Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: internacionale
Nie Wrz 05, 2021 12:25
100-lecie klubu, - pomysły
Autor Wiadomość
internacionale


Dołączył: 05 Paź 2004
Wysłany: Nie Lis 29, 2009 13:44   

JPiPK napisał/a:
Bianconeri napisał/a:
To chyba nie miałeś żadnego kontaktu z nimi że taki rzeczy piszesz ...

Nie mialem i NA PEWNO nie bede mial. Chodzi mi o to, ze skoro Danek tak twierdzi i liczy na czyny udzial kibicow w obchodach 100-lecia to niech wladze klubu przeznacza ''jakies'' fundusze, ktore w pelni zostana przez Nich(kibicow) wykorzystane na ten cel. Niech to bedzie nawet 1000 czy 2000 PLN(moze uda sie ich przekonac), zawsze cos. A poza tym to oni powinni sami zaproponowac taka 'wspolprace': My Wam dajemy kase a Wy robicie zajebista 'oprawe'...


Chęć współpracy jest już zadeklarowana ze strony kubu. Tyle że na razie jest to sama chęć. Odnośnie czynów będziemy rozmawiać na spotkaniu w grudniu, które zorganizujemy wspólnie z władzami klubu i władzami miasta.
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
 
 
Masahiko

Dołączył: 20 Kwi 2006
Wysłany: Nie Lis 29, 2009 15:38   

JPiPK napisał/a:

Nie mialem i NA PEWNO nie bede mial. Chodzi mi o to, ze skoro Danek tak twierdzi i liczy na czyny udzial kibicow w obchodach 100-lecia to niech wladze klubu przeznacza ''jakies'' fundusze, ktore w pelni zostana przez Nich(kibicow) wykorzystane na ten cel. Niech to bedzie nawet 1000 czy 2000 PLN(moze uda sie ich przekonac), zawsze cos. A poza tym to oni powinni sami zaproponowac taka 'wspolprace': My Wam dajemy kase a Wy robicie zajebista 'oprawe'...


Ale dlaczego klub ma dawać pieniądze? Na jakich ma być to zasadach? Że niby Pan Danek wyciągnie kartę bankomatową i rzuci "Macie chłopaki, wyciągnijcie sobie 2 tysiaki, a jak będzie potrzebne więcej to wpadnijcie, a na pewno fundusze się znajdą. Przecież wiecie jak was lubię i ile mam do was zaufania i doskonale wiem, że kto jak kto, ale kibice piłkarscy na pewno mnie nie zawiodą". Na szacunek i zaufanie trzeba sobie zapracować. A z tego co wiem to przy ostatnim świętowaniu nie zawsze było miło. Jeżeli Stowarzyszenie chce pokazać, że kibice chcą i potrafią to trzeba po pierwsze zorganizować spotkanie o którym pisał były administrator tego forum - Bianconeri (detronizacja? :P), oraz wziąć się w garść i zacząć działać. Jeżeli będzie np. dobra prasa to i chętni do pomocy się znajdą. Jeżeli natomiast kibice będą nie zorganizowani i nadal bierni to będzie tak jak jest, o czym pisał, ale w innej części forum, po raz kolejny Bianconerii.
_________________
"Mówi się, że każdy, kto daje ludziom złudzenie, że myślą, będzie przez nich kochany, każdy zaś, kto rzeczywiście sprowokuje ich do myślenia, zostanie znienawidzony" - Glenn Tinder
[Profil] [PM]
 
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Nie Lis 29, 2009 15:49   

Rezygnacja nie detronizacja (no ewentualnie samodetornizacja).
A w temacie to pójdźmy w druga stronę - to kibice sami mają wszystko zrobić (tak jak to było np przy organizacji prezentacji drużyny na hali, które było robione przez nas i Stowarzyszenie "Dla Miasta") a klub jak zawsze przyjść na gotowe??
Bo tak to można wywynioskować z twojej wypowiedzi.

Ogólnie powiem ci tak, że kibice zrobili o wiele więcej niż mieli możliwości, tylko nie o wszystkim się głośno mówiło (nasz błąd) ale akurat ja nie należę od osób, które lubią się chwalić czy lansować, wiele rzeczy robiliśmy po cichu i jak to się ładnie mówi "kto ma wiedzieć ten wie", no ale to był błąd i źle to zaczęło funkcjonować dlatego czas na zmiany m. in. w Stowarzyszeniu.

