Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: internacionale
Nie Wrz 05, 2021 19:42
Aktualna sytuacja w klubie - temat zbiorczy.
Autor Wiadomość
www.megachem.pl

Dołączył: 12 Lis 2008
Wysłany: Sro Sie 20, 2014 11:20   

Patrząc na inne ekipy kibicowskie, to my jesteśmy jak dobry Samarytanin. Piłkarze chuja grają, my nic się nie stało, łucja odpierdala manianę, gdzie w innym mieście dostawała by wpierdol na każdym kroku, u nas ej, ale przeprosił. Odnośnie samej sytuacji w klubie jedyną szansą jest rozpierniczyć wszystko i budować od nowa, ale problem nie leży w samym klubie, tylko mieście, od którego Sandecja jest uzależniona. Piłkarski Poker trwa w najlepsze, kokot za sznurki pociąga, kasa się obraca i tyle. KKS to przykrywka do biznesików i innych przekrętów. W tym stanie nic się nie zmieni- nie spadniemy, bo za duże plecy i układy, nie awansujemy, bo bez kasy i stadionu się nie da. Newag jakoś Piasta sponsoruje. Żaden, ale to żaden sponsor do nas nie przyjdzie przy tym układzie, jaki panuje teraz, poza znajomymi Danka, lub Ryśka. Jak dasz kasę na Sandecję, to nawet nie wiesz do kogo ona trafi i co się z nią stanie.
_________________
Patologia sektor C.
[Profil] [PM] [WWW]
 
 
bzyku

Dołączył: 01 Wrz 2011
Wysłany: Sro Sie 20, 2014 11:57   

Moje zdanie na temat Grzeszczyka jest zbieżne z tym, co niektórzy tu piszą. Zrobił coś, czego nie powinien i za co nie ma wybaczenia, ale to nie znaczy, że trzeba go permanentnie obrażać. Pokazuje, że jest profesjonalistą, który sumiennie wypełnia swój kontrakt nie zważając na obelgi, które lecą z trybun w jego kierunku. Dajmy mu spokój i zastanówmy się, co można zrobić.

Dlaczego nie grozi nam awans? – w przypadku awansu trzeba zainwestować w infrastrukturę stadionową i pod rygorem nie przyznania licencji dokonać przekształcenia klubu w spółkę akcyjną.

Co można zrobić? - dążyć do tego, aby jak najszybciej przekształcić klub w spółkę akcyjną, do której miasto wniesie aportem stadion. Wywierać presję, aby wreszcie ruszyła ta słynna lawina inwestycji :-). Szukać inwestorów, których na naszym terenie mamy sporo
http://biznes.onet.pl/zwy...18,5,news-detal i nakłaniać do inwestowania w klub, który działa przejrzyście na zasadach rynkowych a nie jak „towarzystwo wzajemnej adoracji”. :-)
A nasze lokalne firmy inwestują w piłke tylko szkoda że nie tak mocno w Sandecję :( http://www.sadeczanin.inf...ezentacji,62716
[Profil] [PM]
 
 
flowbone

Dołączył: 14 Paź 2011
Wysłany: Sro Sie 20, 2014 12:53   

http://www.rdn.pl/rdn/ind...teraz-kierownik

Jeszcze jedna, trochę dłuższa rozmowa z Darkiem Peciakiem.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
kibicKKS

Dołączył: 04 Cze 2010
Wysłany: Sro Sie 20, 2014 16:38   

www.megachem.pl napisał/a:
Jak dasz kasę na Sandecję, to nawet nie wiesz do kogo ona trafi i co się z nią stanie.


To też jest odpowiedź na to dlaczego nasi lokalni biznesmeni od Sandecji wolą się trzymać z daleka i inwestować w Limanovię czy Wisłę itp. Nikt mądry nie da swoją kasą rozporządzać przez ludzi którzy w swoich strukturach mają gości zamieszanych w afery korupcyjne. Jaki poważny biznesmen chciałby aby twarzą jego inwestycji był ktoś taki? A przecież klika nie dopuści nikogo z zewnątrz, bo ma za dużo do stracenia.

