Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: internacionale
Czw Gru 28, 2017 21:16
Stadion Sandecji
Autor Wiadomość
Michal1910

Dołączył: 09 Cze 2020
Wysłany: Sro Lip 06, 2022 15:09    [Cytuj]

"...z moich obserwacji wynika, że i tak posuwają się w zadowalającym tempie." hahahahaha
Jeśli według wiceprezydenta Bochenka obecne tempo prac jest zadowalające to jest to śmiech na sali i mówiąc o październiku w kontekście oddania głownej trybuny od ul. Kilińskiego to chyba miał na myśli pażdziernik 2023.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
SilverCommander


Dołączył: 04 Maj 2009
Wysłany: Sro Lip 06, 2022 15:57    [Cytuj]

Michal1910 napisał/a:
"...z moich obserwacji wynika, że i tak posuwają się w zadowalającym tempie." hahahahaha
Jeśli według wiceprezydenta Bochenka obecne tempo prac jest zadowalające to jest to śmiech na sali i mówiąc o październiku w kontekście oddania głownej trybuny od ul. Kilińskiego to chyba miał na myśli pażdziernik 2023.

Jestem tego samego zdania. Patrząc na razie na "tempo" prac jakim cudem oni chcą wybudować ten budynek klubowy i trybunę w tak krótkim czasie wliczając w to, że przecież też trzeba zrobić całe wykończenie w środku budynku itd. Nie wiem z czego wynika to "szaleńcze" tempo prac ? Może ktoś bardziej obeznany w temacie uświadomi "laików" w budownictwie ;) ... Czy problem leży po stronie braku odpowiedniej ilości pracowników bo są może na innych budowach ?, braku dostępności niezbędnych materiałów ?, czy po prostu nie da się pewnych etapów budowy zrobić szybciej i trzeba czekać?
[Profil] [PM]
 
 
jurikpl

Dołączył: 18 Lut 2017
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Sro Lip 06, 2022 17:46    [Cytuj]

Jedno co jest pewne , to gdyby stosowali prefabrykaty zamówione gotowe w kształcie litery - Z - na siedziska tak jak się buduje wszystkie inne stadiony [ odsyłam na stadiony.net ] to zmontowali by trybune od kamienicy w 3 dni . Widocznie ręczny system jest zdecydowanie tańszy
[Profil] [PM]
 
 
mirek678
mirek678

Dołączył: 13 Cze 2009
Wysłany: Sro Lip 06, 2022 18:10    [Cytuj]

3 miesiące na trybunę A ... przecież to jest nie możliwe do wykonania ... może się mylę i ktoś mnie oświeci ;) ...
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Celti

Dołączył: 08 Lis 2019
Wysłany: Sro Lip 06, 2022 19:07    [Cytuj]

Ja pracuje w budownictwie. Nie ma takiej możliwości żeby do października można było oddać do użytku jakąkolwiek trybunę, a tym bardziej A.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Kilinskiego 47


Dołączył: 08 Mar 2008
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Sro Lip 06, 2022 19:29    [Cytuj]

To oczywiste, że nie będzie żadnych meczów z kibicami przy Kilińskiego w tym roku. Nie rozumiem w jakim celu Bochenek opowiada takie głupoty z tym październikiem. Trzeba powiedzieć sobie jasno, że sukcesem będzie jak stadion będzie ukończony i oddany do użytku na jesień 2023. Osobiście nie mam z tym problemu, że w obecnej sytuacji gramy bez kibiców, nie wiem po co mącić i robić jakieś dziwne nadzieje tym mniej zorientowanym w temacie ludziom ....
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Grzechotnik


Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Sro Lip 06, 2022 19:48    [Cytuj]

Kilinskiego 47 napisał/a:
Nie rozumiem w jakim celu Bochenek opowiada takie głupoty z tym październikiem.


Pewnie mu chodziło o przyszły rok.

Kilinskiego 47 napisał/a:
Trzeba powiedzieć sobie jasno, że sukcesem będzie jak stadion będzie ukończony i oddany do użytku na jesień 2023.


