Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: internacionale
Nie Wrz 05, 2021 13:25
100-lecie klubu, - pomysły
Autor Wiadomość
arkoniusz


Dołączył: 01 Lut 2009
Wysłany: Sob Lip 04, 2009 23:59   

Ja proponuje Stefana Barana, ponieważ strzelił najwiecej bramek dla Sandecji (371 bramek)
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Bzymcio


Dołączył: 24 Cze 2008
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Nie Lip 05, 2009 11:55   

sz3ur napisał/a:
to zróbic sektorówke z jakims haslem ktore musi byc jednak sensowne i wszyscy ubrani w bialych koszulkach i w momencie wznoszenia przebrac koszulke na czarna,efekt żywy, choc pewien klub juz taki pomysl realizowal:)))))))))))))))))))))))))0



podobną akcję zrobiła Arka na derbach Trójmiasta
http://www.youtube.com/wa...feature=related

Myślę, że pomysły sektorówki trudny do zrealizowania. Ludzi na pewno będzie bardzo dużo, co za tym idzie młyn urośnie do sporych rozmiarów, nie wiem czy uda się tak rozgłosić tą informacje żeby każdy miał przy sobie drugą koszulkę.

Co do pomysłu z twarzami osób zasłużonych dla klubu to jestem za. Jednak jest to subiektywna kwestia, każdy może mieć inne zdanie na temat kto powinien znaleźć się na fanie.
_________________
(: SANDECJA :)
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
sz3ur

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Nie Lip 05, 2009 12:18   

koszt czarnej zwykłej koszulki ok3-4zł:))))))))) tylko czy udałoby sie to rozgłosić wsrod fanów to nie wiem
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
RydzSmigly


Dołączył: 01 Lis 2004
Wysłany: Nie Lip 05, 2009 13:55   

Jeśli chodzi o propozycję to z tego co czytałem Samuel Kippel był jednym z czołowych i zasłużonych piłkarzy tuż przed II wojną światową.
_________________
1910
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
ERNESTO

Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Nie Lip 05, 2009 14:35   

Jeszcze proponuje zastanowic sie skad wezmiemy te zdjecia :)
[Profil] [PM]
 
 
sandeczanin

Dołączył: 28 Mar 2009
Wysłany: Nie Lip 05, 2009 15:02   

no dokładnie...problem byłby ze zdjęciami...ale może jakby ktoś w klubie dobrze poszukał to by coś się znalazło....chyba dawniej były jakieś karty zgłoszeniowe czy coś takiego:P
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Pulo
[Usunięty]

Wysłany: Nie Lip 05, 2009 20:40   

Jakto skąd z naszej klasy ;)
 
 
spdr
STREET ROCKIN'

Dołączył: 01 Paź 2006
Wysłany: Pon Lip 06, 2009 10:54   

a może zamiast flagi wydrukować zdjęcia wielkoformatowe (2x2 m) Tych zasłużonych dla Sandecji ludzi i w jakiś sensowny umieścić je na stadionie- ozdobiły by stadion a przy tym uhonorowano by w szczególny sposób - taka galeria sław KKS
to tylko jeden z pomysłów
_________________
jesteśmy otoczeni???
to wspaniale !!!
możemy atakować we wszystkich kierunkach !!!
[Profil] [PM]
 
 
GoToSleep
..::KKS SANDECJA::..


Dołączył: 08 Maj 2009
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Pon Lip 06, 2009 23:33   

pomysł ze zdjęciami też nie jest głupi ale podoba mi się pomysł sektorówki tak jak to arka robila :))
_________________

[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
kamilyes

Dołączył: 26 Sty 2009
Wysłany: Wto Lip 07, 2009 07:07   

no tak dobry ten pomysł ze zdjęciami.
[Profil] [PM]
 
 
Felek

Dołączył: 26 Wrz 2007
Wysłany: Wto Lip 07, 2009 10:35   

Pomysły bardzo mi się podobają. Dodam jedynie, że przy projektach można wykorzystać jeszcze np. kontur panoramy miasta (chociażby od strony stadionu - stare miasto z wierzami wyglada pieknie) albo historyczne herby klubu (w pamięci kolacze mi pare ich odmian).
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
moru

