Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: internacionale
Czw Gru 28, 2017 21:16
Stadion Sandecji
Autor Wiadomość
jacek55


Dołączył: 18 Maj 2009
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: Wto Lut 20, 2018 18:09    [Cytuj]

Szturmowiec a coś ty taki pesymista , Rysiek ma wiele nie spełnionych obietnic wielu dziedzinach ale wie że dalsza ściema może go i jego kolegów drogo kosztować.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
biker_ns

Dołączył: 21 Sty 2009
Wysłany: Wto Lut 20, 2018 18:17    [Cytuj]

DZięki osobom ze Stowarzyszenia za zajęciem się sprawą,gdyby nie Wy mizeria w sprawie stadionu byłaby zupełna.Tak sobie myślę że w tej chwili w rękach kibiców niema żadnych narzędzi do wymuszenia,przyspieszenia budowy stadionu.Można jedynie rozmawiać,przekonywać i wierzyć.
Najbardziej boli i irytuje to że w październiku minie 1,5 roku od momentu gdy było wiadomo że awansujemy.To ewenement na skale całego kraju że tyle trzeba czekać na wbicie łopaty.
Ciekawe czy Nowak zdaje sobie sprawę że błaźni się w oczach całej polski piłkarskiej i nie tylko.
No cóż czekamy dalej......
_________________
>>LUDZIE MĄDRZY CZASEM SIĘ WYGŁUPIAJĄ,LUDZIE GŁUPI ZAWSZE SIĘ WYMĄDRZAJĄ<<
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
radziufan
from cradle to grave


Dołączył: 01 Lis 2004
Wysłany: Wto Lut 20, 2018 18:29    [Cytuj]

biker_ns napisał/a:
.Tak sobie myślę że w tej chwili w rękach kibiców niema żadnych narzędzi do wymuszenia,przyspieszenia budowy stadionu.Można jedynie rozmawiać,przekonywać i wierzyć.....


Cieszę sie ze ktos to w koncu zauważył

Planujemy w najblizszym czasie spotkanie dla zainteresowanych czyms więcej niz tylko krytykowaniem forumowiczow. Na zywo bedziemy mogli podac troche wiecej szczegółów takiego a nie innego obrotu spraw
_________________
1910 - 2010 ...STO LAT HISTORII KTÓRĄ WY TWORZYCIE - BIAŁO-CZARNYCH SERC NIEŚMIERTELNE BICIE!!!
[Profil] [PM]
 
 
SilverCommander


Dołączył: 04 Maj 2009
Wysłany: Wto Lut 20, 2018 18:32    [Cytuj]

Czy to spotkanie (debata) ws. budowy stadionu w piątek jest dalej aktualne ?.
[Profil] [PM]
 
 
radziufan
from cradle to grave


Dołączył: 01 Lis 2004
Wysłany: Wto Lut 20, 2018 18:52    [Cytuj]

Tak, ale termin bedzie inny jednak
_________________
1910 - 2010 ...STO LAT HISTORII KTÓRĄ WY TWORZYCIE - BIAŁO-CZARNYCH SERC NIEŚMIERTELNE BICIE!!!
[Profil] [PM]
 
 
Szturmowiec


Dołączył: 25 Sie 2017
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: Wto Lut 20, 2018 19:46    [Cytuj]

Nie jestem pesymistą, widzę po prostu jak Nowak rzuca kolejnymi obietnicami. Nie tak dawno mówił, że w styczniu i lutym obecny stadion zostanie zrównany z ziemią. Jak jest każdy widzi.

Pytanie do SKS. W jaki sposób klub angażuje się ws. budowy stadionu? SKS może liczyć na wsparcie klubu w tych działaniach?
_________________
"Nacjonalizm, Patriotyzm Europejski, Rewolucja Narodowa, Katolicyzm Wojujący, Solidaryzm Społeczny, Tradycja"
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
rudeboyz

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Wto Lut 20, 2018 20:57    [Cytuj]

Szturmowiec napisał/a:
Nie jestem pesymistą, widzę po prostu jak Nowak rzuca kolejnymi obietnicami. Nie tak dawno mówił, że w styczniu i lutym obecny stadion zostanie zrównany z ziemią. Jak jest każdy widzi.

