ważne ze będzie, ale ze ktoś pyta to ch*j i wróg. Śmiech.
_________________
Oddaj lepiej pokłon dla zwycięskiej SANDECJI!
Dla ludzi, którzy honor stawiają ponad wszystko.
[Profil] [PM]
   
 
jacek55


Dołączył: 18 Maj 2009
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: Czw Paź 28, 2021 21:13    [Cytuj]

Panowie wystarczy zapytać pracowników budujących stadion i będzie wszystko jasne dlaczego takie spowolninie prac....
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
SilverCommander


Dołączył: 04 Maj 2009
Wysłany: Czw Paź 28, 2021 22:51    [Cytuj]

jacek55 napisał/a:
Panowie wystarczy zapytać pracowników budujących stadion i będzie wszystko jasne dlaczego takie spowolninie prac....

Rozumiem, że Pan zapytał, zna powód więc w takim razie co stoi na przeszkodzie, żeby podzielić się z innymi osobami taką informacją na forum?.
[Profil] [PM]
 
 
andrew24

Dołączył: 22 Paź 2021
Wysłany: Pią Paź 29, 2021 13:03   Stadion Sandecji [Cytuj]

Co z obiecaną do końca października wizualicją stadionu?
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Kilinskiego 47


Dołączył: 08 Mar 2008
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Pią Paź 29, 2021 14:27    [Cytuj]

^^
A przeczytałeś dwie ostatnie strony tego wątku?

Wizualizacji nie ma i szybko nie będzie. I ciesz sie, że w ogóle budują (tzn. teraz nie budują, ale nie czepiajmy się tak nieistotnych szczegółów;) )
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
andrew24

Dołączył: 22 Paź 2021
Wysłany: Pią Paź 29, 2021 15:02   Stadion Sandecji [Cytuj]

Czemu od kilku tygodni prawie nic się nie dzieje na placu budowy i kiedy zaczną budować trybuny?
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
wiatr

Dołączył: 19 Lut 2017
Wysłany: Pią Paź 29, 2021 16:06    [Cytuj]

Pisze wyżej, że o to trzeba pytać robotników na stadionie.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
jacek55


Dołączył: 18 Maj 2009
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: Pią Paź 29, 2021 18:03    [Cytuj]

Panowie nie jestem uprawniony aby publicznie opowiadać co w prywatnych rozmowach ,mówią pracownicy firmy budującej stadion, ale nie wygląda to dobrze....
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » WALCZYMY O STADION! » Stadion Sandecji
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.24 sekundy. Zapytań do SQL: 26