Inna sprawa to że dając kasę na Sandecję możesz nie wiedzieć gdzie ona trafi ale wtedy nawet córka stryjecznego brata od strony wujka siostry może grać w tym klubie chociażby nie wiadomo kogo miała za konkurenta do wyjściowego składu:)
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
radziufan
from cradle to grave


Dołączył: 01 Lis 2004
Wysłany: Sro Sie 20, 2014 19:51   

dziennik polski o całej sytuacji w Sandecji
http://www.dziennikpolski...t.html?cookie=1
_________________
1910 - 2010 ...STO LAT HISTORII KTÓRĄ WY TWORZYCIE - BIAŁO-CZARNYCH SERC NIEŚMIERTELNE BICIE!!!
[Profil] [PM]
 
 
arek88

Dołączył: 19 Paź 2011
Wysłany: Sro Sie 20, 2014 21:57   

radziufan napisał/a:
dziennik polski o całej sytuacji w Sandecji
http://www.dziennikpolski...t.html?cookie=1


Bardzo spodobala mi sie wypowiedz Pana Iwana :) tzn nie podoba mi sie to co sie dzieje, ale trafil w sedno sprawy :D
_________________
Oddaj lepiej pokłon dla zwycięskiej SANDECJI!
Dla ludzi, którzy honor stawiają ponad wszystko.
[Profil] [PM]
   
 
Felek

Dołączył: 26 Wrz 2007
Wysłany: Czw Sie 21, 2014 04:05   

Śmieszą mnie stękania i narzekania na Jano. Przy fatalnym budżecie mamy drużynę na bardzo przyzwoitym poziomie sportowym z całkiem niezłym trenerem. Jak myślicie, dzięki komu?
Ja tam cenię Jano za to co robi dla klubu. W naszych warunkach potrzebny jest ktoś, kto jest zdecydowany i nie boi się podejmować trudnych decyzji. Przy okazji posiada dobre kontakty oraz ma na tyle dużo wyobraźni, że znajduje rozwiązania w tak kiepskiej sytuacji finansowej klubu.
Co niektórym przypomnę, że w historii Sandecji już nie raz mieliśmy zarządców (prezesów, dyrektorów), którzy poprzez swój brak zdecydowania lub kompetencji doprowadzali do kompletnego bałaganu w klubie, przy jednoczesnej degrengoladzie sportowej.
Mi wcele nie przeszkadza zaciąg ze Słowacji. Szczególnie w obecnej sytuacji posiadania tylu młodych graczy w składzie. Za solidnym trenerem Kuźmą nie płaczę. Obecny trener robi na mnie lepsze wrażenie. Mało tego, uważam, że Sandecja obecnie bardzo dobrze się prezentuje. A to że ten, czy tamtem odchodzi.. trudno, takie życie. Jeśli nie jest w stanie działać w takich warunkach, niech szuka szczęścia gdzie indziej. Czas z pewnością ułatwi ocenę dokonań poszczególnych osób. Na razie bowiem Jano ma się czym pochwalić.
Jano pewnie idealny nie jest, a jego metody mogą być kontowersyjne. Jego skuteczność i kształt obecnej drużyny Sandecji mówią jednak same za siebie. Jesteśmy w stanie osiągać sukcesy mimo nienajlepszych finansów i organizacji. Dlatego tez Jano ma moje poparcie i życzę mu dalszych sukcesów z Sandecją.

PS. Nawiązując jeszcze do słów Iwana z Dziennika Polskiego - wg. mnie Sandecję teraz "stać na ekstraklasę" właśnie m. in. dzięki działaniom Jano. Może tak inni spróbowali by pomóc, a nie tylko obrażać się i marudzić w mediach?
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Milosz_1910


Dołączył: 19 Cze 2008
Wysłany: Czw Sie 21, 2014 08:54   

Tylko sęk w tym, że my nie zagramy o ekstraklasę...jak bedziemy za blisko lokat dających awans to bedziemy specjalnie gubić pkt ... Wiec jaki to jest sens?? Gdzie zdrowy duch sportu?

Zgodze sie ze obecnie Sandecja gra lepiej niz za Kużmy, gra sie bardzo podoba :) Kostelnik jak narazie spisuje sie swietnie;)

Zeby awansowac do ekstraklasy potrzebujemy sponsora ktory wylozy pieniadze.. A przy obecnej strukturze klubu zaden inwestor tu nie umiesci swoich pieniedzy.. O to trzeba walczyc wlasnie !!!
_________________
Czy wygrywasz czy nie,
ja i tak kocham Cię,
w moim sercu zawsze jest,
nasz sądecki KKS!!;)
[Profil] [PM]
 
 
Milosz_1910


Dołączył: 19 Cze 2008
Wysłany: Czw Sie 21, 2014 08:58   

A chodzi mi dokladnie o tovo powiedzial Iwan

: "Gdyby stworzono odpowiednie warunki organizacyjno-finansowe, w Nowym Sączu bardzo szybko mogłaby być ekstraklasa, a przecież w tym mieście są ku temu możliwości. Ludzie w klubie powinni się jednak zjednoczyć, a potem pociągnąć za sobą lokalne firmy. Czemu się tego nie robi? " – zastanawia się Andrzej Iwan.

