Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: internacionale
Nie Wrz 05, 2021 13:25
100-lecie klubu, - pomysły
Autor Wiadomość
Grzesiek_91

Dołączył: 20 Maj 2008
Wysłany: Nie Wrz 27, 2009 16:22   

Raffio napisał/a:
koło SP20 na ogrodzeniu od strony osiedla są wolne miejsca do malowania :)


Już zajęte;)
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Maerqin

Dołączył: 04 Kwi 2009
Wysłany: Nie Wrz 27, 2009 17:01   

To(graffiti) trzeba zrobic w jakims widocznym miejscu(niekoniecznie z okazji 100-lecia klubu, po prostu zeby bylo) np. na wjezdzie do Nowego Sacza czy na wylocie, zeby wszyscy przejezdzajacy przez nasze miasto wiedzieli kto tu rzadzi:) Powinno byc ich kilka w roznych widocznych miejscach w Saczu. I zeby byl to po prostu zwykly, duzy napis a nie graffiti nie do odczytania. Z pewnoscia chlopaki co maluja zgodzili by sie to zrobic, trzeba by tylko kupic im puchy.
_________________
> AGAINST MOD€RN FOOTBALL <
[Profil] [PM]
 
 
Raffio
Raffio


Dołączył: 07 Wrz 2009
Wysłany: Nie Wrz 27, 2009 17:09   

Grzesiek_91 jak ty tam malujesz to mógłbyś namalować takie graffiti xD
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
VTR
0-22

Dołączył: 04 Maj 2008
Wysłany: Nie Wrz 27, 2009 17:18   

Podoba mi sie tez akcja Korony - "Oddaj ściane w dobrym stanie" ;)
Wiecej info tutaj:
http://forum.mks-korona-k...pic.php?p=99433

Mysle ze i taka akcje mozna by u nas zorganizowac, zwlaszcza ze miejsc pod malowanie u nas jest pod dostatkiem :) Mozna by np. raz na jakis czas jedna zbiorke do puszek przeznaczyc na takiego legala w ktoryms miejscu w miescie.
_________________
SANDECJA & POLONIA
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Busta

Dołączył: 05 Cze 2009
Wysłany: Nie Wrz 27, 2009 19:17   

Na nowej biedronce przy Sucharskiego jest ściana na której zmieści się napis jak i herb. Jedyny problem to to że są nikłe szanse by zrobić to legalnie ale miejsce super. Klienci, ludzie z całego osiedla czekający na autobus jaki i ludzie przejeżdżający ulicą. Jeśli znajdzie się jakiś odważny to chętnie dołożę się na puszki. Mam nadzieje że nie posądzą mnie za nakłanianie do wandalizmu heh. Pozdro
_________________
Pasiaste Serce Mam
[Profil] [PM]
 
 
VTR
0-22

Dołączył: 04 Maj 2008
Wysłany: Nie Wrz 27, 2009 19:33   

Zawsze mozna zapytac :P A moze jakims cudem uda sie dostac zezwolenie? :) O ile sie dobrze orientuje to mimo wszystko graf w tamtym miejscu bylby nietrwaly, glownie ze wzgledu na farbe jaka jest biedronka pomalowana, a co za tym idzie bedzie ona za rok, moze nawet wczesniej odpadac.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Owca
Nabijacz postów


Dołączył: 09 Paź 2004
Wysłany: Nie Wrz 27, 2009 20:24   

Ja z kolei uważam że skoro można wpłacać pieniądze na konto Stowarzyszenia, to osoby które postulują za taką akcją malowania grafów, oczywiście w legalnych miejscach, mogą śmiało wpłacać jakieś "grosze" z dopiskiem np. malowanie ścian lub coś w tym stylu. Mile widziane będą również informacje + zdjęcia "zaklepanych" ścian, w przypadku gdy jakaś sensowna kwota się uzbiera i będzie można działać.

Jeśli chodzi o zbieranie pieniędzy do puszek przy okazji meczów, to nie jest to dobry pomysł, ponieważ przed nami 2 ważne mecze (jeden po drugim) na które Ultrasi będą szykować jakąś niespodziankę. Mam na myśli mecze z KSZO i GKS Katowice, a jak każdy czytający forum wie, koszt jednej sensownej oprawy to ponad 1.000 zł..

Pozdrawiam
_________________
Chłopaczyny których nie licze a na których licze.. YG'04

Móżdżku, co będziemy robić dziś w nocy?
To co zawsze Pinky, będziemy opanowywać świat!
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
VTR
0-22

Dołączył: 04 Maj 2008
Wysłany: Pon Wrz 28, 2009 14:42   

Mowilem przede wszystkim o wzorowaniu sie na Koronie. Mysle ze samo naglosnienie ze np. taka inicjatywa bedzie przeprowadzona z podaniem numeru konta stowarzyszenia (np. na glownej stronie) moglo by zaawocowac jakimis przelewami, fajnym pomyslem rowniez byly vlepki cegielki (nie wiem jaka oplacalnosc jest takiej akcji bo nie wiem ile kosztuje produkcja vlepek) opcji jest duzo, a kosztowac sama taka reklama nic raczej nie kosztuje (zwlaszcza dla ultrasow na sandecja.pl ;) ). Co do scian to mysle ze raczej problemow nie bedzie (rowniez w tym wzorowal bym sie na Koronie :D - tj. zlozenie np. wniosku do spoldzielni). Oczywiscie nikogo nie zmuszam do realizacji tego o czym pisze, ale jesli by sie komus chcialo to wystarczy oprzec sie na doswiadczeniu chlopakow z Korony, bo jak widac w linku ktory podalem wychodzi to zajebiscie ;) A i tam byly sytuacje ze ktos sponsorowal calego grafa ;)
_________________
SANDECJA & POLONIA
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Tomko54