Dołączył: 01 Lut 2009
Wysłany: Wto Lip 07, 2009 10:41   

100 lecie klubu to wyjątkowa okazja dlatego trzeba się pokusić o specjalną oprawę. Zaznaczam że jest to luźna propozycja, być może głupia lub nierealna (na pewno trudna do realizacji) aczkolwiek efektowna i godna jubileuszu ;]
http://www.youtube.com/wa...feature=related

oczywiście wszystko w biało-czarnych barwach ;) A na płocie powiesić flagę mniej więcej tej wielkości co w przypadku tej oprawy
http://i39.tinypic.com/343i17c.jpg z hasłem w stylu :
1910 - 2010 STO LAT HISTORII KTÓRĄ (WY) TWORZY(CIE) - BIAŁO-CZARNYCH SERC NIEŚMIERTELNE BICIE!!!
(szybki plagiacik od radziufana xD )

Trybuny na naszym stadionie są niestety stosunkowo niskie, wydaję się wiec że efekt byłby ciekawy tylko wtedy gdyby oprawa objęła całą trybunę od strony kamienicy. Dodatkowo akcja dość kosztowna puszka musiała by parę razy solidnie się wypełnić aby myśleć o realizacji czegoś w tym stylu
[Profil] [PM]
 
 
SączerS
Sector 17


Dołączył: 27 Mar 2007
Wysłany: Wto Lip 07, 2009 10:54   

kartoniady na naszym stadionie chyba nie wyjdą poprawnie bo mamy niskie trybuny
[Profil] [PM]
 
 
Maerqin

Dołączył: 04 Kwi 2009
Wysłany: Wto Lip 07, 2009 12:01   

moru napisał/a:
100 lecie klubu to wyjątkowa okazja dlatego trzeba się pokusić o specjalną oprawę. Zaznaczam że jest to luźna propozycja, być może głupia lub nierealna (na pewno trudna do realizacji) aczkolwiek efektowna i godna jubileuszu ;]
http://www.youtube.com/wa...feature=related

oczywiście wszystko w biało-czarnych barwach ;) A na płocie powiesić flagę mniej więcej tej wielkości co w przypadku tej oprawy
http://i39.tinypic.com/343i17c.jpg z hasłem w stylu :
1910 - 2010 STO LAT HISTORII KTÓRĄ (WY) TWORZY(CIE) - BIAŁO-CZARNYCH SERC NIEŚMIERTELNE BICIE!!!
(szybki plagiacik od radziufana xD )

Trybuny na naszym stadionie są niestety stosunkowo niskie, wydaję się wiec że efekt byłby ciekawy tylko wtedy gdyby oprawa objęła całą trybunę od strony kamienicy. Dodatkowo akcja dość kosztowna puszka musiała by parę razy solidnie się wypełnić aby myśleć o realizacji czegoś w tym stylu

Pomysl calkiem fajny, dorzucilbym jeszcze te 100 rac:) A jesli chodzi o koszty to moze i sam klub by dolozyl pare zlotych jakby sie przedstawilo im w odpowiednim czasie co chcemy zrobic przy okazji obchodzenia 100-lecia. Mysle ze spodobalby sie im pomysl (jakikolwiek on w koncu bedzie) i nie stwarzaliby problemow wiec nie wszystko szlo by z kieszeni kibicow...
SączerS napisał/a:
kartoniady na naszym stadionie chyba nie wyjdą poprawnie bo mamy niskie trybuny

Jesli chodzi o taka kartoniade jak na tym filmie to jest bardzo proste, musi tylko ktos tym ''pokierowac''.
[Profil] [PM]
 
 
GoToSleep
..::KKS SANDECJA::..


Dołączył: 08 Maj 2009
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Wto Lip 07, 2009 12:24   

pomysł moim zdaniem jak najbardziej do zrealizowania :))
a co do pokierowania napewno zajęli by się tym nasi młynowi :D
_________________

[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Archiwum » Sekcja Turystyczno - Historyczna » 100-lecie klubu, - pomysły
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 26