Pytanie do SKS. W jaki sposób klub angażuje się ws. budowy stadionu? SKS może liczyć na wsparcie klubu w tych działaniach?


No dobrze, każdy z nas wie co mówił, i kiedy to było mówione.Powtarzasz się.
Tylko co w związku z tym proponujesz, czego na dzień dzisiejszy oczekujesz? Co może sensownego Prezydent powiedzieć żeby to Ciebie usatysfakcjonowało?
Dziecięcy upór i tupanie nóżką, I ,,OBIECAŁd, OBIECAŁ" daruj sobie. Bo czasu się nie cofnie.
Powiedz coś sensownego,więc co takiego może powiedzieć?
_________________
Mam fatalne maniery
Koszmarne mam zwyczaje
Lecz kiedy grają tego kraju hymn
To ciągle jeszcze wstaje
[Profil] [PM]
 
 
bo2904

Dołączył: 29 Wrz 2013
Wysłany: Wto Lut 20, 2018 21:03    [Cytuj]

Szacun dla SKS za zaangażowanie.

Jak już wcześniej pisałem budowa stadionu będzie kiełbasą wyborczą na jesień.

Mam pytanko co stoi na przeszkodzie w rozbiórce starego stadionu i przygotowaniu terenu pod budowę, miało być to zrobione styczeń najpóźniej luty tak obiecywał pan Nowak.
Chyba że chodziło mu o 2019r.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
rudeboyz

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Wto Lut 20, 2018 21:09    [Cytuj]

bo2904 napisał/a:
Szacun dla SKS za zaangażowanie.

Jak już wcześniej pisałem budowa stadionu będzie kiełbasą wyborczą na jesień.

Mam pytanko co stoi na przeszkodzie w rozbiórce starego stadionu i przygotowaniu terenu pod budowę, miało być to zrobione styczeń najpóźniej luty tak obiecywał pan Nowak.
Chyba że chodziło mu o 2019r.


Różne wersje chodzą, ale fakt jest taki że to głupi pomysł. Miasto ciężkiego sprzętu nie ma, też by pewnie musieli przetargi rozpisywać, niech rozwala firma która wygra przetarg. tak będzie najprościej i najszybciej.
_________________
Mam fatalne maniery
Koszmarne mam zwyczaje
Lecz kiedy grają tego kraju hymn
To ciągle jeszcze wstaje
[Profil] [PM]
 
 
biker_ns

Dołączył: 21 Sty 2009
Wysłany: Wto Lut 20, 2018 21:17    [Cytuj]

rudeboyz napisał/a:
Szturmowiec napisał/a:
Nie jestem pesymistą, widzę po prostu jak Nowak rzuca kolejnymi obietnicami. Nie tak dawno mówił, że w styczniu i lutym obecny stadion zostanie zrównany z ziemią. Jak jest każdy widzi.

Pytanie do SKS. W jaki sposób klub angażuje się ws. budowy stadionu? SKS może liczyć na wsparcie klubu w tych działaniach?


No dobrze, każdy z nas wie co mówił, i kiedy to było mówione.Powtarzasz się.
Tylko co w związku z tym proponujesz, czego na dzień dzisiejszy oczekujesz? Co może sensownego Prezydent powiedzieć żeby to Ciebie usatysfakcjonowało?
Dziecięcy upór i tupanie nóżką, I ,,OBIECAŁd, OBIECAŁ" daruj sobie. Bo czasu się nie cofnie.
Powiedz coś sensownego,więc co takiego może powiedzieć?