A jakie są działaniu klubu w tym kierunku ?? jak wygląda wg nich "współpraca" z kibicami ??
To w sumie wie też tak naprawdę parę osób, które coś próbowały wspólnie zrobić, ale nie bardzo wychodzi.

Dlatego też czas na zmiany gramy teraz w pełni otwarte karty, jesteśmy otwarci na współpracę z klubem, zadeklarowaliśmy chęć spotkania i wspólnych ustaleń.
Uda się wypracować kompromis, dojść do porozumienia to bardzo dobrze, nie to każdy pójdzie swoją drogą i będzie robił swoje, mam nadzieję nie przeszkadzając sobie i nie wchodząc sobie w drogę.

PS. Broń Boże nie jestem przeciwnikiem obecnego zarządu klubu, bo nigdy nie było tak dobrze pod względem piłkarskim, organizacyjnym itp i życzę im szczerze samych sukcesów, ale mam dość ich podejścia do nas kibiców i pod tymi sukcesami jakimi na pewno jest miejsce Sandecj iw lidze, atmosfera itp nie można zapominać o podstawach tej maszynki czyli kibicach.
A w moim przekonaniu zapomniano o tym już dawno albo uprawiano typową spychologię.

Więc jak zawsze czas pokaże co będzie dalej.
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Masahiko

Dołączył: 20 Kwi 2006
Wysłany: Nie Lis 29, 2009 16:24   

Bianconeri napisał/a:

A w temacie to pójdźmy w druga stronę - to kibice sami mają wszystko zrobić (tak jak to było np przy organizacji prezentacji drużyny na hali, które było robione przez nas i Stowarzyszenie "Dla Miasta") a klub jak zawsze przyjść na gotowe??
Bo tak to można wywynioskować z twojej wypowiedzi.



Skądże znowu. Odpowiadałem raczej na post JPiPK. Klub nie powinien żerować na działalności Stowarzyszenia, ale je wręcz wspierać. Jednak na konkretnych, wspólnie ustalonych, zasadach.


Bianconeri napisał/a:
Ogólnie powiem ci tak, że kibice zrobili o wiele więcej niż mieli możliwości, tylko nie o wszystkim się głośno mówiło (nasz błąd) ale akurat ja nie należę od osób, które lubią się chwalić czy lansować, wiele rzeczy robiliśmy po cichu i jak to się ładnie mówi "kto ma wiedzieć ten wie", no ale to był błąd i źle to zaczęło funkcjonować dlatego czas na zmiany m. in. w Stowarzyszeniu.



Myślę że czas odejść od tego hasła "kto ma wiedzieć ten wie". Niech to zostanie w sferze już typowo kibicowskiej, bo tu się sprawdza. Stowarzyszenie ma być (a przynajmniej mnie się tak wydaję) w założeniu oknem na świat dla kibiców. Przez ostatni czas czas wszystko chyba źle funkcjonowało. Praktycznie nie było słychać o żadnych działaniach kibiców. Wydaje się że jedynym dostrzegalnym akcentem były piękne oprawy, oraz doping (i oczywiście prezentacja drużyny). I nie chodzi tutaj bynajmniej o lansowanie się czy chwalenie, ale swego rodzaju nagrodę za pracę - w postaci ciepłych słów od "rządzących" (klubem, miastem itd.), aż po wymierne efekty np. pomoc finansową czy nawet merytoryczną.


Bianconeri napisał/a:
A jakie są działaniu klubu w tym kierunku ?? jak wygląda wg nich "współpraca" z kibicami ??
To w sumie wie też tak naprawdę parę osób, które coś próbowały wspólnie zrobić, ale nie bardzo wychodzi.



I o tym również cicho, ale akurat to mnie nie dziwi. Nie jesteście i pewnie nigdy nie będziecie tak medialni jak choćby zarząd klubu. Ale o tym też trzeba mówić i pisać. Nie wywoływać wojny, ale mówić jak się sprawy przedstawiają. Ale domyślam się że łatwo jest tutaj pisać, a trudniej działać, dlatego na prawdę rozumiem swego rodzaju frustrację i niezadowolenie.


Bianconeri napisał/a:
Dlatego też czas na zmiany gramy teraz w pełni otwarte karty, jesteśmy otwarci na współpracę z klubem, zadeklarowaliśmy chęć spotkania i wspólnych ustaleń.
Uda się wypracować kompromis, dojść do porozumienia to bardzo dobrze, nie to każdy pójdzie swoją drogą i będzie robił swoje, mam nadzieję nie przeszkadzając sobie i nie wchodząc sobie w drogę.


