Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: internacionale
Nie Wrz 05, 2021 12:25
100-lecie klubu, - pomysły
Autor Wiadomość
radziufan
from cradle to grave


Dołączył: 01 Lis 2004
Wysłany: Pią Lip 03, 2009 07:06   100-lecie klubu, - pomysły

Nie widze takiego tematu a wg mego skromnego zdania trzebaby powoli sie zastanawiac jak mozna uhonorować Naszą Stulatke;)
na pewno bedzie cos organizowane przez klub alle mysle ze my w swoim gronie mozemy tez miec kilka dobrych pomysłow. Więc moze ja zaczne.....

Od dawna chodzil mi po glowie pomysl flagi pamiątkowej ktorej celem byloby uhonorowanie zasłuzonych pilkarzy Sandecji, mozna by stworzyc liste 10 najbardziej zasluzonch (chociaz to oczywiscie ciezkie i raczej subiektywne) i naniesc ich podobizny na flage + hasło "100 lat historii którą Wy tworzycie. Biało - czarnych serc nieśmiertelne bicie"

cos wzorowane na tym

ale to tylko moj pomysl, jeden z wielu o innych moze potem....a jakie sa wasze pomysly?
_________________
1910 - 2010 ...STO LAT HISTORII KTÓRĄ WY TWORZYCIE - BIAŁO-CZARNYCH SERC NIEŚMIERTELNE BICIE!!!
Ostatnio zmieniony przez internacionale Nie Lut 19, 2012 14:08, w całości zmieniany 3 razy  
[Profil] [PM]
 
 
Maerqin

Dołączył: 04 Kwi 2009
Wysłany: Pią Lip 03, 2009 11:22   

Tez myslalem nad nowa, okolicznosciowa flaga wlasnie. Ciezko bedzie znalezc 10 najbardziej zasluzonych twarzy. Nie bylo jakichs specjalnych sukcesow nawet...Wydaje mi sie ze lepsza bylaby taka flaga, ktora wywieszana by byla przez caly sezon, cos jak [ 1910 ... 2010 ] + jakies mocne haslo na niej i pozjawiajace sie w tle wazniejsze daty czy ligi, w ktorych bylismy...
Pozyslow moze byc wiecej oczywiscie. Pozdro
_________________
> AGAINST MOD€RN FOOTBALL <
[Profil] [PM]
 
 
RydzSmigly


Dołączył: 01 Lis 2004
Wysłany: Pią Lip 03, 2009 14:46   

z tym wybraniem 10 piłkarzy to na pewno nie będzie problemu.To ze jakichś znacznych sukcesów nie mieliśmy to nic ni znaczy, tutaj rozpatruje się osoby nie pod względem tego w jakiej lidze wtedy Sandecja grała, tylko ich oddanie wobec klubu i uwierz mi znajdzie się co najmniej drugie tyle osób. Wystarczy tylko poczytać naszą historię klubu ;-). Ja jestem jak najbardziej za co zresztą utrzymuję od kiedy radziufanowi przyszedł ten pomysł do głowy.
Pozdrawiam
_________________
1910
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
hanys
Oda do Śląskości


Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Pią Lip 03, 2009 14:53   

mysle ze moze w koncu stanelibysmy na glowie i zorganizowali turniej o ktorym sie mowi od kilku lat.....
_________________
Nas nie obchodzi co o nas myślicie
My się bawimy i was pierdolimy

Śląskości Ty nad poziomy wyfurgnij

Hanys - uokryślyńy czowjeka, kery uod pokolyńůw mjyszko we Ślůnsku a mo śe za Ślůnzoka. Czynsto Hanys to je tyż Ślůnzok, kery mjyszko poza grańicůma Ślůnska. Pojyńće Hanys uobmyślili Poloki a wźyno śe uod mjymjeckigo mjůna Hans, co mjało uoznaczać, iże Ślůnzoki sům Mjymcůma. Mjało być uůne uobraźliwe, nale przijino śe skiż podkryślyńo uodrymbnośće Hanysůw.
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
   
 
Masahiko

Dołączył: 20 Kwi 2006
Wysłany: Pią Lip 03, 2009 16:37   

Z wyborem 10 najbardziej zasłużonych można przejść się do Pana Weimera. Na pewno pomoże :)
_________________
"Mówi się, że każdy, kto daje ludziom złudzenie, że myślą, będzie przez nich kochany, każdy zaś, kto rzeczywiście sprowokuje ich do myślenia, zostanie znienawidzony" - Glenn Tinder
[Profil] [PM]
 
 
grubas_KKS
Globetrotter

Dołączył: 25 Gru 2004
Wysłany: Pią Lip 03, 2009 18:37   

Jak dla mnie na pewno nie mogło by zabraknąć na takiej fladze Czesława Głucha i Tomasza Szczepańskiego.
_________________
...::: Futbol Club Barcelona :::..
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
RydzSmigly


Dołączył: 01 Lis 2004
Wysłany: Pią Lip 03, 2009 21:25   

grubas myślę, że trzeba by wymyślić listę osób ktore mogłyby się znaleźć(oczywiscie skonsultowane z osobami ktore pamietaja stare czasy i ewentualnie aby dano to pod publiczny osąd kto powinien się znaleźc. uwazam ze ok. 5 osób powiedzmy do lat 70-80tych powinni sie znalezc,reszta nasze czasy.
_________________
1910
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
hanys
Oda do Śląskości


Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Sob Lip 04, 2009 07:03   

A dla mnie Michaela Djabonga, ktory w sezonie 99/00 strzelil kilka waznych bramek.

