Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: internacionale
Nie Wrz 05, 2021 13:25
100-lecie klubu, - pomysły
Autor Wiadomość
Fani Bianconeri
KKS SANDECJA

Dołączył: 12 Mar 2008
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Wto Gru 08, 2009 10:30   

Ja tez jestem za zorganizowaniem turnieju :) A co do oprawy to proponuje kartoniade na caly sektor F z jakim fajnym transparetem a potem takiej samej wielkosci sektorowka:)
_________________
Hej Hej Sandecja
[Profil] [PM] [E-mail]
   
 
Fani Bianconeri
KKS SANDECJA

Dołączył: 12 Mar 2008
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Wto Gru 08, 2009 10:31   

no i 100 rac oczywiscie:)
_________________
Hej Hej Sandecja
[Profil] [PM] [E-mail]
   
 
ERNESTO

Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Wto Gru 08, 2009 12:23   

Fani Bianconeri - rozumiem, ze Ty sam fundujesz z 10 ?

Koszt jednej to 18 pln x 100 to jedyne 1800 pln ...

Edit: Nie mowie, ze nierealne ... tylko jesli dla kogos 100 rac jest "oczywiste" to mam nadzieje, ze taka osoba wydatnie sie przyczyni do oprawy, ktora sama proponuje
[Profil] [PM]
 
 
Gość

Wysłany: Wto Gru 08, 2009 12:50   

to moze zorganizowac jakas zbiorke..na forum jest wiecej chyba osob niz 100 ja sam na pewno bym 1 taka race ufundowal i mysle ze wiecej osob tez by bylo sklonnych..taki luzny moj pomysl tylko
 
 
TERRORYSTA
BO TAK!

Dołączył: 13 Wrz 2009
Wysłany: Wto Gru 08, 2009 13:15   

TROCHĘ NIE W TEMACIE, ALE BARDZIEJ ORGANIZACYJNIE - WYŁĄCOZNA ZOSTAŁĄ MOZLIWOŚC PISANIA PRZEZ OSOBY NIE ZAREJESTROWANE.

ZBYT POWAŻNY TEMAT ...

PS. W WIADOMOŚCI POWYŻEJ NIE BYŁO NIC ZŁEGO ABSOLUTNIE ALE LEPIEJ NA PRZYSZŁOŚĆ DMUCHAĆ NA ZIMNE;)
_________________
SILENCE! - I'LL KILL YOUR SPAM!
[Profil] [PM]
 
 
Masahiko

Dołączył: 20 Kwi 2006
Wysłany: Wto Gru 08, 2009 17:10   

Proponuję go również odciąć od możliwości przeglądania bez rejestracji, a nawet o ile istnieje możliwość z limitem postów napisanym przez danego użytkownika :)
_________________
"Mówi się, że każdy, kto daje ludziom złudzenie, że myślą, będzie przez nich kochany, każdy zaś, kto rzeczywiście sprowokuje ich do myślenia, zostanie znienawidzony" - Glenn Tinder
[Profil] [PM]
 
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Wto Gru 08, 2009 17:57   

Myślisz, że będą kraść pomysły??:)
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Busta

Dołączył: 05 Cze 2009
Wysłany: Wto Gru 08, 2009 18:13   

Co do rac bardzo fajny pomysł, dobrze zaprezentowana pirotechnika dostarcza niesamowitych wrażeń ale jak napisał wyżej ERNESTO trochę ta przyjemność kosztuje więc bez zbiórki i hojnych sponsorów nie ma co liczyć na konkretne racowisko, a przecież pasuje zrobić jeszcze jakąś sektorówkę czy kartoniadę. Tak więc jest na co zbierać a przecież to będzie jednorazowa oprawa na 100 lecie a gdzie jeszcze kasa na oprawy na mecze ligowe takie jak z Górnikiem, Widzewem czy Pogonią.
Moim zdaniem dobrym pomysłem będzie uruchomienie całkowicie osobnej zbiórki której celem będzie zbieranie pieniędzy wyłącznie na obchody setnych urodzin. Co jakiś czas osoba odpowiedzialna za finanse mogła by podawać do szerszej informacji ile na chwile obecną udało się zebrać pieniędzy. Myślę że to bardziej mobilizowało by ludzi.