I chyba to jest jedyne rozwiązanie. Popieram i mam nadzieję, że przyniesie to oczekiwane efekty, a kibice zaczną być dla klubu równorzędnym partnerem :)
_________________
"Mówi się, że każdy, kto daje ludziom złudzenie, że myślą, będzie przez nich kochany, każdy zaś, kto rzeczywiście sprowokuje ich do myślenia, zostanie znienawidzony" - Glenn Tinder
[Profil] [PM]
 
 
Maerqin

Dołączył: 04 Kwi 2009
Wysłany: Nie Lis 29, 2009 16:36   

Masahiko, w drugim poscie zaprzeczyles temu co napisales w pierwszym.
Piszac o ''dawaniu pieniedzy'' przez klub chodzilo mi o cos takiego co zrobila firma Remes na final P.P. Ruch-Lech, ktora przeznaczyla kilka tysiecy(5000 bodajze) wlasnie na oprawe dla kibicow obu druzyn. Jak wyszlo pewnie wiekszosc widziala(a jak nie to niech zobaczy na YT), bylo zajebiscie. Czemu wiec na obchody 100-lecia, ktore zdarza sie przeciez raz na 100 lat a nie raz do roku nie zrobic podobnie? O takie ''dofinansowanie'' wlasnie mi chodzilo.
_________________
> AGAINST MOD€RN FOOTBALL <
[Profil] [PM]
 
 
Masahiko

Dołączył: 20 Kwi 2006
Wysłany: Nie Lis 29, 2009 17:20   

JPiPK napisał/a:
Masahiko, w drugim poscie zaprzeczyles temu co napisales w pierwszym.


A dokładnie to w którym miejscu?


JPiPK napisał/a:
Piszac o ''dawaniu pieniedzy'' przez klub chodzilo mi o cos takiego co zrobila firma Remes na final P.P. Ruch-Lech, ktora przeznaczyla kilka tysiecy(5000 bodajze) wlasnie na oprawe dla kibicow obu druzyn. Jak wyszlo pewnie wiekszosc widziala(a jak nie to niech zobaczy na YT), bylo zajebiscie. Czemu wiec na obchody 100-lecia, ktore zdarza sie przeciez raz na 100 lat a nie raz do roku nie zrobic podobnie? O takie ''dofinansowanie'' wlasnie mi chodzilo.


Nie wiem jakie są stosunki pomiędzy kibicami Lecha (tamtejszym Stowarzyszeniem? domyślam się że pewnie u nich również istnieje) a działaczami, ale wystarczy popatrzeć na to co dzieję się wokół Lecha, jak działają kibice, żeby zobaczyć różnice pomiędzy Poznaniem, a Nowy Sączem. Widząc swego czasu fanów Kolejorza na meczu w Krakowie (obok Orbisu ;)) sam chętnie wspomógłbym takie działania. Co jednak jeśli jest grupka kibiców która widziałaby w kieszeniach sponsorów pieniążki dla nich na oprawę, jak nie wygląda na wiarygodną. Wolałbyś wspomóc dobrze funkcjonujące fundację, gdzie wiesz na co i po co przeznaczasz swoje pieniądze czy zrzeszenie bezdomnych, którzy chętnie przyjęliby od Ciebie jałmużnę, ale nie do końca wiadomo czym to zrzeszenie jest i jak działa? Sorry za porównanie ale nic lepszego nie przychodzi mi do głowy. Kibice Lecha zapracowali sobie na szacunek, zaufanie i wiarygodność. Nie chcę przez to powiedzieć, że sądeccy kibice tego nie mają (bo to się zmienia), ale jeżeli nie są wspierani nawet przez własny klub to o czymś to może swiadczyć...
_________________
"Mówi się, że każdy, kto daje ludziom złudzenie, że myślą, będzie przez nich kochany, każdy zaś, kto rzeczywiście sprowokuje ich do myślenia, zostanie znienawidzony" - Glenn Tinder
[Profil] [PM]
 
 
Maerqin

Dołączył: 04 Kwi 2009
Wysłany: Nie Lis 29, 2009 18:21   

Cytat:
Ale dlaczego klub ma dawać pieniądze? Na jakich ma być to zasadach? Że niby Pan Danek wyciągnie kartę bankomatową i rzuci "Macie chłopaki, wyciągnijcie sobie 2 tysiaki, a jak będzie potrzebne więcej to wpadnijcie, a na pewno fundusze się znajdą.