Dołączył: 13 Mar 2009
Wysłany: Pon Wrz 28, 2009 15:02   

Co do tej ściany to moim zdaniem można by też sie zwrócić z takim pomysłem do władz miasta, bo w Nowym Sączu jest dużo (niestety) zaniedbanych kamienic, bloków, zwykłych ścian więc może by zgodzili się żeby nam oddać jakąś ściane. Spróbować zawsze można tym bardzie że przecież Prezydent Nowak jest kibicem Sandecji ;].
Ps. I wogóle myśle że jak ktoś ma pisać z nudów jakieś CHWDP to niech napisze Sandecja i będzie git.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Masahiko

Dołączył: 20 Kwi 2006
Wysłany: Pon Wrz 28, 2009 15:11   

Jak coś powstaje z nudów to zazwyczaj jest kiepskiej jakości. Ja tam wolę by tacy nic nie pisali i zajęli się porządną robotą ;) o ściany jednak będzie trudno, ale życzę powodzenia :)
_________________
"Mówi się, że każdy, kto daje ludziom złudzenie, że myślą, będzie przez nich kochany, każdy zaś, kto rzeczywiście sprowokuje ich do myślenia, zostanie znienawidzony" - Glenn Tinder
[Profil] [PM]
 
 
Busta

Dołączył: 05 Cze 2009
Wysłany: Pon Wrz 28, 2009 15:24   

Widzę że pomysł na graffiti cieszy się największym zainteresowaniem. Więc tak sobie pomyślałem że fajnym miejscem były by garaże na ul. Batalionów Chłopskich obok których stoi piekarnia Harnaś, w której w pieczywo zaopatrują się ludzie z osiedla jak i z innych części Sącza tak więc oglądalność była by duża. Myślę że jak by się w odpowiedni sposób porozmawiało z prezesem spółdzielni nie powinno być problemów z wyrażeniem zgody. W końcu dlaczego tylko WP ma mieć fajne garaże. Ale jak wszyscy dobrze wiemy z samych pomysłów nic nie będzie...trzeba działać.
_________________
Pasiaste Serce Mam
[Profil] [PM]
 
 
Tomko54

Dołączył: 13 Mar 2009
Wysłany: Pon Wrz 28, 2009 15:38   

Ja sądze że takie graffiti powinno być jak najwięcej i to nie koniecznie z okazji 100 lecia klubu.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
klipol
=FS=Klipol | PL


Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Pon Wrz 28, 2009 16:30   

Masahiko napisał/a:
Jak coś powstaje z nudów to zazwyczaj jest kiepskiej jakości. Ja tam wolę by tacy nic nie pisali i zajęli się porządną robotą ;)o ściany jednak będzie trudno, ale życzę powodzenia :)


Parę lat temu nie było problemu aby zdobyć pozwolenie od prezesa spółdzielni na WP do pomalowania garaży :)
_________________
Ku Waszej pamięci Żołnierze Wyklęci
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
   
 
Owca
Nabijacz postów


Dołączył: 09 Paź 2004
Wysłany: Pon Wrz 28, 2009 17:17   

Jak już pisałem wcześniej, zbieranie pieniędzy na meczu odpada z powodu dwóch bardzo ważnych meczu u siebie. Obowiązkowo będą oprawy na tych meczach, a one z kolei kosztują..

Wydaje mi się że na sandecja.org był numer konta na który można wpłacać pieniądze. Jak będą uskładane fundusze, to reszta pójdzie z górki.

Pozdro
_________________
Chłopaczyny których nie licze a na których licze.. YG'04

Móżdżku, co będziemy robić dziś w nocy?
To co zawsze Pinky, będziemy opanowywać świat!
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
radziufan
from cradle to grave


Dołączył: 01 Lis 2004
Wysłany: Czw Paź 22, 2009 08:22   

za wybór dziesiątki najwybitniejszych sportowców oraz "złotą" piłkarską jedenastkę obchodzącej w przyszłym roku stulecie istnienia Sandecji zabrał się Dziennik Polski

Na Czytelników, którzy zgłoszą swe propozycje czekają wyjątkowo cenne nagrody: telewizory plazmowe, laptopy, kamery i odtwarzacze DVD, cyfrowe aparaty fotograficzne, karnety na lożę honorową na wszystkie mecze Sandecji w sezonie 2010/11 i inne.

Kupony nadsyłać lub osobiście dostarczać należy do redakcji "Dziennika Nowosądeckiego" (ul. Narutowicza 6, I p.) do końca marca 2010. Wówczas przekonamy się, do kogo z uczestników głosowania uśmiechnie się szczęście przy losowaniu upominków, zaś nazwiska laureatów ogłosimy podczas przewidzianych na czerwiec uroczystości jubileuszowych.
_________________
1910 - 2010 ...STO LAT HISTORII KTÓRĄ WY TWORZYCIE - BIAŁO-CZARNYCH SERC NIEŚMIERTELNE BICIE!!!
[Profil] [PM]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Archiwum » Sekcja Turystyczno - Historyczna » 100-lecie klubu, - pomysły
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.13 sekundy. Zapytań do SQL: 26