Myślę że każdy z nas chciałby usłyszeć coś takiego:
1 marzec ogłoszenie przetargu
15 kwiecień rozbiórka stadionu
15 czerwiec rozpoczęcie montażu wszystkich przyłączy
15 wrzesień czy październik rozpoczęcie budowy trybun

Tak mniej więcej przedstawiona sytuacja nieco uspokoiłaby ludzi.
Terminy oczywiście zupełnie przykładowe.
W takiej sytuacji moglibyśmy mówić że ktoś rozmawia z nami poważnie.
_________________
>>LUDZIE MĄDRZY CZASEM SIĘ WYGŁUPIAJĄ,LUDZIE GŁUPI ZAWSZE SIĘ WYMĄDRZAJĄ<<
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
www.megachem.pl

Dołączył: 12 Lis 2008
Wysłany: Wto Lut 20, 2018 21:23    [Cytuj]

To może inaczej do końca miesiąca ma być rozpisany przetarg na projekt, potem musi wisieć 40 dni, 10 dni na odwołania, jeśli będą to kolejne 40 dni. To jest pierwszy krok i pierwszy termin. W zależności jak on się potoczy, między czasie kilka kwestii się wyjaśni- jak np. decyzja środowiskowa- teren zalewowy w nowym ministerstwie wodny. Rozbiórka stadionu nie ma sensu- jak polecimy do I ligi, to przykręcamy krzesełka na ABC i gramy z nadzorem infrastrukturalnym budując pozostałe trzy trybuny, po ich wybudowaniu robimy od Kilińskiego. Jeśli się utrzymamy, to Budowę zaczynamy od Kilińskiego, żeby jak najszybciej oddać trybunę na 4500 i żeby można było grać w ESA jak najszybciej w Sączu.
_________________
Patologia sektor C.
[Profil] [PM] [WWW]
 
 
Szturmowiec


Dołączył: 25 Sie 2017
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: Wto Lut 20, 2018 21:34    [Cytuj]

www.megachem.pl napisał/a:
To może inaczej do końca miesiąca ma być rozpisany przetarg na projekt, potem musi wisieć 40 dni, 10 dni na odwołania, jeśli będą to kolejne 40 dni. To jest pierwszy krok i pierwszy termin. W zależności jak on się potoczy, między czasie kilka kwestii się wyjaśni- jak np. decyzja środowiskowa- teren zalewowy w nowym ministerstwie wodny. Rozbiórka stadionu nie ma sensu- jak polecimy do I ligi, to przykręcamy krzesełka na ABC i gramy z nadzorem infrastrukturalnym budując pozostałe trzy trybuny, po ich wybudowaniu robimy od Kilińskiego. Jeśli się utrzymamy, to Budowę zaczynamy od Kilińskiego, żeby jak najszybciej oddać trybunę na 4500 i żeby można było grać w ESA jak najszybciej w Sączu.


Przy założeniu, że stadion miałby być jedną bryłą, a pojemność wynosiłaby 8200 miejsc, trybuna główna na 4500 miejsc nie jest możliwa. Trzymając się tych liczb trzeba mniej więcej liczyć, że pojemność trybuny głównej miałaby ok 2500, wzdłuż rzeki - 3000, a za bramkami po ok 1400.

Co ja bym zrobił? Pomyślałbym o wspólnym skoordynowanym działaniu SKSu z klubem, oraz o podpisaniu z obecnym prezydentem, przyszłymi kandydatami na prezydenta, oraz radnymi listu intencyjnego zobowiązującego do budowy stadionu na tych warunkach o których mówi SKS.

Pomyślałbym też o liście poparcia dla budowy stadionu znanych osób z Nowego Sącza.

To tak na szybko chociaż podejrzewam, że SKS też już to rozważał.
_________________
"Nacjonalizm, Patriotyzm Europejski, Rewolucja Narodowa, Katolicyzm Wojujący, Solidaryzm Społeczny, Tradycja"
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
bo2904

Dołączył: 29 Wrz 2013
Wysłany: Wto Lut 20, 2018 21:53    [Cytuj]

Niech powie coś konkretnego , a nie jak przez 10 lat pier...i to samo w kółko .
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
rudeboyz

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Wto Lut 20, 2018 22:21    [Cytuj]