Tego brakuje w Sandecji.. to tak jakby człowiekowi brakło powietrza do oddychania. bez tego nie da sie zbudowac sukcesu, bo nawet jesli bedziemy blisko ekstraklasy to przy obecnej sytuacji i tak nie awansujemy
_________________
Czy wygrywasz czy nie,
ja i tak kocham Cię,
w moim sercu zawsze jest,
nasz sądecki KKS!!;)
[Profil] [PM]
 
 
nunek87

Dołączył: 07 Wrz 2009
Wysłany: Czw Sie 21, 2014 09:37   

Z oceną trenera i jego warsztatu poczekajmy do następnej rundy bo póki co nie wiadomo czy on stworzył ten zespół czy wszystko mu Kuźma zrobił w okresie przygotowawczym. Przepracuje ten trener okres przygotowawczy z drużyna następnie rozegra rundę iw tedy będą oceny jego pracy.
_________________
Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań !
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Milosz_1910


Dołączył: 19 Cze 2008
Wysłany: Czw Sie 21, 2014 09:40   

nunek87 napisalem przeciez ze: "Kostelnik jak narazie spisuje sie swietnie;"

Czytaj uwaznie ;)
_________________
Czy wygrywasz czy nie,
ja i tak kocham Cię,
w moim sercu zawsze jest,
nasz sądecki KKS!!;)
[Profil] [PM]
 
 
bzyku

Dołączył: 01 Wrz 2011
Wysłany: Czw Sie 21, 2014 09:46   

Szkoda tylko że przed meczem z Tychami nie sprawdził kto jak strzelał karne w Sansecji ;-) Coś mi sie wydaje że Niane własnie za to nie gra bo chciał strzelać i miał o to pretensje....
_________________

[Profil] [PM]
 
 
Milosz_1910


Dołączył: 19 Cze 2008
Wysłany: Czw Sie 21, 2014 09:50   

a ile mial czasu?? wydaje mi sie ze nie mial go w ogole;] Zreszta Nater strzelil 1-wszego karnego i to ze podszedl do drugiego bylo decyzja zawodnika
_________________
Czy wygrywasz czy nie,
ja i tak kocham Cię,
w moim sercu zawsze jest,
nasz sądecki KKS!!;)
[Profil] [PM]
 
 
młodyC

Dołączył: 12 Kwi 2014
Wysłany: Czw Sie 21, 2014 10:21   

Do strzelania karnych był wyznaczony Grzeszczyk . W sparingu strzelił gola z karnego. Nie strzelił pierwszego to bał się podchodzić do drugiego ( konflikt z nami też mu nie pomógł(
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Milosz_1910


Dołączył: 19 Cze 2008
Wysłany: Czw Sie 21, 2014 14:52   

Parodii z udziałem naszego klubu ciąg dalszy. Główna strona Sądeczanina :

http://www.sadeczanin.inf...27#.U_XlPcPDtov

Nie wspominając już o kulturze osobistej wspomnianego kierownika ochrony Lucjana Kantora...Osobiscie mi pddpadł targając nieslusznie karnet(przy okazji rozmawial ze mna z wielkim lekceważeniem) za co klub sie tłumaczyl i musial zwrócic 3 bilety na mecze..

Z takim szefem ochrony ktory zreszta jest kibicem Wisly Kraków to daleko nie zajedziemy...Nie wiem jak mozna kogos takiego zatrudnic na mecze SANDECJI ! ! !
_________________
Czy wygrywasz czy nie,
ja i tak kocham Cię,
w moim sercu zawsze jest,
nasz sądecki KKS!!;)
[Profil] [PM]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Archiwum » KKS Sandecja Nowy Sącz » Aktualna sytuacja w klubie - temat zbiorczy.
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.32 sekundy. Zapytań do SQL: 25