Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: internacionale
Nie Wrz 05, 2021 13:25
100-lecie klubu, - pomysły
Autor Wiadomość
internacionale


Dołączył: 05 Paź 2004
Wysłany: Sob Lip 04, 2009 12:11   

Ja kiedyś spotkałem się z koncepcją żeby oprócz flagi z twarzami zasłużonych piłkarzy, zrobić także drugą flagę z twarzami najbardziej zasłużonych kibiców.

Jednak najważniejsze żeby przy wyborze twarzy nie brać pod uwagę tylko osób z ostatniej dekady (lub dwóch). Musimy pamiętać że klub ma 100 lat !
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
 
 
style

Dołączył: 16 Maj 2007
Wysłany: Sob Lip 04, 2009 12:14   

internacionale napisał/a:
Ja kiedyś spotkałem się z koncepcją żeby oprócz flagi z twarzami zasłużonych piłkarzy, zrobić także drugą flagę z twarzami najbardziej zasłużonych kibiców.



oryginalny pomysł
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
biker_ns

Dołączył: 21 Sty 2009
Wysłany: Sob Lip 04, 2009 12:33   

Koncepcja z flagą bardzo dobra i nie patrzmy że to już kiedyś,gdzieś było.Przyjemnie na sercu zrobiłoby się też starym kibicom którzy pamiętają czasy Zabeckiego,Grądziela czy innych, bo piłkarzy z tamtych epok też zabaczyli by na fladze.Można byłoby to oprawić takim motywem że:młyn wykrzykuje imiona i nazwiska piłkarzy z flagi,a cały stadion odpowiada "dziękujemy"po każdym piłkarzu.Skoro w lokomotywę zaczyna się włączać coraz wiecej osób to czemu taki pomysł by miał nie wypalić.Oczywiście rozpatrujmy to tylko jako luzny pomysł.

POZDRAWIAM
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Sekta
PCW-Gang`06


Dołączył: 01 Cze 2007
Wysłany: Sob Lip 04, 2009 12:44   

moim zdaniem kserowanie flagi z piłkarzami to nie jest najlepszy pomysł, czy nie można wymyślić czegoś innego? może będziemy rozgrywać jakiś mecz pokazowy z okazji 100-lecia i wtedy można zrobić oprawę z piłkarzami na materiale i do tego jakiś ładny transparent
_________________

[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Maerqin

Dołączył: 04 Kwi 2009
Wysłany: Sob Lip 04, 2009 13:15   

100 lecie klubu - pomysły

Taki jest temat, wiec kto ma jakies ciekawe wizje niech podaje. Ja zostaje przy swoim. Z projektem u mnie moze byc ciezko bo juz dlugo nie siedzie w ''projektach'' ale pomysl jest.
Aha i jeszcze jedno, 100 lat = 100 rac !!!
Ostatnio zmieniony przez Maerqin Sob Lip 04, 2009 13:26, w całości zmieniany 1 raz  
[Profil] [PM]
 
 
hanys
Oda do Śląskości


Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Sob Lip 04, 2009 13:23   

Nie Jakubie nie potrzeba kolejnej flagi z groznym motywem. bardziej an te 100 lat zrobic cos co sie odbije echem i bedziemy o tym pamietac, a nie flaga ktora raz bedzie wisiec raz nie, bo ktos jej zapomni zabrac itp itd.
_________________
Nas nie obchodzi co o nas myślicie
My się bawimy i was pierdolimy

Śląskości Ty nad poziomy wyfurgnij

Hanys - uokryślyńy czowjeka, kery uod pokolyńůw mjyszko we Ślůnsku a mo śe za Ślůnzoka. Czynsto Hanys to je tyż Ślůnzok, kery mjyszko poza grańicůma Ślůnska. Pojyńće Hanys uobmyślili Poloki a wźyno śe uod mjymjeckigo mjůna Hans, co mjało uoznaczać, iże Ślůnzoki sům Mjymcůma. Mjało być uůne uobraźliwe, nale przijino śe skiż podkryślyńo uodrymbnośće Hanysůw.
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
   
 
sz3ur

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Sob Lip 04, 2009 14:59   

to zróbic sektorówke z jakims haslem ktore musi byc jednak sensowne i wszyscy ubrani w bialych koszulkach i w momencie wznoszenia przebrac koszulke na czarna,efekt żywy, choc pewien klub juz taki pomysl realizowal:)))))))))))))))))))))))))0
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
style

Dołączył: 16 Maj 2007
Wysłany: Sob Lip 04, 2009 15:20   

sz3ur napisał/a:
to zróbic sektorówke z jakims haslem ktore musi byc jednak sensowne i wszyscy ubrani w bialych koszulkach i w momencie wznoszenia przebrac koszulke na czarna,efekt żywy, choc pewien klub juz taki pomysl realizowal:)))))))))))))))))))))))))0



niezbyt widzi mi sie przebieranie podczas wznoszenia sektorowki, aczkolwiek sektorowka to dobry pomysł.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
sandeczanin