Cytat:
Klub nie powinien żerować na działalności Stowarzyszenia, ale je wręcz wspierać.

Tu.
Nie chodzi mi k*** o kibicow Lecha(zeby znowu ktos mi nie pitolil ze porownuje Sandecje z Lechem czy Nowy Sacz z Poznaniem), bo jak napisalem firma Remes dala pieniadze kibicom obu druzyn zeby zrobili ''cos fajnego''. I to im sie udalo. I na tej podstawie po prostu pomyslalem ze skoro wladze licza na pomoc kibicow w zorganizowaniu ''czegos fajnego'' to rowniez powinny postapic w ten sposob. Przeciez chyba wiadomo ze nikt tych pieniedzy by nie przepil czy przecpal.
_________________
> AGAINST MOD€RN FOOTBALL <
[Profil] [PM]
 
 
Masahiko

Dołączył: 20 Kwi 2006
Wysłany: Nie Lis 29, 2009 21:20   

JPiPK napisał/a:
Cytat:
Ale dlaczego klub ma dawać pieniądze? Na jakich ma być to zasadach? Że niby Pan Danek wyciągnie kartę bankomatową i rzuci "Macie chłopaki, wyciągnijcie sobie 2 tysiaki, a jak będzie potrzebne więcej to wpadnijcie, a na pewno fundusze się znajdą.

Cytat:
Klub nie powinien żerować na działalności Stowarzyszenia, ale je wręcz wspierać.

Tu.



Jak rozumiem wyrwanie z kontekstu nie ma tutaj żadnego znaczenia?


JPiPK napisał/a:
Przeciez chyba wiadomo ze nikt tych pieniedzy by nie przepil czy przecpal.


Ty to wiesz, ja to wiem, szanowne grono kibiców to wie i pewnie będzie miał tę pewność owy sponsor jeżeli poręczy za to np. Prezes Stowarzyszenia. Tutaj znów wracam do mojej nieszczęsnej metafory - czy aby jednak na pewno kibice jako grupa zrobiła wszystko, by zachęcić sponsora do tej inwestycji? Z tego co wiem firma Remes jest głównym sponsorem PP, więc chyba zrozumiałe jest zainwestowanie w oprawę. Co jednak w przypadku Sandecji? Jaki interes miałby przykładowo "Koral" bądź "Wiśniowski" w takim wspomaganiu kibiców, oprócz ich dozgonnej wdzięczności?
_________________
"Mówi się, że każdy, kto daje ludziom złudzenie, że myślą, będzie przez nich kochany, każdy zaś, kto rzeczywiście sprowokuje ich do myślenia, zostanie znienawidzony" - Glenn Tinder
[Profil] [PM]
 
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Nie Lis 29, 2009 21:22   

Np reklamy na stronach internetowych/forum
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Masahiko

Dołączył: 20 Kwi 2006
Wysłany: Nie Lis 29, 2009 21:34   

Bianconeri napisał/a:
Np reklamy na stronach internetowych/forum


Jak rozumiem Stowarzyszenie wyszło z tą, bardzo dobrą zresztą, inicjatywą??
_________________
"Mówi się, że każdy, kto daje ludziom złudzenie, że myślą, będzie przez nich kochany, każdy zaś, kto rzeczywiście sprowokuje ich do myślenia, zostanie znienawidzony" - Glenn Tinder
[Profil] [PM]
 
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Pon Lis 30, 2009 22:36   

Obiecane krótkie sprawozdanie przygotowane przez nowego-starego:) sekretarza Stowarzyszenia Dawida Porczyka:

29.11.2009 Odbyło się Walne Zebranie Stowarzyszenia Kibiców Sandecji Nowy Sącz.
Zebranie miało nadaną taką rangę, ze względu na obligujące nas do tego zapisy w statucie Stowarzyszenia, jak również ze względu na sytuację bieżącą panującą zarówno w Stowarzyszeniu jak i wśród kibiców Sandecji.
Celem tego zebrania była omówienie potrzebnych zmian jak również poczynienia ustaleń dotyczących dalszej działalności Stowarzyszenia.
Zaczęło się parę minut po 17 i po przejściu przez punkty formalne takie jak otwarcie, wybór
protokolanta oraz przedstawienie porządku obrad przeszliśmy do dalszych - ważniejszych
elementów dyskusji.
Prezes Jarosław Wróblewski wygłosił przemówienie, w którym odniósł się do obecnej sytuacji panującej w Stowarzyszeniu, przedstawił kilka ciekawych propozycji i pomysłów na dalszą działalność.
Następnie omówiono działalność Stowarzyszenia przez pierwsze dwa lata istnienia. Skupiono się głównie na naszych sukcesach, mimo iż było kilka "akcji", które z różnych przyczyn się nie powiodły.
Po tych miłych wspomnieniach, przyszedł czas na kolejny punkty porządku obrad, którym było przyjęto nowych osób w grono Stowarzyszenia, które zadeklarowały się do czynnego uczestnictwa i wszelkiej pomocy w ramach działalności Stowarzyszenia.
Następnym ważnym punktem był punkt dotyczący zarządu Stowarzyszenia jak i zmian w statucie Stowarzyszenia
Ku zaskoczeniu wszystkich, ze swej funkcji zrezygnował prezes Jarosław Wróblewski. Jest to wielka strata, ponieważ jak to się mówi była to właściwa osoba na właściwym miejscu. Zadeklarował jednak swoją pomoc przy wszelkich sprawach i co najważniejsze dalej jest aktywnym członkiem Stowarzyszenia.
Wobec takiego obrotu spraw, musiano dokonać wyboru nowego Zarządu w drodze głosowania.
Wcześniej jednak zdecydowano się na zmiany statutowe i ograniczenie ilości członków Zarządu do 3 osób – Prezesa, Wiceprezesa oraz Sekretarza pełniącego również funkcję skarbnika.
Sam wybór nowych władz przebiegł niemal jednomyślnie, nowy Zarząd Stowarzyszenia Kibiców Sandecji tworzą:
Miłosz Jańczyk – Prezes (dotychczasowy Wiceprezes)
Krzysztof Saczka – Wiceprezes (dotychczasowy członek Zarządu)
Dawid Porczyk – Skarbnik, Sekretarz (dotychczasowy Sekretarz)

Kolejny punkt obrad przewidywał czas na luźną dyskusję, propozycje, wnioski, przemyślenia itp.
Najwięcej czasu poświęcono zaznaczonej na początku zebrania sprawie dalszej działalności
Stowarzyszenia, wszelkich pomysłów itp.
Ustalono że, dla osiągnięcia lepszego efektu, potrzebne jest większe „otwarcie” się , chociażby poprzez odpowiednie nagłośnienie wszystkich akcji podejmowanych przez Stowarzyszenie zarówno w formie ogłoszenia czy wiadomości na naszych stronach internetowych czy też poprzez inne media takie jak prasa czy telewizja, co w miarę możliwości będziemy realizować.
Dotyczy to zarówno spraw czysto kibicowskich takich jak organizacja meczy w Nowym Sączu czy spotkań wyjazdowych, jak również wszelkich innych akcji organizowanych przez nasze Stowarzyszenie czy też promujących klub Sandecja Nowy Sącz wraz z akcjami pomocy dla innych ludzi.
W grudniu zarząd Stowarzyszenia wraz z wszystkimi chętnymi planuje spotkać się z zarządem klubu oraz władzami miasta, by wspólnie wypracować stanowisko dotyczące obchodów 100-lecia naszej Sandecji.
Obchody 100-lecia klubu stają się w tym momencie głównym i priorytetowym przedsięwzięciem na którym skupi się Stowarzyszenie, chcemy je realizować wspólnie z władzami klubu, miasta oraz wszystkimi chętnymi do pomocy kibicami Sandecji, stąd też planowane na grudzień spotkanie w tym celu.
O terminie poinformujemy jak najwcześniej.
Innym ważnym celem, który chcielibyśmy zrealizować w przerwie zimowej jest organizacja halowego turnieju w piłkę nożną dla wszystkich kibiców Sandecji, tu jednak uzależniamy organizację turnieju od sposobu i zadań związanymi z obchodami 100-lecia klubu, o sprawie będziemy informować na bieżąco.
Kolejnym postanowieniem były, ostatnio trochę zaniedbane, comiesięczne spotkania członków Stowarzyszenia (na których jak zawsze mile widziani są wszyscy chętni), by omawiać istniejące problemy, potrzeby, plany. Wstępnie przyjęto, że terminem spotkań członków Stowarzyszenia będzie każda ostatnia niedziela miesiąca.
Omawiano również takie sprawy jak pamiątki i gadżety Sandecji, sklepik klubowego, zastanawiano się nad podjęciem kolejnej próby reaktywacji gazetki kibica Sandecji „Biało – Czarni”.
Podjęto również decyzję o zmianie wizerunku naszych stron internetowych. Skupimy się głównie na jak najczęstszych aktualizacjach oficjalnej strony kibiców sandecja.pl, natomiast strona Stowarzyszenia dostarczać będzie informacji na temat spotkań Stowarzyszenia Kibiców Sandecji, jego bieżącej działalności, podejmowanych akcji itp., nie będzie już natomiast relacji z meczy itp. by nie dublować informacji, co czasami się zdarzało.
Wszelkie aktualne informacje z klubu, relacje, wywiady itp. dostępne będą na sandecja.pl
Pozostałe sprawy dotyczące już samego życia kibicowskiego, będą przekazane za pomocą
wszelkich sposobów, tak by każdy miał możliwość zapoznania się z nimi.
Na zakończenie zebrano składki członkowskie oraz jak zawsze, życzono sobie dalszej owocnej pracy.
Do następnego zebrania...