Szturmowiec napisał/a:
www.megachem.pl napisał/a:
To może inaczej do końca miesiąca ma być rozpisany przetarg na projekt, potem musi wisieć 40 dni, 10 dni na odwołania, jeśli będą to kolejne 40 dni. To jest pierwszy krok i pierwszy termin. W zależności jak on się potoczy, między czasie kilka kwestii się wyjaśni- jak np. decyzja środowiskowa- teren zalewowy w nowym ministerstwie wodny. Rozbiórka stadionu nie ma sensu- jak polecimy do I ligi, to przykręcamy krzesełka na ABC i gramy z nadzorem infrastrukturalnym budując pozostałe trzy trybuny, po ich wybudowaniu robimy od Kilińskiego. Jeśli się utrzymamy, to Budowę zaczynamy od Kilińskiego, żeby jak najszybciej oddać trybunę na 4500 i żeby można było grać w ESA jak najszybciej w Sączu.


Przy założeniu, że stadion miałby być jedną bryłą, a pojemność wynosiłaby 8200 miejsc, trybuna główna na 4500 miejsc nie jest możliwa. Trzymając się tych liczb trzeba mniej więcej liczyć, że pojemność trybuny głównej miałaby ok 2500, wzdłuż rzeki - 3000, a za bramkami po ok 1400.

Co ja bym zrobił? Pomyślałbym o wspólnym skoordynowanym działaniu SKSu z klubem, oraz o podpisaniu z obecnym prezydentem, przyszłymi kandydatami na prezydenta, oraz radnymi listu intencyjnego zobowiązującego do budowy stadionu na tych warunkach o których mówi SKS.

Pomyślałbym też o liście poparcia dla budowy stadionu znanych osób z Nowego Sącza.

To tak na szybko chociaż podejrzewam, że SKS też już to rozważał.


Z klubem nie ma opcji,klub jest miejski, nie ma nawet rozmowy, jak próbowaliśmy rozmawiać o stadionie z prezesem , to rozmowa natuchmiast się urywała.
Co do kandytatów przyszłych, jakich.? Nie ma jeszcze pewnych kandytatów, więc nawet jeśli by była taka opcja to nie ma z kim rozmawiać.
Radni, radni głosowali za kasą na stadion. I tak kordynacje szlag trafił.
Myśleliśmy o liście poparcia, ale nie ma znanych sądeczan którzy by byli wciąż związani z miastem i regionem.
Do biznesmenów lokalnych nam sie po prostu pisac nie chce. Bo wiemy że oni mają to w dupie.
Na chwile obecną wygląda to tak,jest kasa na stadion, jest wola Prezydenta , czekamy na pierwszy przetarg.
_________________
Mam fatalne maniery
Koszmarne mam zwyczaje
Lecz kiedy grają tego kraju hymn
To ciągle jeszcze wstaje
[Profil] [PM]
 
 
jaro. s

Dołączył: 29 Kwi 2009
Wysłany: Wto Lut 20, 2018 22:37    [Cytuj]

anowie. Wszystko pięknie- mamy już kolejny termin wbicia pierwszej łopaty. Popatrzcie co się stało, wszyscy to przyjmują ze zrozumieniem... Jaki ten R. jest cwaniak, polityk pierwszej wody. Tyle rzucanych obietnic, terminów, pewniaków. A tu spotkanie z kibicami, podaje nowy termin, nowe farmazony (uzgodnienia środowiskowe?, przecież to remont- sam tak pielesił), i sprawę ma z głowy, wszyscy zostali już poinformowani, odnośnie zmian w temacie budowy, przebudowy stadionu. Już nawet konferencji prasowej nie będzie musiał zwoływać w tej sprawie i rozmawiać z dziennikarzami, bo po co? Przecież poinformował już kibiców- czyli osoby najbardziej zainteresowane w tej sprawie. Ciekawe co na to Szubryt? Swoją drogą skoro teraz p. R. twierdzi, że będzie stadion na 8200 miejsc, w pełni zadaszony z czterema trybunami, to co za pseoudomatołki pracują w SIM i współpracują z nim, skoro dobitnie mówili, że za 50 mln, można wybudować 2 trybuny w tym jedną krytą.... Chyba ktoś tu kręci
[Profil] [PM]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » WALCZYMY O STADION! » Stadion Sandecji
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.25 sekundy. Zapytań do SQL: 25