Dołączył: 28 Mar 2009
Wysłany: Sob Lip 04, 2009 16:17   

Moim zdaniem pomysł z flagą jest niezły...tylko nie wiem czy akurat 10 zawodników to odpowiednia liczba (skłaniałbym się do 7 plus 8 bez twarzy). Jeśli ktoś mówi o kserowaniu...czy np flaga Widzewa "You'll never walk alone" jest kserem piosenki śpiewanej przez Liverpool czy Celtic?? Jest wiele flag, haseł które używa kilka ekip...i teraz tyle "tego" jest że naprawdę ciężko coś (jak niektórzy piszą nieskserowanego) wymyślić. Temat o pomysłach...ale dla wielu każdy pomysł należy od razu zgnoić i zniszczyć...tacy cwani...proszę bardzo jak sam temat mówi podajcie swoje pomysł...

Moim zdaniem fajnym pomysłem byłoby wydanie gadżetów z okazji 100 lecia (koszulki, szaliki itp.)

A tak na marginesie moim zdaniem na fladze mogliby znaleźć się Jano i Stasiu z tych mniej odległych czasów...z tych bardziej niestety należałoby zapytać kogoś starszego ..

Sączersi....dodają skrzydeł...pozdro:D
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
polak_ns

Dołączył: 25 Wrz 2007
Wysłany: Sob Lip 04, 2009 16:18   

sz3ur napisał/a:
to zróbic sektorówke z jakims haslem ktore musi byc jednak sensowne i wszyscy ubrani w bialych koszulkach i w momencie wznoszenia przebrac koszulke na czarna,efekt żywy, choc pewien klub juz taki pomysl realizowal:)))))))))))))))))))))))))0


Chodzi ci o to co zrobił Falubaz w Gorzowie ?

Jak tak efekt był bardzo dobry.
[Profil] [PM]
 
 
ERNESTO

Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Sob Lip 04, 2009 16:57   

sandeczanin napisał/a:
A tak na marginesie moim zdaniem na fladze mogliby znaleźć się Jano i Stasiu z tych mniej odległych czasów...z tych bardziej niestety należałoby zapytać kogoś starszego ..


Stasiu ... jasne, poniekad ikona Sandecji ... DZIS

a co z Tadeuszem Kantorem czy Wieslawem Spieglem ?

Pzdr
[Profil] [PM]
 
 
sandeczanin

Dołączył: 28 Mar 2009
Wysłany: Sob Lip 04, 2009 17:16   

Cytat:
Stasiu ... jasne, poniekad ikona Sandecji ... DZIS

a co z Tadeuszem Kantorem czy Wieslawem Spieglem ?

Pzdr


Dlatego napisałem że nie jestem "kompetentny" jeżeli chodzi o starsze czasy...ale na pewno Ci 2 panowie zaproponowani przez Ciebie mogliby i zasługują Jest wielu dlatego myślę że dobrze by było zrobić taką liste 20 i z nich wybrać jeśli by to było 10 osób to powiedzmy że dla każdej dekady po 1 (choć wiem że z czasów początkowych dla klubu byłoby to ciężkie). Albo tak ze z 3 do czasu II Wojny Światowej a resztę już po niej...
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
internacionale


Dołączył: 05 Paź 2004
Wysłany: Sob Lip 04, 2009 17:27   

Propozycja z mojej strony. Jako że do świętowania obchodów jest jeszcze bardzo dużo czasu a wyróżnienie np. 10 najbardziej zasłużonych piłkarzy byłoby fajnym akcentem z naszej strony (w jakiej formie to jeszcze nie wiadomo), proszę w tym miejscu aby każdy kto chciałby zgłosić kandydata niech wpisze imię i nazwisko oraz przedstawi którkie uzasadnienie swojego wyboru. Za kilka miesięcy można by przeprowadzić ankietę i wybrać tych 10 "najlepszych". Ot tak ode mnie....
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
 
 
ERNESTO

Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Sob Lip 04, 2009 17:57   

zeby skompletowac liste bramkarzy: Artur Sejud. W koncu to za jego czasow dwukrotnie bylismy w 2 lidze ;)
[Profil] [PM]
 
 
sz3ur

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Sob Lip 04, 2009 21:11   

polak_ns napisał/a:
sz3ur napisał/a:
to zróbic sektorówke z jakims haslem ktore musi byc jednak sensowne i wszyscy ubrani w bialych koszulkach i w momencie wznoszenia przebrac koszulke na czarna,efekt żywy, choc pewien klub juz taki pomysl realizowal:)))))))))))))))))))))))))0


Chodzi ci o to co zrobił Falubaz w Gorzowie ?

Jak tak efekt był bardzo dobry.


dokładnie to miałem na myśli:)))
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Archiwum » Sekcja Turystyczno - Historyczna » 100-lecie klubu, - pomysły
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 25