A poza tym wszystkim piękna flaga którą moglibyśmy wywieszać przez cały 2010 rok.
_________________
Pasiaste Serce Mam
[Profil] [PM]
 
 
Masahiko

Dołączył: 20 Kwi 2006
Wysłany: Wto Gru 08, 2009 18:33   

Bianconeri napisał/a:
Myślisz, że będą kraść pomysły??:)


Ha, żeby tylko!! Może znak wodny na nich zrobimy :>
_________________
"Mówi się, że każdy, kto daje ludziom złudzenie, że myślą, będzie przez nich kochany, każdy zaś, kto rzeczywiście sprowokuje ich do myślenia, zostanie znienawidzony" - Glenn Tinder
[Profil] [PM]
 
 
ERNESTO

Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Wto Gru 08, 2009 18:43   

Stowarzyszenie Kibiców Sandecji
Skrytka pocztowa 3
33-305 Nowy Sącz 7

NR KONTA: 77 1940 1076 3042 1936 0000 0000
LUKAS Bank w Nowym Sączu

Moze jakis konkretny dopisek: np. "100lecie" czy cus ...


Mozna prosic kontakt na prv kogos z YG kto zajmuje sie piro ?
[Profil] [PM]
 
 
Maerqin

Dołączył: 04 Kwi 2009
Wysłany: Pią Gru 11, 2009 14:38   

Dla mnie 100 rac jest tak samo oczywiste jak to, ze dzisiaj jest piatek. Nie wyobrazam sobie zeby 100 osob raz na 100 lat nie mialo 18 zlotych!!!
_________________
> AGAINST MOD€RN FOOTBALL <
[Profil] [PM]
 
 
grubas_KKS
Globetrotter

Dołączył: 25 Gru 2004
Wysłany: Pią Gru 11, 2009 17:45   

Ja tam mogę zakupić na swój koszt 10 rac sam... ale nie wiem czy to dobry pomysł bo później nie jaki Wrona będzie pier.dolił kocopoły że "pseudokibice' Sandecji zjebali obchody 100-lecia klubu odpalając 100 rac :D
_________________
...::: Futbol Club Barcelona :::..
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
radziufan
from cradle to grave


Dołączył: 01 Lis 2004
Wysłany: Pią Gru 11, 2009 18:38   

100 rac na pewno bardzo fajny pomysl ale musi byc zrobione w porozumieniu z klubem zeby nie bylo jakiejs kary no ale to jest do zrobienia i Stowarzyszenie na pewno o tym pomysle bedzie pamietalo
Pomyslow ogolnie jest wiele a konkretnie co sie uda zorganiozowac okaze sie juz niebawem....
_________________
1910 - 2010 ...STO LAT HISTORII KTÓRĄ WY TWORZYCIE - BIAŁO-CZARNYCH SERC NIEŚMIERTELNE BICIE!!!
[Profil] [PM]
 
 
hanys
Oda do Śląskości


Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Pią Gru 11, 2009 19:47   

Radek jak race beda odpalone na obchodzach a nie na meczu ligowym to jak ma byc kara?? za co?? o to sie nie musisz martwic
_________________
Nas nie obchodzi co o nas myślicie
My się bawimy i was pierdolimy

Śląskości Ty nad poziomy wyfurgnij

Hanys - uokryślyńy czowjeka, kery uod pokolyńůw mjyszko we Ślůnsku a mo śe za Ślůnzoka. Czynsto Hanys to je tyż Ślůnzok, kery mjyszko poza grańicůma Ślůnska. Pojyńće Hanys uobmyślili Poloki a wźyno śe uod mjymjeckigo mjůna Hans, co mjało uoznaczać, iże Ślůnzoki sům Mjymcůma. Mjało być uůne uobraźliwe, nale przijino śe skiż podkryślyńo uodrymbnośće Hanysůw.
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
   
 
ERNESTO

Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Pią Gru 11, 2009 19:54   

grubas 10, ja dorzucam 10 ... mamy juz 20 ... czekamy na 80
[Profil] [PM]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Archiwum » Sekcja Turystyczno - Historyczna » 100-lecie klubu, - pomysły
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 25