[ Dodano: Pon Lis 30, 2009 22:37 ]
I teraz najważniejsza kwestia dla wszystkich osób które chciały by się włączyć w organizację, dopomóc, mają pomysły, sugestie itp (a pojawiło się ich na forum trochę) żeby się zastanowiły nad tym właśnie jak i w czym mogłyby pomóc, nad pomysłami itp, żeby na tym spotkaniu (wstępnie 2 lub 3 weekend grudnia - dokładny termin będzie podany jak najwcześniej) porozmawiać już o konkretach.

Bo weźcie też pod uwagę, że mimo najlepszych pomysłów, deklaracji itp tu na forum, ciężko będzie anonimowej osobie (a tu większość osób jest anonimowa) powierzyć jakieś odpowiedzialne zadanie ...
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
biker_ns

Dołączył: 21 Sty 2009
Wysłany: Wto Gru 01, 2009 19:05   

Ciekawy materiał,myślę że jego autor miałby takich więcej,możliwy do wykorzystania na wystawie/galerii/ jak również na inne sposoby.

http://www.miastons.pl/pl...c_historii.html

PS1.Nie chodzi bynajmniej o reklamę FIATA:)
PS2.Czy ktoś może zna autora?

POZDRAWIAM
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Wto Gru 01, 2009 19:23   

Warto również (a może i przede wszystkim:) ) zerknąć na http://www.miastons.pl/pl...e_Sandecji.html
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
biker_ns

Dołączył: 21 Sty 2009
Wysłany: Wto Gru 01, 2009 20:26   

Cytat:
Warto również (a może i przede wszystkim:) ) zerknąć na http://www.miastons.pl/pl...e_Sandecji.html


Zgadza się,świetna strona z fajnymi materiałami,mogą być bardzo pomocne przy różnych pomysłach na 100-lecie.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
hanys
Oda do Śląskości


Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Wto Gru 08, 2009 07:32   

Ja kolejny raz przypomne to o czym mowilem juz parenascie razy.
Wzorem GKS Tychy w roku 2006 zrobmy to samo co oni, czyli turniej ze zgodami na trawce, po kazdej druzynie ze zgody moze dwie ansze dla rownosci druzyn i grup, do tego moze byc mecz kibice-pilkarze, a glownym elementem bylby mecz Sandecji z kims tam zaproszonym
Do tego mozna dodac grilla, sklep z pamiatkami, moze jakies konkursy dla malolatow,
W czasie meczu pomyslowowsc dowolna odnosnie oprawy i elementow 100-lecia.

Oczywiscie na teren imprezy zakaz wstepu policji ;D

POzdro
_________________
Nas nie obchodzi co o nas myślicie
My się bawimy i was pierdolimy

Śląskości Ty nad poziomy wyfurgnij

Hanys - uokryślyńy czowjeka, kery uod pokolyńůw mjyszko we Ślůnsku a mo śe za Ślůnzoka. Czynsto Hanys to je tyż Ślůnzok, kery mjyszko poza grańicůma Ślůnska. Pojyńće Hanys uobmyślili Poloki a wźyno śe uod mjymjeckigo mjůna Hans, co mjało uoznaczać, iże Ślůnzoki sům Mjymcůma. Mjało być uůne uobraźliwe, nale przijino śe skiż podkryślyńo uodrymbnośće Hanysůw.
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
   
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Archiwum » Sekcja Turystyczno - Historyczna » 100-lecie klubu, - pomysły
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.13 sekundy. Zapytań do SQL: 26