Będzie oddany na jesień 2023 , pamiętajcie , WYBORY SAMORZĄDOWE ! :D
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
KaKaEs1910

Dołączył: 26 Sie 2010
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Czw Lip 07, 2022 00:02    [Cytuj]

10 lat ponad czekaliśmy to wytrzymamy jeszcze rok czy tam półtora i będzie wszystko gotowe

Teraz pozostaje cieszyć się postępami prac. Ktoś kto przejeżdża co dziennie koło stadionu to nie e dziwne że nic nie zauważa z kolei jak ktoś od czasu do czasu rzuci okiem na postępy prac to naprawdę można zauważyć że mimo wszystko coś się dzieje i z tego się należy cieszyć. Finalnie nie jeden klub nam będzie zazdrościł...
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Kmicic


Dołączył: 25 Paź 2010
Wysłany: Czw Lip 07, 2022 08:24    [Cytuj]

19.06.21r. było wbicie łopaty pod kurnik na ok 4500 miejsc. Termin dwa lata. Potem przyklepali 8111 miejsc a termin się nie zmienił. Biorąc pod uwagę jakie dziś mamy pojebane czasy wcale się nie zdziwię jak będzie lekki poślizg. Trzeba czekać i być dobrej myśli bo jadą z koksem i zaczyna to wyglądać.
[Profil] [PM]
 
 
bzyku

Dołączył: 01 Wrz 2011
Wysłany: Czw Lip 07, 2022 11:45    [Cytuj]

Przy obecnej drożyźnie to cud ze jeszcze nie zeszli z placu budowy.
_________________

[Profil] [PM]
 
 
mirek678
mirek678

Dołączył: 13 Cze 2009
Wysłany: Czw Lip 07, 2022 13:03    [Cytuj]

bzyku napisał/a:
Przy obecnej drożyźnie to cud ze jeszcze nie zeszli z placu budowy.


Dokładnie jak skończą za cenę z przetargu to będzie sukces na dzisiejsze czasy za stadion na 8k
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Timador

Dołączył: 08 Mar 2009
Wysłany: Czw Lip 07, 2022 16:19    [Cytuj]

Poślizg na trybunę od Kamienicy jest od marca.
_________________
Kłopotowska husaria gniew swój uwalnia , stale tempa nie zwalnia !!!!!!!!!! JNP
[Profil] [PM]
 
 
Michal1910

Dołączył: 09 Cze 2020
Wysłany: Czw Lip 07, 2022 16:25    [Cytuj]

bzyku napisał/a:
Przy obecnej drożyźnie to cud ze jeszcze nie zeszli z placu budowy.

Nie zwalajmy na ceny materiałów bo podejrzewam, że większość materiałów na budowę głównej trybuny jest już opłacone i zamówione. Tu jest tylko i wyłącznie kwestia dorzucenia większej ilości pracowników, którzy znacznie przyspieszą tempo budowy.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
adriano101999

Dołączył: 10 Cze 2012
Wysłany: Czw Lip 07, 2022 20:34    [Cytuj]

Michal1910 napisał/a:
bzyku napisał/a:
Przy obecnej drożyźnie to cud ze jeszcze nie zeszli z placu budowy.

Nie zwalajmy na ceny materiałów bo podejrzewam, że większość materiałów na budowę głównej trybuny jest już opłacone i zamówione. Tu jest tylko i wyłącznie kwestia dorzucenia większej ilości pracowników, którzy znacznie przyspieszą tempo budowy.



Popieram. Wiadomo trzeba się cieszyć z tego że w koncu doczekamy sie stadionu na miare oczekiwań który przez lata był marzeniem i tylko obietnicami a tutaj można ujrzeć działania . Ja osobiście też mogę zaczekać aż do otwarcia. Ale no to prawda co przedmówca napisał. Powinno tempo prac być szybsze a zwłaszcza wieksza ilość pracowników. Bo przejeżdżając tam codziennie można zaobserwować kilkunastu pracowników. Tam powinno być
conajmniej kilkudzisieciu pracowników tym bardziej że prefabrykanty są betonowane a nie już gotowe.Spokojnie da się to szybciej wybudować. Mam nadzieję że Pan radny czyta to forum i przekaże to Panu prezydentowi sugestie osób z forum by porozmawiał z wykonawca na ten temat. PS moim zdaniem priorytetem powinny być trybuny i zaplecze z szatniami a nie parkingi na których raczej się teraz skupiaja.
_________________
Sądecki Klub to KKS...!
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
nowy74

Dołączył: 19 Lut 2017
Wysłany: Czw Lip 07, 2022 21:07    [Cytuj]

Zgadzam się w 100% z ostatnim zdaniem.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » WALCZYMY O STADION! » Stadion Sandecji
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.24 sekundy. Zapytań do SQL: 25