A tak pwoaznie to dla mnie przesada z ta flaga, ale to moja opinia
_________________
Nas nie obchodzi co o nas myślicie
My się bawimy i was pierdolimy

Śląskości Ty nad poziomy wyfurgnij

Hanys - uokryślyńy czowjeka, kery uod pokolyńůw mjyszko we Ślůnsku a mo śe za Ślůnzoka. Czynsto Hanys to je tyż Ślůnzok, kery mjyszko poza grańicůma Ślůnska. Pojyńće Hanys uobmyślili Poloki a wźyno śe uod mjymjeckigo mjůna Hans, co mjało uoznaczać, iże Ślůnzoki sům Mjymcůma. Mjało być uůne uobraźliwe, nale przijino śe skiż podkryślyńo uodrymbnośće Hanysůw.
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
   
 
KubaNS

Dołączył: 18 Paź 2004
Wysłany: Sob Lip 04, 2009 08:41   

Dlaczego przesada? Jakies argumenty?
Rozumiem ze lepiej zrobic kolejna flage z jakims groznym wzorem i tekstem? Nie czepiam sie. Pytam..
_________________
A gdybym miał urodzić się znów.. To tylko w Sączu i tylko tu...
[Profil] [PM]
 
 
sz3ur

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Sob Lip 04, 2009 10:06   

nie no z ta flaga to takie typowe kserowanie lecha by było, taka moja skromna opinia...:)
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
style

Dołączył: 16 Maj 2007
Wysłany: Sob Lip 04, 2009 10:13   

sz3ur napisał/a:
nie no z ta flaga to takie typowe kserowanie lecha by było, taka moja skromna opinia...:)


daj spokoj... tzn ze jak jedna druzyna zrobi flage to inni juz nie moga?

popatrz ile w swiecie kibicowskim krazy przyspiewek ktore sa bardzo podobne do siebie.


skoro to kserowanie to podaj jakis pomysl ktory np zastapilby ta flage

Ja myslałem o takiej koncepcji ze literki ze styropianu typu "100 lat tradycji...." itd
lub jakies inne hasło kartony biało czarne lub baloniada i jakies ognie - oczywiscie wiem ze to bedzie kosztowne - ale to tylko taki pomysł

z tym ze taka oprawa co ja zaproponowałem to bedzie ja mozna tylko uwiecznic w pamieci i na zdjeciach a flaga moze wisiec cały czas dlatego dobry temat zeby podawac pomysły i dyskutowac o nich a potem cos wybrac
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
sz3ur

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Sob Lip 04, 2009 10:31   

flaga spoko pomysł tylko akurat ten wzór o którym mowa(10 twarzy piłkarzy) jest wrecz łudząco podobny do flagi lecha i dlatego mowie ze byloby to delikatnie mowiac malo oryginalne:) a co do kosztow oprawy to rzeczywiscie nie jest to tania rzecz,no ale 1 liga zoobowiazuje:)))))))))))))))))))))
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
SączerS
Sector 17


Dołączył: 27 Mar 2007
Wysłany: Sob Lip 04, 2009 10:33   

Nie tylko Lech ma taka flagę
Ostatnio zmieniony przez SączerS Sob Lip 04, 2009 10:44, w całości zmieniany 1 raz  
[Profil] [PM]
 
 
sz3ur

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Sob Lip 04, 2009 10:36   

no ale my nie musimy miec chyba tego co inni maja:) jak juz tak wszyscy chca to zrobmy 7 twarzy...hehehe
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
radziufan
from cradle to grave


Dołączył: 01 Lis 2004
Wysłany: Sob Lip 04, 2009 10:45   

kserowaniem byloby kserowanie hasła na fladze wg mnie..a twarze - przeciez beda inna niz na flagach Lecha czy Widzewa (bo tez taka ma)
no ale to jest dopiero pomysl, do realizacji daleko
_________________
1910 - 2010 ...STO LAT HISTORII KTÓRĄ WY TWORZYCIE - BIAŁO-CZARNYCH SERC NIEŚMIERTELNE BICIE!!!
[Profil] [PM]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Archiwum » Sekcja Turystyczno - Historyczna » 100-lecie klubu, - pomysły
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 26